Jump to content

Visa veikla

Šis srautas automatiškai atnaujinamas     

 1. Pastaroji valanda
 2. Kai užpildysi nepamiršk spausti readaguoti -> rodyti jog pranešimas buvo redaguotas -> saugoti.
 3. Esi įspėjus mane tik 1 syki o kai užmutinai už keiksmus , tai buvo free mute
 4. Spausk ''Sukurti naują temą''. Tai padaręs, įklijuok anketą, ir pildyk. Nepamiršk perskaityt CM informacijos, kadangi jei užpildysi kaip dabar, anketą atmes.
 5. kai nueinu i ta link ir ant ko spaust? Ir kai nueinu ir nusikopinu anketa ir ka toliau daryti?
 6. Sveikas, perskaityk CM anketos informaciją paspaudęs ČIA ir pildyk per naują. CM taisykles rasi čia.
 7. Situacijos blogos, anketa neredaguota, užpildyta atmestinai. Matosi, kad žmogus neskaitė CM info. Taip pat, ne ten pildai, pildyt reikia ne CM nusiskundimuose, o čia: https://mcprison.lt/forumas/forum/29-chat-moderatoriai/.
 8. Anketa: Jūsų nick serveryje:arnatas15 Kiek jums metų [nemeluokite]:19 Papasakokite šiek tiek apie save:Man 19 metų.Gyvenu Vilniuje. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?:1 valandą. Kodėl norėtumėte tapti CM?:Nes noriu saugoti chat. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?:Nuo sargybinio. Jūsų turimas /xp kiekis?:374 Kuriame jūs dabar bloke?:Elitas Koks jūsų discord?:Neturiu. Ką darysite jeigu jus įžeis į /msg?:/mute gaus tas zmogus. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidžia administracijos narį?:/mute duociau ir pasibaiktu. Ką darysite jeigu žaidėjas pradės reklamuoti kitą projektą?:/mute arba jei antra karta /ban Žaidėjas floodina žinutę „Tu esi dūxas krw“ kokie jūsų veiksmai?:/mute Kalinys pradeda keiktis chate, kokie jūsų veiksmai?:/mute Ką darysite jeigu žaidėjas prašo pagalbos į /helpop?:Nedaryciau nieko. Kokie bus jūsų veiksmai jeigu vienas chat moderatorius įžeidinės kitą žaidėją?:Pasakyciau kad neizeidinetu Ką darysite jeigu turėsite išvykti savaitei?:Pasakyciau slapa savo pusbroliui Ką darysite jeigu įžeidinės sargybinį?(visi galimi variantai):/mute Žaidėjas užtildė iCream su priežastimi „pisk iš čia dūxas“, kokie jūsų veiksmai?:tadar /mute iCream Kokie 3 dalykai kurių negalima daryti chat moderatoriams?:Reklamuoti serveriu.Negalima izeidineti kitu zaideju.Ir negalima mutinti uz neteisinga priezasti.
 9. Šiandien
 10. Nu jo, anketa tikrai žiauri, tik 1 gal gerai parašei, kuris buvo /darbas baigti ir /darbas pradeti, ir tai su gramatinem klaidom :D. Galejai bent savo metus taisyklingai parasyt
 11. Nusipirk arcadia clienta, niekados nepagaus.
 12. Nepriimčiau vien dėl žaidėjo impuslyvumo, neadekvatumo ir pomėgio keiktis, įžeidinėti kitus serverio žaidėjus. Anketa taipogi nešvyti - pakankamai daug skyrybos klaidų, aprašyta menkai, situacijos nėra tikslios. Pastoviai tenka įspėti ar net bausti dėl keiksmų/įžeidinėjimų. Pamėgink kitą sykį:)
 13. cirkas, gal koks humoristas busi tragiška anketa, ta prasme kad žmogus nieko neskaitęs + nors nesusižiūrėjo nuo nieko
 14. Koks Jūsų vardas žaidime?:Th3Luk1z Aprašykite klaidą: Neleidžia gaminti/kepti daigtų. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama):
 15. Tikriausiai nori sužlugdyti serverį ,prieš. :l
 16. Vakar
 17. Koks Jūsų vardas žaidime?: HoPPy Koks žaidėjo vardas žaidime?: Kentas Kuom žaidėjas nusikalto?: Čytinimas Pridėkite įrodymus (privaloma):
 18. Gerai pradėkim nuo pradžios. Kas yra "palengvinančios programos" Macro scriptai (Jei naudoji kaip bot'a ir/ar panašiai) Scriptai Modifikacijos pvz (Anti-KB) Cheat clientai Tu šioje situacijoje naudoji razer pelytės "macro" su kuriuo gali susikurti savo norima "macro" ir tai VISTIEK SKAITOSI KAIP ČYTINIMAS kadangi tau nereikia nieko daryti tu gali tiesiog gulėti, miegoti, ar kažka kito veikti ir už tave daro tas "macro". Šioje situacijoje tu esi kaltas ir šio macro naudojimas traktuojamas kaip MobAuros naudojimas kadangi tu šį macro naudoji prieš mobus. Nesakau, kad naudojant "macro" tu esi čyteris viskas, ne aš ne ta turėjau omenyje, jei tu naudoji "macro" kaip bot'ą kuris už tavę daro tada taip, skaitosi, kad tu čytini ir tai nėra leistina. Jei tu naudoji "macro", kad paspaudus tu tiesiog pašoktum tada ne, tai nėra čytinimas. Gražaus vakaro.
 19. Burgerhoe tu supranti kad taisykle nenaudoti palengvinančiu programų, tad net jeigu ir tai Razer pelytes programa, ji tau palengvina žaidimą kas užsiskaito kaip lengvinanti programa už ką yra baudžiama.
 20. Prižiūrėtojas turi komanda /atitildyti ir pats turi susitvarkyti. Anketa prastoka, žaidime daug kartų esu tave įspėjinėjęs už keiksmus/įžeidimus.
 21. https://www.youtube.com/watch?v=v5Iy4huO79A
 22. Koks Jūsų vardas žaidime?: HoPPy Koks žaidėjo vardas žaidime?: Burgerhoe Kuom žaidėjas nusikalto?: MobAura Pridėkite įrodymus (privaloma):
 23. Tikrai reiktų kažko panašaus , nes žaidėjai su cheatais prisidaro milijinos , sumoka kokiam iš C bloko su titanu 150k ir nuperka jam ta unbana ir toliau cheatina , o pilyse vapše nesamone , per 1 pilį prarandi po 10 setu ant cheateriu , jie sumoka kam kelis šimtus k ir nuperka jiem tuos unbanus o jie per vieną pilį 500k setais susirenka. Reikia kažką daryt , arba griežtint bausmes arba kainas kelt , o visi kas sako , kad nukris žaidėjų , tai jūs žinokite , kad puse serverio senbūvių ir leavino tą servą , nes vieni cheateriai ir neįmanoma pažaist . Aš vos ne drąsiai galiu teigt ,kad sutvarkius banų sistemą , grįžtų dauguma žaidėjų , nes tikrai žinau ne vieną žmogų ,kuris geriau žaistų serveryje su 30 žmonių kur niekas necheatina nei serveryje su 70 žmonių kur kas antras cheatina. Aš iš tikro nesuprantu ir smagumo pvp kai tau tereikia paspausti [R] raidę , o po to būni laimingas ir dar kokia pieva lepteli kaip "ez" ar "nūbas".
 1. Rodyti daugiau
×