Jump to content
Feniksas

Prižiūrėtojų Atranka

Recommended Posts

Anketa:

• Jūsų nick žaidime:
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft:
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?:
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?:
  • Ką gero įnešite į serverį?:
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?:
  • Kiek turite xp iš /xp?:
  • Jūsų kontaktai:
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus?

Situacijos:

• Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?:
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?:
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?:
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?:
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?:
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?:
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?:
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?:
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?:

Reikalavimai:
* Turite būti aktyvus, atsakingas, sąžiningas.
* Kai žaidėjas prašo pagalbos - turite jam padėti, o ne ignoruoti. Jeigu nežinote kuo padėti - turite paklausti atitinkamų žmonių ir jam atrašyti.
* Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas.
* Visus privalote bausti taip pat.
* Privalote laikytis visų McPrison.LT taisyklių.

Svarbu:
* Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis.
* Anketos, kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas, yra atmestos.
* Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''.
* Šrifto dydis privalo būti nustatytas ''14''.
* Draudžiama FreePostinti ir susirašinėti su žaidėjais šioje temoje.
* Užpildžius anketą, spauskite ''Atsakyti'', po to ''Redaguoti'' ir pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'', galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos, nes ji iškart bus atmesta.

Pavyzdys:

redaguoti.png

• Like 2
  • Upvote 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa:

• Jūsų nick žaidime: Deone_Mathieu.
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15.
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Šis darbas yra ko gero aukščiausios pareigos, kurias galima pasiekti projekte paprastam žaidėjui, tad tokių tikslų siekti norisi, norisi ir turėti pagarba iš kitų žaidėjų projekte, prisidėti prie projekto plėtros, jį visada prižiūrėti, pasiūlyti jam geresnį rytojų.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Praktiškai esame vienodi, tačiau kiekvienas žmogus turi savo nusipiešta rolę. Aš esu žmogus, kuris sugeba daug ką, kuris greitai gali suprasti naujus dalykus, patirtis, darbus, ko kiti galbūt nesugeba, o jeigu ir sugeba, tai tai atliekama gan prastai. Esu nevisiškai subrendęs, į kai ką reaguoju kiek per ironiškai, tačiau iš savęs galiu išspausti tai, ko reikia šiam darbui - ramumo, sąžiningumo, lygybės tiek draugams, tiek priešams ar naujiems veidams projekte. Manau dėl šių priežasčių ir turėtumėte pasirinkti būtent mane.
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Esu gan ramus žaidėjas, kada to noriu, galiu nereikalingus, visiškai nenuovokius žaidėjus pastatyti į jų vietą, parodyti, jog jie nėra tokie jau ereliai, kaip galvoja. Esu raštingas, žinoma darau klaidų, nes jų daryti tikrai reikia, tačiau kiekviena akimirka duoda vis daugiau žinių. Mano charakteris visiškai skirtingas, nors ir manau jog visi turi savo charakterį kitokį, bet dauguma turi bendrų bruožų, mano - visiškai kitoks, todėl su manimi nepasiginčysi, neapkvailinsi, neįžeidinėsi manęs, jeigu aš to nenorėsiu. Esu siekius mėgstantis žaidėjas, jeigu ko noriu - tą tikiuosi gauti visu atsidavimu. Minecraft'e patirties turiu didelės - esu tikras statymo meistras, sugebu statyti visiškai kitaip, visiškai neįprastai, kas žaidėjams teikia malonumą žaidžiant, ir žiūrint į statinius. Esu žmogus, kuris minecraft'e ,,užaugo'', nes jis galima sakyti buvo vienintelis žaidimas, kuris man patiko dėl savo esmės - statyba, kūryba, open world žaidimas. Kalbant apie pasiekimus ir patirtį minecraft serveriuose - jos didelės neturiu. Vos kelios rimtesnės pareigos, nemeluosiu - jų netekau dėl aktyvumo. Manau šį kartą dar viena proga parodyti save kitame projekte būtų tikras iššūkis.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Tikrai nepamenu, kada pradėjau žaisti minecraft'ą, tai buvo labai senai, minecraft'e esu palikęs daug prisiminimų, laiko, kūrybos, na o jeigu norite sužinoti žaistą laiką - nuo 8-nerių metų tikrai jį turėjau žaisti, tad patirties per mažiausiai 7 su puse metų turiu nemažai.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Dabar mano aktyvumas gan krito, tiesa statau dizainą kalėjimui, tai įkelsiu į statinių temą, na ir šiaip - mokslai, sportas, draugai bei mergina, tad laiko čia praleisti galiu iki 2 valandų.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Šį projektą radau prieš 2-3 metus, tiksliai irgi nepasakyčiau, turėjęs esu daug paskyrų, turiu ir patirties nemažai, šiuo metu turiu 1 laisvės paskyrą, bei vieną prestižinį B bloko sargybinio paskyrą. Grynas pražaistas laikas - 6 mėnesiai. 
  • Ką gero įnešite į serverį?: Atiduosiu save kaip tik galėsiu, įnešiu į jį (serverį) savo patirtį, protą, pagalbą žaidėjams, valdžiai, jums - savininke, bei visiems, kam tos pagalbos reiks. Įnešiu ir pareigingumą, neatlaidų bausmių davimą, nesigailėjimą, tiesos sakymą, kas blogai, gerai, ko trūksta, ar ko per daug. Paliksiu dalį savęs, šio serverio istorijoje.
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Ne, nusikaltęs nebuvai niekada, ir tikiuosi, jog niekada to neatsitiks.
  • Kiek turite xp iš /xp?: Iki Wipe turėjau 400xp (bei pirkau nicką tabe), na ir po Wipe šiuo metu turiu 180xp.
  • Jūsų kontaktai: Discord: Deone_Mathieu#2174, taip pat galiu duoti ir savo Facebook, skype, taip pat galiu bendrauti ir per TS3, ar kitas programas, kurios patogios tiems, kam reikia. Dauguma laiko šiuo metu susirašinėjimų tenka Discordui.
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Ne, ir tikrai to nesitikiu daryti. Projektas gyvens tik tada, jeigu jis bus išlaikomas, jokiu būdu, ir jokiomis aplinkybėmis net negalvočiau to daryti - tai tik žaidimas.

Situacijos:

• Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Gavęs įrodymus, ar turint juos, žaidėją blokuosiu 21 dienai, su priežastimi, jog naudojamos palengvinančios žaidimą programos.
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Apie savo staigų išvykimą pranešiu bendradarbiams (direktoriams bei prižiūrėtojams), bei būtinai pranešiu savininkui, apie savo nebuvimą serveryje tam tikrą laiko tarpą.
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Priklausomai nuo žaidėjo bausmės laiko, prie jo bausmės laiko pridėsiu 5 dienas už administracijos trukdymą, bei pasitarsiu su administraciją dėl šio žmogaus, jog būtų galima skirti jam invidualią bausmę.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Palauksiu, kol žaidėjas baigs kovoti, jog nekaltas žaidėjas dabaigtų kovą, bei jog blokuojamas žaidėjas neprarastų daiktų už atsijungimą. Tada žaidėją nubausiu pagal bausmę, kurią jis gavo.
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Užblokuosiu žaidėją Ip-ban'u, bei paskyra taip pat bus užblokuojama.
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Gavęs įrodymus, ar turint juos, žaidėją užblokuosiu maksimalia bausme.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Gavęs įrodymus, ar turint juos, blokuosiu žaidėjo paskyrą neribotam laiko tarpui (vėliau gali būti taikomos išimtys).
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Tai joks pažeidimas - aš buvau nužudytas. Man negalima grasinti žaidėjui už tai, jog jis gaus ban, jeigu negrąžins daiktų. Taip elgtis NEGALIMA. Žmogus daiktus iškovojo sąžiningai.
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Manau tokių atveju negali net būti, o jeigu ir atsitiktų, jog primirščiau kažkokią taisyklę, pagal kurią reikėtų bausti, ar jos nežinočiau, tada ieškočiau informacijos taisyklių skiltyje, ieškočiau informacijos panašiuose papeikimuose, klausčiau administracijos narių, ką elgtis tokioje situacijoje.
Redagavo - Deone
  • Downvote 7

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

• Jūsų nick žaidime: djpalio
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14, greitu metu sueis 15.
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Šiuo metu, pastebėjau, jog projekte yra labai daug nelegalias programas naudojančių žaidėjų (jų aišku visada buvo), tad, norėčiau padėti dabartiniam prižiūrėtojui tuos nelegalias programas naudojančius žaidėjus sugaudyti ir nubausti, taip pat, noriu prižiūrėti ''kalinių nusiskundimai'' sub-forumą, atsakyti į jame esančius papeikimus, ir padėti žaidėjams kurie parašo į forumo pagalbos sistemą. Na, ir prie to, visada buvau linkęs link prižiūrėtojo pareigų, jas vis bandydavau pasiekti, bet niekaip nepavykdavo to padaryti, tad, tą dabar ir bandau padaryti.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Nesakysiu, jog turėtumėte rinktis būtent mane, bet esu linksmas, nuoširdus žmogeliukas, išmanau daugelį nelegalių programų, esu šaltų nervų, kas manau šiam darbui yra reikalinga. Mėgstu padėti žmonėms įvairiais klausimais susijusiais su šiuo projektu. Esu daugelį kartų buvęs chat moderatoriumi. 
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Kaip jau minėjau, esu draugiškas bei linksmas žmogus, šiame projekte žaidžiu nuo 2017 metų. Mano vardas yra Domantas, mano gimimo vieta - Vilnius, Lietuva. Laisvalaikiu mėgstu skaityti, esu humanitaras, labiausiai patinka bei sekasi istorija, lankau Vilniaus Antakalnio gimnaziją, kartu su žaidėju ''DeadNuzz'', kas yra mano didelis pasididžiavimas. Žaidžiu įvairius kompiuterinius žaidimus, tokius kaip - ''gta V'', ''minecraft'' ir daugelį kitų... Minecraft'ą žaidžiu labai ilgai, pirmas mano minecraft'o atidarymas buvo prieš kokius 7 metus. Statau gražiai, bet ne per gražiausiai.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Apie 7-erius metus.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Dabar buvau padaręs pertraukėlę, bet paprastai tai apie 2 valandas, žiūrint nuo mano užimtumo.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Nuo 2017.
  • Ką gero įnešite į serverį?: Pagalbą žaidėjams, ''kalinių nusiskundimai'' sub-forumo aktyvesnį tikrinimą bei atsakymą, kadangi vienam prižiūrėtojui tai padaryti yra gana sunku. Taip pat, serveryje bus mažiau nelegalias programas naudojančių žaidėjų.
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Ne, nesu.
  • Kiek turite xp iš /xp?: Šiuo metu turiu ''10'' xp, kadangi, nesenai įvyko laisvės ''wipe'', o aš kaip jau minėjau, buvau padaręs pertraukėlę, tad tikiu, jei bus mažoka xp.
  • Jūsų kontaktai: Discord: 011#7199
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Ne, ir to nesiruošiu daryti, kadangi aš esu labai sąžiningas žmogus, ir nemėgstu specialiai nusiženginėti.

Situacijos:

• Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Jei žaidėjas ją naudos serveryje, nieko nelaukdamas įsijungsiu filmavimo programą bei jį nufilmuosiu, nufilmavęs, patikrinsiu vaizdo medžiagą ar žaidėjas ją tikrai naudojo, ir jei jis ją tikrai naudojo, vaizdo medžiagą išsisaugosiu, bei užblokuosiu žaidėją 21 dienai, su komanda /tempban <slapyvardis> 21 cheat. Jei tą žaidėją naudojantį nelegalias programas pamatysiu kalinių nusiskundimuose, peržiūrėsiu vaizdo medžiagą kur jis čytina, jei killaura matysis, nueisiu į serverį bei tą žaidėją užblokuosiu su ta komandą kurią parašiau, po užblokavimo, išsisaugosiu vaizdo medžiagą kaip įrodymą, bei paspausiu mygtuką ''nubaustas''.
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Parašysiu pranešimą, jog išvykstu, į forumo pagalbos skiltį.
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Tokį žaidėjo prašymą aš ignoruosiu, bei jį tiesiog nubausiu.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Tam žaidėjui į /m parašyčiau, jog išeitų į PvP off zoną, parašęs tai, palauksiu 10 sekundžių, kol jam pasibaigs /ct ir tada užblokuosiu, o jei žaidėjas tokius mano prašymus ignoruos, tiesiog bus užblokuotas vietoje bei neteks savo item'ų.
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Pasidaryčiau įrodymus bei užblokuočiau žaidėją IP ban'u, su komanda /banip <slapyvardis>  reklama. 
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Pasidaryčiau įrodymus, juos pasidaręs, žaidėją nubausčiau nesibaigiančiu užblokavimu, su komanda /ban <slapyvardis> serverio paslaugų pirkimas už serverio gerybes.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Nesibaigiančiu užblokavimu, su komanda /ban <slapyvardis> paskyros pardavinėjimas.
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Negaliu žaidėjui grąsinti užblokavimu vien dėl to, kad jis mane nužudė, čia jau yra mano problema, ne jo.
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Visu pirma, paklausčiau ilgiau dirbančio prižiūrėtojo, jei šis negalėtų to atsakyti, bandyčiau paklausti projekto savininko per pagalbos sistemą.

Sekmės pildantiems!

Redagavo - djpalio
Nurodyta.
  • Like 5

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

• Jūsų nick žaidime: Rolex321
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Man yra 16 metų.
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kadangi manau jog esu pakankamai sąžiningas, bei protingas žmogus. Atsibodo stėbėti kaip projektas ritasi žemyn dėl nepriežiūros. Norisi prisidėti prie administracijos, ir jai padėti. 
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Kaip ir minėjau esu sąžinigas, gan protingas, visose situacijose randantis išeiti žaidėjas. Puikiai išmanau visas serverio, bei administracijos taisykles. Kadangi šiame projekte jau gan ilgą laiką žaidžiu, tai gan daug apie jį ir žinau.
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Na, esu Rokas. Gan paprasta, sąžiniga, sumani asmenybė, visiškai negaliu pakęsti netvarkos. Mėgstu leisti laiką su draugais, užsiiminėti įvairia veikla kuri moko, bei paruošia gyvenimui. Su minecraft'u, kaip ir su šiuo serveriu turiu tikrai gan daug patirties, yra tekę susidurti su įvairiomis žaidimą palengvinančiomis programomis, klaidomis, nesąžiningais žaidėjais. Ir tai man padės būtent šiose pareigose.  
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Apie 6 metus.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Gan įvairiai, bet viduriukas maždaug 5 valandos.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Tiksliai nepasakysiu, bet 5 metai manau yra.
  • Ką gero įnešite į serverį?: Tvarkos, sąžiningumos, geros atmosferos.
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Taip.
  • Kiek turite xp iš /xp?: Šiuo metu 502, kadangi po /xp restartavimo nesenai pradėjau žaisti.
  • Jūsų kontaktai: Laikrodukas#5392
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Ne.

Situacijos:

• Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Turėdamas tikslius, pagal visas taisykles padarytus įrodymus žaidėja užblokuosiu (/tempban [nick] 21d Cytas). O jei žaidėjas tai naudoja per pili (/pilis ban [nick] Cytas).
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Pas serverio savininka, geriau žinoma kaip Feniksas.
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Kadangi negaliu pakęsti korupcijos į žaidėja nekreipsiu dėmesio ir jį bausiu kaip ir priklauso.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Žaidėjo paprašysiu tuojau pat pasišalinti iš PvP zonos, jei jis mano prašyma ignoruos tiesiog jį užblokuose PvP zonoje jam paskirta bausme.
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Turėdamas tikslius, pagal visas taisykles padarytus įrodymus žaidėja užblokuosiu (/ban [nick] Reklama), bei (/ipban [nick] Reklama).
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Turėdamas tikslius, pagal visas taisykles padarytus įrodymus žaidėja užblokuosiu (/ban [nick] Paslaugu pirkimas uz serverio gerybes). Ir jei būsiu įpareigotas, pranešiu serverio savininkui apie tokias veiklas.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Turėdamas tikslius, pagal visas taisykles padarytus įrodymus žaidėja užblokuosiu (/ban [nick] Acc pardavinejimas).
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Šiomis pareigomis negaliu piknaudžiauti, ir jas naudotis savo naudai, tai nei grasinti galiu, nei blokuoti dėl tokių priežasčių.
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Visų pirma pasiteirausiu pas kitą prižiūrėtoją, bandysiu surasti tokią pačią situaciją forume, ir kaip ja buvo elgiamasi, ir tik paskutiniu atveju pas serverio savininką teirausiuos.
Redagavo - _xRolex_
  • Like 7

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: HoPPy
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Serveryje ne karta buvau tiek sargybiniu, tiek chat moderatoriumi ir norisi kažko naujo, kad žaidimas dar būtų įdomesnis nes, būtų galimybė gaudyti čyterius, taisyklių pažeidėjus. Į serverio prižiūrėtoją pildau jau ne pirma karta ir nežadu pasiduoti kol nepasieksiu to ko aš noriu nes esu užsispyręs. Būnant prižiūrėtoju galėčiau greitai, bei aktyviai prižiūrėtį serverį kadangi kaip pastebėjau XMafijozasX'ui yra sunku vienam viską sužiūrėti, todėl manau yra puikus šansas pabandyti tapti prižiūrėtoju ir pasiekti savo tikslą.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Serveryje jau žaidžiu išties ilga laika, moku serverio, forumo taisykles ir išmanau jas. Manau turėtumėte pasirinkti būtent mane kadangi esu sąžiningas, atsakingas serverio žaidėjas. Turiu išties nemažai patirties ir žinių apie "Čytus" kadangi esu nemažai žaidėjų įkėlęs į forumą už čytinimą, tad su šiuo darbu tikrai tikiu, kad susitvarkysiu ir nebus jokių problemų.
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Esu vardu Tadas, man yra 16 metų ir gyvenu Anglijoje, virš 5 metų. Laisvalaikiu nieko įspūdingo neveikiu. Kalbant apie asmenybės bruožus, tai - esu išties draugiškas, linksmas bei asmuo kuris geriau pasiaukos dėl kito asmens, nei dėl savęs. O kalbant apie Minecraft'a t.y žaidžiu šį žaidimą nuo 2010-2012 metų, tačiau seniau labiau žaisdavau privačiuose serveriuose ir nelabai traukdavo tokio pobūdžio serveriai, tačiau išmėginus šį serverį man jis labai patiko ir užkabino nes nieko panašaus nebuvau mates.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Minecraft žaidžiu nuo 1.7.2~ versijos.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Per dieną serveryje praleidžiu po 120 - 180 min.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Serveryje žaidžiu virš 4 metų, tačiau buvo padarytos kelios pertraukos.
  • Ką gero įnešite į serverį?: Aktyvų administracijos darbą, pagalbos suteikimą serverio žaidėjams, bei savininkui.
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Taip buvau nusikaltęs tačiau iš to pasimokiau.
  • Kiek turite xp iš /xp?: 1270
  • Jūsų kontaktai: Discord: HoPPy#0255
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Ne.

Situacijos:

• Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Pasidarysiu įrodymus ir jį užblokuosiu 21 dienai už čytų naudojimą (/tempban <nick><Čytinimas>) O įrodymai bus laikomi 72 val., jei būtų parašytas papeikimas.
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Parašysiu ticket'ą forume.
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Žaidėjo pasiūlymą ignoruosiu ir jį vistiek užblokuosiu pasidaręs įrodymus. O įrodymai bus laikomi 72 val., jei būtų parašytas papeikimas.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Žaidėją perspėsiu per (/m <nick>) 3 sykius, kad išeitų iš PvP ON zonos, jei mane ignoruos aš pasidaręs įrodymus jį užblokuosiu 21 dienai (/tempban <nick><Čytinimas>) Įrodymai bus laikomi 72 val., jei būtų parašytas papeikimas.
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Pasidarysiu įrodymus ir žaidėją užblokuosiu IP banu (/banip <nick><Reklamavimas>) Įrodymai bus laikomi 72 val., jei būtų parašytas papeikimas.
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?:  Pasidarysiu įrodymus ir jį užblokuosiu Nick banu (/ban <nick> <Paslaugų pirkimas už serverio gėrybes>) Bei informuosiu serverio savininka, dėl šio žaidėjo veiksmų. Įrodymai bus laikomi 72 val., jei būtų parašytas papeikimas.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Pasidarysiu įrodymus ir jį užblokuosiu Nick banu (/ban <nick> <Paskyros pardavinėjimas>) Įrodymai bus laikomi 72 val., jei būtų parašytas papeikimas.
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Prižiūrėtojas negali piktnaudžiauti savo komandomis, o tuo labiau, kad grasinti žaidėjui užblokavimu.
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Pasidaręs įrodymus aš pasiklausiu kitų administracijos narių.
Redagavo - _HoPPy_
  • Like 8
  • Upvote 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime:keturidvam
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Pastaruoju metu pastebėjau, kad prižiūrėtojas yra labai neaktyvus netikrina visų ''kalinių nusiskundimų'' nebūna on ir visi tuom naudojasi kenkdami serveriui su savo ''čytais''.. Kadangi yra paskelbta atranka tai galvoju why not? vis tiek nieko neprarasiu. Ir manau tikrai būtų kažkas naujo bei įdomaus.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:Taip paėmus galiu pasakyti jog esu gana aktyvus nors ir prasidėjo mokslo metai, draugiškas, bendraujantis, sąžiningas.
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft:Tai apie mano asmenybės bruožus sunku pasakyti esu draugiškas, padedantis , galima sakyti beširdis padaras, kažkiek stengiuos mokintis, o apie save tai žaidžiu krepšinį, futbolą taip pat ir žiūriu, laisvalaikiu mėgstu lėkt į miestą pasitrainioti, sportuoju. Minecraft patirtis tai net nežinau.. žaidžiu nuo to laiko kai man buvo aštuoneri metai dar vis atsimenu kai varydavau pas draugelį palošt ALPHA versijos.. Esu buvęs porą kitų projektų CM bei buvęs labai senai prižiūrėtoju kitame projekte kažkur prieš 2 metus.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?:Kaip ir sakiau nuo aštuonerių metų su pertraukom.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:Mažiausiai 2 valandas
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?:Nuo 2012 ar 2013 tiksliai nebeatsimenu, bet tikrai galiu laikyti save senbuviu.
  • Ką gero įnešite į serverį?:Nieko, šiuo metu prižiūriu chatą.
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?:Taip, ne vieną ir ne du kartus.
  • Kiek turite xp iš /xp?:900
  • Jūsų kontaktai:keturidvam#7491
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus?Taip

Situacijos:

• Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?:Pasidarysiu įrodymus kur aiškiai matosi pažeidimai ir užblokuosiu jį su komanda /tempban nick Čytinimas 21d ir laikysiu įrodymus keletą dienu jeigu būtų taip, kad parašytų papeikimą.
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?:Į aukščiausią vadovybe Feniksą.
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?:Pasidarysiu įrodymus kur aiškiai matosi kaip žaidėjas pažeidžia serverio taisykles ir visiškai nekreipdamas dėmėsio į korupiciją užblokuosiu jį.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?:Įspėsiu jį asmenine žinute, jeigu jam bus nusispjaut ant mano įspėjimo tada blokuosiu jį už jo pažeidimus paskirtam laikui bei laikysiu įrodymus dvi paras.
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?:Tik pamačius, kad žaidėjas Reklamuoja pasidarysiu įrodymus ir iš karto duosiu IP-Baną visam laikui /ipban nick
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?:Pasidarysiu įrodymus ir blokuosiu žaidėją su reasonu ''Paslaugų pirkimas už serverio gerybes'' su komanda /ban nick Paslaugų pirkimas už serverio gerybes.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?:Pasidaręs įrodymus kur aiškiai matosi nusižengimas užblokuosiu jo paskyra su komanda /ban nick Paskyros pardavinėjimas
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?:Šioje situacijoje ir blogai tas, kad negaliu grąsinti bei piknaudžiauti savo turimomis pareigomis.
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?:Jeigu bus taip, kad nežinosiu kaip bausti žaidėją aš pasidarysiu įrodymus ir pasiteirausiu kitų administracijos narių arba Fenikso kaip nubausti žaidėją.
Redagavo - keturidvam
  • Like 4

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

• Jūsų nick žaidime: ChunkPlayz
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu tapti prižiurėtoju ,nes pastaruoju metu matau ,kad serveryje yra gan daug cheatus naudojančių žaidėjų ir tesiog juos išbanint ,nes kaip matau kolkas prižiurėtojas esantis dabar tikrai nera aktyvus ir jį reikėtu pakeisti aktyvesniu prižiurėtoju ,kuris tikrai darys atsakingai darbą bei bus aktyvus ir draugiškas su administracija ir serverio žaidėjais. Tesiog dar taip norėčiau išbandyti prižiurėtojo pareigas nors dabar jau prasidėjo mokslo metai, bet vistiek reikia kažkam pakeisti neaktyvų prižiurėtoją tai galvoju pabandysiu tesiog.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Todėl ,nes aš tikrai būsiu aktyvus ir draugiškas, ir tikrai nežiurėsiu pro pirštus y darbą ,kuris reikalauja tikrai didelio sąžiningumo ir atsakingumo pareigose.
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Taigi  sveiki esu aš ChunkPlayz  ir čia yra Aprašymas apie mane. Taigi Esu Nedas iš Šiaulių. Man yra 15 metų. Esu Draugiškas,komunikabilus,punktualus,užsiemu sportu,niekada nežiuriu į darbą ir pareigas pro pirštus visada y tai žiuriu atsakingai, visada manimi gali pasitikėti.Su visais lengvai randu bendrą kalbą.Laisvalaikiu važinėju po miestą dviračiu.Kieme žaidžiu krepšinį.Taipogi dar laisvalaikiu žaidžiu prie kompiuterio konkrečiau būtų Minecraft. Nemėgstu tų žmonių ,kurie meluoja ir nenori sakyti tiesos.Kartais mėgstu pajuokauti ,bet kartais būna ir taip ,kad kiti žmonės mano juokelių nesupranta aš suprantu juos vienintelis.Darbus visada  atlieku laiku ir nepasilieku paskutinei dienai,nes gali būti svarbi kekviena minute ir veluoti nėra gerai, gerai yra viska padaryti laiku kaip darau aš ir būti aišku viska darant reikia sąžiningam ir atsakingam žiūrint y pareigas.Esu kantrus jeigu reikia palaukti galiu visada palaukti mėgstu būti lauke su draugais.Man patinka žaisti su savo šuniu turiu aišku brolį kuris yra 7 metais už mane vyresnis ir kartais mėgstu su juo pasipykti, bet tai dažniausiai būna ant juokų ir mes viens kito juokus nepriemam rimtai ir žiurim y tai tik juokingai,nes aišku juokeliai visada būna juokingi ir kartais būna ir nejuokingi ,o rimti. Aš turiu šunį su kuriuo dažniausiai per visa laisvą laiką žaidžiu. Labai stengiuosi mokytis ir daryti atsakingai namų darbus ir mėgstu padėti seneliams ir tevams kai jiems yra sunku ir kai jiems reikia būtinos pagalbos kurios jie laukia iš manęs.Esu nuoširdus su draugais jiems niekada nemeluoju. Pasirinkau ,nes ma n patinka prižiurėti visus serverio žaidėjus ,kad jie nedarytų jokių nusižengimų,kaip antai cheatai ar kas nors kita. Aš tikrai būsiu aktyvus, draugiškas, komunikabilus ir tikrai nenusivilsit ,kad mane išrinkot į  Prižiurėtoją. . Tikrai žinau kas manęs laukia gavus šitas pareigas ir tikrai duodu žodį ,kad jūsų nenuvilsiu! Bus naudinga tikrai ,kad išrinksit mane ,nes aš būsiu unikalus.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: 7 metus.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 3-6h.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Nuo 2014 metų.
  • Ką gero įnešite į serverį?: Inešiu unikalumo ir tikrai reikalingo aktyvumo.
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Ne tikrai nesu šiame serveryje nusikaltęs.
  • Kiek turite xp iš /xp?: 60xp.
  • Jūsų kontaktai: Discord Chunkas#9994.
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Ne.

Situacijos:

• Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Pasidarysiu įrodymus ,kurie parodo ,kad žaidėjas tikrai naudoja killaura ir užblokuosiu tą žaidėją 21d naudodamas komandą /tempban nick 21d. Pasiliksiu įrodymus jeigu kas nutiktų.
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Tikrai kreipsiuos aš į Feniksą į MCPrison aukščiausią valdžią.
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Pasidarysiu įrodymus ir jį užblokuosiu ir del visa ko laikysiu įrodymus.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Pasakysiu žaidėjui ,kad išeitų iš PVP ON zonos ir jei neišeina per mano 3įsp jį užblokuoju.
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Pasidarysiu įrodymus ,kad jis reklamuoja ir iškart jį išblokuosiu ipban visam laikui.
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Pasidarysiu įrodymus ir jį užblokuosiu su priežastimi paslaugų pirkimas su serverio gerybėmis.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Padarysiu įrodymus ir jį užblokuosiu už paskyrų pardavinėjimas.
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Aš pasielgiau labai blogai ,nes piktnaudžiavau savo pareigomis.
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Pasidarysiu įrodymus ir kreipsiuosi į Feniksą su klausimu kaip nubausti šį žaidėją.
Redagavo - ChunkPlayz
  • Like 1
  • Downvote 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

• Jūsų nick žaidime: Skype55
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Šį serverį žaidžiu jau labai ilgą laiką (4-5 metai) ir kiekvieni metai man yra kuo nors įsimintini, čia prabėgo mano dalis gyvenimo. Noriu prižiūrėti serverį, bandyti jį prikelti, paversti jį tokiu, kokiu jis buvo prieš 2-3 metus. 
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Nes šiame serveryje esu jau beveik nuo starto, turiu suvokimą ties serverio priežiūra, gebu komunikuoti su žaidėjais, spręsti kompromisus. Taip pat esu buvęs forumo moderatorius, daug kartų praktikantas/sargybinis/alfa-sargybinis ir vieną kartą ChatModeratoriumi.
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Esu vardu Marius, gyvenu Alytaus mieste. Užsiimu internetinių svetainių kūrimu, grafika, video montavimu, programavimu. Minimaliai sportuoju, leidžiu laiką su draugais lauke. Kaip asmenybė, esu komunikabili, gebu bendrauti su įvairiais žmonėmis. Niekad neturėjau jokių priešų, esu tas žmogus, kuris visiems atleidžia, kad ir ką jie man padaro.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: 4-6 metus.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Šiuo metu mano aktyvumo serveryje nėra, vien dėl to, kad ruošiuosi lietuvių kalbos įskaitoms, po jų, laiko atsiras ir galėsiu vėl žaisti serveryje.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 4-5 metus.
  • Ką gero įnešite į serverį?: Stengsiuosi įnešti aktyvumo, jaukumo, saugumo visiems žaidėjams, siūlysiu kuo įvairiausias idėjas serveriui, kad žaidėjai matytų didelį progresą ties serveriu.
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Ne.
  • Kiek turite xp iš /xp?: 1000+.
  • Jūsų kontaktai: Discord: Jukyli#1107
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus?: Ne, nesu.

Situacijos:

• Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Jeigu žaidėjas PVP zonoje, privalau jį perspėti ir liepti eiti į non-pvp, jeigu žaidėjas vis tiek lieka pvp zonoje po keletos įspėjimų, užblokuoju jį 21-dienai.
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Užpildysiu ticketą forume.
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Užblokuosiu, nekreipdamas dėmesio į jo pasiūlymus.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Perspėju 2-3 kartus palikti pvp zoną, jeigu išeina, palaukiu /ct, jeigu lieka blokuoju pagal aplinkybes.
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Paskyros ir IP užblokavimu.
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Užblokuoju paskyrą ir įrodymus pateikiu tickete.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Paskyros užblokavimu.
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Negaliu naudotis savo padėtimi (prižiūrėtoju), kad išvengčiau mirties, tad grasinti žaidėjui dėl to negaliu.
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Parašysiu ticketą ir pateiksiu įrodymus arba paklausiu kitų prižiūrėtojų.
Redagavo - Skype55
  • Like 8

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

• Jūsų nick žaidime: jonhavar
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 19 metų.
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nes šios pareigos man tikrai labai patinka ir atsirastų vėl papildomos veiklos serveryje. Taipogi esu sunkiai arba visai nepaperkamas žaidėjas, tad korupcinių atvejų su manim tikrai nenutiktų, o tai byloja ir mano patirtis. 
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Todėl, nes esu jau buvęs šiose pareigose, esu komunikabilus, lengvai užmezgiu ryši su kitais žmonėmis. Esu pareigingas, niekada į darbą nežiūriu pro pirštus. 
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Esu draugiškas, aktyvus bei komunikabilus. Minecraft yra viena iš mano daugelio laisvalaikio dalių, jį žaidžiu jau seniai. 
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Jau net nežinau, bet daugiau nei 6 metus.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 1-3h
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 3 metai su puse.
  • Ką gero įnešite į serverį?: Aktyvumą, dosnumą, pareigingumą bei tvarką. 
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Taip, porą kartų.
  • Kiek turite xp iš /xp?: 169
  • Jūsų kontaktai: NuSuper#0939
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Ne

Situacijos:

• Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?:Pasidarysiu įrodymus. Jeigu žaidėjas bus pvp rėžime, perspėsiu, kad eitų į safe zoną. Žaidėją baninsiu 20d. Įrodymus pasiliksiu 48 valandom, jei žaidėjas pareikš skundą. 
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Ticketą
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Bausiu atitinkamai, kyšių neimsiu.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Paprašysiu, kad eitų į safe zoną, palauksiu kol pasibaigs ct ir tada baninsiu. Jei žaidėjas neis iš pvp po mano perspėjimų, baninsiu iš karto.
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Jeigu piktybiškai tai bausiu banip banu, o jei ne, perspėsiu, kad daugiau nereklamintų.
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Pasidarysiu įrodymus, įkelsiu į ticket bei baninsiu maximalia bausme.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Užbaninsiu 20d.
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Grasinti žaidėjams negalima.
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Kreipsiuosi pagalbos pas kolegas arba į ticket.
Redagavo - jonhavar
  • Like 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

• Jūsų nick žaidime:Vladas
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Nes nesu buvęs prižiūrėtoju ir manau kad būtų tai smagu, bei tai būdas užsidirbti pinigų, so win/win.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:Nežinau, gal ne prie temos bet turiu kituose serveriuose patirties su administravimu tad esu patikimas,esu atsakingas,aktyvus,subrendęs, moku suprasti, bei išklausyti, rašau LT raidėm.
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Esu atsakingas,patikimas. Buvau administratorius gerai žinome minecraft serveryje dėl to nes gerai gaudydavau cheaterius. Prison serveryje 2017/18 maždaug tokiam laikotarpyję pradėjau žaisti už kitą paskyrą. Man nepatinka kai man meluoja žmonės,todėl pats stengiuosi nemeluoti. Dėja nežinau ką dar parašyti. :D
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: O jėtau, nu jei grūbiai tai nuo 2013 maždaug.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Ankščiau žaisdavau bent 180min, dabar tiek pat galiu skirti laiko.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Na kaip ir minėjau ankščiau turėjau paskyrą 2017/18 metais, bet padariau pertrauką po kurios gryžau žalias. :D
  • Ką gero įnešite į serverį?: Na, būsiu aktyvus,patikimas. O taip gal draugiškumo biški.
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Nemanau, nuobent jei kalbat apie tai ar buvau patękes į kaleimą tai taip buvau už tai kad nepadaviau kardo.
  • Kiek turite xp iš /xp?:12, bet kaip ir minėjau, ankščiau žaisdavau šiam serveryje.
  • Jūsų kontaktai:Vladas#9972
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Nesu.

Situacijos:

• Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Pradėsiu filmuoti,tada palauksiu kol nusims /ct ir užblokuosiu žaidėją.
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Į sargybos direktoriaus discord arba forumą.
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Atsisakysiu.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Paprašysiu kad išeitu į safezona, jei neklausys išblokuosiu be įspėjimo.
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Banip banu, jokių išimčių nedarau,nesvarbu draugas ar pažystamas.
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Pasidarysiu įrodymus ir išblokuosiu i serverio.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Paskyrą užblokuosiu.
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Grasinti žaidėjams negalima,turiu elgtis su kiekvienu žaidėjų pagarbiai.
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Kreipsiuosi pagalbos į kolegas.
  • Downvote 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti