Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

ItsMrHorror

Naujokas
 • Pranešimų kiekis

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Frankai

  0 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  9h 33m 29s

Nario reputacija

1 Neutrali

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

Šis blokas buvo išjungtas ir jis nėra rodomas kitiems.

 1. Vardas žaidime: Horror23 Norima komanda: Mėlyna
 2. Kalba eina tik apie serverio pinigus
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?: Horror23 Ką norite parduoti?: vipnamukas Kokia jūsų siūloma kaina?: Kas pasiūlys daugiausiai Papildoma informacija: Susisiekti galima visur https://imgur.com/a/IyOfEym https://imgur.com/a/S4TAaFk
 4. Koks Jūsų vardas žaidime?: Horror23 Ką norite parduoti?: akamera70 Kokia jūsų siūloma kaina?: Kas pasiūlys daugiausiai Papildoma informacija: Susisiekti galima visur Pirmoji kamera dešinėje https://imgur.com/a/8kfMyg3
 5. Eidavo seniai žudyt ally. Neidavo žudyt savo factiono narių. Puikiai atsimenu, jog leavindavo iš factiono DreamTeam laikais ir prikolindavo.
 6. Koks Jūsų vardas žaidime?: Horror23 Aprašykite klaidą: Pilies metu galima žudyti SAVO factiono narius, jau net nekalbu apie allies. Kai eina 10 prieš kokius 2 pilyje tai tie 10 gali pralaimėt dėl šitos nesamonės, nes trankai vien savus.
 7. Koks Jūsų vardas žaidime?: Horror23 Aprašykite klaidą: Manau jau laikas šalinti šitą [Spartan] nesamonę, nes visada pastringi kažkur ir gauni kick už įvairiausias priežastis. Dar prieš kelias dienas galvojau, kad tikrai tik čytinančius žmones pagauna, tačiau dabar matau, kad tai nepasitvirtino.
 8. Koks Jūsų vardas žaidime?: Horror23 Aprašykite klaidą: Tikrai abejoju, kad kažkam patinka, jog dingsta visi itemai ir mobai kas 10 sekundžių ir netikiu, kad tas mažina lagą bei nepatinka, kad neturintys ką veikt žmonės kaip sargai gali pastoviai naudoti /lagg clear komandą. Sugarcane dirbt neįmanoma, nes paprasčiausiai dingsta visi nuo žemės kai iškerti ir jau nekalbu apie vertingus daiktus, kuriuos daug kam yra ištrynę, kurie verti daug pinigų. Farmint bet kokius mobus neįmanoma, nes vis dingsta vidury žudymo.
×
×
 • Create New...