Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas išjungtas, serveryje prisijungę 0/0 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Populiariausi nariai

Populiariausias turinys

Rodomas turinys su didžiausia reputacija 2022-07-10 Visur

 1. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Sheriff_Gold 2. Jūsų amžius?: 18 3. Papasakokite apie save: kątik baigiau mokyklą, turiu laisvo laiko, esu geras žmogus, bent man taip sakė daktarai ir aplinkiniai, esu padedantis žmogus, iškelti kitų interesus virš savo nėra sunku, žinoma, kaip ir kiekvienas paprastas ir gyvas žmogus, turiu ir neigiamų savybių, bet stengiuosi jų nerodyti kitiems, kadangi vadovaujuosi principu "jei tau bloga diena, nepadaryk, kad tai būtų visų problema" žinoma, kad pavyksta nevisada, to nepaneigtų niekas, bet stengiuosi. Taip pat nemėgstu pyktis su kitais, o jei susipykstu, stengiuosi taikytis. Taipogi yra dar tas dalykas, kad kartais atsipalaiduoju per daug, bet tai galima labai lengvai sutvarkyt. Ir dar, pastaruoju momentu nebuvau pats aktyviausias, bet gavęs pareigas, tai susitvarkys, kadangi žiūrėsiu į jas kaip anksčiau, o aktyvus būsiu kiekvieną dieną, kadangi esu laisvas. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Na, nemeluosiu sakydamas, kad tai nėra mano pirmas bandymas, bet pagrindiniai dalykai, kodėl noriu, nes būti valdžios dalimi ir žiūrėti iš visai tos perspektyvos yra visai kitas dalykas, nei būti paprastu žaidėju. Taip pat norėčiau dėl to, nes čia vienas iš tikslų arba dar vienas laiptelis, į kurį norėčiau lipti. Ir išvadai, tiesiog norėčiau įrodyti visiems, kad galiu būti to vertas, jei bus duotas šansas. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumas visada įjungtas ir aš jį visada žiūriu. O kas eina su žaidimu, tai pastaruoju metu nesijungiu į jį, bet jau minėjau, jei gausiu šias pareigas, tapsiu aktyvus kiekvieną dieną, nes nėra, kas tam sutrugdytų, būtų žaista žaidime 4-6h/dieną. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes esu padedantis, kaip jau minėjau, noriu įrodyti, ko esu vertas, taip pat, nemažai praleisto laiko tam tikrose pareigose, kaip pokalbių moderatorius ar sargas, todėl galima sakyti, kad beveik visada buvau "teisingumo" pusėje. Ir kaip minėjau, padėsiu tiek administracijai, tiek žaidėjams, kartais tik reikia išsikelti jų norus viršs savųjų. 8. Jūsų kontaktai (Discord): Teo.#8778 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Tai pradedant idėjomis, toliau priklauso nuo to, kas būsiu, jei prižiūrėtojas, tai prisidėsiu bausdamas prasižengėlius, bei kitus, apeinančius sistemą žmogeliukus, ar kitais būdais, kurie tik galėtų betkokiais būdais prisidėti prie serverio gerovės. 10. Norėtumėte tapti?: Prižiūrėtoju.
  5 taškų(-ai)
 2. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 2. Jūsų amžius?: 3. Papasakokite apie save: 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: 8. Jūsų kontaktai (Discord): 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: P.s. būnant administracijoje galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to! Reikalavimai/Taisyklės: BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME, YPATINGAI ŠEŠTADIENIO VAKARAIS (tol kol vyksta pilies grobimai)! Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai. Bandomasis 2 savaičių laikotarpis. Laikytis bendrų serverio taisyklių. Nepriekaištinga reputacija serveryje. Atranka vyksta iki 07.16 d.
  3 taškų(-ai)
 3. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Furbis 2. Jūsų amžius?: 15 3. Papasakokite apie save: Sveiki visi, esu moksleivis, man yra 15 metų, vardas - Vytautas. Kitais mokslo metais mokinsiuosi devintoje klasėje, esu draugiškas, pakankamai užsispyres, greitai mokausi iš klaidų, stengiuosi viską įsiminti, malonus žmogus, kol nesunervina , mėgstantis padėti kitiems. Taip pat ir pats stengiuosi išmokti naujų dalykų, įgyti patirties. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Jau labai ilgai apie tai galvojau ir pagaliau atsirado proga ir noras užpildyti šią anketą. Taip pat ir norėčiau prisidėti prie projekto plėtimo bei užtikrinti jame tvarką. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime - priklauso nuo nuotaikos, ir dienos užimtumo, bet galėčiau prabūti apytiksliai 7-8h per dieną. Forume - mažiau, gal 2-3h per dieną 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Draudžiama pažiedinėti visas serverio taisykles, chat taisykles, trugdyti kitiems administracijos nariams, trugdyti sargybinių darbui. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes esu malonus, aktyvus, padedantis bei pastabus. Taip pat ir turiu patirties patikrų daryme dėl žaidimą palengvinančių programų. 8. Jūsų kontaktai (Discord): Furbiaks#8867 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Visų pirma stengčiausi prižiūrėti serverio žaidėjus, kad nenaudotų žaidimą palengvinančių programų, tokių kaip cheat clientai bei xray ir t.t. Taip pat siūlyčiau aukštuomenei savo idėjas, kurias galbūt ir pavyktų įgyvendinti.
  3 taškų(-ai)
 4. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: SimasLTU. 2. Jūsų amžius?: 11. 3. Papasakokite apie save: Esu Simas, man 11 metų, esu gana draugiškas aktyvus McPrison'e, mėgstu išeiti į lauką su draugais, išeiti į kiemą su oriniu ginklu pašaudyti, turiu katę, stengiuosi nesipykti su kitais, bet kartais nepavyksta, lankau muay-thai, bet vasara, tai treniruotės visai vasarai pasibaigė 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Nes jau visai ilgai norėjau stipresnių pareigų negu sargyba, tai pagalvojau, gal vertėtų išbandyti save, nes niekas netrukdo. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime praleidžiu tikrai nemažai laiko, o forumas būna visą dieną įjungtas, ir kas 10 min užeinu pasižiūrėti, kas ten geresnio atsirado. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Šaipytis iš kitų žaidėjų, keiktis, užsiiminėti nelegaliais veiksmais. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes esu tikrai labai aktyvus serveryje ir draugiškas, dalinu pinigus daug kam. 8. Jūsų kontaktai (Discord): InsaneSimas#3168 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Pirmas dalykas ką padaryčiau, tai būčiau daug kartų aktyvesnis negu kiti administracijos nariai, daug dažniau užmesčiau akį į discord pagalbos ticketus, antras dalykas tai daug atidžiau stebėsiu žmones kurie vaikšto pvp ir turiu galvoje tikrai lapą idėjų, ką pasakyčiau jeigu tapčiau prižiūrėtoju.
  2 taškų(-ai)
 5. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: The3minde 2. Jūsų amžius?: 17 3. Papasakokite apie save: Mano vardas Mindaugas. Man yra 17 metų. Laisvalaikiu mėgstu programuot, žaist su PC. Domiuosi F1, PC technologijom. Mėgstu padėti kitiems, spręsti problemas ir atsakyti į žaidėjams kilusius klausimus. Gebu išlikti ramus įvairiose situacijose, į jas reguoju nešališkai. Nebijau prašyti pagalbos. Taippat moku dirbti komandiškai. Esu aktyvus, stengiuosi nepalikti darbo be rimtos priežasties. Esu ryžtingas. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Jau turiu patirties šiame darbe, esu aktyvus. Kaip jau minėjau - mėgstu padėti kitiems, saugoti serverį bei jo bendruomėnę nuo šiukšlininkų/teršėjų. Stengiuosi dėti pastangas ir pilnai atlikti darbą nuo A iki Ž. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumą būnu dažnai atsidaręs backgrounde tikrindamas ar nėra naujo turinio grubiai kas 30min-1h. Žaidime praleidžiu įvairiai, nuo 4h iki 10h (kartais daugiau, kartais mažiau (priklauso ar tai savaitgalis, ar šventinė diena ir pnš.)) 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Administracijai nedera būti šališkam, įžeidinėti, sukčiauti, bei išnaudoti klaidas jų nepranešus (paskutinį pasimokiau sunkiuoju būdu). Tai tik keletas iš pagrindinių dalykų, kas nedera administracijos komandos nariui. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Turiu patirties, nepalieku nepabaigtų darbų, gebu atlikti savo pareigas, bei esu susipažinęs, būtent kaip šiame serveryje turi dirbti administratorius, vidinėmis sistemomis. Tačiau, dėl mano praeities, turite pilną teisę pasirinkti kitą asmenį. Žmonių kurie peržvelgs/perskaitys šią anketą, manau supras, kad gryžau pasikeitęs, supratęs savo klaidas ir iš jų pasimokęs. 8. Jūsų kontaktai (Discord): Mindexas#0001 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Pasiūlyčiau įdėjų, vesčiau renginius, išklausyčiau tiek kitų administratorių, tiek serverio bendruomenės norų, prašymų bei kitų problemų. P.s. būnant administracijoje galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to! Reikalavimai/Taisyklės: BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME, YPATINGAI ŠEŠTADIENIO VAKARAIS (tol kol vyksta pilies grobimai)! Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai. Bandomasis 2 savaičių laikotarpis. Laikytis bendrų serverio taisyklių. Nepriekaištinga reputacija serveryje.
  1 point
 6. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Mano slapyvardis yra Trusikz. 2. Jūsų amžius?: Man yra 16 metų. 3. Papasakokite apie save: Na esu jaunas vaikinukas, nedaug ką patyręs, vardu Kajus. Laisvalaikiu pasijungiu kompiuterinius žaidimus, mėgstu bendrauti, bei kartais ir papokštauti, ar padaryti konkursėlius ir padėti naujokams, esu tikrai stiprių nervų, nereaguojų į nepatenkintus ir šmeižiančius žaidėjus. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Na tai yra gana aukšta pareiga, norėčiau save išbandyti šitoje pareigoje, bei patirti išukius dėl nepatenkintu ban'ų gavusiu žaidėju. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume per daugiausiai nesilankau, bet jeigu užimčiau pareigą šitą, tai kitame monitoriaus lange būtų atidarytas forumas, bei žaidime tikrai esu gan aktyvus žaidėjas. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Rodyti nepagarbų elgesį, pažeidinėti serverio taisykles, naudotis administracijos galimybėmis saviems tikslams [T.y GameMode ir panašiai] tada bandyti apgauti kitus žaidėjus, bei nepadėti žaidėjams kai labiausiai reikia. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Na tikrai per daugiausiai neišsiskiriu nuo kitų žaidėjų, bet turiu stipria ir svarbia savybę, kurios dauguma šiais laikais neturi tai stiprūs nervai, nepradedu "Sweatinti" dėl žaidėjų nepasitenkinima manimi, tada turiu patirties apie palengvintas programas, neslėpsiu pats naudodavau, ir žinau dauguma cheat client'ų, tad nebus man sunku susidoroti, net kai kurie gali būti streamproof'inti ir panašiai. 8. Jūsų kontaktai (Discord): DWE3K#0557 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Pameginčiau pasiūlyti kokių nors įdėjų serveriui, kad sukelti daugiau populiacijos, tikrinčiau įtartinus asmenys, ar nenaudoja palengvintų programų.
  1 point
 7. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: P0nasT 2. Jūsų amžius?: 15 ( artimu metu 16 ) 3. Papasakokite apie save: Esu draugiškas, mandagus, gramatiškai rašantis vaikinas, šiaip esu gan nuolaidus ir plaukiu pasroviui, bet tačiau tai nereiškia jog esu viskam nusileidžiantis ar kitiems leidžiantis lipti man per galvą, esu gan tvirtų nervų ir kantrybės nestokojantis žmogus ( viskam yra ribos ), taipogi esu užsispyręs, nenuolaidžiauju niekam kas nusižengia taisyklėms ar peržengia ribą NIEKAM. Esu iš Panevėžio, vardas Titas Pats lankau karatė jau šešti metai, esu moksleivis darbo dienom kai nėra atostogų prisijungiu kada galiu, tai būna dažniausiai į antra dienos pusę, vakarą. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Man patinka padėti žmonėms, nes tai mane verčia jaustis laimingu, tai sušildo mano širdį kai kažkas man padėkoja už mano darbą. Noriu padėti žmonėms jaustis gerai ir patogiai. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime per dieną praleidžiu 6-10 valandų ( savaitgaliais ir atostogų metu ), forume praleidžiu mažokai laiko gal 15-30 min. per dieną, bet mėgstu panaršyti ir pasidomėti kas vyksta. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Mano manymu administracijai nedera nepagarbus elgesys pvz.;( nemandagus bendravimas, keiksmai, įžeidinėjimai, vertimas kitus jaustis menkesniais negu pats esi, būvimas savanaudžiu ir neišklausymas kitų nuomonės ir jausmų prieš kalbant ) su kitais darbuotojais ir žmonėmis. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Aš tikrai neišsiskiriu daug kuom nuo kitų, galų gale mūsų visų tikslas yra vienodas: geros aplinkos kūrimas kitiems, bet tikrai manau jog mane verta pasirinkti, nes dirbu atsakingai ir nepriekaištingai, ir gavęs darbą niekados jo neapleidžiu ir užbaigiu iki galo. 8. Jūsų kontaktai (Discord):P0nasT#0617 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Stengčiausi sukurti jaukią ir šilta aplinką žaidėjams, bausčiau nusižengusius žaidėjus kurie naudoja palengvinančias programas ar atliekančius kitokius nederamus veiksmus. P.s. būnant administracijoje galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to!
  1 point
 8. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: edga0807 2. Jūsų amžius?: 17 3. Papasakokite apie save: Mėgstu žaisti prie kompiuterio, kadangi jis yra kaip mano gyvenimas, kartais išeinu į lauka pabūti su draugais. Esu draugiškas, bet retkarčiais dėl tam tikrų priežasčių susinervuoju, bet šiom pareigom būsiu pasiruošęs kaip įmanoma geriau! 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Kadangi sargybinių būti jau pabodo, o čia taip maloniai mane kviečia eiti į prižiurėtojus, užimti vieta, tai reikia pabandyti, o šiaip tai realiai noriu išmeginti kažka naujo negul sargyba ar chat moderatoriu 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Dažniausiai dabar paskutiniu metu per savo alt'ą žaidžiu, tai 4 - 5 val, forume praleidžiu mažiau, nebent yra reikalų forume. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Tyčiotis, įžeidinėti, apgautinėti žaidėjus, administracijai trūgdyti nereikalingais dalykais. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Turiu patirties su žaidėjais, kurie naudoja palengvinančias programas (kitaip sakant Čytus) 8. Jūsų kontaktai (Discord): MrEdgariux#7822 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Padaryčiau tvarka su žaidėjais, kurie naudoja palengvinančias programas, padėčiau žaidėjams, kuriems reikėtu pagalbos (jeigu žinočiau kaip padėti).
  1 point
 9. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:MMMMM 2. Jūsų amžius?: 20 3. Papasakokite apie save: Nu ką esu Laurynas iš Kauno šuo metu žinomas dar kaip tepalinis. Esu gan draugiškas žmogus kartais užpisantis. Esu dirbantis žmogus. Pomėgiai Kašis, žvejyba, pabuvimas lauke ar su draugę vakarais prie filmo. Turiu augintiniu Katę vardu pelenė ir šunį Reksą. Didžiausia problema rašyt anketas nes iš šitos pusės minusiukas yra. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?:Kadangi esu buvęs administracijoj čia, tai dar karteli nebūtu blogai pabuvot 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Šitu metu nebunu bet kaip žinot gavęs pareigas forume bučiau kada reik kažką atsakyti pažiurėti skundus. Serverija pabučiau nuo 4-8valandu bet galimai ir daugiau 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Būt korumpuotu, isidirbinėt (dėl šito pasistenksiu), ižeidinėti kitus asmenius, 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kadangi esu buvęs tai būtu lengviau nes apsiprast nereiktu mokyti irgi žinoma kad nebuvau prastas nes esu gan įgudes 8. Jūsų kontaktai (Discord):MMMMM#2860 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Tikrai nemeluosiu kad inešiu daug kokiu įdėju, bet stengsimes kažką naujo pasiulyt ko žmonėms truktu ir aišku kuo mažiau palikti sukčiu kurie naudoja palengvinančias programas. Padėčiau kaip senais laikais atsakynėdamas i ticketus
  1 point
×
×
 • Create New...