Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Šventinis konkursas ir nuolaidos!

Recommended Posts

Sveikinu visus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis! Linkiu serveriui niekada nepasenti, būti aktyviam, linkiu visiems žaidėjams išeiti į laisvę.  Sveikinu dar kartą visus ir siunčiu didelį bučkį! 😍 Serveryje esu jau 3 metus :)

  • Labai patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveiki Bičiuliai😇Kalėdos tai laikas, kai visa šeima vėl susirinka kartu, metas džiaugtis, dalintis ir atleisti. Sveikinu, šiltai apkabinu ir linkiu daug laimės bei džiaugsmo! Stebuklinga Kalėdų dvasia tepripildo širdis šiluma ir meile. Gražių švenčių! 

Aš serverije žaidžiu jau 5 metai tai jau ilgas laiko tarpas todėl manau atejo laikas laimeti ir to paties linkiu ir kitiems dalyviams.❤️

HO HO

1206f103f11e146e31141ae60c157b11.png

  • Labai patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Taigi taigi, serveris su džiaugsmeliu

Pakrautas švenčių nuotaikos, puiku!

Karantino niūrią tylą kiek prablaško šis kalėjimas

O kur dar nuotaika Kalėdų, Žygio šposos netikėtos

 

Vėl dėl dovanų kovos visi

Bet smagu visiems vis vien

Smagūs metai šiam projekte

Šeši metai, kaip jau čia aš

 

Nežinia, kiek liksiu dar

Bet čia laikas visad geras

Gerų nuotaikų visiems, tegul korona negadina

O administracijai linkiu daugiau bugų ištaisyti.

 

 

😏

 

Ekspronto vaibas 😅.

  • Labai patinka! 4
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Linkiu jog žaistų daugiau žaidėjų negu botu, ir jog visi kas žaidžia būtų laimingi. 5 metai 

  • Labai patinka! 3
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

su sventem visus c blockinius. linkiu iki nauju metu pasikelt B. zaidziu serve nuo 5 sezono. nick Dziugasc

  • Labai patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveiki visi linkiu jums geru ateinančiu kalėdų ir kučių. Kai švesite kalėdas nepamirškite kad dovonos nesvarbu o svarbiausia kad esate visi kartu.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Su ateinančiomis šventomis kalėdomis linkiu jums gerai jas atšvesti linksmai pabuti su draugais. Su šituo serveriu jau esu 3 metus.

  • Labai patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveikinu visus iki vieno su artėjančiomis kalėdomis ir naujaisiais metais! Linkiu visiems gražių, laimingų, dosnių, turtingų ir svarbiausia draugiškų 2021 m. Su projektu esu jau treti/ketvirti metai. Serveris yra patyręs tikrai nemažą kelią ir tikiuosi tuo keliu keliaus toliau! ❤️

  • Labai patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Priskyriau kiekvienam komentarui skaičių, random būdų atrinkti skaičiai:
1 - @SausainisCMD, kadangi atsisako prizo, tai perrinktas  kitas, @nikasLt laimi ULTRA 14d.

2 - @LaurisLTU laimi TITAN 14d.

3 - @Ltakas laimi PREMIUM 14d.

Susisiekit dėl laimėjimų discorde, sukurdami "ticketą", taip pat neatmetu galimybės, jog norėsite kažkam padovanot laimėtą privilegiją, tai jūsų pageidavimų uždėsiu tam, kam norėsit.

  • Labai patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...