Jump to content
NightTime

Idėja verta visų Jūsų dėmesio

Balsavimas: Ką Jūs manote?  

37 narys(-iai) balsavo

1. 1. Ar manote, kad turėtų būti sugrąžintas sargybos direktoriaus pavaduotojas?

Recommended Posts

• Nick žaidime: Coffee

• Detaliai išaiškinta idėja:

Sveiki visi McPrison projekto žaidėjai, bei administracija. Tikiuosi, kad turėjote puikią dieną.

Tai ne eilinis idėjos pasiūlymas, prašau į šį pranešimą žiūrėti rimtai.

Norėčiau pasiūlyti sugrąžinti sargybos direktoriaus pavaduotoją. Na, o prieš rašant „Ačiū už idėja, tačiau atmesta", norėčiau kad patys Jūs pagalvotumėte ir išklausytumėte mano argumentų.

• Kuo ši idėja bus naudinga serveriui?

Tai palengvintų sargybos direktoriaus darbą. Ne tik sargybos direktoriui bus mažiau anketų patikrinti, mažiau papeikimų peržiūrėti, bet taipogi kai sargybos direktorius neturi laiko, sargybos pavaduotojas gali padėti palaikyti sargybos komandą be jokių pertraukų; nebus sargybinių, kurie nedirba jau kelias savaites, nebus, kad žaidėjai piktinsis sargybos direktoriaus aktyvumu.

Taip pat, ateina vasara. Ir kas gerai su pavaduotoju, tai kad būtų galima dirbti sargybos direktoriui, bei sargybos direktoriaus pavaduotojui pasikeičiant, kad abudu galėtų pasidžiaugti vasara.

Dar prie to pridėjus, norėčiau pasakyti, kad sargybos direktoriui išėjus, nereikėtu laukti kelių mėnesių iki kito išrinkimo.

Taip pat, sargybos direktorius turėtų su kuo pasitarti ar priimti žaidėja į sargyba, arba ar nubausti sargybinį. Esu tikras, kad būna situacijų kai yra labai sunku nuspręsti, ir kai kito žmogaus nuomonė labai padėtų.

Tai yra gerai abejom pusėm: ir žaidėjam daugiau šansų padėti serveriui, tapti administracijos dalimi, bet ir serveriui geriau, nes daugiau sargybos prižiūrėjimo, ir daugiau pagalbos plėtoti patį serverį, jį prižiūrėti. Taip, suprasčiau, jeigu nenorėtumėt pridėti kažko, kas galėtų pakenkti serveriui, bet šiuo atveju nėra jokių minusų. Šis sargybos direktoriaus pavaduotojo sugrąžinimas gali tiktai padėti serveriui.

Tai tikrai nėra nereikalingas dalykas. Dar kartelį pasakysiu, kad tai padėtų sargybos direktoriui, leistu ir jam kartais pailsėti. Tai padėtų administracijai, atsakinėti į ticketus, prižiūrėti serverį. Galiausiai, ir svarbiausiai, tai padėtų serveriui, serverio gerovėj, nes būtų aktyvesne sargyba, daugiau žaidėjų norėtų tapti šiais sargybiniais, daugiau žaidėjų sugrįžtų, bei žaistu projekte.

Nesvarbu, ar šitame serveryje žaidžia keletą žaidėjų, ar tūkstančiai. Svarbu tai, kad sugrąžinimas palengvintų sargybos direktoriaus darbą, kad ir šis turėtų laiko atsipūsti, pagelbetų kai šis neaktyvus, palaikytų aktyvia sargybos komandą.

Norėčiau pasakyti, kad tikrai yra žaidėjų kurie norėtų šito posto, kurie tikrai padėtų, būtų aktyvus, ir tikrai vertintų šį darbą, padėtų serveriui, administracijai, bei sargybos direktoriui. Kaip aš tai žinau? Nes pats esu vienas iš tų žmonių. Ir tikrai tikrai nesu vienintelis. Aš nesakau, kad būtinai reikia pasirinkti mane, aš tiesiog noriu pasakyti, kad daugelis žaidėjų džiaugtųsi šiuo sugrąžinimu.

Prašau, prašau, prašau, netgi maldauju Jūsų apie tai pagalvoti, nes tai tikrai visiem praverstu :).

Ačiū labai. Mylių Jūsų projektą, negaliu nuo jo atsiplėšti jau labai ilgai. Nuo 2015. Labai norėčiau padėti, būti administracijos dalis, o šis sargybos direktoriaus pavaduotojo sugrąžinimas duotu man, ir daugeliui kitų žaidėjų galimybe padaryti tai ką mes labai norime - padėti serveriui.

Ačiū dar kartelį, už jūsų dėmesį, laiką, supratingumą.

Žaidėjų prašau dviejų dalykų:

• Visų prima, ir svarbiausia, pakomentuokit temoje, parodykime Feniksui, bei administracijai, kad čia ne juokus rašau, kad tikrai norėtumete tokio dalyko. Rašykite argumentų, prisidėkite prie mano prašymo.
  • Visų antrą, prabalsuokite apklausoje.

Pastabos/Pastebėjimai:

Įsidemėkite, jog dabartinis sargybinių direktorius, bei buvusi sargybinių direktorė prabalsavo apklausoje už „Taip". Galime padaryti išvada, jog jie abudu mano, kad sargybos direktoriaus pavaduotojas tikrai padarytų sargybos direktoriaus darbą lengvesnį, ir tikrai, Jų nuomonę, yra verta sugrąžinti sargybos direktoriaus pavaduotoją.

• Like 9

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

DFD turėjo pavaduotoja, nes jis turėjo tokias pareigas kaip vyriausias prižiūrėtojas, prižiūrėtojas, globalus moderatorius, unbanus serverį, unbanus forume, padėjo feniksui ieškot bugus, bet jo manau palengvintų kepėjui ir ateities sargų direkotiams darba, nes jis tiekpat turi daug veiklos kaip ir dfd. už.

• Like 1
  • Upvote 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

aš asmeniškai tikrai už idėja, bet manau tu šią įdėja rašai, nes nori tapti pavaduotoju, bet čia tik mano nuomonė. (Už)

Pasidalinti

Temos nuoroda

Padėkos:

Spoiler
5/6/2019 at 20:24, Lašiša sakė:

DFD turėjo pavaduotoja, nes jis turėjo tokias pareigas kaip vyriausias prižiūrėtojas, prižiūrėtojas, globalus moderatorius, unbanus serverį, unbanus forume, padėjo feniksui ieškot bugus, bet jo manau palengvintų kepėjui ir ateities sargų direkotiams darba, nes jis tiekpat turi daug veiklos kaip ir dfd. už.

Ačiū už nuomuonę.

prieš 23 valandas(-ų), KatinasMurkis sakė:

Stulbinanti idėja, padės serveriui ir sargų direktoriui. (UŽ!)

Ačiū už nuomuonę.

prieš 21 valandas(-ų), Javainisz sakė:

aš asmeniškai tikrai už idėja, bet manau tu šią įdėja rašai, nes nori tapti pavaduotoju, bet čia tik mano nuomonė. (Už)

Taip, tame yra tiesos. Tačiau, aš esu pasirįžęs sugrąžinti šį postą, nors ir žinau, kad nebūsiu garantuotas jį užimti. Noriu tai padaryti ne tik dėl savęs, bet ir dėl serverio ateities. Tai būtų postas į kurį galėtų pretenduoti visi, ne tik aš. Ačiū už nuomonę.

prieš 6 valandas(-ų), mzila sakė:

Tikrai už šia įdėja! Tikėkimes priims!

Ačiū už nuomuonę.

prieš 27 minutes(-čių), laurynas_Gokas sakė:

Sutinku su sita Ideja

Ačiū už nuomuonę.

• Upvote 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Tikrai už šia įdėja! Tikėkimes priims!

Pasidalinti

Temos nuoroda

Pritariu šiai įdėjai  , nes bus lengviau visiems administratoriams ir serverio ir forumo , tikiuosi , kad priims :)

Pasidalinti

Temos nuoroda

Koks skirtumas. Jau nebesvarbu. Niekados niekas nepasikeis, nes čia ne „serveris kur žaidžia 500 žaidėjų”. Hmmm... man labai įdomu kodėl žaidžia tiek mažai žaidėjų... Tai gal išnaikinam ir visą sargyba? Nes kažkaip, ir nebe servas kur žaidžia 20 žaidėjų... Prisonas turi tiek daug galimybių. Ta prasme, nežinau apie jus, bet man Prisonas yra 100 kartų įdomiau nei ten kažkoks Survival. Norit žaist Survival - eikit žaist Singleplayer, pahostinkit serverį už 2e/mėn ir žaiskite su draugais, arba išvis, išmokite patys hostinti serverį, bus įdomus projektas. Na o su Prisonu yra kitaip. Reikia daug žaidėjų, kad būtų įdomu žaisti. Vienas nieko nepadarysi. Šis serveris turi tai, ko neturi daugelis geriausių Prison serverių pasaulyje - sargybos. Ta prasme, šis projektas turi tiek daug, bet kažkaip niekam nerūpi. Visiškai prarado ši tema esmę, dabar kometuoja „už”, „prieš”, ir t.t. Ir tai daugiau žaidėju nei maniau nesutiko su šia idėja. Honestly, tik norėjau padėti Kepejui. Bet koks skirtumas, jau iškankinot jį. 100% žinau kad naujas drk TIKRAI TIKRAI bus žiauriai aktyvus, bus jam VISKAS VISKAS VISADOS ok. Oi kaip ironiška kad čia visi stūmet ant Kepėjo aktyvumo... pažiurėsim į naujo drk aktyvumą po 3 mėn. (No offense naujam drk. Tiesiog welcome to McPrison.lt for 5-10 players)

Skype’ai, užrakink temą prašau. Free Postinimo tema pasidarė. Dq in advance.

Peace. Kavutė out.

• Like 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti