Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Prižiūrėtojų Atranka

Recommended Posts

Svečias

Anketa:

  • Jūsų nick žaidime:
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft:
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?:
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?:
  • Ką gero įnešite į serverį?:
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?:
  • Kiek turite xp iš /xp?:
  • Jūsų kontaktai:
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus?

Situacijos:

  • Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?:
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?:
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?:
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?:
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?:
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?:
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?:
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?:
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?:

 

Reikalavimai:
* Turite būti aktyvus, atsakingas, sąžiningas.
* Kai žaidėjas prašo pagalbos - turite jam padėti, o ne ignoruoti. Jeigu nežinote kuo padėti - turite paklausti atitinkamų žmonių ir jam atrašyti.
* Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas.
* Visus privalote bausti taip pat.
* Privalote laikytis visų McPrison.LT taisyklių.

Svarbu:
* Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis.
* Anketos, kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas, yra atmestos.
* Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''.
* Šrifto dydis privalo būti nustatytas ''14''.
* Draudžiama FreePostinti ir susirašinėti su žaidėjais šioje temoje.
* Užpildžius anketą, spauskite ''Atsakyti'', po to ''Redaguoti'' ir pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'', galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos, nes ji iškart bus atmesta.

 

Pavyzdys:

 

 redaguoti.png

 

 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa:

  • Jūsų nick žaidime: Skype55
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Šį serverį žaidžiu jau labai ilgą laiką ir kiekvieni metai man yra kuo nors įsimintini, čia prabėgo mano dalis gyvenimo. Noriu prižiūrėti serverį, bandyti jį prikelti, paversti jį tokiu, kokiu jis buvo prieš 2-3 metus. 
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Nes šiame serveryje esu jau beveik nuo starto, turiu suvokimą ties serverio priežiūra, gebu komunikuoti su žaidėjais, spręsti kompromisus. Taip pat esu buvęs forumo moderatorius.
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Esu vardu Marius, gyvenu Alytaus mieste. Užsiimu internetinių svetainių kūrimu, grafika, video montavimu, programavimu. Minimaliai sportuoju, leidžiu laiką su draugais lauke. Kaip asmenybė, esu komunikabili, gebu bendrauti su įvairiais žmonėmis. Niekad neturėjau jokių priešų, esu tas žmogus, kuris visiems atleidžia, kad ir ką jie man padaro.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: 4-6 metus.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Šiuo metu mano aktyvumo serveryje nėra.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 4-5 metus.
  • Ką gero įnešite į serverį?: Stengsiuosi įnešti aktyvumo, jaukumo, saugumo visiems žaidėjams, siūlysiu kuo įvairiausias idėjas serveriui, kad žaidėjai matytų didelį progresą ties serveriu.
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Nesu.
  • Kiek turite xp iš /xp?: 3000.
  • Jūsų kontaktai: Discord: Jukyli#1107
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus?: Ne, nesu.

Situacijos:

  • Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Jeigu žaidėjas PVP zonoje, privalau jį perspėti ir liepti eiti į non-pvp, jeigu žaidėjas vis tiek lieka pvp zonoje po keletos įspėjimų, užblokuoju jį 21-dienai.
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Užpildysiu ticketą forume.
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Užblokuosiu, nekreipdamas dėmesio į jo pasiūlymus.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Perspėju 2-3 kartus palikti pvp zoną, jeigu išeina, palaukiu /ct, jeigu lieka blokuoju pagal aplinkybes.
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Paskyros ir IP užblokavimu.
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Užblokuoju paskyrą ir įrodymus pateikiu tickete.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Paskyros užblokavimu.
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Negaliu naudotis savo padėtimi (prižiūrėtoju), kad išvengčiau mirties, tad grasinti žaidėjui dėl to negaliu.
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Parašysiu ticketą ir pateiksiu įrodymus arba paklausiu kitų prižiūrėtojų.

#VoteForSkype55

 

Redagavo - Skype55
  • Labai patinka! 4
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

--

Redagavo - Rokenzzo
Persigalvojau.
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

-

Redagavo - HaveFun
Persigalvojau ;—;
  • Labai patinka! 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

  • Jūsų nick žaidime:Dusmanas
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 27
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Esu pasirenges blokuoti cyterius ir noriu kapitalizmo
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: nes esu korupcingas ir jeigu sumokesit man nebausiu
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: esu mc dievas visa gyvenima losiu mc ir jeigu mane nuzudo per pvp dauzau stala ir visus izeidineju
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: visa savo gyvenima
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 12h
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 4metai
  • Ką gero įnešite į serverį?: inesiu pinigu nes tevai daug uzdirba :PPP
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: taip sedau i kaleima nes nuzudziau sarga 
  • Kiek turite xp iš /xp?: 420xp
  • Jūsų kontaktai: skype kubushinaz
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? senai

Situacijos:

  • Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: nu baninsiu as ji nes jis mane nuzudys
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: sakysiu tai nuriai ar kas ten tokia 
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: sutiksiu nes pinigai nesa laime.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?:sakysiu iseik is ten duosiu pinigu ir uzbaninsiu XD
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: ateisiu i ta serveri kur reklamuoja jeigu nepatiks uzblokuosiu ji 
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?:parasysiu i pm nes domina.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?:nu as saves nebaninsiu tai tikrai. bet jei kazkas kitas tai aisq blokuosim
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: nieko nera blogo kas iseitu i gera 
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: nepildysiuu cia :D
Redagavo - dusman
  • Labai patinka! 3
  • Nepatinka 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

  • Jūsų nick žaidime: keturidvam
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Norėčiau prisidėti labiau prie serverio. jo komandos, turėti tam tikrų pareigų.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:Pastaruoju laiku pasidariau aktyvus, galiu laikyti save senbuviu ir tikrai labai daug dalykų žinau apie šį serverį vien iš patirties taip pat gebu atpažinti čyterius(nors kas to nesugeba?).
  • Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft:Esu toks žmogus, kuris nelabai gali apie savo daug papasakoti, nes apie save nuomonės išvis neturiu, bet galiu pasakyti, kad sportuoju, žaidžiu krepšinį esu draugiškas, padedantis, kartais darau nesąmones nors kas jų ir nedaro?
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?:Nuo 7-nerių metų.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:Apie 2-5h
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?:Nuo 2013m
  • Ką gero įnešite į serverį?:Pinigų
  • Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?:Taip, esu
  • Kiek turite xp iš /xp?:2800+
  • Jūsų kontaktai:Dėdė#7491
  • Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus?Taip, bet senai.

Situacijos:

  • Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?:Jeigu pamatysiu, kad žaidėjas naudoja killaura pasidarysiu įrodymus ir užblokuosiu jį 21d už čytinimą, jeigu bus PVP-ON zonoje įspėsiu jį, kad iš jos išeitų 3 kartus, žaidėjui nepaklausius iškarto bus uždėtas ban.
  • Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?:Parašysiu tiketą, kad išvykstu.
  • Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?:Aš iškart atsisakysiu ir užblokuosiu jį už jo padarytus pažeidimus.
  • Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?:Paprašysiu jo per /msg <nick> , kad išeitų iš PVP-ON zonos bent jau 2 kartus jeigu manęs neklausys iš karto užblokuosiu už jo padarytus nusižengimus.
  • Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?:Ip ir nick banu visam laikui.
  • Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?:Pasidarysiu įrodymus, jeigu reiktų įrodyti, kad teisėtai gavo užblokavimą ir dėsiu ip + nick baną visam laikui.
  • Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?:Uždėsiu visam laikui nick baną.
  • Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?:Šioje situacijoje blogai yra tai, kad yra grasinama banu už daiktų neatidavimą, prižiūrėtojas negali piktaudžiauti savo privilegijomis ir tuo labiau grasinti tokiais dalykais.
  • Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?:Pasiklausiu kitų administracijos narių/kolegų.
Redagavo - keturidvam
  • Labai patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias

iCream išrinktas, pasveikinkime :) 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

A, čia galima rašyt, nu ok.

Sveikinu iLedą su prižiūrėtoju! :)) Sėkmės pareigose, pasistenk būt geru prižiūrėtoju, išbanink visus blogiukus. ;) 

  • Labai patinka! 3
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveikinu kremai tapus priž gal nebūsi labai griežtas, sėkmės.

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

norejau padekoti kiekvienam is jusu uz repa ir buvima nuostabiais!!!:

Dekui labai!!! Gal kita karta man pasiseks!!!

Taip pat noriu pasakyti, kad jumis nusivyliau (kur repai):

Nieko tokio, visko buna, dar uzdeti sansas nepraejo :) 
ai jo sveikinu su priz ikremas
  • Patinka! 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 6 minutes(-čių), galnuzas sakė:

norejau padekoti kiekvienam is jusu uz repa ir buvima nuostabiais!!!:

Dekui labai!!! Gal kita karta man pasiseks!!!

Taip pat noriu pasakyti, kad jumis nusivyliau (kur repai):

Nieko tokio, visko buna, dar uzdeti sansas nepraejo :) 
ai jo sveikinu su priz ikremas

Tu matai mano pranešimu skaičių :D?

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...