Jump to content

[Nubaustas] I_Fell_For_You cheat

Recommended Posts

  1. Jūsų vardas žaidime: VAC16
  2. Galimai nusižengusio žaidėjo vardas žaidime: I_Fell_For_You
  3. Įtariamas nusižengimas: No slow down arba no web cheat'as, video matosi su kokiu greičiu krenta žaidėjas IIBoogieII, ir kokiu greičiu krenta I_Fell_For_You.
  4. Įrodymai: https://streamable.com/zm1k91
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Čia aiškiai matosi, kad I_Fell_For_You su "No Web" cheat'ais. Šitame klipuke galima matyti kokiu aš greičiu krentu iš vorantinklių ir kokiu greičiu keliauja po voratinklius I_Fell_For_You. BAUSTI

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 43 minutes (-čių), Gnomikas sakė:

Tai kad nieko nesimato :DDD

 

Nuo 0:19 matosi, kad greičiau krenta per pati web jeigu nematai siūlyčiau nueiti pas akių daktaras :) 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Per video matosi kad tu slysti nuo cobweb virsaus i apacia o ifellforyou tiesiog praeina tiesiai kuris yra greiciau nei slysti. Dar galejo ifellforyou tureti speed potion uzsimetes kuris padaro kad tu greiciau eini per cobwebus. Geresni irodymai butu jeigu IIBOOGIEII pateiktu irodymus is savo puses. Pabandyk nusokti is aukscio i cobweb ir tiesiog praeiti tiesiai per cobweb bus skirtumas :). Kaip ir sakiau dar galejo ifellforyou turet speed potiona uzsimetes

 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 3 valandas (-ų), Mrpopas sakė:

Per video matosi kad tu slysti nuo cobweb virsaus i apacia o ifellforyou tiesiog praeina tiesiai kuris yra greiciau nei slysti. Dar galejo ifellforyou tureti speed potion uzsimetes kuris padaro kad tu greiciau eini per cobwebus. Geresni irodymai butu jeigu IIBOOGIEII pateiktu irodymus is savo puses. Pabandyk nusokti is aukscio i cobweb ir tiesiog praeiti tiesiai per cobweb bus skirtumas :). Kaip ir sakiau dar galejo ifellforyou turet speed potiona uzsimetes

 

Pries rasant ppk ijunkit particals kad matytusi kad turiu Speed II pot  :D dar tokiu nesitykejau iq dropintu ppk nu na :D + kai imusiai mane i web as vos tame web buvau todel ir greiciau isejau negu boogie. o jis buvo grynai viduri web. Jeigu norit prasykit adminu kad padarytu man patikra

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Matosi 0.19 sec kad slysta per voratinklį greičiau nei IIBoogieII. Bausti

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 14 valandas (-ų), VAC sakė:
  1. Jūsų vardas žaidime: VAC16
  2. Galimai nusižengusio žaidėjo vardas žaidime: I_Fell_For_You
  3. Įtariamas nusižengimas: No slow down arba no web cheat'as, video matosi su kokiu greičiu krenta žaidėjas IIBoogieII, ir kokiu greičiu krenta I_Fell_For_You.
  4. Įrodymai: https://streamable.com/zm1k91

Speed 2 egzistuoja :D Ir jis nekrito i vaikste..

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 2 valandas (-ų), InMepas sakė:

Speed 2 egzistuoja :D Ir jis nekrito i vaikste..

O tu žinai kodėl žmones nešokinėja kai turi speed 2?

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 3 valandas (-ų), _I_Fell_For_You_ sakė:

Pries rasant ppk ijunkit particals kad matytusi kad turiu Speed II pot  :D dar tokiu nesitykejau iq dropintu ppk nu na :D + kai imusiai mane i web as vos tame web buvau todel ir greiciau isejau negu boogie. o jis buvo grynai viduri web. Jeigu norit prasykit adminu kad padarytu man patikra

O tu žinojai, kad speed II neveikia kol tu esi mid air YPAČ kai esi viduryje vorantikliu :D

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 21 minutes (-čių), IIDADDYII sakė:

O tu žinojai, kad speed II neveikia kol tu esi mid air YPAČ kai esi viduryje vorantikliu :D

Kai suzinosi kaip realliai veikia speed pranesk :D nes jus jau kelinta ppk keliat manot kad as cheatinu/clickeri nauduoju :D nors tsg nauduoju Knowledge is savo patirties. O jus zinojot jog imanoma 4block jump padaryti be speed 😮 cj ne vstk iq dropai esat tai net nezinosit. BTW tau tinka sita suns pfp daug luoji bet nauduos 0.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 8 minutes (-čių), _I_Fell_For_You_ sakė:

Kai suzinosi kaip realliai veikia speed pranesk :D nes jus jau kelinta ppk keliat manot kad as cheatinu/clickeri nauduoju :D nors tsg nauduoju Knowledge is savo patirties. O jus zinojot jog imanoma 4block jump padaryti be speed 😮 cj ne vstk iq dropai esat tai net nezinosit. BTW tau tinka sita suns pfp daug luoji bet nauduos 0.

Nu jeigu ištikrūju tai tik 15% greičiau judi po voratinklius, bet ten žinok nelabai atrodo kaip 15%. Esu ne viena karta turėjas speed II ir vis tiek po voratinklius neskraidau.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Speed 2 nedaro jokios įtakos kritimui ant cobwebo, pasibandykit patys. Bausti.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 17 minutes (-čių), Aqvasha sakė:

Speed 2 nedaro jokios įtakos kritimui ant cobwebo, pasibandykit patys. Bausti.

 Nieko nenauduojau nieko nenauduosiu galit patikras daryti man kiekviena diena as nieko pries. BTW pries rasant nusimanykit bent kazkiek apie mc dekui o ne rasykit ka galvojat jus :D graudus esat. 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 20 minutes (-čių), _I_Fell_For_You_ sakė:

 Nieko nenauduojau nieko nenauduosiu galit patikras daryti man kiekviena diena as nieko pries. BTW pries rasant nusimanykit bent kazkiek apie mc dekui o ne rasykit ka galvojat jus :D graudus esat. 

Aha nieko nenaudoji.. Tikrai kaip PovilasC nedarai tų garsų su cheat'ais net gi ir tavo teamate'ai daro..

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


  • Temą peržiūri   0 nariai (-ių)

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...