Jump to content
keturidvam

Deone

Recommended Posts

• Jūsų vardas žaidime:keturidvam
  • Sargybinio vardas:DeoneMathieu
  • Kuo nusikalto?:Pirmame vaizdo įraše matosi,kad visiškai ignoruoja kontrabandą turinčius asmenis t.y mane(keturidvam) ir DEAD_SHOT. Stovėjau tiesiai jam prieš akis, bet jis nekreipė dėmėsio, o poto DEAD_SHOT pradėjo šaudyti iš lanko ir taip pat 0 reakcijos iš sargo. Antrame matosi kaip eina PVP su surakintu žmogumi ir paleidžia prie pat kovos galo.
  •  Įrodymai (BŪTINA) (Draudžiama editinti video/foto t.y. negalima slėpti čhato arba vaizdo):

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Puikiai matosi klaidos /bausti

ps: Kai dažniausiai eina prieš mane pvp jis atsijungia,bet kai gana daug žmoniu eina pvp prieš jį eina pvp iki galo nes bijo kad nufilmuos.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 15 valandas(-ų), Deone sakė:

turiu aš be jūsų ką veikti. Užsiimu kitų žaidėjų gaudymu, laukiu, kol tokie kaip jūs ateisit arčiau per savo naglumą :) Taktiška, o ne klaidos.

Beje, tikrai, TIKRAI lengva visus sugaudyti, pasirinkti kurį gaudyti iškarto, ką čia, geriau kas pakliūna pakuoti, nei pažiūrėti kas kiek iešk. turi ar pnš., kad sugauti didesnį nusikaltėlį...

Jūs galvą, o ne užpakaliu mąstykit, o jeigu atsiranda gudresnis sargybinis darbe, nemanau jog reikia jį iškarto beverčiais papeikimais versti :)

Video net nežiūrėjau*

Jeigu taip norit, galiu palikti tą darbą, išvis sedėkit be aktyvių sargybinių, tik dėl serverio imu tokius dalykus ant savęs :D, dar surandu laiko, ateinu, bet tik paverkti norit :/ Neveltui minecraftas, taisyklę patys žinot.

skaitau ir klykiu 

• Like 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti