Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

SaulesDievas

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  58
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3
 • Frankai

  18 [ Pervesti ]

SaulesDievas laimėta diena: Birželis 27

SaulesDievas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

34 Nuostabus

1 Follower

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

Šis blokas buvo išjungtas ir jis nėra rodomas kitiems.

 1. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: FlIlIIlIlIIlIIll (Galbūt naujam sezone pasikeisiu). 2. Jūsų amžius?: 16 metų. 3. Norima administracijos pozicija?: Sargybinių drk arba band. prižiūrėtojas (Tiktų betkuris iš šių). 5. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Šiame serveryje žaidžiu jau tikrai nemažą laiką. Buvo tekę dirbti chat moderatoriumi ir alfą-sargybiniu, tačiau prižiūrėtoju arba sargybinių drk dar niekada nesu buvęs. Noriu siekti aukštesnių pareigų bei išbandyti šias pareigas. 6. Kodėl turėtume priimti tave?: Aš esu draugiškas, malonus, patikimas ir daug patirties šiame serveryje turintis žaidėjas. Apie serverį išmanau tikrai daug, todėl kitiems žaidėjams drąsiai galiu padėti jiems iškilusiais klausimais. Taipogi esu aktyvus, tad kalinių parašytus skundus nuolatos tikrinsiu. 7. Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702 8. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Aktyviai tikrinčiau parašytus nusiskundimų bei pasiūlyčiau naujas įdėjas. 9. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Mano vardas Aivaras. Gyvenu netoli Šiaulių. Aš gan dažnai mėgstu panervuoti kitus žmones, tačiau dažniausiai tai darau iš dėmesio stokos. Mano pomėgiai yra: žaisti krepšinį, stalo tenisą, būti su draugais ir žaisti prie kompiuterio. Minecraft'ą žaidžiu apie 7 metus. Daugiausiai pražaidęs esu šitame serveryje, galbūt net 4-5 metus.
 2. Lol čia prasitesi ultra padaro gwipe ir ate ultrai sakai, norėčiau refund arba naujam wipe privilegijos kuri kainuotų maždaug tiek pat kiek ir ultra.
 3. Seniau būdavo geriau, nei cytu nebūdavo nei bugu. Pamenu seniai net įsirašyti cheatu nemokėjau, o dabar pilna ghosteriu ir pnš. Eh ta nostalgija. Omg aš irgi paminėtas yeeeee
 4. Aš manyčiau vietoj pilies ar gaujos grobimo pakeist į banko apiplėšimą (apie kurį visi kalba). Žinoma apiplėšti galėtų tik laisvi, o kai vyks banko apiplėšimas, sargai galės tuos plėšikus gaudyti ir pnš, žinoma gaujos tarpusavy irgi kovos kad gautų banko pinigus, bet pagavus sargui galbūt bus koks pasedejimas jaile ar pnš.
 5. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: FlIlIIlIlIIlIIll 2. Jūsų amžius?: 16 metų. 3. Papasakokite apie save: Mano vardas Aivaras. Gyvenu netoli Šiaulių. Aš gan dažnai mėgstu panervuoti kitus žmones, tačiau dažniausiai tai darau iš dėmesio stokos. Mano pomėgiai yra: žaisti krepšinį, stalo tenisą, būti su draugais ir žaisti prie kompiuterio. Minecraft'ą žaidžiu apie 7 metus. Daugiausiai pražaidęs esu šitame serveryje, apie 5 metus. 4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas+. 5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Šiame serveryje žaidžiu jau tikrai nemažą laiką. Buvo tekę dirbti chat moderatoriumi ir alfą-sargybiniu, tačiau prižiūrėtoju dar niekada nesu buvęs. Noriu siekti aukštesnių pareigų bei išbandyti prižiūrėtojaus pareigas. 6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime apie 5 valandas, forume ilgai nebūnu, bet į dieną po porą kartų prisijungiu, pažiūrėt kas naujo. 7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Cheatinti, negerbti kitų žaidėjų, būti korumpuotam. 8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Aš esu draugiškas, malonus, patikimas ir daug patirties šiame serveryje turintis žaidėjas. Apie serverį išmanau tikrai daug, todėl kitiems žaidėjams drąsiai galiu padėti jiems iškilusiais klausimais. Taipogi esu aktyvus, tad kalinių parašytus skundus nuolatos tikrinsiu (žinoma žaidime irgi gaudysiu prasižengėlius). 9. Trys pagrindinės jūsų savybės: Sąžiningumas, patikimumas ir atsakingumas. 10. Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702 11. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Aktyviai tikrinsiu kalinių parašytus skundus, padėsiu žaidėjams serveryje su visokiais iškilusiais klausimais bei naujų ir naudingų įdėjų pasiūlymų serveriui. 12. Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Žinoma jog norėčiau, kas gi nenorėtų, jei pasitaikytu proga.
 6. 1. FlIlIIlIlIIlIIll 2. Level 6 3. Aivaras#7702 4. Number 1
 7. 1. Jūsų nick žaidime : FlIlIIlIlIIlIIll 2. Ar uždėjote +rep [BŪTINA]? : jo 3.Jūsų skaičius (1-20) 20
 8. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Pagrindinis - FlIlIIlIlIIlIIll, Su sargybinio pareigom - AivarasX. 2. Jūsų amžius?: 16 metų. 3. Papasakokite apie save: Mano vardas Aivaras. Gyvenu netoli Šiaulių. Aš gan dažnai mėgstu panervuoti kitus žmones, tačiau dažniausiai tai darau iš dėmesio stokos. Mano pomėgiai yra: žaisti krepšinį, stalo tenisą, būti su draugais ir žaisti prie kompiuterio. Minecraft'ą žaidžiu apie 7 metus. Daugiausiai pražaidęs esu šitame serveryje, apie 5 metus. 4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas+. 5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Šiame serveryje žaidžiu jau tikrai nemažą laiką. Buvo tekę dirbti chat moderatoriumi ir alfą-sargybiniu, tačiau prižiūrėtoju dar niekada nesu buvęs. Noriu siekti aukštesnių pareigų bei išbandyti prižiūrėtojaus pareigas. 6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime apie 5 valandas, forume ilgai nebūnu, bet į dieną po porą kartų prisijungiu, pažiūrėt kas naujo. 7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Cheatinti, negerbti kitų žaidėjų, būti korumpuotam. 8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Aš esu draugiškas, malonus, patikimas ir daug patirties šiame serveryje turintis žaidėjas. Apie serverį išmanau tikrai daug, todėl kitiems žaidėjams drąsiai galiu padėti jiems iškilusiais klausimais. Taipogi esu aktyvus, tad kalinių parašytus skundus nuolatos tikrinsiu (žinoma žaidime irgi gaudysiu prasižengėlius). 9. Turite paslaugų serveryje?: Taip turiu. Ant vienos paskyros ultra, ant kitos vip. 10. Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702 11. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Aktyviai tikrinsiu kalinių parašytus skundus, padėsiu žaidėjams serveryje su visokiais iškilusiais klausimais bei naujų ir naudingų įdėjų pasiūlymų serveriui. 12. Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Žinoma jog norėčiau, kas gi nenorėtų, jei pasitaikytu proga.
 9. Vardas žaidime: FlIlIIlIlIIlIIll Norima komanda: Juoda
 10. Slapyvardis žaidime: FlIlIIlIlIIlIIll Discord slapyvardis: Aivaras#7702 Statymu užsiimu: Su statymu jau sueinu apie 1 metus. Objekto nuotraukos: Pastačiau ištikro 2 kasyklas. 1 Kasykla bandžiau ant greičio ir paprastai su world edit pastatyt. 2 Prie šitos kasyklos nusprendžiau surimtėti ir įdėti daugiau darbo. Beto tas auksinis armor stand tai ta "žmogeliuko" vieta, bet jei reikėjo vietos, kaip shop ar panašiai, tai lengvai galima pro sieną padaryt praėjimą ir atskirai tam pastatyti kambariuką. 1: https://prnt.sc/sdwe44 https://prnt.sc/sdweib 2: Rimtesnis darbas https://prnt.sc/sdwew3 https://prnt.sc/sdwfa1 https://prnt.sc/sdwfrn (visos sienos vienodos dėl to jog tingėjau kažką naujesnio sukurt) Užtrukau statyti: 1: Apie 30min 2: apie 2 valandas.
 11. Taigi sveiki, šį kartą vėl sukūriau pilies video, bet šitas ne toks kaip praeitas, šitas nelagina. Smagaus žiūrėjimo :). Beto, kas dar nematėt ir nežinot, kaip veikia mcprisono anticheatas, štai video:
 12. Čia man vienam atrodo jog kažkas negerai? Frontline ir weisas???? Manau sumaišiai su kokiu sibiras fc tagu. Smagu, kai didžioji dalis žaidžia prisona jau 4-6 metus ir aš tarp tų žmonių.
 13. Tu kietas, tavo k/d praeitoje pilyje geresnis nei mano, mano 21/3, tavo 23/3. Patiko bow combo ant galo.
 14. Taigi, pilies metu nusprendžiau pafilmuoti, ir sukurti pilies video. Prieš pilį filmuoti nebandžiau ir net nestebėjau kaip gaunasi video, todėl nepamačiau jog žiauriai lagina. Na žinoma, su tokiu kompiuteriu, kaip mano, lagas neišvengiamas. Gero žiūrėjimo :).
 15. Nick žaidime: FlIlIIlIllIlIIll Aprašykite bug'ą: Neveikia bankas. Nuotraukos/video: -
×
×
 • Create New...