Jump to content

Recommended Posts

Manau, kad visiems aktuali ši problema, tiesiogiai susijusi su projekto žlugimu. Prižiūrėtojai nedalyvauja pilies prižiūrėjime, todėl pilyje gausu cheaterių, ir manau, jog pilis yra vienintelis dalykas, kuris realiai carrina šitą projektą. Todėl siūlau už cheatinimą pilyje, bausti nusikaltelius įrašant juos į rasistiškąjį Black Listą. Šis pasiūlymas griežtaa, tačiai tai vienintelis sprendimas, galintis realiai sutvarkyti šią problemą.

Bei išrinkti naują prižiūrėtoją.

• Upvote 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Pritariu. O jei prižiūrėtojai neprižiūri 20:00 pilies tai paankstinti būtu galima nes labai užknisa kaip susirenka bhoperiai.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Kelt reikia čia http://mcprison.lt/forumas/index.php?/forum/67-pilies-id%C4%97jos-ir-patarimai/. Bet patikėk, idėjos netikrins, galit rašyt ką tik norit... B-List nepadės, žmogau, duodu pavizdį kaip negaut jo ant main, IP Chngr + register new acc. And what?? Jau dbr bausmė griežstesnė, ip baną dadeda. Ir yra tokių, kurie yra tsg tokie trenkti, yra ir vaikų, cheatai nenustos čia, nebent minimum 3 - 5 aktyvūs prž. bus. B-List sąrašas bus toks ilgas, kad servas mirs.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Kelt reikia čia http://mcprison.lt/forumas/index.php?/forum/67-pilies-idėjos-ir-patarimai/. Bet patikėk, idėjos netikrins, galit rašyt ką tik norit... B-List nepadės, žmogau, duodu pavizdį kaip negaut jo ant main, IP Chngr + register new acc. And what?? Jau dbr bausmė griežstesnė, ip baną dadeda. Ir yra tokių, kurie yra tsg tokie trenkti, yra ir vaikų, cheatai nenustos čia, nebent minimum 3 - 5 aktyvūs prž. bus. B-List sąrašas bus toks ilgas, kad servas mirs.

Taip, galbūt B-Listas neišgelbės pilies, bet pasvarstykime. Teigi, jog ši strategija yra nieko verta, tačiau, daugelis čyterių jau paruošę account'us, kurie galimai yra užregistruoti ant jų main account'ų, todėl jie atkrenta. Tarkim aš nepagailiu 200+k, kad iškelčiai altą į laisvę. Jis nėra užregistruotas ant mano main IP, tad pajungiu jį, pacheatinu, gaunu baną. Unbano paimti negaliu, nes mano altas yra B-Liste, tad veltui išleidžiu 200+k. Tarkim nepabijau čytinti iš maino. Mane pagauna, gaunu baną, o kelio atgal nebėra. Lošiu su altu, niekas nežino kas aš, bet ar ir vėl sunkiai išėjęs į laisvą vėl lįsiu į pilį su čytais? Abejoju. Taipogi, rizikuoju būti pagautam. Pažvelkime į pavyzdį. Vincas cheatino per altą, galiu lažintis, jog buvo prisijungęs ir iš ip changerio, tačiau B-List'ą vistiek prasileido. Taip, yra trenktų čytų, bet gavę B-Listą, jie nesugebės čytinti. Sakai B-Listas bus ilgas? Tai gerai, kam serveriui reikalingi apgailėtini vaikai, gadinantys serverį? Jei esi protingas - nečytinsi. Tokiu būdu serveris tikrai pristvarkys, nes dabar būna šitaip. Ateini į serverį, žaidi savaitę, surenki item, ateini į pilį. Tave užmuša cheatas. Prarandi itemus. Pasiimi vėl - vėl nužudo. Tada tau lieka 3 variantai: arba leavini, nes prarandi visus itemus(Ko gero mano atvejis), arba pajungti čytus, išprovokuojant kitus žaidėjus daryti tą patį, arba neiti į pilį, verkiant, kad visi cheatai. Visais atvejais, serveris žlugs. Tad manau, jog dabar pats metas susimąstyti apie serverio ateitį.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Žinai, va mano idėja senesnė bšk, dėl pilies http://mcprison.lt/forumas/index.php?/topic/20113-pilies-stiprinimas/. Spėk kada ją žiūrėjo adminai (arba kada žiūrės). O tavo tai išvis geriau trint tą temą, nes net į pilies idėjas neįkėlei, jose gal dar dar patikrina, perkelk geriau.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Pridėkit kokius keturis aktyvius prižiurėtojus ir išgaudis čyterius. Ir po tada pvz vienas prižiurėtojas vieną valandą prabūna, kitas prižiurėtojas irgi valandą ir t.t. Kad butu visi susitarė. 

Pasidalinti

Temos nuoroda

Pridėkit kokius keturis aktyvius prižiurėtojus ir išgaudis čyterius. Ir po tada pvz vienas prižiurėtojas vieną valandą prabūna, kitas prižiurėtojas irgi valandą ir t.t. Kad butu visi susitarė. 

Nusišnekėjai... Va KINGAS, vienas prž. ir jis prabūna kad ir tą 1h. ir kas iš to? Tik forume kažką padaro, afk ingame būna ir ignorina...

Pasidalinti

Temos nuoroda

Nusišnekėjai... Va KINGAS, vienas prž. ir jis prabūna kad ir tą 1h. ir kas iš to? Tik forume kažką padaro, afk ingame būna ir ignorina...

Visu pirma nenusišnekėk ir norėčiau pamatyti kaip tu priž...Manai Kingas kaip tu visa savo turima laika praleidžia prie prisono manau žmogus turi irgi gyvenima.Kas iš to buna kai jis ta 1h buna on tu neini į pili ir kaip sakai inferno ir reBorn čytina ,tai pažėk į savo FC nes pastaruoju metu labai jau įdomia jūs ten lakstot.Kai pradėsit kekvienas žėt į save ir atsisiusit Fraps ar kažka panašaus galėsit neverkt ,kad prapi.. itemus ,nes kitoje pilyje bus mažiau čytų.

Mano nuomonė tai yra ,kad padarykit tiems kas įkelia normalų čytą (kuris tikrai čytino) tegu už tai gauna tarkim 3 Opus.Kas nečytins pradės lakstyti su fraps ir visus filmuos ,nes bus ir varkė del opu.Ir tada jau kingas galės tik forume sedėti ir opus dalinti.........

Pasidalinti

Temos nuoroda

Visu pirma nenusišnekėk ir norėčiau pamatyti kaip tu priž...Manai Kingas kaip tu visa savo turima laika praleidžia prie prisono manau žmogus turi irgi gyvenima.Kas iš to buna kai jis ta 1h buna on tu neini į pili ir kaip sakai inferno ir reBorn čytina ,tai pažėk į savo FC nes pastaruoju metu labai jau įdomia jūs ten lakstot.Kai pradėsit kekvienas žėt į save ir atsisiusit Fraps ar kažka panašaus galėsit neverkt ,kad prapi.. itemus ,nes kitoje pilyje bus mažiau čytų.

Mano nuomonė tai yra ,kad padarykit tiems kas įkelia normalų čytą (kuris tikrai čytino) tegu už tai gauna tarkim 3 Opus.Kas nečytins pradės lakstyti su fraps ir visus filmuos ,nes bus ir varkė del opu.Ir tada jau kingas galės tik forume sedėti ir opus dalinti.........

Paklausyk tu, pirrowėli, čytini pats pilyse, gauni banus už mob auras ir t.t. Kas sakė, kad visą laiką praleidžiu serve? Visi turim gyvenimus, aš pvz. lb daug laiko tr, KINGO niekas nenuvertina čia per daug, bet tiek kiek priklauso - tai taip. Žinok nusišnekėjai vpš. dėl filmavimų, yra žmonių, kuriem tsg neapsimoka filmuot, jiem laggina, jiem ilgai kelia ir t.t. Mano fc nariai nė kart pilyse nebuvo cheatinę, o tavo rebornai jau kitą šneka visai, ir tai pasikrauna kai kurie su aurikėm, pvz Ainariuxas ar Deivis (kažkoks ten).

Pasidalinti

Temos nuoroda

++++  Reik normalaus priz ir normaliu taisykliu pily, nes kingas penktadieniais penktadienio filmus ziuri

Pasidalinti

Temos nuoroda

++++  Reik normalaus priz ir normaliu taisykliu pily, nes kingas penktadieniais penktadienio filmus ziuri

Tu pats mažiau žiūrėk filmus gerai? Patikrink skiltį BANAI.

• Like 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Paklausyk tu, pirrowėli, čytini pats pilyse, gauni banus už mob auras ir t.t. Kas sakė, kad visą laiką praleidžiu serve? Visi turim gyvenimus, aš pvz. lb daug laiko tr, KINGO niekas nenuvertina čia per daug, bet tiek kiek priklauso - tai taip. Žinok nusišnekėjai vpš. dėl filmavimų, yra žmonių, kuriem tsg neapsimoka filmuot, jiem laggina, jiem ilgai kelia ir t.t. Mano fc nariai nė kart pilyse nebuvo cheatinę, o tavo rebornai jau kitą šneka visai, ir tai pasikrauna kai kurie su aurikėm, pvz Ainariuxas ar Deivis (kažkoks ten).

Paprikolinai seny........normalia pilyje buvau tik šnd 2017-03-18, mob-aura tu turi įrodymus ,kad per pirrow buvo naudojama mob-aura ?

O kalbant ,kad taviškia nečytinai tai žinoma tesiog susimaišom stebuglingu eleksyru ir lanksto ,bet tikrai ne Bhopas.Reborn čytinas šnd pilyje iš mūsu buvo tik vienas vardo neatskleisiu, tai vat pagal tave visi čytina nu o tu su savais šunimis tesiog labai gražia laiksto jokiu killaura tesiog pavyzdingi žaidėjas..

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.