Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Atranka į Chat Moderatorių Direktorių

Recommended Posts

Svečias

Svarbu! Šioje temoje draudžiama komentuoti, redaguoti. Atsakymai privalo būti paryškinti „BOLD“, šrifto dydis privalo būti nustatytas „14“.
 

Reikalavimai:

  • BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE!
  • Privalote laikytis visų projekto taisyklių
  • Užpildžius anketą spauskite ''Atsakyti'', po to ''Redaguoti'', pažymėti varnelę ''Rodyti kas redagavo'' ir galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'', išsaugojus pakeitimus daugiau anketos neredaguoti, nes ji bus iškarto atmetama.

 

         Pavyzdys:

Spoiler

nSvl1Dy.png

 

Anketa:

  • Jūsų nick žaidime:
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 
  • Trumpai papasakokite apie save:
  • Ar turite patirties Chat Moderatoriaus pareigose?:
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių Direktoriumi?:
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: 
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?:
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema (realiai žalos jokios nebūtų, tik jūs matytumėte tą žinutę)?:
  • Ką darysite, jei sužinosite kad Chat Moderatorius perka paslaugas už serverio daiktus/pinigus?:
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?:
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa:

  • Jūsų nick žaidime: Rokelis
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Trumpai papasakokite apie save: Esu Rokas. Man yra 16-liką metų. Gimiau ir gyvenu Kaune. Einu į 10-tą klasę. Esu draugiškas, linksmas, padedantis. Dažniausiai savo laisvalaikį praleidžiu lauke su draugais arba žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Neskant šių dalyku aš irgi sportuoju, einu į sporto klubą. Sportu užsiemu jau daugiau nei 3 metai. Prieinant prie mano charakterio savybių tai esu draugiškas, linksmas. Dažnai mėgstu pabendrauti su žmonėm bei pasijuokti.
  • Ar turite patirties Chat Moderatoriaus pareigose?: Taip.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių Direktoriumi?: Turiu daug patirties ties cm darbu ir noriu save išbandyti šiose pareigose.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Turiu daug patirties cm pareigose.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Nuo 1 iki 3 valandų.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Nuo 2018 pradžios.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Ne.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema (realiai žalos jokios nebūtų, tik jūs matytumėte tą žinutę)?: Perspėčiau, jog reklamuoti yra draudžiama. Jeigu po įspėjimo situacija pasikartoja žaidėją užtildau 60-čiai minučių už "reklama" ir įkeliu į forumą.
  • Ką darysite, jei sužinosite kad Chat Moderatorius perka paslaugas už serverio daiktus/pinigus?: Žaidėjas būtu pašalintas iš chat moderatoriaus pareigų, įtrauktas į juodajį sąrašą bei užblokuotas.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina? Pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau 60-čiai minučių už "Administracijos negerbimas".
Redagavo - Rokelis
  • Labai patinka! 3
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa:

  • Jūsų nick žaidime: Dominykas.
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Man yra 17 metų.
  • Trumpai papasakokite apie save: Mano vardas Dominykas, esu iš Panevėžio. Esu draugiškas, mėgstantis bendrauti, konkretus. Daug keliauju, bet tai neturi turėti įtakos chat moderatorių direktoriaus darbui. Laisvu laiku, būnu su draugais, praleidžiu laiką gamtoje ar žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Bendraudamas su kitais, žaidimuose, išmokau būti raštingu ir veikti vieningai, komandiškai.
  • Ar turite patirties Chat Moderatoriaus pareigose?: Taip. Esu buvęs chat moderatoriumi ne kartą. Be to, esu buvęs chat moderatorių direktorius. 
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių Direktoriumi?: Noriu tapti chat moderatorių direktoriumi, nes noriu papildomos veiklos laisvu metu. Vasarą, laisvo laiko turėsiu ypač daug, todėl sutelkęs visas jėgas ir norą, norėčiau prisidėti prie šio serverio gerovės ir kūrimo.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Turėtumėte pasirinkti būtent mane dėl to, nes esu taktiškas, konkretus, žinantis ko nori žmogus. Esu užsispyręs darbui ir naujiems iššūkiams. Prisimenu darbo sistemą bei turiu daug patirties šioje srityje. Be to, esu aktyvus, suteikiant pagalbą žaidėjui ir tam skiriu didžiausia dėmesį.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Per dieną tiek serveryje, tiek forume praleidžiu apie 3-7 valandas. Pastaruoju metu, žaidžiau su kita paskyra, tačiau į pareigas norėčiau kandidatuoti su paskyra - Dominykas.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Serveryje žaidžiu apie 5 metus.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Buvau baustas, tačiau tai buvo prieš 3 metus, todėl neprisimenu.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema (realiai žalos jokios nebūtų, tik jūs matytumėte tą žinutę)?: Kadangi situacijoje nurodyta, jog žaidėjas pareklamavo kitą serverį, aš jį užtildžiau 60 minučių su priežastimi „reklama“. Pasidaryčiau įrodymus, prieš užtildant ir įkelčiau į forumą, kalinių nusiskundimus, kad žaidėjas būtų nubaustas.
  • Ką darysite, jei sužinosite kad Chat Moderatorius perka paslaugas už serverio daiktus/pinigus?: Pasidaryčiau įrodymus, nuimčiau žaidėjui chat moderatoriaus pareigas tiek žaidime, tiek discord'e bei įdėčiau į juodąjį sąrašą. Taip pat, nuėmęs chat moderatorių žaidime, žaidėją užtildyčiau 60 minučių su priežastimi „paslaugų pirkimas už serverio daiktus/pinigus“. Tuomet, įkelčiau į forumą, kalinių nusiskundimus, kad žaidėjas būtų nubaustas ban'u.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Pasidaryčiau įrodymus ir žaidėją be įspėjimo užtildyčiau 60-iai minučių su priežastimi „administracijos negerbimas“.
Redagavo - Dominykas_
  • Labai patinka! 2
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

  • Jūsų nick žaidime:YouTubeTryHardMC 
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14 tuojaus bus 15
  • Trumpai papasakokite apie save:Mano vardas Nedas ,esu iš nedidelio miestelio Anykščiai.Esu paprastas  bei draugiškas žmogus.Mėgstu iššukius. Patinka komunikuoti su naujais dar nepažįstamais žmonėmis.Moku su visais susibendrauti ,nes lankau dramos burelį kur reikia daug kalbėti.Laisvalaikiu lankau šokius,mėgstu fotografuoti.
  • Ar turite patirties Chat Moderatoriaus pareigose?:Truputį turiu ,bet neperdaugiausiai ,bet norėčiau išbandyti kažką naujo.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių Direktoriumi?:Kaip ir minėjau mėgstu iššukius būtu malonu susipažinti su naujais žmonėmis.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Mane turėtumete pasirinkti ,nes esu kominikabilus mėgstu bendrauti bei bandyti naujus iššukius
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Nuo 1h iki 3h žiūrint pagal situaciją.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 3metus su trupučiu.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?:Ne
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema (realiai žalos jokios nebūtų, tik jūs matytumėte tą žinutę)?:Šį žaidėją užtildyčiau 60min su komanda /uztildyti (Nick) (Laikas) (Priežastis) pasidaryčiau įrodymus ir įkelčiau į forumą skiltyje Kalinių Nusiskundimai.
  • Ką darysite, jei sužinosite kad Chat Moderatorius perka paslaugas už serverio daiktus/pinigus?:Pasidaryčiau įrodymus ir įkelčiau į forumą skiltyje Kalinių nusiskundimai nuimčiau chat moderatoriaus pareigas serveryje ,discorde nuimčiau rolę bei chat moderatorių įdėčiau į Black listą.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?:Šį asmenį užtildyčiau 60min su priežastimi (Administracijos Niekinimas)Bei pasidaryčiau įrodymus.
  •  
Redagavo - YouTubeTryHardMC
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

 

  • Jūsų nick žaidime:wrc3
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15
  • Trumpai papasakokite apie save:Esu Vytautas , man penkiolika metų. Esu draugiškas padedantis už gera atlyginu uz bloga baudžiu. 
  • Ar turite patirties Chat Moderatoriaus pareigose?:Kolkas ne, bet tam ir bandau patekti, kad gaučiau patirties.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių Direktoriumi?:Kad įgaučiau patirties, padėčiau kitiems naujokams taip pat, ir kad būtu serveryje ramybė (Tvarka).
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Nes kodėl ne, serveryje būtu tvarka ir visi elgtusi draugiškai.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Buvau padaręs pertrauką nuo pačio Minecraft'o vienus metus, o šiaip praleisdavau apie 2-3 valandas.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: jeigu neskaitant pertraukų apie 4 metus.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?:Kolkas nebuvau, bet ir nenoriu būti.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema (realiai žalos jokios nebūtų, tik jūs matytumėte tą žinutę)?:Perspėčiau tą žmogų kad daugiau taip nebedarytu bei pasidaryčiau SS ir įkelčiau į forumą.
  • Ką darysite, jei sužinosite kad Chat Moderatorius perka paslaugas už serverio daiktus/pinigus?:iškart įrodimus į foruma bei duočiau didelį įspėjima.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?:Perspėčiau po pirma o jeigu jis nepasimoko užtildyčiau su komanda /užtildyti
  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

 

  • Jūsų nick žaidime: MrEdgariux
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:  13
  • Trumpai papasakokite apie save: Aš esu Edgaras, mėgstamiausia veiklą žaisti su kompiuterių, nemėgstamiausia veiklą Sportas, dažnai būna, kad nusiperku paslaugų serveryje.
  • Ar turite patirties Chat Moderatoriaus pareigose?: Turiu.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių Direktoriumi?: Noriu, kad serveryje būtų ramybe, daug būna, kad keikiasi, įžeidinėja vienas kitą.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Nes niekados neesu buvęs direktoriumi, noriu pamatyti jų darbą, bei aš neturiu ką veikti serveryje.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 1 - 2 val.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 2 - 3 metus.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Taip už cheatus.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema (realiai žalos jokios nebūtų, tik jūs matytumėte tą žinutę)?: Užtildyčiau žaidėja 60 minučių už reklama su komanda: /uztildyti <nick> <laikas> <priežastis> ir pasidaryčiau įrodymus, kad reklamavo ir įkelčiau į serverio forumą Kalinių nusiskundimai.
  • Ką darysite, jei sužinosite kad Chat Moderatorius perka paslaugas už serverio daiktus/pinigus?: Pasidaryčiau įrodymus ir ikelčiau į serverio foruma Žaidėjų nusiskundimai, nuimčiau pareigas [Chat Mod], nuimčiau rolę per discord serverį ir itraukčiau žaidėja į blistą.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Užtildyčiau žaidėja 60 minučių už administracijos negerbimą ir pasidaryčiau įrodymus, kad jeigu parašytu žaidėjas į forumą kad netinkamai užtildžiau jį.

Redagavo - MrEdgariuxdu
  • Nepatinka 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa:

  • Jūsų nick žaidime: Korn1S
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 12
  • Trumpai papasakokite apie save: Esu Armandas, gyvenu Mažeikiuose, esu draugiškas, padedantis.
  • Ar turite patirties Chat Moderatoriaus pareigose?: Kolkas, ne
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių Direktoriumi?: Tiesiog noriu užimti kažkokias pareigas, kad serveryje tvarka būtų.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Nesu išskirtinis, bet maloniai bendrauju su žaidėjais, jei juos ištiks beda, padėsiu.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 4-5h
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: su pertraukom 3-4 metus
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Nesu
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema (realiai žalos jokios nebūtų, tik jūs matytumėte tą žinutę)?: parašyčiau /uztildyti (nick) (laikas) (priežastis) pasidaryčiau įrodymus ir įkelčiau juos į forumą
  • Ką darysite, jei sužinosite kad Chat Moderatorius perka paslaugas už serverio daiktus/pinigus?: pasidaryčiau irodymus, nuimčiau rolę per discordą, nuimčiau serveryje pareigas, ir įrašyčiau į Juodajį Sąrašą.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Pirmą kartą įspėčiau, po to jei vistiek niekiną ir negerbia administracijos, pasidaryčiau įrodymus ir tada /uztildyti (nick) (laikas) (priežastis)
Redagavo - KorniS
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

  • Jūsų nick žaidime: Twizzll
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:  19
  • Trumpai papasakokite apie save: Vardu esu Laimis. Po šių metų nebesimokau, dabar esu dirbantis. Bendraujantis, neišsikalinėjantis ir paprastas žmogus. Gyvenu Vilniuje.
  • Ar turite patirties Chat Moderatoriaus pareigose?: Turiu, šiame serveryje buvau chat-moderatorius apie metus laiko, o po to perėjau į prižiurėtojo postą.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių Direktoriumi?: Serveryje pasidarė neaktualūs chat-modai. Niekas nieko nebetildo apart privilegijuotų žmonių, chat-mod darbas nuo Gustel_Fly laikų (2015 gal) yra tiesiog žlugęs. Nerandu kito apibūdinimo.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:  Žinau, kaip atgaivinti visą chat-mod darbą ir sudominti žaidėjus jungtis prie šio darbo. Turiu patirties ties serverio vidaus sistema, teko dirbti ir sargyboje ir chat modų gretose, taipogi prižiūrėtojo pareigose. 
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Porą valandų, kartais ilgiau.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?:  Nuo 2014 metų.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Taip, buvau bliste už paslaugų pirkimus už frankus ir priž. komandų piknaudžiavimą. Po blist nuėmimo nebuvau nusikaltęs daugiau serveryje.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema (realiai žalos jokios nebūtų, tik jūs matytumėte tą žinutę)?: Įspėsiu, kad šiame serveryje negalima reklamuoti kitų projektų, jei naujokas nepaisys mano įspėjimo - tildymas įkėlimas į forumą.
  • Ką darysite, jei sužinosite kad Chat Moderatorius perka paslaugas už serverio daiktus/pinigus?: Išmesiu iš chat-mod gretų ir pranešiu apie tai forume.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Užtildysiu.
Redagavo - SpAcE
Pamiršau redaguoti https://gyazo.com/29aa3f64f46c07bf1d7e8716fdeae599
  • Labai patinka! 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...