Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

Populiariausi nariai


Populiariausias turinys

Rodomas turinys su didžiausia reputacija 2020.04.19 Visur

 1. 4 taškų(-ai)
  Koks Jūsų vardas žaidime?:Kotletas Koks Jūsų pasiūlymas?:Dėl clearlago, siūlau padaryta kaip būdavo gerais senais laikais, kas valandą man atrodo ir likus minutei pranešdavo kada dinks itemai, tai siūlau atgabenti tą patį seną gerą clear lag'ą Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?:Žmonės bus patenkinti, nes kai pavyzdžiui parduodi kokius nors daiktus ir duodi į rankas tas daiktas pranykt gali bet kada tai panašiai yra kaip 50/50 šansas kad tu gali ta savo parduotą/išmestą itemą jis pradinks.
 2. 3 taškų(-ai)
  Koks Jūsų vardas žaidime?: HoPPy Koks Jūsų pasiūlymas?: Siūlyčiau pakelti šiek tiek kaktusų pardavimo kainas kadangi dabar yra tikrai ne logiškos kaip tokia ekonomika serverye. Aš asmeniškai siūlyčiau padaryti, kad mokėtų $95 frankus per stacka(64) kas gaunasi - $5,130 per viena double chestą kaktusų. Išties atrodo dideli skaičiai, tačiau pagalvojus, kad pardavinėjus cukrų jūs galite uždirbti 2-5x daugiau ir greičiau nei iš tos kaktusų fermos. O tuo labiau, kad uždirbti iš kaktusų fermos jums nėra taip labai paprasta, kad kelios valandėlęs ir uždirbsiu tūkstančius, taip nėra ir pats asmeniškai kol pastačiau 48 x 48ploto, 1 aukšto fermą(Fermos nuotrauka) užtrukau tikrai daugiau nei valandą (ir tik prikrenta virš 5-9 stackų kaktusų per daugiau nei 5-10min.), o apie pačio ploto paruošimą net nešnekėsiu... Ir norėčiau pasikartoti, kad Jūs iš kaktusų fermų daug tikrai neuždirbsite ir yra kur kas geresnių variantų kaip galima užsidirbti t.y sugar cane ferma, xp fermos tad kainų pakėlimas tikrai nesugadins ekonomikos ir bus papildomas šaltinis užsidirbti pinigų serverio žaidėjam kurie netingės statyti ir norės užsimti kitokia veikla serveryje. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Bus naudinga serverio žaidėjam kadangi po įdėjimo buvo labai daug nepykantos, kad nėra tikslo statyti kaktusų fermų kaip tik tiek yra mokama už stacką kaktusų t.y $16 frankų per stacka(64) kas gaunasi - $864 per viena double chestą kaktusų, o, kad tiek jų surinkti tai ta ferma turėtų tikrai būti ne maža ir užtruktų ne keleta minučių, kad surinkti tokį kiekį.
 3. 1 point
  Sveiki, čia ir vėl aš su dar vienu pilies video. Kviečiu pasižiūrėti. Lagino nemažai, bet vis tiek buvo smagu. Žiūrėkit iki galo:)
 4. 1 point
  Tai dabar ir ėjo pridėt narius, neturinčius 50exp, tai dabar sutaisyta.
 5. 1 point
  Siūlau sutvarkyti mobų spawninimasi KUO GREIČIAU, nes kaip jau daugelis pastėbėjo, per minutę vos keli mobai atsirada. Žaidėjai statėsi fermas su 5 spawneriais, kad mobų būtų daugiau, tačiau dabar spawninimosi efektyvumas toks kaip turint 1 spawnerį. Be to, B,A, ELITE ir VIP blokuose mobai spawninasi taip pat lėtai. Karvės, vištos, kiaulės ir pnš., spawninasi tik po vieną gyvulį...
 6. -1 taškų(-ai)
  Galetumete pakeisti kopecias y kokius modernesnius budus pakilti y virsu nes labai ilgai uztrunki uzlipti?
 7. -1 taškų(-ai)
×
×
 • Create New...