Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Atrinktasis į Pradedantąjį Prižiūrėtojo rangą serverio prižiūrėtojų rinkimuose.

Recommended Posts

Ko blogai 12-13mečiai jeigu jie būtų subrendę(nekalbu apie murki)

subrende 12-13 nesedėtu prisone

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Ko blogai 12-13mečiai jeigu jie būtų subrendę(nekalbu apie murki)

Šiais laikais subręnde 12-13 būtu pas savo 14-metes panikęs ir išdykautu

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Suprantat, tiesiog Feniksui vedė paskaitą tema: "iš vaikų tyčiojamasi internete ir žaidimuose". Taip išpūdrino smegenis, kad jis pasakė: užkirsiu tam kelią. Taip ir atsirado mūsų projekte: KINGAS, panter123, Murkikienas.

Srr murki, bet pasakysiu kai ką: taip tu esi korupcingas prižiūrėtojas. Kas čia per nesamonės kaip, nepakako įrodymų bhopui? Aš bhop atpažint galiu iš 1 šuolio, o magnetic ištisai taškė su bhopu kraipydamas galvą į visas puses, tai neįsivaizduoju kaip galėjo neužtekt įrodymų. Beje, kad ir tas tavo atmazas: "išėjau afk". Kaip gali normalus prižiūrėtojas karštu pvp metu išeiti afk? Jau kvailiau sugalvot negalėjai? Ar tiesiog tėveliai pakvietė paklaust, kaip sekėsi mokykloje...

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Suprantat, tiesiog Feniksui vedė paskaitą tema: "iš vaikų tyčiojamasi internete ir žaidimuose". Taip išpūdrino smegenis, kad jis pasakė: užkirsiu tam kelią. Taip ir atsirado mūsų projekte: KINGAS, panter123, Murkikienas.

Srr murki, bet pasakysiu kai ką: taip tu esi korupcingas prižiūrėtojas. Kas čia per nesamonės kaip, nepakako įrodymų bhopui? Aš bhop atpažint galiu iš 1 šuolio, o magnetic ištisai taškė su bhopu kraipydamas galvą į visas puses, tai neįsivaizduoju kaip galėjo neužtekt įrodymų. Beje, kad ir tas tavo atmazas: "išėjau afk". Kaip gali normalus prižiūrėtojas karštu pvp metu išeiti afk? Jau kvailiau sugalvot negalėjai? Ar tiesiog tėveliai pakvietė paklaust, kaip sekėsi mokykloje...

Tai girdejau gandu, kad is paraso /ip komanda ir duoda zaideju ip tam kam reikia.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Tai girdejau gandu, kad is paraso /ip komanda ir duoda zaideju ip tam kam reikia.

Čia norėjai parašyt "iš parašo/jis parašo"?

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Čia norėjai parašyt "iš parašo/jis parašo"?

Nu taip. Nezinau ar tai tiesa, bet jeigu tiesa, tai murkis duoda ip kokiam VIncui ir jis atsiputes ddosina.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Nu taip. Nezinau ar tai tiesa, bet jeigu tiesa, tai murkis duoda ip kokiam VIncui ir jis atsiputes ddosina.

Aš net tokios komandos neturiu ..

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Aš net tokios komandos neturiu ..

As sakau, kad cia tik gandai tokie. Bet pastaruoju metu labai daug zmoniu atjungiama nuo servo pradedant Muza, Rolexu ir t.t. Mane irgi buvo atjunge vienasyk.

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Man tai vienodai, lauksiu dienos kai tokie ereliai kaip Vincas13 ar Murkikenas gaus blistą už tuos ddosus t. t. arba išvis kai žais ilgą laiką ir prisistatys, tada aš pasirodysiu ir su V. P. nukeliausiu tiesiai į policija, tada jau nebe patys gaus blistą, o tėveliai Blista nuo kompo iki 18-os išrašys, bet ką čia gi Vincui jau 17, tik protas pagal jo metus žymiai atsilieka. Vinciuk išrašyk numeriuką į A.ž.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

TIek sitas tiek KINGAS - abu prasti priziuretojai. Cia apie Murkikiena tema, bet pakalbekim truputi apie KINGA. Jis visiskai nepriziuri servo svarbiais momentais, ypac per pili. Kaip galima smagiai pasidauzyt jeigu vos nusiteleportavus uzsisoka ant taves su bhop ir nieko normaliai negali padaryt. Reikia eit i pili. KINGAI kaip pasiaiskinsi, kad apie puse astuoniu buvai on apie 20min, o per pili atsijungei. O Murkikienas galetu ir neturedamas vanish su tpa nueiti i pili ir elementaru bhopa tikrai pastebetu. Isvada tokia, kad reikia dar dirbti su priziuretojais norint, jog serveryje btu idomu zaist.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...