Jump to content

McPrison 1.18 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Populiariausi nariai

Populiariausias turinys

Rodomas turinys su didžiausia reputacija 2022.04.02 Visur

 1. Koks jūsų nick? Amarietis. Plačiai apibūdinkite savo hobį: Mano hobis tiesiog būti lauke su draugais, eiti kažkur pasivaikščioti į kokį mišką pravėdint galvą ir t.t. Nueit pamėtyt į krepšinį ar pažaisti tinklinį. Kiek laiko tuo užsiemat? Visą gyvenimą:D Kaip šį hobį atradote? Kai susiradau draugų:D Įkelkit kokių nors nuotraukų, juk visiem įdomu tai pamatyti:): Nesu labai fotogeniškas, bet turiu instagram'ą - fuxhuas.
  3 taškų(-ai)
 2. Koks jūsų nick? Barcelis Plačiai apibūdinkite savo hobį: Kaip ir daugelis aštuoniolikmečių turiu nemažai hobių, nes tiesiog neapsisprendžiu kur gilintis labiau. Pirma, ko gero seniausias, kompiuteriniai žaidimai, vėliau pradėjau programuot, tam, kad laiką prie kompiuterio praleist bent šiek tiek naudingiau. Nuo 14-15 metų, draugų įtakos dėka pradėjau domėtis motoroleriais. Kadangi dar vis turiu honda cbr 125r (parduodu, hmu discord) kartais pasivažinėju, tačiau, labiau subrendus, dėmesį traukia automobiliai, šiuo metu palengva tvarkau savo pirmą mašiną, kurią nusipirkau nesikuriančia. Ko gero įdomiausias hobis apie kurį noriu papasakot plačiau yra dalyvavimas Erasmus+ projektuose. Šių projektų dėka draugų turiu iš beveik visos Europos, Ispanijos, Italijos, Belgijos, Ukrainos, Lenkijos, Vengrijos ir dar keletos šalių kurių šiuo metu neatsimenu :D. Kadangi mėgstu keliauti, tas faktas, kad kelionės yra 100% apmokamos, pildyti anketas į šiuos projektus gundė labiausiai. Šiuo metu savo "sąskaitoje" turiu 5. Tai yra 5 savaitės kelionių, bendravimo su jaunimu iš visos Europos, svetimų kultūrų pažinimas, lyginimas visiškai nemokamai. Paskutiniame Erasmus projekte dalyvavau lapkričio mėnesį, veiksmas vyko Vengrijoje. Dabar ruošiuosi egzaminams, tai sau leisti keliauti nebelabai galiu, tačiau labai abejoju, kad su mokyklos baigimu mano kelionės pasibaigs. Tuo pačiu norėčiau paskatinti jaunimą ieškoti organizacijų rašančių Erasmus+ projektus, pildyti anketas, nebijoti keliauti, bendrauti, pažinti pasaulį, nes tobulesnių sąlygų tam, nei Erasmus+ projektai nėra. Kiek laiko tuo užsiemat? 4 metus Kaip šį hobį atradote? Pažįstami, jau dalyvavę projektuose, paskatino užpildyti anketą ir vykti kartu. Įkelkit kokių nors nuotraukų, juk visiem įdomu tai pamatyti:): https://imgur.com/a/NmEQ1zE
  2 taškų(-ai)
 3. Koks jūsų nick? prod330d Plačiai apibūdinkite savo hobį: Sportinių (drifto) automobilių fotografavimas. Kiekvienais metais vykstu į visus Lietuvos drifto renginius ir su savo, jau kiek pasenusiu, fotoaparatu juos įamžinu! Kiek laiko tuo užsiemat? 4 metai Kaip šį hobį atradote? Nuo vaikystės turiu susidomėjimą automobiliais, o fotografijų/video montažą pamėgau paauglystėje žiūrėdamas video apie japonų 90's automobilių kultūrą. Įkelkit kokių nors nuotraukų, juk visiem įdomu tai pamatyti:): Kokybė suprastėjusi dėl failų dydžio limito :')
  2 taškų(-ai)
 4. Koks jūsų nick? Mindexas Plačiai apibūdinkite savo hobį: Programavimas. Šis hobis labai skiriasi nuo tipinių kitų žmonių hobių, tačiau tai yra kas man patinka. Programavimo sritis yra įdomi, žinant kaip šiuo hobiu mėgautis. Daugelis mano, jog tai yra darbas ar kažkokia kitą "nesąmonė" kuri išsekina žmogų, tačiau atradus linksmumo pusę šioje srityje, galima maloniai nustebti, kaip tai yra įdomu. Kiek laiko tuo užsiemat? ~5 metus. Kaip šį hobį atradote? Šį hobį atradau stebėdamas savo draugą, susidomėjau ir aš Įkelkit kokių nors nuotraukų, juk visiem įdomu tai pamatyti:): Nelabai įsivaizduoju kaip galiu pateikti nuotraukų šiam hobiui, kadangi tiesiog kodo eilutės yra boring af.
  2 taškų(-ai)
 5. Koks jūsų nick? Sheriff_Gold Plačiai apibūdinkite savo hobį: Turiu jų nemažai, bet jei reikia įvardinti patį pagrindinį, tai yra GROJIMAS. Moku pianinu, viso tipo gitarom, bei kitais styginiais instrumentais. Taip pat mokau kitus daryt tą patį, kadangi bent man, grojimas labai atpalaiduoja, jei stresas, kiti rūpesčiai, labai gera yra nueit į mišką, užsilipt į medį (Yra toks didelis medis) arba ant stogo ir tenais liet jausmus per gitarą, bei kitaip atsipalaiduoti, kadangi šis hobis labai stipriai ramina, atpalaiduoja, galima netgi pamiršti visas problemas ir tam tikram laikui išskristi. Šiuo metu jau minėjau, kad mokytojauju, tai netgi tapo mano vienas iš finanso šaltinių, plius retkarčiais tenka nuvažiuoti į kokias nors vestuves, ar kitus renginius. Kiek laiko tuo užsiemat? Paėmus grubiai, tai būtų maždaug 7 metai. Per tuos metus Savarankiškai išmokau groti, teko susistikti ir su šiuo dalyku žinančiais, kurie mane kieknors apmokė šio amato. Kaip šį hobį atradote? Kadaise draugas pasiūlė, nors labai senai jau norėjau to mokintis, tai padėjo daugkur, einant nuo chill vakaro su draugais prie laužo, tęsiant jau minėto vieno iš finansų šaltinio. Įkelkit kokių nors nuotraukų, juk visiem įdomu tai pamatyti:): https://imgur.com/a/PfRZJxU
  2 taškų(-ai)
×
×
 • Create New...