Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

DoBel

Naujokas
 • Pranešimų kiekis

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1
 • Frankai

  5 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  10h 56m 39s

DoBel laimėta diena: Gegužė 2

DoBel turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

25 Nuostabus

Informacija

 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Chat Moderatorius
 • IGN
  DoB3L

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

139 profilio peržiūros
 1. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: DoB3L 2. Jūsų amžius?: 20 3. Norima administracijos pozicija?: Sargybos direktorius 5. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Į šį projektą atėjau tikrai seniai ir tikrai norisi tapti šio mėgstamiausio minecraft serverio administracijos dalimi, teko dirbti prieš global wipe chat moderatoriumi ir tuo pačiu teko pažinti labai gerai vieną administracijos narę, tai dabartinę CMD, su kuria dirbti buvo iš ties malonu, tad tikiuos, kad tapdamas administracijos dalimi, turėsiu galimybių pažinti daug kitų nuostabių, komandiškų žmonių šio projekto administracijoje. 6. Kodėl turėtume priimti tave?: Esu pareigingas, tikslus asmuo, tą jau teko įrodyti būnant CM, kurias vykdžiau aktyviai ir kokybiškai, o kai nebeturėjau laiko, palikau šias pareigas, taip bereikalingai neužimant CM kėdės, taip leidžiant pasireikšti naujam CM. Per šį visą laiką, kiek teko žaisti, teko matyti visko sargybos gyvenime, tad tikrai žinau VISKĄ apie sargybą ir žinau kaip ją tobulinčiau, todėl nemanau, kad persiadaptuoti ir pakoreguoti savo sargybinių komandos mąstymą atliekant šias atsakingas pareigas bus didelis iššūkis ( kalbu apie persiadaptavimą dėl G-wipe ). Į šias pareigas jau buvau pildęs, tačiau nesėkmingai - nepatekau tarp kandidatų, tačiau buvau išdėstęs aiškią viziją kokia būtų sargybinių komanda. Nesiruošiu prižadėti, kad mano sargyba bus pati " geriausia, šauniausia ", nes paprasčiausiai G-wipe ir absoliučiai nežinau kaip skirtųsi sargyba po G-wipe, tačiau ko manau kiekvienas projekto savininkas ieško, tai patikimo, ilgalaikio administracijos nario, kuris ilgą laiką tikslingai ir kokybiškai vykdytų pareigas, suteikiant pagalbos tiek paprastiems žaidėjams, tiek administracijos nariams, būtent tai žmogus, kuriuo aš noriu ir sieksiu tapti jeigu tik gausiu šansą tapti sargybos direktoriumi. 7. Jūsų kontaktai (Discord): DoB3L#9374 8. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Buvau išdėstęs idėjų ir prieš G-wipe, kurios tikrai labai realistiškai skambėjo ir jos būdavo paprastai įgyvendinamos, mano manymu idėjos yra kiekvieno projekto variklis, be idėjų niekur nenueisi, tad aš tikiuos, kad tapimas administracijos dalimi, suteiks man balsą pareikšti nuomonę aiškiau savininkui, kad šis šiuos pasiūlymus įgyvendintų. 9. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Vienintelis akcentuotinas dalykas, kuris apibūdina mano patirtį čia - kaip sargybinis, tai labai didelis minučių kiekis ~ 15'000 minučių su viršum, o šią patirtį konvertuosiu kaip šio projekto sargybos direktorius.
 2. Kaip ir visada keisti sprendimai tavo renkantis prižiūrėtoją. Juk tu renkiesi SAU žmogų su kuriuo tu dirbsi, kurio tu klausi nuomonės dėl tam tikrų dalykų kartu su kitais administracijos nariais. Rinkis žmogų kuriuos pažįsti ( arba pažįsta kiti administracijos nariai), kurie žinai, kad nepaves, neturi visiškai jokios tvirtos nuomonės, serverio žaidėjai visą valdžios rinkimą perėmę į kuriuos irgi nesugebi atsižvelgt, nes galų gale tau susišviečia galva, išrinkti žaidėją - administracijos nariu, kuris tavo vote pool'o net nelaimėjo.
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?: DoB3L Koks Jūsų pasiūlymas?: Periodiškai koreguoti item pardavimų kainas. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Noriu išsiplėsti apie šią idėja, kuri yra labai paprasta. Visi serveryje žaidėjai suvokia faktą, kad dabar geriausias būdas ( legalus ) yra sėdėti xp fermoje ir žudyti skeleton'us, taip parduodant jų loot'ą, o jų xp naudoti enchantinant daiktus. Bet kaip nebūtų keista, toks pinigų farminimo būdas po kiek laiko pabosta ir reikia korekcijų, būdų kaip galėtum paįvairinti savo pinigų " grind'inimą ". Idėja būtų tokia, kad periodiškai keistųsi serverio ekonomika ( nežinau kas kiek laiko - savaitę - dvi ar ilgiau ), tai yra keistųsi parduodamų dalykų sign'ai. Pvz.: 1 savaitę skeletonų lootas atpinga stipriai ( t.y jų nebeapsimoka farmint ), o padidinamos pumpkin pardavimo kainos, tada kita savaitė, atpinga pumpkin pardavimo kainos, o tada pvz.: pakyla sugar cane supirkimų kainos, dar kitą savaitę padidėja rotten flesh'o, o gal cactus'o pardavimų kainos. Žodžiu esmė tame, kad žaidėjai turėtų stebėti nuolatos kainų pasikeitimus ir prie to turėtų adaptuotis, statantis naujų fermų ( taip pridedant papildomos veiklos žaidėjams ir įdomumo pakeisti rūtina grind'inant pinigus visiškais kitais būdais ). Minecraft'e fermų galima prisidaryti, bet kokių ir jei tik tai bus verta, žaidėjai tikrai investuos laiką statant naujas, niekad nedarytas fermas. Žaidėjai tarpusavyje gal pradės pardavinėti savo padarytas fermas arba nuomuoti kitiems žaidėjams. Įsivyrautų įdomumas serveryje, dėl nuolatinės ekonominės kaitos. O KAS SVARBIAUSIA TAI ĮGYVENDINTI YRA TAIP PAPRASTA, NES PAČIAM SAVININKUI ĮDĖTI DARBO REALIAI VISIŠKAI NEREIKIA.
 4. Iki 3 nakties kiek žinau
 5. DoBel

  Adomas01 IQ

  Oooo tai Adomai, tai sakiau, kad po pirmo karto perkam antrą kartą ULTRA, tada dar b-list išsipirkai, šaunuolis ant tavo taip vadinamo šūdservio išleidai jau visgi 42 eurus??, dar įdomu kiek prieš tai išleidai pinigėlių ant savo vadinamo " šūdservio " - Žygis tau širdingai dėkoja laukiam ir kitą mėnesį Adomo su ULTRA.
 6. DoBel

  Adomas01 IQ

  Tai va chebra, prisijungiau į serverį Adomas01 eilinį kartą su ULTRA prasinešė (ir gavo somehow /sethome mūsų fc jeigu kas norit galit prašyt adomo, kad duotų ir jums sethome), anyway apturėjom pokalbį, nuo kurio jaučiu man pačiam įvyko IQ dropas, iš viso chat'o, ką pasakyčiau tai Adomo logika tokia, iškeikiu serverį, pasakau, kad paskutinis šūdas, pasako, kad tuoj bus dar prisono kopija ;D ir vis tiek perka ULTRA, kad paremtų pinigais savo patį nekenčiamiausią žmogų serveryje Žygį ?:DDDDDD atvėsk Adomai, ne subinę mąstymui naudok. https://imgur.com/a/5ed5N3I Kaip sakant galit hatint mane už tai ką parašiau, bet man asmeniškai per daug graudu užtrasthalkinti serverį ir tuo pačiu būti didžiausiu įmanomu donoru šitam serve, kaip sakant Žygis nepykta :), kuo daugiau tokių Adomų ;D, tuo Žygis su daugiau šaibų vaikšto OP OP.
 7. DoBel

  Perku anvilus

  Koks Jūsų vardas žaidime?: DoB3L Ką norite nusipirkti?: Anvil'us Kokia jūsų siūloma kaina?: Sutartinė Papildoma informacija: Perku didelius kiekius.
 8. Tikrai pritariu, nors ir nesu tas žmogus, kuris dalyvauja pilyse, vietoj farminimo xp fermose, tikrai būtų įdomu kaip alternatyvą stebėti pilies PvP kovas ir leisti pilies dalyviams kokybiškai kariauti tarp faction'ų dėl pilies.
 9. ANKETOS ŠABLONAS Jūsų vardas žaidime: DoB3L Prisistatymas apie save (amžius, hobiai, charakterio savybės): Taigi sveiki, mano vardas Dovydas, šiuo metu man yra 20 metų, gyvenu Klaipėdoje ir Vilniuje, tačiau dėl karantino sąlygų, kurios nutraukė ugdymo veiklą persikrausčiau gyventi į savo gimtąjį miestą - Klaipėdą. Šiuo metu užsiiminėju ir stengiuosi pilnai pereiti prie profesionalaus video filmavimo, bei montavimo industrijos, mėgėjiškai sportuoju lauko tenisą, tinklinį bei krepšinį ( ne paslaptis, kad visą šią veiklą nutraukiau dėl karantino ), bei nusprendžiau šiuo ne pačiu produktyviausiu laikotarpiu laiką praleisti, bent kiek turiningiau, tad nusprendžiau užsiiminėti sportu namuose, o tai jau sėkmingai darau lygiai mėnesį laiko. Įvardyčiau save labiausiai kaip konkretų ir tikslų žmogų, mėgstu kai viskas yra labai aišku ir viskas detalizuota, kad nekiltų niekam jokių netikslumų, esu paslaugus, linkęs padėti, dalintis žiniomis kurias sukaupiau, bendraujantis, bei ieškantis būdų kaip dar galėčiau tobulinti savo asmenybę, kelti jos vertę. Nemėgstu veltis į jokius konfliktus, o atvirkščiai stengiuosi išnaudoti visas įmanomas galimybes išspręsti konfliktą, kaip įmanoma taikiau. Esu žmogus, kuriam labai svarbu pabaigti pradėtą darbą, tad jeigu užstringu prie tam tikros darbo dalies aš prie tos problemos praleisiu tiek valandų kiek reikės, kol galėsiu užsiiminėti sau patinkančia veikla. Patirtis serveryje (pasiektos pareigos, pražaistas laikas, nuobaudos ir kt.): Manau daugelis mūsų dabartinių serverio žaidėjų grįžome čia, dėl dviejų priežasčių: Naujas savininkas ir karantinas, kas suteikė mums visiems daug papildomo laiko, tad pripažinsiu, kad esu šio serverio senbuvis. Pirmoji pažintis su serveriu prasidėjo, kai dar buvo išleista 1.6 minecraft versija arba, kai jau serveryje klestėjo mūsų projektui gerai žinomas DFDavid, pareigomis per daug pasigirti negaliu, nes šiame projekte teko pabūvoti labai daug kartų CM, kai CMD buvo zygis676 (lyg toks jo nick buvo?), _Xev, KINGAS. Žinoma teko pagyventi ir sargybinių pasaulyje "n" kartų. Kiek buvau sargybiniu ir praktikantu neminėsiu, tačiau esu buvęs 3 kartus alfa - sargybinis, o vienu iš tų kartų buvau surinkęs apie 15'000 min. dar kai DFDavid buvo sargybinių direktorius, o vėliau savo pareigas perleido Beniui, per šį savo visą projekto egzistavimą buvau nubaustas kartą už Mob aurą, dėl kurios labai stipriai nudegiau ( ir tai ne turtas, kurį pavyko sukaupti šiame serveryje, o tai, kad po Beniaus išmetimo iš sargybos, sekantis sargybos direktorius turėjau būti aš, tačiau dėdė DFDavid mane pagavo, po kurio mano visi šansai, pastangos ir viltys tapti sargybinių direktoriumi nuėjo veltui ). Nepaisant visko ką patyriau, tai vis tiek yra vienintelis serveris prie kurio grįžau net ir tada, kai jau man yra 20 metų. Patirtis būnant sargybiniu: Manau, kad detaliau savo sargybinio istorijos detaliau negalėjau išdėstyti, nei tai padariau aukščiau esančiame klausime. Idėjos, kurios gali paįvairinti sargybą: Mano manymu, sargybą tikrai būtų įmanoma padaryti daug patrauklesne ir įdomesne. Idėjos kurias siūlysiu yra žinomos daugelį žaidėjų, kas yra žaidę kitokio pobūdžio žaidimus. Visų pirmą ką norėčiau padaryti, tai daryti veiklas savo sargybiniams, veiklos vyktų discord'e ( sargybiniams pageidautina, tačiau nebūtinas būtų mikrofonas, svarbiausiai, kad jie galėtų klausyti mano nurodymų), būtent aš vesčiau veiklas; gaudymus, vietų radimus, tazerių šaudymo praktika, PvP ir tikrai primąstyčiau dar papildomų veiklų, nes jų tikrai galima primąstyti. Norėčiau pakeisti kardinaliai sargybos rang'ų kėlimąsį, tai yra norėčiau įvesti veiklos taškų sistemas ar kokias pliusų sistemas, kurių praktikantui/sargybiniui reikėtų norint pasikelti rang'ą, tokiu būdu sargybinis įrodys savo vertę ne tik rinkdamasis minutes, o rinkdamas taškus už mano paskirtas užduotis, kad neterštumėme forumo su begaliniu post'inimu, mano paskirtų užduočių įrodymus tektų siųsti į mūsų sargybinių discord'ą. Aš puikiai suprantu ir žinau, kaip yra sunku dirbti naujokui, kuris tik įsidarbino į sargybą ir neturi jokių praktinių įgūdžių dirbti, turi daug klausimų kaip elgtis tam tikroje situacijoje ( pripažinkime žinoti teorija yra viena, o kai atsiduri realioje situacijoje ir turi teorinę metodiką greitai pritaikyti praktikoje, tai yra nemažas iššūkis kiekvienam praktikantui ), tad aš jausiu pareigą kaip sargybinių direktorius išmokyti sargybinį sargauti, nedaryti klaidų, kad nepasimestų elementariuose situacijose, dėl to mąstau sukurti praktinį kursą praktikantui, kuriame aš individualiai arba priklausomai nuo situacijos praktikantų grupei išdėstysiu kertinius dalykus, kurių reikia žinoti, kad galėtų sargauti, pateiksiu tam tikras situacijas praktikantui ir klausiu kokie bus jo veiksmai, praktikantui nebūtų keliamas rang'as, jeigu šis neišlaikytų mano praktinio kurso, net jei šis surinks reikiamą minučių kiekį ( nebent tam prieštarautų aukštesnė valdžia, tada būtų galima kažkaip pakoreguoti ). Taip pat, kai teko dirbti sargybiniu pas Dominyką, teko pastebėti keletą taisyklių trūkumų, tai yra netikslumų, kurias reikėtų labiau sukonkretizuoti. SITUACIJOS Ar Sargybinis gali kartu būti ir Chat-Moderatorius?: Sargybinis gali būti CM, tol kol sutaria dėl šio dalyko abi valdžios pusės. Kokius papildomus dalykus gauna sargybos rangai (Sargybinis, Alfa-Sargybinis) lyginant su Praktikantu?: Papildomai gauna šaudomą tazerį, kompasą su kuriuo galima sekti kitą žaidėją, sargybinis gauna vienu speed potionu daugiau nei praktikantas, na o Alfa-Sargybinis gauna [ Speed 2 ] potionus. Kiekvienas sargybinio rang'as turi unikalius šarvus ( natūralu, kad praktikanto šarvai prasčiausi lyginant su sargybinio ar alfa-sargybinio šarvais ), skiriasi ir kardo enchant, bei OP apple kiekis, alfa-sargybinis gauna /banip komandą, gauna rolę forume Alfa-sargybinis, sargybinio ir alfa-sargybinio algos yra didesnės už praktikanto, sargybinis papildomai gali eiti į A bloką, na o Alfa- Sargybinis žirgo pagalba gali nueiti į Elito bloką. Kokių veiksmų turite imtis, jeigu jums specialiai papeikimus rašo jūsų sargybos komandos narys? (nuvertinėja): Viskas priklauso nuo situacijos, jeigu tikrai pamatysiu, kad žaidėjas nepagrįstai rašo papeikimus man, provokuoja ir ieško įvairių būdų kaip mane nuversti, tokį sargybinį išmesiu iš sargybinių frakcijos, sargybos, bus įdėtas į sargybinių b-list, išmestas iš sargybinių discord'o, jeigu žaidėjas bus Alfa-sargybinis (jeigu pats galėsiu tai nuimsiu jam alfa-sargybinio forumo rolę, o jei ne prašysiu šiame projekte esančių aukštesnių jėgų). Jeigu nebus tiksliai aišku ar darbuotojas specialiai mane nuvertinėja nuo pareigų, pasikonsultuosiu su likusia serverio administracija, kad šie padėtų priimti kaip įmanoma operatyviau teisingą sprendimą. Kokių veiksmų privalote imtis, jeigu žaidėjas palieka - sargybos frakciją serveryje ir/ar serverio Discord?: Pasielgsiu labai panašiai kaip ir buvusioje situacijoje, šiam žaidėjui bus atimtas sargybinis serveryje, bus įkeltas į sargybinių b-list, išmestas iš sargybinių discord'o ir jeigu žaidėjas yra Alfa - Sargybinis nuimsiu forume jam skirtą alfa-sargybinio rolę. Ką darysite, jeigu žaidėjas nepražais 60min ir jums nepraneš?: Bus paprasčiausiai nubaustas 1 įspėjimu, bei pasiteirausiu kokios buvo problemos pranešti man apie neaktyvumą, kad nepakartotų šios klaidos 2 kartą. Ar renkantis Sargybinį į komandą amžius gali būti pagrindinis vertinimo kriterijus?: Žinoma, kad ne, esu gyvenime sutikęs daug protingesnių 13-15 mečių ,nei tų pačių suaugusiųjų, kitaip tariant žmonės yra labai skirtingi ir mano darbuotojo vertė tikrai nebus kritikuojama pagal jo/jos amžių. Už ką Sargybinis gali būti išmetamas nesurinkus atitinkamo kiekio įspėjimų?: Frakcijos palikimas, discord'o palikimas, masinis projekto žaidėjų jailinimas, įtarimų dalinimas, žudymas, neleistinų modifikacijų naudojimas, kitų projektų reklamavimas, nelegali veikla, minučių bug'inimas, neteisingas ban-ip, kyšininkavimas, renginių trukdymas, nesąmonių darymas su /ant.
 10. Koks Jūsų vardas žaidime?: DoB3L Aprašykite klaidą: Lyg ir nesigriauna normaliai blokai, interneto ryšys kaip ir geras. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama😞
×
×
 • Create New...