Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Populiariausi nariai


Populiariausias turinys

Rodomas turinys su didžiausia reputacija 2020.09.25 Visur

 1. 5 taškų(-ai)
  Nuo šiandien 20:00 paleidžiamas geriausių žaidėjų turnyras, priziniame fonde 70€, kol kas gal suma ir maža, tačiau sekančiame kalėdiniame turnyre ruošiamas labai didelis prizinis fondas! Daugiau informacijos apie sistemą. Sistema skaičiuoja +10 statistikų, pagal tam tikrą formule kiekvienas atliktas veiksmas konvertuojamas į taškų sistemą, priklausomai nuo sudėtingumo tą veiksmą atlikt, kitaip sakant kuo aktyvesnis serveryje, tuo daugiau taškų bus surinkta. Papildyta bonusų sistema: +10% turint Praktikantą ir aukščiau rank'ą. +6% turint ULTRA privilegiją. +4% turint Narkos rank'ą. +3% turint TITAN privilegiją. +2% turint Laisvą arba Nusikaltęs rank'ą. +1% turint PREMIUM privilegiją. Visi bonusai skaičiuojasi į vieną bendrą sumą. Turnyro pabaiga: 2020.11.15 d., išsamesnį likusį laiką rašys prasidėjus turnyrui. 1 vieta - 40€ 2 vieta - 20€ 3 vieta - 10€ Pinigus perduosim pagal laimėtojo norus. Nuoroda į sistema: Geriausi žaidėjai Sistemoje dar bus sukurta paieškos sistema pagal slapyvardį, kuri rodytų esamą žaidėjo vietą nebūnant top30. Kelių dienų bėgyje išvysime atnaujinimus! Taip, dabar aktyviai dirbsiu prie kalėjimo serverio, idėjų liko dar labai daug! Nelegalūs daiktų tobulinimai tik NARKOS rank'ui ir GAMYKLOS jau kelių dienų bėgyje, sistemos paruoštos, tik liko sukurt informacija tinklapyje, užbaigt tam tik ekonominius sprendimus. Kodėl vadinami nelegaliais? Nes tobulinimai bus nepaprasti, kokie jie, paliksime intrigą. Plačiau apie nelegalius tobulinimus (jų bus apie 60) ir gamyklas bus parašyta sukūrus iki galo su kitu v4.0.3 atnaujinimu kelių dienų bėgyje. Gamyklų funkcijos bus gamint medžiagas tobulinamiems daiktams, patobulintų daiktų dėka žaidimas taps įdomesnis, pvp kovos taip pat įgaus naujus pranašumus.
 2. 5 taškų(-ai)
  Aprašysiu trumpai ir aiškiai kas buvo padaryta ir kas nebaigta, būtų tekę dar palaikyt serverį išjungtą, tačiau nematau prasmės, nes sekantiems atnaujinimams nereikės išjungto serverio. Geriausių žaidėjų statistikos. Pagaliau po ilgų bandymų ir testavimų sukūriau geriausių žaidėjų statistikų sistemą, kuri ganėtinai priverte pasukt galva. Kaip skaičiuosis taškai ir kas tas bonusas: Taškai skaičiuos nuo daugiau nei 15 skirtingų veiklų darymų, kokių - nesakysiu, paliksim tai pačių išsiaiškinimui. Bonusai: +5% turint ULTRA privilegiją. +2% turint TITAN privilegiją. +2% turint Laisvą arba Nusikaltęs rank'ą. +1% turint PREMIUM privilegiją. Visi bonusai skaičiuojasi į vieną bendrą sumą. Sistemos dėka galėsime matyti kas yra geriausi žaidėjai, taip juos apdovanosime kas tam tikrą laiką, kol kas tai tik beta versija, tikrų prizų neskirsime, pasibaigus bandomajam laikotarpiui darysime prizus iš tikrų pinigų skirsime nuo mažiausiai 100€/mėn.-2mėn. visoms prizinėms vietoms. 7 dienos bus bandomoji versija, po jos skirsim tikrus piniginius prizus ir skelbsim turnyrą. Nauja užblokuotų žaidėjų sistema. Taip pat buvo sukurta nauja užblokuotų žaidėjų sistema, manau dabar bus daug patogesnė, nei buvo iki šiol. Pamažintos sektorių kainos. Sumažintos blokų kainos pasiekt laisvę, sumos sumažintos buvo nuo 20% iki 35% nuo prieš tai buvusių kainų, o tai reiškia, jog laisvę pasiekt bus žymiai greičiau. Sunaikinti apribojimai. Nuo šiol frakcijose nebėra limito priimt narių skaičiaus, taip pat ir į pilis nebėra 10 žmonių limito. Misijos. Netrukus serveryje atsiras misijos, jų bus 800+, nespėjau visų sutvarkyt, todėl dar teks palaukt šio atnaujinimo. Kompensacijos turintiems paslaugas, už 7 d. laukimo duosime po ENDER raktą, kreiptis į administraciją. Jeigu matysime poreikį, atnaujinsim ir forumo dizainą, paslaugų sistemos naujas dizainas jau kuriamas.
 3. 4 taškų(-ai)
  Koks Jūsų vardas žaidime?: DeadNuzz. Koks administracijos nario vardas žaidime?: SpicyVirus. Kuom administracijos narys nusikalto?: Administracijos narys visiškai apleido savo pareigas, jų nevykdo ir net nebando apsimesti, jog jis jas atlieka. Dėl šio grubaus nerūpestingumo ir support rinkimuose iškeltų reikalavimų (nuoroda) piktybiško nepaisymo, viena iš dviejų šių itin svarbių ir reikalingų pareigų 'vietų' yra švaistoma ant neaktyvaus ir nepareigingo asmens, dviems žmonėms skirtas darbas yra atliekamas vieno žmogaus - kito support nario Dyzelinas. Dyzelinas taip pat yra Chat Moderator'ius, kas rodo žmogaus ryžtingumą padėti projektui plėstis, padėti jo žaidėjams iškilus nesklandumams ir į pareigas žiūrėti rimtai, neatmestinai, ne taip, kaip jo kolega. Aš manau, jog SpicyVirus'o ir Dyzelino laikymas tokiose pačiose pareigose yra neteisinga Dyzelinui - jis įdeda nepakartotiną kiekį pastangų į prisidėjimą prie projekto ir nuoširdžiai padeda žaidėjams, atlieka jam skirtas užduotis, yra malonus, draugiškas ir prieinamas žmogus, žmonės nebijo jo teirautis, klausi klausimus ir su juo šnekėtis, kai kiti administracijos nariai atrodo tolimi, sunkiai pasiekiami su universaliais ir labai agresyviai atrodančiais 'do not disturb' statuso ženklais. Šis žmogus yra laikomas lygiu su SpicyVirus, žmogumi, kurio paskutinė vieša žinutė Discord serverio pagrindiniame kanale buvo parašyta Rugpjūčio 17 dieną - prieš du mėnesius ir tik 2 dienas po jo anketos į support'us paskelbimo. Taip pat, aš neturiu žalio supratimo, kaip šis žmogus iš viso pateko į šias pareigas - jis visoje McPrison.LT Discord serverio istorijoje turi tik 11 žinučių (nuoroda). Dar norėčiau pridėti, jog šis žaidėjas turi tik 7 forumo pranešimus, lyginant su apie 1 mėnesiu vėliau Chat Moderator'ių Direktoriaus pareigas gavusiu _NoOne_ 45 pranešimų skaičiu. Norėčiau pamatyti teisybę: arba papildomo aktyvaus, pasiryžusio ir paslaugaus support'o išrinkimą, arba šio žmogaus perrinkimą, arba Dyzelino paaukštinimą pareigose ar privilegijose. Pridėkite įrodymus (privaloma) 11 iš viso žinučių McPrison.LT Discord serveryje (neskaitant administracijos kanalų, kuriame pagal man žinomą informaciją individas neturi daug žinučių): nuoroda. Paskutinis forumo pranešimas - Rugpjūčio 15 dieną, kai šis administratorius pildė anketą į administraciją: nuoroda. Pastaba: prašau išjungti automatinius emoji ir išvengti problemos, su 'privaloma' sklaustuose.
 4. 4 taškų(-ai)
  Diplomato konkursas. Šį eventa darau šeip padovanot žmonėm truputėli setų Prizai 1 vieta 30k 2 vieta 1 max setas 3vieta 20k Konkurso informacija • Konkursas vyksta iki 2020-10-03 • Žaidėjai turės turėti 50+ pranešimų uždėti +rep mygtuką. • Konkurso nugalėtojai bus renkami random.org pagalbą. • Konkursas gali baigtis greičiau jei baigsis visi skaičiai Taisyklės 1. Uždėti + rep mygtuką, kitaip Pateks i black list. 2. Pildyti pagal anketos formą 1.Jūsų nick žaidime : 2. Ar uždėjote +rep mygtuką [BŪTINA]? : 3.Jūsų skaičius (1-20) : 3.Negalima rinktis tokios pat skaičiaus. Dalyvių sarašas: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. Juodasis sarašas 1.
 5. 3 taškų(-ai)
  Koks Jūsų vardas žaidime?: DeadNuzz. Koks administracijos nario vardas žaidime?: Markeris. Kuom administracijos narys nusikalto?: Neaktyvumas forume, minecraft ir Discord serveriuose, pareigų apleidimas. Pridėkite įrodymus (privaloma) Minecraft serveris: Paskutinis prisijungimas prieš vos ne 8 dienas (nuoroda); Forumas: paskutinis tikrintas kalinių skundas yra vos ne trečiame puslapyje (nuoroda), taip pat čia buvo šio administratoriaus paskutinė žinutė forume (nuoroda); Discord serveris: paskutinės žinutės yra interakcija su tatsumaki bot'u (nuoroda), paskutinė žinutė pagrindiniame kanale buvo 09-26, taip pat šių žinučių kiekis yra mažas (41) (nuoroda).
 6. 3 taškų(-ai)
  KLAIDŲ ANKETOS FORMA Pagal šią anketos formą galite pranešti serverio arba forumo klaidas. Koks Jūsų vardas žaidime?: Kilogame Aprašykite klaidą: Po atnaujinimo nebeveikia nei vienas mobų fermų WARP ženklas. A bloke yra 2 užsibuginusios kameros, kurioms jau pasibaigęs nuomos laikas, bet ženklas neaktyvus (nemeta, kad kamera užimta). Moliūgų kaina C ir A blokuose nesiskiria. Šitas truputi nelogiškas. Secret mine sugadintas kopėčių užlipimas. Kadangi teleportuotis tiesiogiai iš pačio mine negalima, giliau pasikasus galima užstrigti. A bloke nėra jokių krosnių, darbastalių ar ender chestų. Reikia bėgiot į kitus blokus, kad kažką pasidaryt. C bloke užstrigusios 2 krosnių durys. Taip pat ne visos krosnys turi po darbastalį. Į XP sistemą įtrauktas cobble, bet ne redstone, lapis, DMD, obsidian, gravel, sponge, bricks, sand.
 7. 3 taškų(-ai)
  sekmes su pasiulymu, cia taspats kas pasiulytum lukashenkai pasitraukti is posto, ateis laikas ir pasitrauks, taippat su prisonu ateis laikas ir serveris prades veikti.
 8. 2 taškų(-ai)
  Neaišku, kur tu čia free mute matai. Aš tai matau aiškų CM negerbimą bei bendra chat'o taisyklių pažeidinėjimą. Nuotraukų kažkaip nerodo, todėl įrodymai čia: https://imgur.com/a/IyvYvgM
 9. 2 taškų(-ai)
  Jūsų slapyvardis serveryje: Storas Kiek jums metų [nemeluokite]: 15 Papasakokite šiek tiek apie save: Labas. Esu Vilius, mėgstu sportuoti, domiuosi naujausiomis technologijomis. Esu draugiškas, mandagus, suprantantis žmonis. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: 3-4h Kodėl norėtumėte tapti CM?: Norėčiau įgyti naujos patirties. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Jūsų turimas /xp kiekis?: ~380xp. Kuriame jūs dabar bloke?: Laisvė Koks jūsų discord?: Kzi#5563 Kodėl turėtume pasirinkti jus į šias pareigas?: Suprantu žmones, esu draugiškas., manau puikiai susitvarkyčiau su šiomis pareigomis . Klausimai ir situacijos: Ką darysite, jeigu jus įžeis į /msg?: Pasidarysiu įrodymus, tada su komanda /uztildyti (žaidėjo nickname) 60 "Chatmod negerbimas". Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidinėja administracijos narį?: Pasidarysiu įrodymus ir užtildysiu žaidėja 60min už "Administracijos negerbimas". Ką darysite, jeigu žaidėjas parašo serverio pavadinimą, bet ne IP?: Pasidarysiu įrodymus tada užtildysiu žaidėją 60min už "Reklama". Jeigu žaidėjas parašo 5 vienodas žinutes, jūs?: Pasidarysiu įrodymus, ir be įspėjimo užtildysiu žaidėją 10min už "Flood". Kalinys pradeda keiktis public chat'e, kokie bus jūsų veiksmai?: Pasidarysiu įrodymus tada įspėsiu kalinį, kad nustotų keiktis, jei kalinys nepaisės įspėjimo tada kalinį užtildysiu 10min už keiksmus. Jeigu negalėsite padėti žaidėjui, ką darysite?: Nukreipsiu žaidėją pas kitus administracijos narius kurie jam gali padėti. Ką darysite, jeigu žaidėjas masiškai rašo bereikšmes žinutes į /helpop (/ac)?: Pasidarysiu įrodymus, įspėsiu žaidėją, jei jis neklausys įspėjimo tada jį užtildysiu 60min už "Administracijos trukdymas". Kokie bus jūsų veiksmai jeigu chat-moderatorius įžeis kitą žaidėją?: Pasidaręs įrodymus iš kart pranešiu cm direktoriui ir užtildysiu cm už "įžeidimus" 60min. Ką darysite, jeigu turėsite išvykti savaitei ar kelioms dienoms?: Pranešiu/pasakysiu cmd dėl neaktyvumo. Ką darysite, jeigu žaidėjas įžeidinės sargybinį? (visi galimi variantai) ?: Pasidarysiu įrodymus, įspėsiu žaidėją ir jei jis toliau įžeidinės sargybinį tada užtildysiu žaidėją 20min už įžeidimus. Ką darysite, jeigu žaidėjas piktybiškai spam’ins?: Pasidarysiu įrodymus ir užtildysiu žaidėją 10min už "Spam". Ką darysite, jeigu žaidėjas viešina kito žaidėjo asmeninę informacija?: Pasidarysiu įrodymus, atsiklausiu to žaidėjo kurio duomenis viešina ar jis nieko neture prieš tai, jei jis to nenori tada užtildysiu žaidėją kuris viešina 60min už "Asmeninių duomenų viešinimą". Ką darysite, jeigu žaidėjas turintis Ultra privilegiją netinkamai naudos komandą /skelbti? (Visi variantai) : Pasidaręs įrodymus įspėsiu žaidėja jei jis neturi laisvės ranko(jei turi neįspėsiu), jei įspėjimo nepaisės užtildysiu 30min už "Netinkamas /s naudojimas". Ką darysite, jeigu žaidėjas pradės masiškai tildyti kitus žaidėjus?: Pasidaręs įrodymus užtildysiu 60min už "Netinkamas mute naudojimas/ free mute" tada įkelsiu į forumą kaip ppk. Kokie yra 3 dalykai, kurių negalima daryti chat-moderatoriams?: Keiktis, tildyti žaidėją už nieką, laužyti serverio taisykles. Ką darysite, jeigu Praktikantas/Sargybinis/Alfa-Sargybinis pardavinės savo paskyrą?: Pasidaręs įrodymus 60min užtildysiu sargb. už "Paskyros pardavinėjimas" ir pranešiu sargb. direktoriui arba įkelsiu į forumą.
 10. 2 taškų(-ai)
  Koks Jūsų vardas žaidime? - unspecified Koks žaidėjo vardas žaidime? - DableQ Kuom žaidėjas nusikalto? - cheat Pridėkite įrodymus (privaloma) -
 11. 2 taškų(-ai)
  Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjas nenusikalto.
 12. 2 taškų(-ai)
  Koks Jūsų vardas žaidime? - FlIlIIlIlIIlIIll Koks administracijos nario vardas žaidime? - NeonPlusX Kuom administracijos narys nusikalto? - free ban. Aš fly nebuginau, jis man pats užsibuginimo gavus kick, kol stebėjau pilį. Kadangi aš to fly neabusinau savanaudiškam tikslui, o tik parodyt bugą savo mylimajam direktoriui, manau jog banas už "bug naudojimą" yra neteisingas. P.S už bug naudojimą visados būdavo 5dienų banas. Ir dar, kodėl tu baninai už "bug naudojimą", gal aš kokį huzuni buvau pasijungęs ir jokio čia bugo nėra? Pridėkite įrodymus (privaloma) - https://prnt.sc/uwbctg
 13. 2 taškų(-ai)
  Nu sveikas. Sc dėl ban laiko : https://imgur.com/a/sIyGp5p Video įrodymai: ( Pradžia ir nuo 41:56 ) Šeip ir visą galit peržiūrėt, pamatysit daug banų Jei įdomu.
 14. 2 taškų(-ai)
  Tas ender raktas visiškai nekompensuos privilegijų turėtojams. + didelė rizika prarast kameras/namukus serveriui atsidarius po 7 dienų pertraukos. Kad būtų fair enough, reikėjo pratęst privilegijas paprasčiausiai. Diskriminacija laisvų jau dabar žmonių ir zoninių. Kas kompensuos jau išėjusiems žmonėms tą skirtumą ir laiką? No one.
 15. 2 taškų(-ai)
  Koks Jūsų vardas žaidime?: 69 Koks Chat moderatoriaus vardas žaidime?: 69 Kuo nusikalto ChatModeratorius?: Keiksmai Įrodymai (BŪTINA t.y. nuotrauka arba vaizdo įrašas - negali būti modifikuota, apkarpyta)?: https://prnt.sc/uone5l
 16. 2 taškų(-ai)
  Koks Jūsų vardas žaidime?: SpAcE Koks Jūsų pasiūlymas?: Sumažinti bausmes už nusižengimus. Visiška nesąmonė /derank sistemoje. Niekada to nebuvo ir siūlau to niekada daryti. Įpatingai su tokiom /rankup kainom. Suprantu, kad yra norima prižiūrėti visą ekonomiką serveryje, bet čia yra aukščiau visko. Suprantu, kaip buvo seniau ( kai dar nebuvo dmd kasimo limito) už masinį deimantų iškasimą buvo atimami pinigai, deimantai. Bet niekada nebuvo žmonės derankinami. Dar priminsiu neperseniausiai ivykusį incidentą su Tvixas žaidėju. Dėl serverio klaidos aš buvau atiteleportuotas virš nether pasaulio ant bedrock. Tvixas buvo pastebėtas toje vietoje - jis buvo užbanintas visam laikui + derankintas. Mobaura - pagal naują ekonomiką serveryje xp ferma kainuoja 1,6M. Tačiau kaulai ir tt yra nuvertinti iki tokio lygio, kad jau geriau kasti cobble ir gausi daugiau negu už tokios vertės xp fermą. Siūlau pašalinti xp fermos išgriovimą. Palikti užblokavimą , pinigų atėmimą. Taprasme čia prirašyti galima labai daug, bet dar labai norėčiau akcentuoti, kuris būtų ganėtinai naudingas visiems serverio žaidėjams ir būtų paįvairinimas: Kažkada buvo pluginas pakeisti nick spalvą: Mačiau buvo akcentuotai tai kažkurioje idėjoje, noriu priminti ją. Praktikantai šviesiai žalia spalva, sargybinis tamsiai melyna, alfa raudona. Galima dar prigalvoti panašių spalvų ir tt. Naujokai žinos, kad šis žaidėjas jau išsiskiria iš paprastų ir bus žymiai lengviau. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Daug labai žaidėjų kiek pastebėjau leavina vien dėl bausmių, prižiūrėtoju nėra mažai , susitvarkys tikrai su tais cheateriais. Visada susitvarkydavo.
 17. 1 point
  Žaidėjas yra nemandagus,nekartą užtildžiau už flood,keiksmus,įžeidinėjimus. /Prieš
 18. 1 point
  Koks Jūsų vardas žaidime?: WilsonasLT Aprašykite klaidą: Pilį užgrobė FrostWolf 2 kartą iš eilės,bet vistiek rašo,kad SmackDown užgrobė. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama) : -
 19. 1 point
  Anketa: 1. Jūsų pasirinktas skaičius: 1 2. (+rep) uždeta?: jo 3. Jūsų discord: Aivaras#7702
 20. 1 point
  Aš manyčiau vietoj pilies ar gaujos grobimo pakeist į banko apiplėšimą (apie kurį visi kalba). Žinoma apiplėšti galėtų tik laisvi, o kai vyks banko apiplėšimas, sargai galės tuos plėšikus gaudyti ir pnš, žinoma gaujos tarpusavy irgi kovos kad gautų banko pinigus, bet pagavus sargui galbūt bus koks pasedejimas jaile ar pnš.
 21. 1 point
  Taigi, sveiki visi, šioje temoje supažindinsiu Jus kaip reikėtų užpildyti anketą į sargybinius! Manau, kad ne visi šio projekto naujokai žino kas yra tie sargybiniai, tad aš iš pradžių šiek tiek atskleisiu koks yra jų darbas ir kas yra patys sargybiniai. Sargybinių darbas yra prižiūrėti tvarką kalėjime, pagrinde - C bloke. Jie kasdieną stengiasi prižiūrėti, jog nevyktų jokie PvP, žaidėjai nesinešiotų kontrabandos ir neprisirinktų ieškomumo. Sargybiniai turi keturias pozicijas: Praktikantas, Sargybinis, Alfa-sargybinis bei Vyriausiasis sargybinis. Kai esate priimami į sargybinius, Jūs gaunate praktikanto poziciją, jei dirbsite atsakingai, laikysitės visų sargybos taisyklių bei sėkmingai surinksite 1000 darbo minučių, Jūs galite būti paaukštinamas į aukštesnią poziciją - sargybinį. Norint pasiekti alfa-sargybinį, Jūs turite surinkti 5000 darbo minučių. Na, o norint pasiekti vyriausiąjį sargybinį, Jūs turite surinkti 8000 darbo minučių. Norint pasiekti šią poziciją, turite dirbti ypač atsakingai ir rodyti pavyzdį kitiems kalėjimo prižiūrėtojams, kadangi ši pozicija yra jau labai rimta. Taipogi pridursiu, kad visi kalėjimo prižiūrėtojai (sargybiniai) privalo per dieną pradirbti bent 60 minučių, kitaip, rizikuojate gauti įspėjimą. Dabar, supažindinsiu Jus kaip reikėtų teisingai užpildyti anketą ir ką prieš pildant reikės padaryti. Punktas nr. 1 - Jei dar neturite forumo paskyros, ją labai lengvai galite susikurti paspaudę čia: https://mcprison.lt/forumas/register. Tai padarę, užpildykite visus duotus laukelius prie kurių yra žodelis ''privalomas''. Ant galo, paspauskite ''registruotis'' ir sekite tolimesnius reikalavimus, kol galėsite prieiti prie savo forumo paskyros. Punktas nr. 2 - Perskaitykite visą sargybos informaciją, kurią galite rasti čia: Punktas nr. 3 - Su savo turima paskyra, Jūs turite surinkti penkis forumo pranešimus, bet kur pakomentuodamas, kad gautumėte leidimą rašyti į sargybos sub-forumą, žinoma, pasistenkite nerašyti bereikšmių pranešimų (freepost). Tai padarę, sekite tolimesnius žingsnius kituose punktuose. Punktas nr. 4 - Nusikopijuokite sargybos anketos formą (visą, tiek anketą, tiek klausimus su situacijomis), ją galite rasti čia: Punktas nr. 5 - Nusikopijavę sargybos anketos formą, nueikite į sargybos sub-forumą: https://mcprison.lt/forumas/forum/7-sargybiniai/, spauskite mygtuką ''sukurti naują temą'', jį rasite po sub-forumu ''sargybinių nusiskundimai'', dešinėje pusėje. Paspaudę, pirmiausiai parašykite temos pavadinimą, patartina rašyti tokį pavadinimą: ''Slapyvardis į praktikantus!''. Kai parašysite temos pavadinimą, įklijuokite anketą kurią nusikopijavote, bei užpildykite VISUS klausimus bei situacijas. Atsakymų spalva turi skirtis nuo klausimų spalvos, kitaip anketa bus atmesta. Taipogi, paskelbę anketą, nepamirškite jos paredaguoti, paspaudę ''redaguoti'' mygtuką, turite uždėti varnelę ant ''rodyti jog pranešimas buvo redaguotas'' ir paspausti mygtuką ''saugoti''. Kai visą šitą padarysite, DAUGIAU JOS REDAGUOTI NEBEGALIMA, kitaip ji iškart bus atmesta. Viskas ką toliau jums reikės daryti - laukti atsakymo iš sargybinių direktoriaus. ATKREIPKITE DĖMESĮ: Į sargybinius gali pildyti tik tie žmonės kurie turi bent 200 /xp bei yra bent B bloko, taip pat - aktyvūs (200 /xp bei B bloko reikalavimai negalioja tik tiem žmonėm kurie praktikantą nusprendė pirkti). Jei nenorite pildyti anketos, į sargybinius galima patekti ir kitokiu būdu - pirkti už 8 (banku - 6) eurus. Dėl pirkimo reikia kreiptis į sargybos direktorių: @NeonPlusX Ko nors dar nesupranti? Gali rašyt į komentarus - padėsiu. Jei dar ko nors neparašiau, kažką praleidau - duokit žinot.
 22. 1 point
  Tai va, atėjo 2020-ieji metai! Tikiuosi praėjusieji Jums buvo kupini įspūdžių, laimės ir dar visa ko! Linkiu, kad šie, naujieji metai, jums irgi būtų vieni geriausių! Su naujais metais!
 23. 1 point
  Balsavimas rakinamas, eventeris nebus renkamas. Ačiū už dalyvavimą, publika
 24. 1 point
  Asmeniškai man tas ''staff'' visai gerai atrodo. Išsiskiria nuo kitų serverių forumų.
 25. 1 point
  Koks Jūsų vardas žaidime?: Dyzelinas Koks Jūsų pasiūlymas?: Nuimti svečiams leidimą rašyti (neprisijungusiems vartotojams) forume. Kadangi atsiranda tokių žmonių, kurie pradeda rašinėti visiškas nesąmones bei dėtis netinkamus slapyvardžius forume: https://imgur.com/a/UivLHUW. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Niekas nebefloodins forumo nesąmonėmis. Perkelti į klaidų sub-forumą.
 26. 1 point
  ta prasme wtf, 1) čia bugas 2) pranešta 3) tu jau parašei apie tai į dc, kaip ir kiti 4) kantrybės
 27. 1 point
  Net nereikia apklausos tokiems dalykams. Už.
 28. 1 point
  how to make mcprison run out of storage 101
 29. 1 point
  Nick žaidime: Dyzelinas/djpalio Detaliai išaiškinta idėja: Padaryti alfoms /s Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Jei reikėtų perduoti kokią informaciją žaidėjams, alfos tai galėtų padaryti žymiai lengviau, kadangi pranešimą matytų visas serveris. Ir šiaip fun, kuo daugiau įdomių dalykėlių - tuo geriau. EDIT: Idėja yra ne mano. Idėjos sugalvotojas yra TomasProLtu.
 30. 1 point
  Sveikas, ne ten rašai. Prašyk savininko pagalbos, turėtų padėt. https://mcprison.lt/forumas/support/
 31. 1 point
 32. 1 point
  Nežinau kaip jum, bet man tai viskas ok.
 33. 1 point
  Turi turėt įrodymus, kad apgavo. Be įrodymų nieko neišeis.
 34. 1 point
 35. 1 point
  Jei nuleisi kainą iki tokios kaip yra Lenkijoje, nupirksiu.
 36. 1 point
  Užpildyk pagalbos prašymą: https://mcprison.lt/forumas/support/
 37. 1 point
  Norėčiau pamatyti event laimėtojus kažkur surašytus, kitaip temos autorius bus baudžiamas už melagingą konkursą (po šiuo pranešimu nekomentuoti, nebent esate temos autorius, nes būsite baudžiami forumo įspėjimais). Autoriui yra skiriami 2 forumo įspėjimai. Tema rakinama.
 38. 1 point
  Tai jau galima per ticket sistemą. Šaltinis
 39. 1 point
  Labas. Galėtum pridėti apklausą prie šios idėjos su taip ir ne pasirinkimais? Personaliai, nematau, jog titanai labai intensyviai kažką ten tildytu, tad norėčiau paneigti CM atsiradimo poveikį šiai idėjai ivykdžius.
 40. 1 point
  Nick žaidime: DeadNuzz. Aprašykite bug'ą: Kai /ULTRA /skrynia gauna endermite, wolf spawnerius, wolf ir endermite atsispawnina. Nuotraukos/video: -
 41. 1 point
  Buvau vieną kartą gavęs Mega bombą, kuri išmetė smaragdų, deimantų, kreditų bei frankų...
 42. 1 point
  1. Nick žaidime: DeadNuzz. 2. Ar uždėjote +rep? Taip. 3. Jūsų laimingasis skaičius (1-40): 18. 4. Ką nuveiktumėte laimėjęs tokį prizą? Na čia yra labai sunkus klausimas... Manau, jog aš prizą taupyčiau, aišku duočiau simbolinį 1k lašišai.
 43. 1 point
  Nick žaidime: DeadNuzz Aprašykite bug'ą: Neveikia komanda /pervadinti. Nuotraukos/video: -
 44. 1 point
  tai čia TU taip galvojai, bet nifiga XD "Kaikurie nesupranta" tai čia tipo dėl to kad niekam neįdomus esi? XD 8/8 m9
 45. 1 point
  na, visų parašus ir avatarus kopini, tai žmogus ir sumaišė... Arba specialiai pacitavo bohą. paslauga reiškia:
 46. 1 point
  Sveikas,Justai. Sėkmės tiek žaidime,tiek tikram gyvenime. Esi geras vaikinas,sumečiau du lol'o matchus su tavim,patikai
 47. 1 point
  Administracija už apgavystes neatsako. Nieko nepeši..
 48. 1 point
  Jūsu nick: Deadnuzz Kodas:20,12,13,4,7,9
 49. 1 point
  Už,galėtu sutaupyti didžiulis laiko.
 50. 1 point
  ANKETA 1. Jūsų forumo nickname'as?: ToksŽmogelz arba DeadNuzz 2. Kokio darbo norite [Tipas, pvz. avataras, parašas]?: Avataras 3. Darbo dydis [Tikslus, pikseliais, arba galite duoti kitą darbą kaip pavyzdį, kokio dydžio norite]?: 200px 4. Kuo atsiskaitysite [Reputacija, frankai]?: Rep jai įmanoma. 5. Darbo tekstas, sub-tekstas?: Tekstas: DeadNuzz. Sub-text: _EXTREME[]Member_ 6. Papildoma informacija?: Galimą būtu mano skiną idėti vidurį? Ir gal galėtumet padaryti kuo pikčiau ir tamsiau,į pragaro pusę? 7. Darbuotojas, kuris norite, kad atliktų darbą [Jei tas, kuris norite kad atliktų tuo metu to padaryti negalės, atliks kiti]?: Smogas,jei negali tj Powerithee
×
×
 • Create New...