Jump to content
Dominykkas

[Priimtas] Dominykas į chat moderatorius

Recommended Posts

1. Jūsų nick serveryje: Mano nick žaidime Dominykas.
  2. Kiek jums metų [nemeluokite]: Man yra 17 metų.
  3. Papasakokite šiek tiek apie save: Mano vardas Dominykas, esu iš Panevėžio, kaip jau ir minėjau, man yra 17 metų. Mokausi gimnazijoje. Laisvalaikį mėgstu praleisti kartu su draugais. Pastaruoju metu daug laiko praleidžiu virtualioje erdvėje – žaidžiu kompiuterinius žaidimus, kaip jau ir galite pastebėti – vienas jų – minecraft. Esu pakankamai gabus moksle, domiuosi dalykais, kurie manau ateityje labai pravers. Labai domiuosi aviatechnika, pilotavimu. Dažnai keliauju. Stengiuosi būti su visais draugiškas. Šiame serveryje esu buvęs chat moderatorių direktorius.
  4. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Pastaruoju metu apie 3-4 val., savaitgaliais – ilgiau.
  5. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Noriu papildomos veiklos serveryje, susipažinti su kitais chat moderatoriais. Be to, dar noriu pasiekti geresnių rezultatų ir įgyti daugiau patirties šiame projekte.
  6. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Manau, kad esu, dėl smulkių pažeidimų, tačiau nebeprisimenu, nes labai seniai žaidžiau. Paskutinį kartą buvau gavęs ban per klaidą (prieš daugiau nei metus), po kurio buvau atblokuotas.
  7. Jūsų turimas /xp kiekis?: Dabar turiu 300 XP.
  8. Kuriame jūs dabar bloke?: Laisvas.
  9. Ką darysite jeigu žaidėjas masiškai free mutins žaidėjus?: Pasidarysiu įrodymus ir užtildysiu žaidėją 60 min. su priežastimi Free mute. Pažeidėją įkelsiu į forumą, kalinių nusiskundimus. 
  10. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidžia administracijos narį?: Pasidarysiu įrodymus (F2) ir be įspėjimo užtildysiu žaidėją 60 minučių, priežastis – Administracijos negerbimas.
  11. Ką darysite jeigu žaidėjas pradės reklamuoti kitą projektą?: Pasidarysiu įrodymus, užtildysiu žaidėją 60 min. su priežastimi reklama ir įkelsiu pažeidėją į forumą, kalinių nusiskundimus. Jeigu tuo metu serveryje bus prižiūrėtojas, pranešiu jam, kad užblokuotų.
  12. Ką darysite jeigu kalėjimo prižiūrėtojas pradės įžeidinėti kitus?: Pasidarysiu įrodymus (F2) ir įkelsiu Praktikantą/Sargybinį/Alfa-Sargybinį į forumą, sargybinių nusiskundimus, kad sargybinis būtų nubaustas.
  13. Ką darysite jeigu žaidėjas prašo pagalbos į /helpop?: Atrašysiu žaidėjui per /msg, o jeigu pagalbos suteikti negalėsiu, klausiu kitų administracijos narių, kolegų ar rašysiu ticket.
  14. Kokie bus jūsų veiksmai jeigu vienas chat moderatorius įžeidinės kitą žaidėją?: Pasidarysiu įrodymus ir pranešiu chat moderatorių nusiskundimuose.
  15. Ką darysite jeigu turėsite išvykti savaitei?: Pranešiu chat moderatorių direktorei, kad išvykstu. Pranešiu per Discord arba ticket.
  16. Kokie 3 dalykai kurių negalima daryti chat moderatoriams?: Keiktis, floodinti, imti kyšius.
Redagavo - Dominykkas
  • Like 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Priimtas! Susisiek su manimi žaidime arba forume.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.