Jump to content
dzionism

Mirčių limitas.

Ar sutinkate su tokia idėja?  

63 narys(-iai) balsavo

1. 1. Ar sutinkate su tokia idėja?

Recommended Posts

Siūlau padaryti maksimaliai 3 mirtis per pilį. Seniau taip būdavo ir tai būdavo nuostabu, niekas nesiskųsdavo dėl to. Dabar laimi pilį tie kurie turi daugiausiai setų ir golden apple... Jeigu frakcija yra labai gera ant PvP, ji nieko negali padaryti prieš tokias frakcijas kurios turi begale setų.

• Like 1
  • Upvote 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Manyčiau kad reikėtų padaryti iki 5mirčių nes visi mes tiek kartų mirštam :D praleistume didelį profitą ir fun :D,arba tiesiog jeigu surenki 3 mirtis lauki 10min 5mirtis 20min 7mirtis 30min :D ir spakainai

Pasidalinti

Temos nuoroda

Aš už. Jei matote, kad tai bus gerai. Neinu aš į pilį ir man gerai xd

• Upvote 1
  • Downvote 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Pily uzima stipriausia ir turtingiausia fc kas blogai :D

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 22 valandas(-ų), Diakurosava sakė:

Šitai idėjai esu už, nes raspizdi kai 10 žmonių turi po 60 set'ų ir noramlus fakcionas neužims, nes per tas 10min spės 3 kit numušt, ir taip tesis karoselė kol tau trūks nervai, ir jie laimės pilį, ir skelbsis GALINGIAUSIA FRAKCIJA, nors tokia nėra vpš.

Nu tai gerai ir tu pasidaryk tuos 60setų kiti vargsta sėdi,gamina tuos setus ir krv po 3mirčių jau negali į pilį ? 

• Like 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Užjaučiu Juju, supranti apie ką aš ;Ddd 

Šiaip gal ir gerai, bet nežinau. 50/50  šita idėja. 

Pasidalinti

Temos nuoroda

Ok imu titana full inv setu ir op ir ec full ir ka padarysit :D aura on ir lavonai

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 2 valandas(-ų), Diakurosava sakė:

Tu rimtai atsilupes? tai davai turi 500 set'ų ir pilis visada tavo, nes numušinėt gali visa savaite, logikos turėk žmogau.

Nu tai gerai ir dzin.Global wipe buvo ir visi galėjo nuo jo pradžios lošti ir gamintis tuos setus tai ką man reiktu verkti ,kad setų neturiu?

Redagavo - DeadNuzz
Pašalinti keiksmai

Pasidalinti

Temos nuoroda

UŽ, nebus didelis pranašumas tarp turtingų ir nelabai turtingų frakcijų, o svarbiausia bus PVP skillai.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Pritariu šiai idėjai, būtų svarbesni pvp įgūdžiai, o ne setų skaičius. Taip pat pilis truktų trumpiau.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Už, nes dabar skaitosi ne galingiausia serverio frakcija užėmusi pilį, o turtingiausia.. -_- 

Pasidalinti

Temos nuoroda
Spoiler

uz , nes kitos frakcijos labai turtingos laimi nes turi daugiau setu

Pasidalinti

Temos nuoroda

Gera ideja, mano manymu butu taip labiau idomiau zaisti ir daug daugiau frakciju turetu sansa laimeti pily.

Pasidalinti

Temos nuoroda
‎2‎/‎16‎/‎2019 at 10:27, ThRejukasLTU sakė:

Manyčiau kad reikėtų padaryti iki 5mirčių nes visi mes tiek kartų mirštam :D praleistume didelį profitą ir fun :D,arba tiesiog jeigu surenki 3 mirtis lauki 10min 5mirtis 20min 7mirtis 30min :D ir spakainai

Sutinku su tavo ideja manau butu zjbs plius zmones lauktu ir nereiktu verkt del to kad isvis negali :D dzin kad laukt :D 

Pasidalinti

Temos nuoroda

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti