Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Serverio Prižiūrėtojų rinkimai.

Recommended Posts

Svečias

Anketa:

  • Jūsų nick žaidime:
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: 
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: 
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: 
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje?: 
  • Kiek turite xp iš /xp?:
  • Jūsų kontaktai: 

Situacijos:

  • Ką darysite jei žaidėjais naudoja killaura?
  • Kur kreipsitės jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?
  • Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja?
  • Ką darysite jei žmogus perka paslaugas už žaidimo pinigus?
  • Kiek laiko baninsite žaidėja kuris pradėjo pardavinėti acc?
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui kad gaus ban jei negražins jūsų daiktų, kas šioje situacijoje yra blogai?

Reikalavimai:
 
* Turite būti aktyvus, atsakingas.
* Kai žaidėjas prašo pagalbos turite jam padėti, o ne ignoruoti. O jeigu nežinote, kuo padėti paklausti atitinkamų žmonių ir atrašyti.
* Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas.
* Visus bausti privalote taip pat.
* Privalote būti raštingas.
* Privalote laikytis visų McPrison.LT taisyklių.

 
Svarbu:
 
* Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis.
* Anketos kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas, yra atmestos.
* Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''.
* Šrifto dydis privalo būti nustatytas ''14''.
* Draudžiama FreePostinti, ir susirašinėti su žaidėjais šioje temoje.
* Užpildžius anketa spauskite ''Atsakyti'' po to ''Redaguoti'' ir Pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'' ir galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos nes ji iškart bus atmesta.
Pavzydys:

9f388145774e986214e59301121d902e526.png
 


 
 
Pildyti anketas turite laiko iki 2015.08.20.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

  • Jūsų nick žaidime:sosno

  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14

Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Dėl savo malonumo , man butu smagiau žaisti ir t.t . Esu patyres šitam poste ,  bet ne dėl to pildau , pildau dėl to kad serveris yra apmiręs tai norisi atgaivinti serverį ar kažkas pnš ... Arba dėl to kad man šios pareigos patinka ir noriu jas atlikti . Ir serveri nebėra labai daug ką veikti tai šios pareigos butu tiesiog šaunu .

Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Na esu draugiškas , kalbus ir dar daug savybių  tik nepamirškit kad dar esu truputi įkyrus..  Dėl aktyvumo nereikia jaudintis nes jau nuo šiandien pirmos valandos nakties pradėjau vėl rimtai žaisti ;d 

Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: 4 metai ar kažkas panašaus .

Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Praleisdavau 5-3 val , bet dabar nelabai daug nes vasara >.>

Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Aš žaidziu 2 sav.

Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje?:Niekada  

Kiek turite xp iš /xp?:561xp

Jūsų kontaktai: andzej.sosnovski14

Situacijos:

  • Ką darysite jei žaidėjais naudoja killaura? Turėdamas pakankamai įrodymu užblokuosiu prasikaltusi žaidėja 20 dienų .

  • Kur kreipsitės jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas? Pranešiu iBo3oF kad negalėsiu prisijungti .

Kaip bausite žaidėja kuris reklamuojaNufotografuosiu įrodymus ir užblokuosiu žaidėja , blokuosiu ip banu .

Ką darysite jei žmogus perka paslaugas už žaidimo pinigus? Pasidarysiu įrodymus kur jis rašo kad perka paslaugas už frankus ir užblokuosiu žaidėjo 20 dienų .  [Nick Ban]

Kiek laiko baninsite žaidėja kuris pradėjo pardavinėti acc? Padarysiu įrodymus ir užblokuosiu už paskyros pardavinėjimą 20 dienų [Nick Ban]

Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui kad gaus ban jei negražins jūsų daigtų, kas šioje situacijoje yra blogai? Nužudė tai nužudė ką padarysi , bet tame sakinyje yra viskas blogai nes negalima baninti žaidėjus už tai kad esi žioplys ir tingi nusipirkti titan >.>

  • Patinka! 4
  • Nepatinka 9
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

 

  • Jūsų nick žaidime:sosno
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Dėl savo malonumo , man butu smagiau žaisti ir t.t . Esu patyres šitam poste ,  bet ne dėl to pildau , pildau dėl to kad serveris yra apmiręs tai norisi atgaivinti serverį ar kažkas pnš ... Arba dėl to kad man šios pareigos patinka ir noriu jas atlikti . Ir serveri nebėra labai daug ką veikti tai šios pareigos butu tiesiog šaunu .
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Na esu draugiškas , kalbus ir dar daug savybių  tik nepamirškit kad dar esu truputi įkyrus..  Dėl aktyvumo nereikia jaudintis nes jau nuo šiandien pirmos valandos nakties pradėjau vėl rimtai žaisti ;d 
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: 4 metai ar kažkas panašaus .
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Praleisdavau 5-3 val , bet dabar nelabai daug nes vasara >.>
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Aš žaidziu 2 sav.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje?:Niekada  
  • Kiek turite xp iš /xp?:561xp
  • Jūsų kontaktai: andzej.sosnovski14

Situacijos:

  • Ką darysite jei žaidėjais naudoja killaura? Turėdamas pakankamai įrodymu užblokuosiu prasikaltusi žaidėja 20 dienų .
  • Kur kreipsitės jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas? Pranešiu iBo3oF kad negalėsiu prisijungti .
  • Kaip bausite žaidėja kuris reklamuojaNufotografuosiu įrodymus ir užblokuosiu žaidėja , blokuosiu ip banu .
  • Ką darysite jei žmogus perka paslaugas už žaidimo pinigus? Pasidarysiu įrodymus kur jis rašo kad perka paslaugas už frankus ir užblokuosiu žaidėjo 20 dienų .  [Nick Ban]
  • Kiek laiko baninsite žaidėja kuris pradėjo pardavinėti acc? Padarysiu įrodymus ir užblokuosiu už paskyros pardavinėjimą 20 dienų [Nick Ban]
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui kad gaus ban jei negražins jūsų daigtų, kas šioje situacijoje yra blogai? Nužudė tai nužudė ką padarysi , bet tame sakinyje yra viskas blogai nes negalima baninti žaidėjus už tai kad esi žioplys ir tingi nusipirkti titan >.>

 

Redagavo - sosno
  • Patinka! 4
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

  1. Jūsų vardas žaidime ? Mano žaidėjo vardas yra TheKristupas_ (Leagal'as)

  2. Kiek jums metų ? (Nemeluokite)?: Man yra 17 metų.

Kodėl norite tapti prižiūrėtoju ? McPrison serveris yra didelis, ir tikrai žinomas Lietuvoje, tad jei galėtų bet koks žmous igyti patirties jame, siūlyčiau šį projektą.. Beje, noriu tapti prižiūrėtoju, nes esu rąštingas, mėgstantis bendrauti. Esu ramus žmogus „Nedrąskau akių“ žaidėjams, o MCPRISON žaidėjus visus myliu, nes jie nuostabūs ir kiekvienas žaidėjas sujungia bendruomenę, kurioje galiu būti įtrauktas ir aš.. Pildau šia anketą nuoširdžiai, o ne dėl to, kad ten būsiu kietas, turėsiu ITEM'ų ar pan. Aš ramus žmogus, nemėgstu skandalų. Žaidėjas man yra svarbiau, nei pats- aš. Nes čia mes esame pagalba, kuri turi turėti auštą socialinę kompentenciją, nes tik gražus bendravimas yra svarbiausia.

Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent jus? Aš asmeniškai esu komunikabilus, niekada nepalieku žmogaus bėdoje.. Jei jis keikiasi ant manęs- bandau susitarti, o ne iškart pulti į akis. Nesakau, kad būtent mane, išrinktumėte tiesiog būtų įdomu pažinti žaidėjus ir būti įtrauktas į bendruomenę. Beje, esu aktyvus.

Kiek laiko žaidžiate minecraft žaidimą  (iš viso) ? Tiksliai negaliu pasakyti.. Žaidžiu kažkur nuo 13-14 metų, kartais būna pertrauka, manyčiau apie kokius 3 metus, bet tiksliai tikrai negaliu pasakyti.

Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje ? Apie 3-7 valandų, bet jei būčiau [Prižiūrėtojas], manau, galėčiau ir daugiau.

Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?  Serveryje maždaug žaidžiu apie metus.. Turėjau ir kitų nick. Bet kai įsigijau LEAGAL tai pradėjau naudoti šį.

Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje ? Kol kas nelabai- gal tik kartą esu /mute gavęs, už per didelį rašinėjimą, o BAN nesu gavęs ir tikiuosi negausiu..

Kiek turite XP iš /XP? 1135

Jūsų kontaktai (el.paštas, skype) ? Dahh.. El. paštas: mindedosas@gmail.com, o skype: Mindedosas (kaip ir mano žaidėjo vardas, kad būtų lengva atsiminti.)

Situacijos (aprašyti smulkmenas):

 

  • Ką darysite jei žaidėjais naudoja killaura? Naudojantis programa „Fraps“ nufilmuosiu žaidėją, kuris naudoja žaidimą palengvinančias priemones, įkelsiu į YouTube, ir iš karto gavęs vaizdo įrašo nuorodą, užpildysiu temą Forume, įkeldamas vaizdo įrašo nuorodą. Tai padarysiu, per 72 valandas.

  • Kur kreipsitės jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas? Pranešiu serverio savininkui, per SKYPE, ir tiesiog parašysiu forume iBo3oF į asmeninę žinutę.

Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja? Be perspėjimo dedu BAN+IP, IR PARAŠYSIU priežąstį: „Kito serverio reklamavimas“.

Ką darysite jei žmogus perka paslaugas už žaidimo pinigus? Bausiu  dėdamas, BAN- 20 dienų. 

Kiek laiko baninsite žaidėja kuris pradėjo pardavinėti acc? Už acc pardavinėjima, taip pat bausiu 20 dienų, su /ban komanda.

Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui kad gaus ban jei negražins jūsų daigtų, kas šioje situacijoje yra blogai? PIRMA- serverio prižiūrėtojų/sargybinių negalima žudyti. ANTRA- Reikia turėti pagarbos su žaidėjais, negalima grąsinti BAN ar pan. TREČIA- Duosiu žaidėjui įspėjimą, už tai, kad žudo administraotrius/ žaidėjus.

Redagavo - TheKristupas_
  • Patinka! 3
  • Nepatinka 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa:

  • Jūsų nick žaidime: DeadNuzz
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 12
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu užimti geresnes,aukštesnes pareigas,prižiūrėti serverį nuo čyterių,reklamerių ir kitų nusižengelių. Nesiruošiu čia fantazuoti,rašyti balsių linijų,tiesiog parašau tiesiai šviesiai.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:  Nes aš esu (buvau,ir jei gaučiau pareigas,vėl būčiau) aktyvus,nepradedu kovų čhat'e,neįžeidinėju,nenaudoju neleidžiamų arba žaidimui pagerinančių programų.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?:  ~3 metai.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Nuo dviejų valandų iki tryjų.Nedaug,bet aišku žaisiu daugiau,jeigu pasirinksite mane.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Du metai su pertrauka.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje?: Neesu.
  • Kiek turite xp iš /xp?: Pildymo metu: 7131
  • Jūsų kontaktai: Skype: mcprison.deadnuzz.

Situacijos:

  • Ką darysite jei žaidėjais naudoja killaura? Įjungsiu savo filmavimo programa ir pasistengsiu nufilmuoti jo KillAura. Jeigu aš jį pagausiu video įraše,aš jį išblokuosiu su komanda /tempban [Vardas] 20d KillAura. Jeigu aš nespėjau įjungt filmavimo programos,aš jam darysiu patikrą: /p [Vardas] Cheat patikra,pridėk prie skype mcprison.deadnuzz ir rodyk ekrano vaizdą. RR-ban. Turi 5min. Jeigu žaidėjas atsijungs per patikrą,aš jį išblokuosiu su /tempban [Vardas] 20d RR per patikra - Čytas. Jeigu jis parodys ekrano vaizdą,ir aš nesurasiu čytų,aš jį paleisiu,ir jo neblokuosiu. Jeigu aš surasiu čytus,jį blokuoju 20 dienų su priežastimi: Čytas.
  • Kur kreipsitės jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas? Kreipsiuos į iBo3oF per skype (mcprison) arba forumą.
  • Kaip bausite žaidėja kuris reklamuoja? Aš jį bausiu IP ban'u su komanda /banip [Vardas] Reklama. PRIEŠ BANINANT,PASIIMSIU ĮRODYMUS,JOG JIS REKLAMAVO.
  • Ką darysite jei žmogus perka paslaugas už žaidimo pinigus? Aš jį užbaninsiu 20 dienų už Paslaugų  pirkimas už frankus. PRIEŠ BANINANT,PASIIMSIU ĮRODYMUS,JOG JIS PIRKO PASLAUGAS UŽ FRANKUS.
  • Kiek laiko baninsite žaidėja kuris pradėjo pardavinėti acc? Aš jį baninsiu 20 dienų.
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui kad gaus ban jei negražins jūsų daigtų, kas šioje situacijoje yra blogai? Aš negaliu grasinti nekaltam žaidėjui ban'u be tikros priežasties. Jis turi pilną teisę mane žudyti ir pasilikti VISUS mano daigtus,nes aš miriau per savo žioplumą,ir už tai baninti negaliu.


    *Haters not allowed*

     
Redagavo - DeadNuzzas
  • Patinka! 5
  • Nepatinka 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...