Jump to content

Visa veikla

Šis srautas automatiškai atnaujinamas     

 1. Šiandien
 2. noreciau pasiteirauti, kokio velnio dejai ita3, jeigu uz troll ita 2? ar cia irgi is tos serijos "atsikniskit nuo manes as geriausias sargas komandoj tik kad trollinat tai darau ka noriu"?
 3. Vakar
 4. XDDDDD Žinojai kad yra toks dalykas kaip ct? Ir kai surakintas esi neleidžia komandu naudot.
 5. Anketa: Jūsų nick žaidime:Vladas Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16 Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Nes nesu buvęs prižiūrėtoju ir manau kad būtų tai smagu, bei tai būdas užsidirbti pinigų, so win/win. Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:Nežinau, gal ne prie temos bet turiu kituose serveriuose patirties su administravimu tad esu patikimas,esu atsakingas,aktyvus,subrendęs, moku suprasti, bei išklausyti, rašau LT raidėm. Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Esu atsakingas,patikimas. Buvau administratorius gerai žinome minecraft serveryje dėl to nes gerai gaudydavau cheaterius. Prison serveryje 2017/18 maždaug tokiam laikotarpyję pradėjau žaisti už kitą paskyrą. Man nepatinka kai man meluoja žmonės,todėl pats stengiuosi nemeluoti. Dėja nežinau ką dar parašyti. Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: O jėtau, nu jei grūbiai tai nuo 2013 maždaug. Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Ankščiau žaisdavau bent 180min, dabar tiek pat galiu skirti laiko. Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Na kaip ir minėjau ankščiau turėjau paskyrą 2017/18 metais, bet padariau pertrauką po kurios gryžau žalias. Ką gero įnešite į serverį?: Na, būsiu aktyvus,patikimas. O taip gal draugiškumo biški. Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Nemanau, nuobent jei kalbat apie tai ar buvau patękes į kaleimą tai taip buvau už tai kad nepadaviau kardo. Kiek turite xp iš /xp?:12, bet kaip ir minėjau, ankščiau žaisdavau šiam serveryje. Jūsų kontaktai:Vladas#9972 Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Nesu. Situacijos: Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Pradėsiu filmuoti,tada palauksiu kol nusims /ct ir užblokuosiu žaidėją. Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Į sargybos direktoriaus discord arba forumą. Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Atsisakysiu. Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Paprašysiu kad išeitu į safezona, jei neklausys išblokuosiu be įspėjimo. Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Banip banu, jokių išimčių nedarau,nesvarbu draugas ar pažystamas. Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Pasidarysiu įrodymus ir išblokuosiu i serverio. Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Paskyrą užblokuosiu. Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Grasinti žaidėjams negalima,turiu elgtis su kiekvienu žaidėjų pagarbiai. Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Kreipsiuosi pagalbos į kolegas.
 6. Koks man skirtumas, pvp įtrenki, daužai, ir pvp išjungęs, o kai vedu įjungi? Pamačiau, nubaudžiau. Vpš kam čia rašai dar, jeigu sakau kad įsp mestu
 7. tu matei pradžia kaip speacialiai išjungiau pvp?
 8. pvp off buvai, tai ir gavai :D, o realiai sodinau nežiūrėdamas į Hoppy dmg, nes pabodęs trolinti buvai Dėkit įsp xD
 9. Jūsų vardas žaidime: Oskarinis Sargybinio vardas: DeoneMathieu Kuo nusikalto?: Free star deda Įrodymai (BŪTINA) (Draudžiama editinti video/foto t.y. negalima slėpti čhato arba vaizdo): https://imgur.com/a/Mh2cGky
 10. Jūsų vardas žaidime: iCream Sargybinio vardas: DeoneMathieu Kuo nusikalto?: Free Antrankiai, Free ita , free antikb , free jail . Įrodymai (BŪTINA) (Draudžiama editinti video/foto t.y. negalima slėpti čhato arba vaizdo):
 11. Jūsų nickas žaidime: HoPPy Pažeidėjo nickas žaidime: esbes Kuom nusikalto?: Čytinimas Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 12. Jūsų nickas žaidime: HoPPy Pažeidėjo nickas žaidime: DirEcT Kuom nusikalto?: Reklamavimas Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 13. Jūsų nickas žaidime: HoPPy Pažeidėjo nickas žaidime: iLoadYT Kuom nusikalto?: Čytinimas Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 14. Jūsų nickas žaidime: HoPPy Pažeidėjo nickas žaidime: WatchisYT Kuom nusikalto?: Čytinimas Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 15. Jūsų nickas žaidime: HoPPy Pažeidėjo nickas žaidime: MANTUXxLTU Kuom nusikalto?: Čytinimas Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 16. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 17. matosi kad rimtas kad oziu vadina kolega kuris dirba savo darba taip normalei
 18. Na, jeigu kolega už tokius dalykus rašo papeikimus, ir tuo labiau jog atsiprašiau. Tai ką žinau .
 19. Koks Jūsų vardas žaidime?: HoPPy Koks Chat moderatoriaus vardas žaidime?: Rolex321 Kuo nusikalto?: Keiksmai Įrodymai (BŪTINA t.y. nuotrauka arba vaizdo įrašas - negali būti modifikuota, apkarpyta):
 20. Jūsų nickas žaidime: HoPPy Pažeidėjo nickas žaidime: simaszind Kuom nusikalto?: Čytinimas Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 21. Jūsų nickas žaidime: HoPPy Pažeidėjo nickas žaidime: r0k1s Kuom nusikalto?: Čytinimas Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 22. Jūsų nickas žaidime: DeoneM. Pažeidėjo nickas žaidime: B3n1sLT Kuom nusikalto?: KillAura (reachas +4) matosi tiek kai net neišbėgau iš safe, tiek ir kovos metu. Daugiau nevargau su juo, net nekovojau. Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 23. Jūsų nickas žaidime: TheKillerLtu Pažeidėjo nickas žaidime: Tomas, iPinkPanda, Weisblum01, Rolex321 Kuom nusikalto?: turi po 2 vip namukus kai leista turėti tik 1 Įrodymai (foto, video) BŪTINA: https://imgur.com/a/tykJaJh
 24. Prieš savaitę
 25. Jūsų nickas žaidime: HoPPy Pažeidėjo nickas žaidime: LuizBaton2, Mazda Kuom nusikalto?: Čytinimas Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 26. AntiRusas

  Deja tavo setai nepadeda
 1. Rodyti daugiau
×