Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Serverio atnaujinimai 1.9.1

Recommended Posts

Svečias

  • Sutvarkytas Virtualios skrynios bug, kurios nelaime įdėjus spalvotus odos (leather) rūbus jie pavirsdavo paprastais, arba įdėjus knyga su enchant ir išėmus ji pavirsdavo paprasta be nieko, tačiau atsirado vienas minusas. Tie žmonės, kurie yra persivadine savo chest'us negalės atsidaryti banke, tad nepanikuokit niekur jūsų daiktai nedingo tik reikia chest'us pervadinti atgal, todėl susisiekit su manim arba Xenoph ir padėsime sutvarkyt jūsų iškulusią problemą dėl virtualios skrynios.

  • Automatizuotas /pvp komandos pirkimas. Kaina: 15d dienų - 2 litai sms žinute.

  • Pradėti pardavinėti užrašai prie nick. Tarkim jūsų nick'e yra [C] arba [Laisvas], tai galėsite nusipirkti norimos spalvos ir norimą užrašą tarkim [Narnijietis]. Kaina - 10 litų trim mėnesiam. Nebeparduodama
  • Greitu metu bus galimybė nusipirkti spalvotą nicką virš galvos.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Nieko idomaus nepadaryta... Visi tik geri atnaujinimai (Freeposteriai pasisake).

Man bus gera naujiena ir manau daugeliam kada spawner idesite skeleton ar kazka bent jau galvosite del sito...

  • Nepatinka 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Nieko cia gero nematau

.

  • Patinka! 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

geri atnaujimai as turiu spalvota nick visam gyvenimui :P

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

geri atnaujimai as turiu spalvota nick visam gyvenimui :P/>

 

Kaip? Kodel ?

  • Patinka! 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Tik noriu paklausti o istaisysite ta bug kur repairint reik. PVZ parasyta reikia 14lvl, kai turi 14lvl ir repairini itema tau jis iskrenta nesusirepairines ir dingsta lvl (rr padarau ir vel atsistato) ir jeigu noriu surepairint 14lvl itema man reikia gauti 18-22lvl kad leistu :(

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Tik noriu paklausti o istaisysite ta bug kur repairint reik. PVZ parasyta reikia 14lvl, kai turi 14lvl ir repairini itema tau jis iskrenta nesusirepairines ir dingsta lvl (rr padarau ir vel atsistato) ir jeigu noriu surepairint 14lvl itema man reikia gauti 18-22lvl kad leistu :(

Man tas pats...

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Tik noriu paklausti o istaisysite ta bug kur repairint reik. PVZ parasyta reikia 14lvl, kai turi 14lvl ir repairini itema tau jis iskrenta nesusirepairines ir dingsta lvl (rr padarau ir vel atsistato) ir jeigu noriu surepairint 14lvl itema man reikia gauti 18-22lvl kad leistu :(

Čia ne servo problema, o minecrafto.
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...