Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Recommended Posts

prieš 4 valandas(-ų), Feniksas sakė:

Sveiki, numatomas laisvės wipe! Šiandien apie 12h

Ponas Feniksai, gal pamiršote, kad wipe turi bt jau po 12h, bėja ant kiek turi žmogus būt noliferis, kad spėtu toki ankstu ryta atsikelt ir dą itemus persinešt gi Vasara feniksai Vasara...

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 30 minutes(-čių), Anivia sakė:

Ponas Feniksai, gal pamiršote, kad wipe turi bt jau po 12h, bėja ant kiek turi žmogus būt noliferis, kad spėtu toki ankstu ryta atsikelt ir dą itemus persinešt gi Vasara feniksai Vasara...

daugiau item prarandat = geresnis wipe, mažiau overall turtingumas žmonių, labai fun kai su limonais sėdi 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 5 minutes(-čių), nenuzas sakė:

daugiau item prarandat = geresnis wipe, mažiau overall turtingumas žmonių, labai fun kai su limonais sėdi 

Man tai labai, kai nei 100k neturiu :D

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Šaunu, kad WIPE įvyko pačiu laiku kadangi jo tikrai reikėjo ! :) 

  • Labai patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Na, nieko prieš aš šitą wipe, bei visa kita, bet manyčiau bent 1d. prieš būtų galima ispėt apie Laisvės wipe. Jeigu būtų global wipe, suprasčiau, kadangi visi viską prarastų ir pradėtų nuo 0. Imkim kaip pavizdį mane - Visus itemus turėjau /f home, ir dieną prieš nusprendžiau daryti mini parkour eventus, ar klausimanijas. Likau su 20k, ir nesijaudinau kadangi turėjau 1m+ worth of itemu factione. Šiandien nuo 8 ryto man buvo pravažiavimas, ir tegryžau namo 7ta. Tai va likau be nieko tik su 20k.
Aišku, nepykstu, bet bent kiek ankščiau būtų buve galima pranešt ^^.

  • Labai patinka! 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...