Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Chat Moderatorių Direktorių Rinkimų Rezultatai

Recommended Posts

Svečias

Toks vaizdas, kad kopijavai iš senų rinkimų, paredagavai ir paskelbei.. Galėjai ir labiau pasistengt su analize, arba jei neturi laiko, leist kam nors kitam ją parašyt. Sėkmės pareigose.

 Nėra kam, beveik visi ankščiau ar vėliau susišika ir reik atstatydinti iš pareigų, vienintelis DFDavid išbuvo ilgiausiai pareigose, bet ir tai daug visokių negerų dalykų pasitaikė... Dauguma tik reikalauja, bet patys niekuo neprisideda. 

Labai patiko iBo pasirinkimas, sveikinimai tau Xev (man su atmintim prastokai, tai vardo nepamenu...), linkiu sekmes priziurint serveri ir ji tobulinant zinoma ^^ Na, o del analizes, jeigu labai noresit tai bus galima sukurti atskira tema ir kiekviena isnagrineti, jeigu labai jau jums truksta to. Zinoma, gal tai jums pades issiaiskint kodel nepatekot, kur jusu silpnoji vieta ir i ka reiketu atkreipti demesi. Tai zodziu spauskit

rep ir jeigu tikrai normaliai susirinks jusu sukursiu tema, ko jau nepadarysi del jusu =DDD

Deja, tu to negali padaryti, juk nerinkai.

 

Na, jei taip norit analizės galiu pateikti du žmones:

  • TehGreatFox - pagrindinė priežastis nepastovumas, net nereikėjo ieškot giliau.. d61a84c417.png
  • Squimo - įtarimas paslaugų pirkimu už frankus.

Ir taip toliau. Taigi, geriau tą laiką, kuris būtų rašomas analizei būtų geriau skirti kitiem darbams.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Išnaudosiu privilegijas ir cya, čia ta prasme, kad truputį mažiau laiko skirsiu nei dabar lol. Tiesiog dabar tiek daug laiko išnaudojau žaisdamas, per dieną po 100xp+, žinai kaip dirbi veltui kas būna, nervai nelaiko, dabar chill jau viskas;P o šiaip tas pastovumas buvo toks, kad visą vasarą nolifinau čia, po 2-3h per dieną, dabar paskutinėm žymiai daugiau pradėjau sėdėt

  • Patinka! 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

 Nėra kam, beveik visi ankščiau ar vėliau susišika ir reik atstatydinti iš pareigų, vienintelis DFDavid išbuvo ilgiausiai pareigose, bet ir tai daug visokių negerų dalykų pasitaikė... Dauguma tik reikalauja, bet patys niekuo neprisideda. 

Deja, tu to negali padaryti, juk nerinkai.

 

Na, jei taip norit analizės galiu pateikti du žmones:

  • TehGreatFox - pagrindinė priežastis nepastovumas, net nereikėjo ieškot giliau.. d61a84c417.png
  • Squimo - įtarimas paslaugų pirkimu už frankus.

Ir taip toliau. Taigi, geriau tą laiką, kuris būtų rašomas analizei būtų geriau skirti kitiem darbams.

Mane prirašyk;DD aš antras pagal ilguma dabar;D

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Supranti,kad DFDavid visiškai neaktyvus,visą darbą palieka Beniui,man čia labiau atrodo,kad Benius yra direktorius o ne DFDavid

Supranti, kad DFDavid dabar išvykęs mėnesiui? Gal todėl ir yra "neaktyvus"?
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveikinu, Rugile, drauge mano(turbūt). SĖKMĖS pareigose xD

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

nu dideli SVEIKINIMAI!! Tikiuosi busi geriausia is visu administratoriu. :) Nenuvilk Ibofo, bei jo servo!

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveikinu su pareigomis Rugile :) sėkmės.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...