Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

[PERSPĖJIMAS] Dėl account vagysčių

Recommended Posts

Dažnai gauname nusiskundimus, kad buvo pavogtas, nuhackintas accountas. Todėl turime keletą pasiūlymų, kaip nuo to apsisaugoti.

  • Nenaudokite savo nick/slapyvardžio, kaip slaptažodį.
  • Nenaudokite to pačio slaptažodžio kituose serveriuose. Visur stenkitės naudoti skirtingus slaptažodžius!
  • Praskanuokite savo kompiuterį nuo virusų.
  • Nepriimkite jokių failų iš mūsų/kitų serverio žaidėjų.
  • Niekam nesakykite savo slaptažodžio, net administracijai (gali būti apsimetėlių)!
  • Netikėkite žmonėmis, kad jie jums padarys pinigų, daiktų ir panašiai, kai duosite jiems savo slaptažodį. Jie tiesiog nori iš jūsų išvilioti slaptažodį ir galiausiai liksite be nieko.
  • Jei legali operacinė sistema (windows) pastoviai įsirašynėkite atnaujinimus, kadangi neretai pataiso rimtas saugumo spragas. Jei nelegalūs patys susiraskite internete, kaip tai padaryti kitokiu būdu.

ka daryti mano acc slapta pakeite :( patarkite

  • Patinka! 1
  • Nepatinka 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

parašyk adminui į skype, patars (mcprison.lt lygtais)

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Mano irgi kaskada seniai, seniai buvo nuvoge :D nes buvo toks pats nick ir password :DDDD dabar taip nebedarau pasimokiau. :)

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Visada visur kitas pasw

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

mane snd kviete i kazkoki srv zadejio op nuejau uzsireginau su kitu pv skau ka cia mano acc norit nuknist ir dejo bana ateinu zr reikia chatptcha ivest :D

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

parašyk adminui į skype, patars (mcprison.lt lygtais)

mcprison

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Jai kas nezinot ir ant cheat paraset Tarkim pvz /login trololo tai jus ji gali pasikeit /changepassword senas naujas

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Galiu dar pasakyti pavyzdį, sako kas nors varom pas mane į servą pastatinėti ir t.t , ten užsiregina su tokiu pat pass ir vsio.. laisvas kelias iki ACC

 

Visiškai Sutinku su Tavimi,TheNilkki. Tokie Noob,Kurie nueina į tą servą, hackeriams tampa laisvas kelias atimti Account.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...