Jump to content
Dominykkas

DHW į praktikantus

Recommended Posts

ANKETA:

Jūsų nick žaidime: Mano nick žaidime DHW.

Kiek jums metų?: Man yra 17 metų.

Papasakokite apie save (mažiausiai 3 eilutės): Mano vardas Dominykas, esu iš Panevėžio, kaip jau ir minėjau, man yra 17 metų. Mokausi gimnazijoje. Laisvalaikį mėgstu praleisti kartu su draugais. Pastaruoju metu daug laiko praleidžiu virtualioje erdvėje – žaidžiu kompiuterinius žaidimus, kaip jau ir galite pastebėti – vienas jų – minecraft. Esu pakankamai gabus moksle, domiuosi dalykais, kurie manau ateityje labai pravers. Labai domiuosi aviatechnika, pilotavimu. Dažnai keliauju. Stengiuosi būti su visais draugiškas. Šiame serveryje esu buvęs chat moderatorių direktorius.

Kodėl norite tapti Sargybiniu?: Noriu papildomos veiklos serveryje, susipažinti su kitais sargybiniais. Be to, dar noriu pasiekti geresnių rezultatų ir įgyti daugiau patirties šiame projekte.

Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Dėl to, nes LABAI kruopščiai atlieku pareigas, esu sąžiningas, padedu žaidėjams. Esu aktyvus, komunikabilus. Turiu daug patirties šiame darbe, esu raštingas.

Ar turėjote serveryje kokių nors bausmių, jei taip, kokių?: Paskutinį kartą buvau gavęs ban per klaidą (prieš daugiau nei metus), po kurio buvau atblokuotas.

Kiek xp turite?: Dabar turiu 100 XP.

Jūsų kontaktai (Discord): Kontaktus duosiu asmenine žinute, dėl saugumo sumetimų.

Kiek laiko žaidžiate serveryje?: Kažkur nuo 2015 metų.

Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje?: Pastaruoju metu apie 3-4 val., savaitgaliais – ilgiau.

Kokiam jūs dabar bloke?: Dabar esu B bloke.

Kodas: Saugoti, bei ginti.

SITUACIJOS:

Ką darysite jeigu žaidėjas jūsų prašo ateiti į black market, kad duotumete baudą?: Pasakysiu žaidėjui, kad aš neturiu teises, kaip sargybinis, eiti į black market ir pasakysiu, kad tokiu atveju, žaidėjas turėtų pats ateiti į kalėjimą (C bloką).

Ką darysite jeigu pamatysite žaidėjus mušantis su meškerėmis?: Abu žaidėjus nužudysiu.

Ką darysite jeigu žaidėjas į jus mėto snowball (atsakyti pilnai)?: Perspėsiu žaidėją - „nick dar kartą mesi snowball /ita 2“. Jeigu žaidėjas įspėjimo nepaisys ir dar kartą mes į mane snowball, tuomet pagausiu žaidėją (prireikus panaudosiu tazerį), surakinsiu, parašysiu /ita 2 ir pasiūlysiu žaidėjui /bauda. Jeigu žaidėjas atsisakys baudos, tuomet jį nutempsiu į kalėjimą, o jeigu susimokės, tai antrankiai automatiškai nusiims.

Išvardinkite /ita nubaudimus ir kada jie naudojami: /ita 1 – 5 ieškomumo lygiai, už kontrobandos nedavimą (kardų, lankų, strėlių, mėtomų eleksyrų). /ita 2 – 5 ieškomumo lygiai, už sargybinio erzinimą (“Troll‘inimą“), kaip pavyzdys – trenkimą ir bėgimą. /ita 3 – 15 ieškomumo lygių, už atsijungimą, kai sargybinis kažko prašo. Šią komandą naudoti reikia tuomet, kai žaidėjas prisijungia. /ita 4 – 5 ieškomumo lygiai, už kontrobandos, išmestos sargybiniui, rinkimą nuo žemės.

Ką darysite jeigu sargybinis stovės afk C centre su /darbas pradeti ir jeigu su /darbas baigti?: AFK stovėti C centre yra bet kokiu atveju DRAUDŽIAMA, todėl abiem atvejais sargybinį nufilmuosiu ir įkelsiu į forumą, sargybinių nusiskundimus.

Ką darysite jeigu prašant žaidėjo kardo jis atsijungia?: Kai žaidėjas prisijungs, uždėsiu /ita 3, pasiūlysiu baudą, jeigu atsisakys – tempsiu į kalėjimą, o jeigu susimokės, antrankiai automatiškai nusiims.

Jūs pamatote, kad Sargybinis palieka sargybos frakciją ir pradeda žudyti sargus, ką darysite?: Jeigu tuo metu nevyks treniruotės, ar sargybinis neturės direktoriaus leidimo, tuomet kuo skubiau nufilmuosiu kaip jis žudo kitus sargus, pasidarysiu įrodymus kaip jis paliko frakciją ir SKUBIAI pranešiu sargybinių direktoriui per DISCORD ir įkelsiu į forumą, sargybinių nusiskundimus.

Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas jums įtrenkia ir šoka į duobę? (Visi variantai): Šoksiu kartu į duobę. Jeigu ten bus PVP ON, tokiu atveju jį nužudysiu, o jei bus PVP OFF, tuomet duosiu žaidėjui /ita 2 už šokimą į duobę ir pasiūlysiu baudą. Jeigu baudą susimokės, antrankiai automatiškai atsirakins, o jeigu nesusimokės dar kartą duosiu /ita 2, už baudos nesusimokėjimą, kai neįmanoma ištempti ir paleisiu.

Ką darysite kai jūs vedate žmogų į kalėjimą ir kažkas kitas jums įtrenkia ir gaunate ct?: Paleisiu žaidėją, kurį vedžiau į kalėjimą ir sugausiu tą, kuris kirto (prireikus panaudosiu tazerį) ir jį nužudysiu.

Išvardinkite kontrabandas: Lankai, kardai, strėlės, mėtomi eleksyrai.

Kada galima naudoti /antikb komandą?: /antikb komandą galima naudoti tuomet, kai žaidėjas yra „pastrigęs“ arba naudoja žaidimą palengvinančias programas (Anti-Knockback ir pan.). Paaiškėjus, kad žaidėjas naudoja vieną iš žaidimą palengvinančių programų, aš jį nufilmuosiu ir įkelsiu į forumą, kalinių nusiskundimus, arba pranešiu vienam iš serveryje prisijungusių prižiūrėtojų.

Ką darysite jeigu pamatysite žaidėją su strėle (atsakyti pilnai)?: Pagausiu žaidėją (prirekus panaudosiu tazerį), surakinsiu, parašysiu „strėlę“ ir skaičiuosiu nuo 1 iki 3. Jeigu atiduos, tuomet nuimsiu antrankius, o jeigu neatiuos, tuomet panaudosiu /ita 1, už kontrobandos nedavimą ir pasiūlysiu baudą. Jeigu susimokės, antrankiai automatiškai nusiims, o jeigu nesusimokės, tempsiu į kalėjimą.

5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: DRAUDŽIAMA būti AFK su /darbas pradeti; DRAUŽIAMA keiktis/įžeidinėti/floodinti/spaminti public chat‘e; DRAUDŽIAMA palikti frakciją, be direktoriaus leidimo; DRAUDŽIAMA imti kyšius; DRAUDŽIAMA palikti DISCORD.

Redagavo - DuckDestroyerHD
  • Like 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose