Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Serverio atnaujinimai 3.4.5

Recommended Posts

Svečias

  • Padidintas laisvės map, beveik dvigubai.

  • Pagražinti kalėjimo šonų sienos. Dabar neatrodys, jog map buvo, kaip iškirptas, tačiau jei netyčia rasit defektų - praneškit.
  • Sutvarkyta klaida, kurios dėka galima buvo buginti sargybinio daiktus, taip pat kas turi užsislėpę, tai tų daiktų neis naudoti ir jie dings iš inventoriaus.
  • Prižiūrėtojai ir Chat mod nuo šiol sėdėdami izoliatoriuje galės naudoti užtildymo, bei blokavimo komandas, tokiu būdu jie galės atlikti savo darbą, net ir sėdint izoliatoriuje.
  • Nauja skiltis forume - Konkursai/Eventai. http://mcprison.lt/forumas/index.php?/forum/62-konkursaieventai/
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

2 Atnaujinimai iš DFDavido idėjos, nice :D

Neblogi atnaujinimai, pastebėjau kad sargo itemų neiną nusiimt, bėda buvo man biški :/

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Mldc

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Šaunu.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

2 Atnaujinimai iš DFDavido idėjos, nice :D

Neblogi atnaujinimai, pastebėjau kad sargo itemų neiną nusiimt, bėda buvo man biški :/

nėra jokios bėdos pasidėk vertingus item ir nusižudyk su sargo daigtais.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

nėra jokios bėdos pasidėk vertingus item ir nusižudyk su sargo daigtais.

Tą ir padariau, bet nenorejau ;(
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Įdėja apie kaleime CM ir Prižiūrėtojams komandas leidžia naudotis - SENIAI TAIP REIKĖJO, pagaliau neteks laukti kada išeisi iš kaleimo ir tik tada galėsi užtildyti, kitos įdėjos taipogi šaunios, smagu kad atnaujinimai atsiranda ir [bent jau aš taip galvoju] įdedi daugiau laiko į mcprison projektą :)

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Šaunus atnaujinimas.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...