Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Atranka į Sargybos direktoriaus pareigas

Recommended Posts

 

  • Jūsų nick žaidime: edga0807
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu draugiškas, mėgstantis pajuokauti, stengiuosi būti kantrus tam tikrose, sunkiai suvaldomose situacijose
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Kadangi norėjau jau gan senai užimti šias pareigas, bet bijodavau bandyti, nes nežinodavau, ar pajėgsiu, bet su draugu pagalba, tai tikrai man būtu įmanoma.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Norėčiau išmeginti pareigas naujas, bei bandyti palaikyti sargyba kaip įmanoma aktyvesne.
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi?  Sargybos aktyvumo manau, dažniau tikrinant anketas, aišku atsižvengčiau ir į žaidėjų, sargybinių užduodamas įdėjas, jeigu išeitu įgyvendinčiau.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Apie 8 metus
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Apie 2 valandas
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Jeigu yra poreikis, tai 3 - 4 kartus į diena, jeigu nėra poreikio, 1 - 2 kartus.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 4 metus
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Neesu
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?:  Esu, ne kartą esu pirkęs ultra+, bei seniau buvo premium forume, taipogi jį pirkdavau.
  • Ar ketinate žaisti dabar ir per vasarą?: Per vasara rečiau, bet stengsiuosi būti aktyvus kaip įmanoma dažniau.
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Esu,  buvau 1 karta pasiekęs Alfa sargybinį. Taip pat ir dabar esu sargybinis
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): https://imgur.com/a/dNXEriB
  • Jūsų kontaktai: MrEdgariux#7822

Situacijos:

  • Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Jį paaukštinsiu su komanda /paaukstinti <nick>, pasveikinsiu susirašinėjimo lange, kad pasiekė sargybinio pareigas, bei pakeisiu frakcijoje sargybinio title į Sargybinis
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 300min per savaitę jums nepranešęs?: Paklausiu kodėl nepradirbo, jeigu bus rimta priežastis, įspėsiu žodžiu įspėjimu, jeigu tai kartosis, uždėsiu įspėjima
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: /ita 1, /ita 2, /ita 3 arba /ita 4
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Jeigu jis nusikeiks sutrumpintai į public chat'ą, duosiu 0.5 įspėjimo. Jeigu nusikeiks nesutrumpinta forma į public chat'ą, duosiu įspėjima, jeigu keiksis factione, nieko nedarysiu.
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakciją, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Atleisiu sargybinį iš pareigų su komanda /atleisti <nick>, pašalinsiu discordę rolę, pašalinsiu iš sąrašų forume kartu įtraukdamas sargybinį į juodajį sąrašą už frakcijos palikima.
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Jį atleisiu iš sargybos su komanda /atleisti <nick>, pašalinsiu discordę rolę ir įtrauksiu į juodajį sąrašą už free tazinima žaidėjams neterminuotai.
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Jeigu tai bus per /msg kartu sutinkant su pvp, nieko nedaryčiau, jeigu tai būtu provokuojama, duočiau įspėjima.
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo draugą arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarasis buvo pasodintas teisingai?: Kadangi, tai buvo padaroma tyčia, aš jį atleisčiau iš sargybos su komanda /atleisti <nick>, pašalinčiau roles discord serveryje, pakeisčiau forume sąrašųs kartu įtraukdamas sargybinį į juodajį sąrašą už netinkama išleidima iš kalėjimo. Žinoma, nepraleiskime pro akis tai, kad jis bus pasodintas vėl tiek laiko, kiek jis turėjo sedėti.
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Kadangi pirkti praktikanto nebegalima, todėl nieko nedaryčiau.
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: Jeigu sargybinis norės / norėjo išsipirkti įspėjimus, jam suteiksiu maximaliai 24 valandas išsipirkti įspėjimus, jeigu jis neišsipirks, tuomet aš turėsiu jį atleisti iš pareigų su komanda /atleisti <nick>, pašalinti discorde rolę (arba rolęs jeigu buvo alfa sargybinis) bei pašalinsiu iš sąrašų forume.
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinimą?: Niekada, kadangi sargybinių frakcija negali būti keičiamas pavadinimas
  • Ką darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Pranešiu kitiems administracijos nariams, sargybiniams, kad laikinai turiu išvykti.
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjimo ribų ir stovintį afk?: Atleisčiau iš sargybos su komanda /atleisti <nick> pašalinčiau roles, pakeisčiau sąrašą forume kartu įtraukdamas sargybinį į juodajį sąrašą už minučių buginima už kalėjimo teritorijos ribų.
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Naudoti palengvinančių programų (Cheat), kaupti daiktus, kurie nėra leidžiami kaupimui, free antrankių naudojimas, buginti minutes esant AFK ir masiškai dalinti ieškomuma be priežasties.
Redagavo - MrGamerLTU
  • Labai patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa:

  • Jūsų nick žaidime: InsaneSimas
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 11
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Simas, kaip ir sakiau man 11 metų, mėgstu dažnai sėdėti prie kompiuterio, kartais, bet labai retai išeinu į lauką, nes turiu daug reikalų prie kompiuterio :DD, mano mėgstamiausia veikla maudytis ežere, baseine ir t.t, lankau sporto klubą į kurį retai vaikštau :DD tai štai tiek turiu ką papasakoti.
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Nes labai ilgai jau norėjau tapti juo išbandyti šias pareigas, tai jeigu neklystu yra mano trečias bandymas ir + sargyba yra mano mėgstamiausia veikla šiame serveryje tai GALL ir aš sugebėčiau pabūti direktoriumi :D.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Nes turiu truputuką patirties, esu gana aktyvus serveryje, turiu pora bausmių serveryje, bet nuo jų tikrai pasimokiau.
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? 100% Įsineščiau didesnį aktyvumą, dažniau mesiu akį į anketas-papeikimus, dažniau užeisiu į serverį pažiūrėti kaip laikosi sargybiniai, pats pasargausiu su jais kartu.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Bijau prisimeluoti bet maždaug nuo 2016.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Apie 3 valandas tikrai lengvai pražaidžiu, bet jeigu yra kitų reikalų tai 1-2 valandas.
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Praktiškai kasdien užeinu pasižiūrėti kas naujo atsirado.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Vėl bijau prisimeluoti bet maždaug nuo 2017-2018.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Daugiausia kartų sarguose, kai nesugebėjau atsistatydinti normaliai bet pasimokiau tikrai (tą patį rašiau ir anketoje į sargybinių pareigas).
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: Taip esu kelis kartus nusipirkęs VIP ir kelis kartus pirkau PREMIUM, bet ne šiame sezone.
  • Ar ketinate žaisti dabar ir per vasarą?: Jeigu nebus kitų reikalų apie 3-5 valandas, o jeigu bus kitų reikalų apie 1-2 valandas.
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Taip nemažai kartų ir šiuo metu esu Alfa-Sargybinis.
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): https://imgur.com/a/TrnWlwC Šiuo metu kai pildau anketą turiu tiek minučių.
  • Jūsų kontaktai: InsaneSimas#3168

Situacijos:

  • Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Paaukštinsiu jį su komanda /paaukstinti <nick>, bei pasveikinsiu susirašinėjimo lange, kad buvo paaukštintas į sargybinius - alfa-sargybinius. Pvz: Pasveikinkime InsaneSimas tapus Sargybiniu-Alfa-Sargybiniu.
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 300min per savaitę jums nepranešęs?: Paklausiu jo, kodėl nepradirbo 300 minučių, jeigu tai bus rimta priežastis, tai duosiu žodinį įspėjimą, bet jeigu kartosis, tai jau duosiu tikrą įspėjimą.
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: Ieškomumas uždedamas su /ita 1-2-3-4 komanda.
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Priklauso dar kokie keiksmai, jeigu sutrumpinti tai duosiu pusė įspėjimo, o jeigu pilni tai duosiu 1 įspėjimą.
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakciją, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Kuo greičiau prisijungsiu į serverį (jeigu būsiu atsijungęs ir jeigu galėsiu) ir atleisiu sargybinį su komanda /atleisti <nick>, nuimsiu rolę "discord" platformoje, ir pašalinsiu iš forumo sargybos darbuotojų sąrašo ir įdėsiu į juodąjį sąrašą mėnesiui.
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Duosiu 1 įspėjimą, o jeigu tai kartosis tai atleisiu iš sargybinio pareigų su komanda /atleisti <nick>, bei pašalinsiu rolę "discord platformoje" ir išimsiu iš sargybos darbuotojų sąrašo forume.
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Jei pirmą kartą tai duosiu vieną įspėjimą, jeigu kartosis, tai atleisiu iš sargybinio pareigų su komanda /atleisti <nick>, bei nuimsiu rolę "discord platformoje" ir pašalinsiu iš sargybos darbuotojų sąrašo forume.
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo draugą arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarasis buvo pasodintas teisingai?: Iš pradžių duosiu vieną įspėjimą, jeigu taip ir toliau darys išleidinės draugus, savo kitas paskyras tai pašalinsiu iš sargybos pareigų su komanda /atleisti <nick>, bei nuimsiu rolę "discord" platformoje ir pašalinsiu iš sargybos darbuotojų sąrašo.
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Kadangi pirkti praktikanto nebegalima, tai pasakysiu atsiprašant, kad pirkti praktikanto nebegalima.
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?:Jeigu norės išsipirkti, pasitarsime kada išsipirks, o jeigu neišsipirks tai atleisiu su komanda /atleisti <nick>, bei nuimsiu rolę "discord" platformoje ir pašalinsiu iš sargybos darbuotojų sąrašo .
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinimą?: Sargybos frakcijos pavadinimo keisti negalima. Tai niekada.
  • Ką darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Pranešiu sargybiniams, kad būsiu išvykęs, bei pranešiu kitiems administracijos nariams.
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjimo ribų ir stovintį afk?: Iškarto atleisiu iš sargybos pareigų su komanda /atleisti <nick>, nuimsiu rolę "discord" platformoje, pašalinsiu iš sargybos darbuotojų sąrašo forume, bei įdėsiu į juodąjį sąrašą visam laikui už minučių buginimą.
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Keiktis įžeidinėti, masiškai dėlioti free /ita be priežasties, naudoti tazerį antrankius be priežasties, palikti sargybos frakciją, naudoti palengvinančių programų (hackų).
Redagavo - Simuksas
  • Labai patinka! 1
  • Patinka! 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

  • Jūsų nick žaidime: 420Danke.
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 13.
  • Trumpai papasakokite apie save?:    Labas! Mano vardas yra Danielius esu sportiškas , draugiškas , bendraujantis vaikinas laisvalaikių aš žaidžių su kompiuterių, bei su draugais daugiau neturiu ka papasakoti.
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?:  Norėčiau turėti šias pareigas, jog nesu buvęs, bei norėčiau išbandyt jas ir padaryti tvarką serverį.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Aš manau kodėl jūs manę pasirinktumę, nes norėčiau padaryti tvarka Sargyboje, bei patvarkyti serverį ir serverio žaidėjus praleisčiau daug laiko serveryje ir būsių aktyvus
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? Ineščiau geruma , draugiškuma , tvarka , aktyvuma , sargų naujesnias taisykles.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Minecrafta žaidžių nuo 2018 (4Metus)
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Per dieną žaidžių gan ilgai 2-4valandas.
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Jeigu atvirai dažnai forumę nesilankau, bet jeigu tapsiu Sargybos Direktoriumi lankysiuosi daug ilgiau.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?:  Žaidžiau prieš 2metus (2020) padariau pertrauka, bet gryžau nesenėi prieš kelis mėnesius.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Ne nesu nusikaltęs serveryje.
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: Taip esu rėmęs serverį buvau nusipirkęs šį wipe PREMIUM, bei dabar turiu VIP.
  • Ar ketinate žaisti dabar ir per vasarą?:  Taip ketinų žaisti per vasarą
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Gaila , bet nebuvau Sargyboi pyldžiau anketą ir nepatekau..
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): Nesu Sargybinis.
  • Jūsų kontaktai: Mano Discord : 420Danke#0979.

Situacijos:

 

  • Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Paaukštinsių jį su komanda /paaukštinti [Nick] į Sargybinius arba į Alfa-Sargybinius Tada jį pasveikinsių, jog pateko.
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 300min per savaitę jums nepranešęs?: Pranešių jam kodėl gi nepražaidė 300minučių duosiu ispėjimą ir kada surinks 3  bus pašalinamas iš pareigų.
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: Ieškomumą galimą uždėti su tokiom komandom - /ita 1 /ita 2 /ita 3 /ita 4.
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Jeigu pasikeiks Sargybinis sutrumpintai duosių pusę ispėjimo jeigu visą duosiu pilną ispėjimą.
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakciją, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Bandysių iškart prisijungti pašalinti jį iš pareigų naudodamas komandą /atlesti [nick], bei nuiimsių roles nuo forumo, bei discordo ir idėsių forumę į juodajį saraša 30dienų.
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Pašalinsių jį iš pareigų naudodamas komandą /atleisti [nick], bei nuiimsių nuo forumo ir discordo to Sargybinio roles įtrauksių į juodajį saraša už freetazinimą.
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Jeigu skatins tai pirmą kartą duosių ispėjimą antra kartą pašalinsių iš pareigų naudodamas komanda /atleisti [nick]
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo draugą arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarasis buvo pasodintas teisingai?: pirmą sykį duosių ispėjimą jeigu dar tai pasikartos, jog išleidžią savo draugus pašalinsių jį iš Sargybos naudodamas /atelsiti [nick]
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Atsakysių, jog negalimą pirkti praktikantų ir, kad pildytų anketą į praktikantus, kada nebe bus juodajame sąraše.
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: Jeigu Sargybinis norės išsipirkti iš tų 3ispėjimų susitarsimę kada išsipirks, bet jeigu neišsipirks, tai pašalinsių Sargybini su komandą /atleisti [nick], bei pašalinsių jį iš forumo ir discord platformų.
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinimą?: Sargybos frakcijos vardo negalimą keisti, tai niekada
  • Ką darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Pranešių Administracijai (Povilui , NutLitui), jog turių išvykti kelioms dienoms
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjimo ribų ir stovintį afk?:  Atleisčiau be jokio ispėjimo /atleisti [nick] nuiimčiau roles forumę, bei discorde itraukčiau į juodajį sąraša dėl afk būvimo, nes negalimą stovėti afk Sargybinių būdamas nebent su Sargybos Direktoriaus leidimu.
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Keiktis , Įžeidinėti , Naudoti Antrankius, Bei Tazinti Be Reikalo , Nedalinti /ita Komandos Žaidėjams , Naudoti Palengvinančias Programas Kaip (Killaura Bunny Hop) , Palikti Sargybos Frakciją.
Redagavo - KeturiDvamDanke
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa:

  • Jūsų nick žaidime:  CharTheGreat
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 21
  • Trumpai papasakokite apie save?: Net nežinau ką pasakyt. Studijuoju fiziką universitete, laisvalaikiu mėgstu dainas klausytis, vaikščiuoti pro įvairius galus, valgyti. Mėgstu pajuokauti, bet galiu būti rimtas ir griežtas.
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Šiaip įdomu pažiūrėti, kaip veikia ta direktorių sistema. Norisi reformuoti sargybą, kad ir sargams, ir  žaidėjams  būtų iššūkis.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Privalumas yra, kad jau esu administracijoje. Man patinka iššūkiai, tobulėti, būti geresnis nei kiti (šiek tiek pagyrūniškai čia). Tikiu, kad pakeisiu sargybą, kad kompetetingi žmonės norėtų į sargybą stoti.
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? Sargai turėtų gaut didesnę dalį iš baudų, geresnius šarvus ir kardus pagal rangą. Šiek tiek trūksta vyr. sargų, tai irgi galėsime tai pakeisti. Daugiau balso sargams kuriant idėjas, kaip galima patobulinti sargybą, arba renkant naują sargybinį. Kai kas buvo užmiršęs misijas įdėti sargams, todėl aš su savo komanda įkyriai prašysime Povilo, kad idėtų (ofc turėdami savo idėjas). Kitaip ta idėja vėl pasimirš. Galimai norėtųsi pakeisti taisykles ir įspėjimų skaičių (panašiai, kaip vyr cm turi 5 cm, tai vyr/alfa sargas irgi panašiai galėtų gauti). Kai kurios idėjas ateis bedirbant.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Jei iš viso, tai apie 10 metų.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Čia priklauso nuo galimybės, kadangi turiu reikalų už serverio ribų. Čia manau, kad visiems kandidatams taip yra, todėl nelabai galiu ir atsakyti.
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Kiekvieną dieną.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 2014/15-2017 ir nuo 2020.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Nope
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: Buvau pirkęs.
  • Ar ketinate žaisti dabar ir per vasarą?: Žinoma
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? 2016 metų vasarą, bet nežinau ar tai skaitosi.
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): -
  • Jūsų kontaktai: Lukas10#6017

Situacijos:

  • Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Jis tampa sargybiniu pagal esamas taisykles. Iš kur čia 1200 min aš nesuprantu. Man nelabai svarbu, kad turi 1/3 įspėjimas. Tam žaidėjui tiesiog bus sunkiau tapti vyr sargu.
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 300min per savaitę jums nepranešęs?: Įspėjimas. Jis turėtų žinoti, kad reikia visados pranešti. Būtinai reikia primint žmonėms, kad reikia parašyti direktoriui, kad nebus aktyvūs. Žinoma, jei pražaidė kokia 290 min, tai pakaks tik žodinio įspėjimo.
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: /ita 1 dėl kontrabandos, /ita 2 dėl erzinimo, /ita 3 dėl atsijungimo, kai yra surakinimas, /ita 4 dėl kažkokių kitų priežasčių.
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Pagal esamas taisykles, už sutrumpintus keiksmus gauna 0.5 įspėjimo. Kitais atvejais po 1 įspėjimą. Kadangi turiu teisę skirt individualią bausmę, tai tie, kurie nuolatos keikiasi, tai bus išmesti.
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakciją, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Atleisti, techniškai įdėti jį į b-list 1 mėnesiui, bet čia yra sargybos niekinimas, tai visam bus įdėtas.
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Gauna 1 įspėjimą. Jei tai yra piktybinis elgesys (visus iš eilės tazina, kaip yeyeboy), tai išmetimas ir b-list 1 mėnesiui (arba visam).
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Įspėjimas
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo draugą arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarasis buvo pasodintas teisingai?: Įspėjimas
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Too bad, nėra ir nebus galimybės pirkt praktikantą. Nebent justinashd norės, bet pasistengsiu, kad mažiau norėtų.
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: Jei tai nepraėjo 7 dienos, tai patenka mėnesiui į b-list. Kitus tiesiog atleisti ir nuimti visas roles discord'e ir serveryje bei forume. Galimai turėsiu duot laiko tuos įspėjimus išsipirkt, jei taip veikia.
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinimą?: Nėra reikalo keisti ir nelabai galima.
  • Ką darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Rodysiu pavyzdį savo sargams ir parašysiu aukščiau esantiems žmonėms, kad negalėsiu būti ir pavaduotų mane.
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjimo ribų ir stovintį afk?:
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?:
Redagavo - CharTheGreatest
  • Labai patinka! 3
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa:

  • Jūsų nick žaidime: Kunigelis
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 19
  • Trumpai papasakokite apie save?: Šiais metais, kaip ir baigiau mokyklą (tikiuosi, kad gausiu atestatą).. Esu gan griežtas, bet manęs bijoti nereikia, nebijau pasakyti, kaip yra, kas nepatinka, laisvalaikį stengiuosi praleisti ne namuose, išlekiu tai su dviratėliu, tai su mašina į miestą su draugais.
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Noriu išbandyti save ar sugebėčiau atlikti kelias pareigas vienu metu, nepasimesti ir atlikti tai kokybiškai.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:  Turiu patirties Chat moderatorių direktoriaus pareigose. Anketas žiūrėčiau griežtai (kaip su chat moderatoriais), žmogus pildantis anketą turi žinoti, kur jis pildo, kaip ją pildyti ir kokios yra taisyklės. 
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? Turėtu būti pakeistos taisyklės, tikrai yra plyšių, nesusipratimų, pavyzdžiui: Sargybiniai vidury pvp pasiema naują kit`ą ir toliau mušasi su dvigubai daugiau resursų, kai tai nėra logiška.. Turėtu būti pastiprinti šarvai, ginklai, galbūt išeitu susitarti su administracija ir atgauti ankstesnes algas (50%) nuo baudos, dabar 5% ar 10%( nepamenu ) yra ganėtinai liūdna. Daugiau viskas ateis su laiku bei sargybinių įdėjomis.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Nuo 2013.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Priklauso nuo užimtumo, stengiuosi pražaisti bent valandą.
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Kiekvieną dieną.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Nuo 2013.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Manau senaties termimas praėjo...
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: Taip.
  • Ar ketinate žaisti dabar ir per vasarą?: Taip.
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Taip.
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): -
  • Jūsų kontaktai: Pauliukas#1890

Situacijos:

  • Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Praktikantas pasiekęs 1000min bus patikrintas ar neturi įspėjimų, nusižengimų, jei praktikantas turės 2 ar daugiau įspėjimų jam bus duotos papildomos minutės iki aukštesnio rango, atidirbus tas minutes praktikantas bus pakeltas pareigose iki [Sargybinis] bei bus pakeista rolė forume. Praktikantas neturintis įspėjimų/nusižengimų bus iškarto pakeltas pareigose.
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 300min per savaitę jums nepranešęs?: Situacija bus išsiaiškinta asmeniškai, kodėl žaidėjas nepradirbo reikiamų minučių bei žaidėjui bus duotas 1įsp už neaktyvumą.
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: /ita 1/2/3/4
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Už keiksmus darbuotojas bus baudžiamas nuo 1įsp (žiūrint į situaciją).
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakciją, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Žaidėjas bus atleistas iš pareigų ir bus įrašytas į sargybinių b-list visam laikui.
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Žaidėjas bus atleistas iš pareigų ir bus įrašytas  į sargybinių b-list minimum vienam mėnesiui.
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Žaidėjas bus perspėtas, kad taip daryti negalima ir jam bus suteiktas vienas įspėjimas už taisyklių nesilaikymą.
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo draugą arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarasis buvo pasodintas teisingai?: Sargybinis bus atleistas iš pareigų ir įrašytas į sargybinių b-list 1mėn už komandų piknaudžiavimą.
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Šios paslaugos mcprison serveris nesuteikia.
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: Sargybinis bus atleistas iš pareigų su komanda /atleisti [nick], žaidėjui bus nuimta rolė discord platformoje ir bus ištrintas iš sargybinių sąrašo mcprison forume.
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinimą?: Sargybos frakcijos pavadinimo keisti negalima.
  • Ką darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Pranešiu administracijai bei parašysiu darbuotojams, kad keleta dienelių nebūsiu aktyvus.
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjimo ribų ir stovintį afk?: Žaidėjas bus atleistas iš pareigų ir bus įrašytas į sargybinių juodąjį sąrašą visam laikui.
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: "Buginti" minučių, pardavinėti paskyros, įžeidinėti/keiktis bendrame chat`e, free tazinti/rakinti žmones, naudoti palengvinančias programas.
Redagavo - Kunigas
  • Wow 1
  • Liūdna 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...