Jump to content

Populiariausi nariai


Populiariausias turinys

Rodomas turinys su didžiausia reputacija 2020.01.24 Visur

 1. 9 taškų(-ai)
  Feniksas, gal jau metas būtu atsibusti ir pažiūrėti kas darosi serveriu ir susiimti? Ta prasme mes visi žinom, kad tau yra px ant to serverio, retkarčiais ateini į serverį paklausi "ar lagina?" ir vėl išeini sudarydamas žaidėjams toki vaizdą lyg tu pradėtum tvarkyti, bet dėja taip nėra. Tau tik reikėtu sutvarkyti serverio kibimą(lagus) ir padaryti kelis atnaujinimus per kuriuos žaidimas pasidarytu žymiai įdomesnis. Ne pirma dieną žaidžiant serveryje matom visi, kad serveris kelis kartus per dieną išsijunginėja, ateina žaidėjai kurie nusimanoma apie programavimą, suleidžia botus ir galu gale nulauže serverio console ir su serverio daro ka nori. Ta prasme Feniksai, mes tavęs prašom, sutvarkyk serverį. Jeigu tu nors minimaliai dirbtum prie projekto, žaidėjų skaičius tikrai būtu aukštas, žaidėjams būtu įdomu žaisti, tau tikrai padaugėtu pelnas, bet norint jį gauti kaip ir sakau reikėtu sutvarkyti serverį. Jau visiems žaidėjams po biški pradeda atsibosti pastovus serverio lagai, maisto nesusivalgymas(per pastarąsias dienas), išmetinėjimas iš serverio už spam nors parašai tik kelias raides į serverį. Jeigu tau taip p***i ant serverio tuomet iš žaidėjų pinigų pasamdyk kokį scripterį kuris tau padės sutvarkyti šį kaleimą ir atgaivinti jį arba parduok jį geroms rankoms kurios sugebės sudominti žaidėjus ir prisoną vėl atgaivinti. Aš tikrai žinau, kad jeigu prisėstum prie projekto ir padarytum tikrai įdomius, naudingus atnaujinimus prisonas vėl grįžtu į savo vėžias. Feniksai, prašom mes tavęs, sutvarkyk serverį. Tikėkimės, kad Feniksas pamatys šį pranešimą, atkreips dėmesį ir pradės gaivinti projektą. Ačiū už dėmesį. Peace Ramios nakties.
 2. 7 taškų(-ai)
  Nick'ai: FlIlIIlIlIIlIIll Map atsisiuntimas: https://mega.nz/#!XPAVySiK!V_Ui08VkVrnRRWDNPH8Qb8vAm29wgx06qDMCgWmJNqI Nuotraukos(be resource packų): https://imgur.com/a/Ufc1LZU
 3. 6 taškų(-ai)
  Koks Jūsų vardas žaidime?: frodo Kiek Jums yra metų?: 13 Papasakokite apie save: Padonorinau shaibu už 9 eurus, issikeliau i laisve, ramiai gyvenau ir uzpuole serva Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Nes pasiilgau savo 9 euru Ar buvote nubaustas šiame serveryje? Pateikite priežastis: JO pavogė 9 eurus isilauzeliai nezinau kodel Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: 2 dienas Kiek laiko per dieną ketinate žaisti serveryje?: 11 valandu Kiek turite /xp?: daug Kokiame range (bloke) esate?: net nebezinau Pateikite savo kontaktus: nuhackins dar Kodas: ATIDUOKIT9EURUS
 4. 5 taškų(-ai)
  Ir tada išrinkti tokį kaip tu? Kad po dviejų dienų nesamones darytų, o po trijų leavintu? Džiaukis, kad bent lašiša ne tavo lygio ir iq.
 5. 5 taškų(-ai)
  Sveikas. Taisyklė buvo priimta po global wipe, fenikso sutikimu, ticket viešint nesiruošiu, nes ten yra matoma daugiau informacijos kurios negali matyti kiti. Tačiau tavo įsitikinimui numetu screenshotą (ČIA), kad įsitikintum, ši taisyklė buvo paskelbta chat moderatoriams šeštadienį. Dėl šio dalyko tikėjaus nesusipratimų, todėl temą rakinu. Skundas atmestas.
 6. 4 taškų(-ai)
  Nick'ai: NeonPlusX Map atsisiuntimas: http://www.mediafire.com/file/j9e178wavcphi8y/mcprison.rar/file Nuotraukos(be resource packų): http://talpix.lt/u/Sc8L2dq (Pabandžiau pastatyti C centrą, nu nežinau, statyt nemoku. Pirmą kartą kažką normalaus statau ty ką moku :DDD)
 7. 4 taškų(-ai)
  Matosi per video, jog centre nieko nėra išskyrus jus 3 xd. Sargams tiesiog pabodo sėdėt vietoj ir nieko neveikti, bet jie sugalvojo nebloga užsiėmimą, kautynės ant arklių. Aš irgi manau kaip ir dyzelis, jog kažką šito veikt yra geriau, nei sėdėt centre vietoje ir gaudyt min. Aš pats buvęs sargybinis, žinau kaip nuobodu yra stovėt vietoje be veiksmo ir gaudyt min. Nieko blogo nematau, jog kai nėra veiksmo, šitie sargybiniai žaidžia. /Nebausti
 8. 4 taškų(-ai)
  Niekas neis ir netikrins ar yra toks servas ar nera, matomas galimas ipas servo tai iskart ir baninama no questions asked.
 9. 3 taškų(-ai)
  Sveiki McPrison'o žaidėjai! Sveiki sveikučiai užsuko į forumą iPinkPanda (ofc jei pamena kažkas) netikėtai ir nelauktai ir turbūt niekas nelaukė XDDD Bet bet bet pasiilgau McPrison'o ir sugalvojau jį pradėti žaisti vėl? 🤔 Užėjau pasižiūrėti kas geresnio, pasidomėti kaip laikosi serveris ar dar gyvuoja ir yra gyvų. :Dd Pasirodo dar matau žaidėjų ne blogai. Paskutinį kartą prisijungusi buvau kažkur 2019 gruodi? lapkriti? atiduoti savo item'us, vip namus, fc home, acc's kažkokiems žmonėms ( nepamenu nepykit :DD) ir baigiau ties Minecraft'u. Nežaidžiau kažkur 6 mėn jo, bet whatever who cares. XDDd Tai kokiu tikslu atėjau čia ir rašau šitą š, tai tokiu, kad ny aš nežinau XD jk. Tai norėčiau sužinoti, kas gero įvyko per tuos mėnesius, kas kuo tapo, kas nauji admin'ai t.t.t, prisistatykite :))) Kas įvyko, wipe'ai kokie, kad atėjus į servą būčiau jau apšviesta McPrison'o draugiškiausių žaidėjų :)) • Btw ne į temą, bet kaip ir sakau nieko nepamenu, nieko nebežinau, kur kreiptis dėl discord'o unban'o ar ko, nes prisimenu, kad gavau ban'ą ar ką, kad nebegaliu ateitį. Laukiu jūsų litanijų, jeigu netingėsit :)) ( Sorry, kad mano litanija labai poor ir nespalvota, šiuo momentu per mobiliaka rašau XDD :)) )
 10. 3 taškų(-ai)
  Wowowowoooowoo, skaitau žvengiu ir miss'inu visų :)) nežinau nuo ko pradėti ir kam ką atsakyti tiesiog parašysiu į vieną žinutę. Dabar galvoje, mintyse uraganas, bandau suvirškinti ir ir ir ir XDDD pamiršau ką norėjau sakyti. Ty vaaaa.. Žodžiu @TheKillerLtu joo, įdomiai įdomiai intriguoja ateiti pažaisti, bet vėl su savo grybiena, tiesiog ką galiu pasakyt KONSERVU DĖŽE ateit žaisti yra sunkoka, bet jei jau pusę metų ten sėdėjau su tokiu. Kažkas naujo kažkas kažkas :Dd Nu kaip čia pasakius, kai sėdėdavau su savo iPinkPanda acc, tai irgi donore buvau titanus pirkdavau, ką galiu pasakyti atėjus iškart nusipirksiu titan'ą :)) Hehe rich bish XDDDD Smagu, kad nepatingėjai parašyt, aprašyti 🤔 whatever XDD Labai dėkoju ir turbūt būsim draugais :)). @NeonPlusX O Gediminai, sveikas sveikas. Taip pamenu su Igoriu chatinau, kad leavinu t.t. galvoju kam atiduosiu aš tą acc neturėjau minčių ir šiaip buvo problemų daug tą laikotarpį nerūpėjo, kam atiduosiu kam ne XDD būvau tokia po*uistė. Na ka galiu pasakyt Igoris kaip visada siaučia ir nenustos turbūt XDD. Smagu, kad atrašiai, labai ačiūū :)) ( Nepasijutau tokia d*he be draugų, o tai būčiau pasid*hinus XD ) @iCreams WASSSSSSSUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP MA AMIGOOOOOOOO. Žinok, nežinau Creamai ar susipykę buvom ar ne, žinau kažką ten porais žodžiu persimetę buvom, bet tiksliai ir aš nepamenu :DDDDD Ohoo Creamas turi prižiūrėtoja ohohoho hohoho XDDD Jau dabar turbūt vaikštai galvą iškėlęs kaip karalius XDDD Juokauju juokauju, turbūt nepasikeitei į blogąją pusę :(( Likai toks pats linksmas ir draugiškas, kai visad :))) Šiaip joo, ik ik Igoris prisisiautėjo t.t., bet žinai man reikia tavo discord'o duomenų, pasiteiraut ties keliais klausimais, vis dėl to manau padėsi :)) Laukiu :Dd @Dyzelinas varna tu varna XDDDDDD tu mane nervuoji, bet ir pasiilgau XDDD grįšiu grįšiu, turbūt, bet jau apsisprendžiau, kad jo :))) ( Balandi pur pur ) @Funas Labas! Pirma kart matau tave, aišku ko norėti, kai nežaidi ir nežinai kas ateina XDDD Smagu, kad parašei :)) Jeigu draugiškiausias reiškias būsim friends, hehe he bff winky winky XDDDDD juokauju, vos saldainiu neužspringau :| @NightTime Pala čia Coffee'as? 🤔 Ma rodos, ooo mano Amigoooo another one XDDDD miss'inu belekaippp laukiu greičiau pabazarint, kad galėtume. Yooo, man galaktika nerūpi. Nežinau kur dingęs ir nedomina :)) Miss'inu belekaip mafijozo ar marozo, nu namas pamiršauuuu, tasai buvęs priž., Mafijozas? Nu blembaaaaa, ech :/ Taii, belekai miss miss misss kisss muah hug XDDDD Susirašysma turbūt per dc ar whatever :Dd
 11. 3 taškų(-ai)
  Jo....... Tavo acc bane, cj del Igorio, buvo g wipe, viskas vel is naujo, servas gyvas Sibiro Ultru deka (seip nx jie). Dvi didziausios frakcijos Galingesne Legit frakcija pykstasi su silpnesniu donoru faction Sibiras, Igoris dar cytina, parazitas irgi, turime nauja priziuretoja iCream, labai geras. Ir daugiau kaip nieko naujo, zmones tie patis factionu dideliu daugiau nera. Ai dar nzn kaip isejai nebuvo nauja sargybiniu drk gal tai Dominykas uzeme Kepejo vieta, bet kaip visi prognozavo tapo kaip Kepejas po keliu menesiu. Daugiau kaip ir nieko naujo, laukiu griztant, gal su kokiu nauju name ;D
 12. 3 taškų(-ai)
  Jūsų nickas žaidime: Rolex321 Pažeidėjo nickas žaidime: Rokenzo Kuom nusikalto?: Kill-Aura, Bunny-Hop, Anti-Kb. Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 13. 3 taškų(-ai)
  Manau lengviausiai būtų paaukštinti B OP kamerų lubas 1-2 blokais.
 14. 3 taškų(-ai)
  Linksmas, darugiškas. Už.
 15. 3 taškų(-ai)
  0:15 aiškiai girdėti, jog Lietuvos kariuomėnės vadas per raciją praneša, kas yra Parazitas. Cheatai aiškiai matos, ofc bausti.
 16. 3 taškų(-ai)
  Priimtas! Susisiek su manimi žaidime arba forume.
 17. 3 taškų(-ai)
  Jūsų nickas žaidime: frodo1005 (Filmuota su Karaliukas) Pažeidėjo nickas žaidime: WeisBlum01 Kuom nusikalto?: Botas, kaip ir jo visas factionas. (Xray, Automine) Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 18. 3 taškų(-ai)
  Nick žaidime: PigLT Detaliai išaiškinta idėja: Uždėti sargybiniam sargybinio skin'ą, o ne kalinio kaip dabar yra. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Atsiras šiek tiek logikos, nes dabar sargybiniai su kalinio skinais bėgioja, o per tuos šarvus kiaurai persimato kalinio apranga.
 19. 3 taškų(-ai)
  Mandagus šiaip kiek pastebėjau, galima normaliai pachatinti /už
 20. 3 taškų(-ai)
  Nick žaidime: nuziux Detaliai išaiškinta idėja: parduoti serva man/mariui/zmogui su nors 1 braincell Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? judesim i prieki
 21. 3 taškų(-ai)
  Išmok be čytų žaist Ir išvis, kad jau čytini tai išmok čytint, nes pabirai 2 kartus:DDDD
 22. 3 taškų(-ai)
  Jūsų nickas žaidime: Rolex321 Pažeidėjo nickas žaidime: parazita5 Kuom nusikalto?: Kill-Aura [0:05 - 0:07]. Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 23. 3 taškų(-ai)
 24. 3 taškų(-ai)
  nu jei jau įkėliau į yt tai įkelsiu ir čia.
 25. 3 taškų(-ai)
  Pats esu Legit factione, visi draugiški, fixina itemus, tai siūlau ateiti pas mus.
 26. 3 taškų(-ai)
  tu durnas ar apsimeti
 27. 3 taškų(-ai)
  Smagu, jog bent prisipažįsti, kad buginais, sutaupai man daug laiko
 28. 3 taškų(-ai)
  aš maniau man pap jau parašytas, biški galvojau wtf
 29. 3 taškų(-ai)
  > žaidžia vos ne tik vaikai arba nesubrendėliai > nemoka pildyt anketų, skaityt gidų, postint temų pagal subforumų pavadinimus (praktokanto anketas į statybą numeta lol) > serveris neturi universalaus playtime sekimo nes serveris lagintų (mažiausiai kainuojantys vpsnet VPS paveža) > forumas nesenai išsijungė nes neužmokėjo > update nėra du, tris metus > pilis kiek metų stovi ir su bugais per akis (visi pranešti) > serverio versija 1.8 be pagrįstos priežasties > nesugebama savininkui tvarkyti admin temas (informaciją, įspėjimus) tai dabar kiti adminai tvarko ir kuria korupciją > prie to pačio adminais nepasitiki ir neduoda priemonių normaliai atlikti darbą bet sako “padėkite man kodėl nieko nedarot” > “žaidėjai patys nežino, ko nori” - savininkas po jo netenkinančių apklausos rezultatų” > 2 narkotikų ar prestižų apklausos, abu kartus laimėjo narkotikai, padarė prestižus ir ištrynė vieną apklausą, kitoj pravalė balsuotojus už narkotikus > “prestižams reikės 1 mėnesio max” kūrė/taisė 1-2 metus > kažkas sugebėjo gauti prieigą prie console > savininkas nežiūri idėjų, jei adminai pasiūlo kažką sugalvoja atmazų, kurie net nelogiški ir eina prieš jo veiksmus (pvz. reikia, kad update visiem būtų naudingas - fc karai tik laisviems) > nori įdėti daugiau mechanikų į serverį ok
 30. 3 taškų(-ai)
  Feniksas dolbajobas .
 31. 3 taškų(-ai)
  Jeigu jau atnaujinamas TAB, tai būtų smagu jame matyti serverio tps'ą :/
 32. 3 taškų(-ai)
  Abejoju,kad reikia globalinio wipe vien del tokiu mazu atnaujinimu,pilnai uztektu laisves wipe
 33. 3 taškų(-ai)
  Niekur nėra informacijos/taisyklės draudžiančios tai daryti. O kokiu būdu tu nori, kad mes rinktume minutes? Veiksmo tuo metu nebuvo, ieškomų taip pat nebuvo. Visgi geriau ką nors veikti, nei tiesiog stovėti vienoje vietoje ir nieko neveikti. /Nebausti, mūsų arkliai, draugiškai susikovėme arklių kautynėse, niekam nepakenkėme.
 34. 3 taškų(-ai)
  Na supranti, man arklių nerodo, trankau dyzelini ir nesuprantu kas vyksta, nemaniau jog jis jodinėja ant arklio. Ir kur parašyta jog negalima taip daryt? /Bausti arklius, o ne sargus, nes arkliai man nematomi.
 35. 3 taškų(-ai)
  Nesvarbu ką reklamavai, reklama yra reklama,kitiems žaidėjams gali kelti rizika taipat betkokia reklama yra žalinga. Dar priduriu kad tokia reklama reklamuoja ir kitus serverius nes yra raidės (mc). Bet koks žmogus gali nueit į naršyklę ir parašyt šituos žodžius ir pamatyti koki įdomu minecraft serverį ir tesiog išeiti,
 36. 3 taškų(-ai)
  Kas sakė, kad negaliu palaikyt tvarkos? Tu durnas ar tik apsimeti? Pastoviai čytini, pastoviai bugini, kuri tokias nesąmoningas temas su tokiu nesąmoningu contentu. Nepagarbus elgesys prieš administracija, serverio šmeižimas, paslaugų pirkimas už frankus. Neleisiu, kad tokie žaidėjai kaip tu gadina serverį kai turiu galimybe kažką sutvarkyti.
 37. 2 taškų(-ai)
  Niekad tavęs nešnekinau, čia tu pastoviai visus kamantinėji. Jeigu balsuotų ar blist tave tai virš 50% žaidėjų balsuotu už. Ačiū Dievui jog tavęs nepriėmė į CM. Esi dviveidis žmogus, tikiuosi jog tokių kaip tu daugiau neatsiras serveryje. Izeidineji - https://imgur.com/a/RRuCevf Uzmutini cmd nors i cm pildei + gavai bana - https://imgur.com/a/P4mLscp
 38. 2 taškų(-ai)
  Jūsų nickas žaidime: frodo1005(filmuota ikso) Pažeidėjo nickas žaidime: parazita5 Kuom nusikalto?: aura antikb Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 39. 2 taškų(-ai)
  Jūsų nickas žaidime: fammerk Pažeidėjo nickas žaidime: Weisblum01 Kuom nusikalto?: xray Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 40. 2 taškų(-ai)
 41. 2 taškų(-ai)
  Draugiškas žaidėjas, tik už, jog patektų į CM. Iškėlė į laisvę, nors pats A bloke sėdi kokia ketvirta savaitė.
 42. 2 taškų(-ai)
  Anketoje klaidų nepastebėjau, taipogi žaidime draugiškas ir neišsišokantis.
 43. 2 taškų(-ai)
  Jūsų nickas žaidime: frodo1005 Pažeidėjo nickas žaidime: parazita5 Kuom nusikalto?: aura, criticals, antikb Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 44. 2 taškų(-ai)
  Anketa: Jūsų nick serveryje: Dyzelinas Kiek jums metų [nemeluokite]: Man yra penkiolika metų. Papasakokite šiek tiek apie save: Esu fainas čiūvelis, manau jau žinot, kad man yra 15 metų, kadangi jau rašiau apie tai. Einu į I gimnazijos klasę. Laisvalaikiu klausau muziką, sėdžiu prie PC, kimarinu lauke. Ai, btw, vardas Domantas. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: ¯\_(ツ)_/¯ Kažkur apie 1-2h, nuo dienos užimtumo priklauso. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Nes noriu padėti projekto žaidėjams įvairiais klausimais susijusiais su projektu. Taip pat, noriu palaikyti šiokią tokią tvarką chat'e. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Nein. Jūsų turimas /xp kiekis?: Trys šimtai+ Kuriame jūs dabar bloke?: A. Koks jūsų discord?: djpalio#0112 Ką darysite jeigu žaidėjas masiškai keiksis chate?: ¯\_(ツ)_/¯ Įspėsiu 3 kartus (kas kiekvieną keiksmą), jei po 3 įsp. toliau keiksis, privalėsiu jį užtildyti 10 min. už ''flood''. Darysiuosi įrodymus. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidžia administracijos narį?: ¯\_(ツ)_/¯ Be įspėjimo šausiu 60 min. užtildymą už ''administracijos negerbimas''. Darysiuosi įrodymus. Ką darysite jeigu žaidėjas pradės reklamuoti kitą projektą?: ¯\_(ツ)_/¯ Jei IP - be įspėjimo tildysiu 60 min. už ''reklama'' bei įkelsiu į kalinių nusiskundimus papeikimą. Jei ne IP - kartą įspėsiu, jei nepaisys mano įspėjimo - tildau 60 min. ir vėl ta pati istorija kaip ir su IP. Darysiuosi įrodymus. Jūsų veiksmai, jeigu vienas žaidėjas dalina kito žmogaus facebook?: ¯\_(ツ)_/¯ Jei žmogus kurio yra viešinamas FB bus on, jo paklausiu, ar jis davė leidimą tam žmogui viešint jo priv. informaciją, jei atsakymas teigiamas - nieko nedarysiu ¯\_(ツ)_/¯¯\_(ツ)_/¯, jei neigiamas - įspėsiu vieną kartą, kad nebeviešintų, jei toliau viešins - užtildysiu 60 min. už ''priv. informacijos viešinimas''. Rinksiu įrodymus. Ką darysite jeigu žaidėjas prašo pagalbos į /helpop?: ¯\_(ツ)_/¯ Stengsiuosi padėti, jei nepaeis padėt, numesiu jam forumo pagalbos sistemos link'ą, taip pat, paprašysiu, kad kreiptųsi į kitus admin narius (jei jie bus on). Kokie bus jūsų veiksmai jeigu vienas chat moderatorius įžeidinės kitą žaidėją?: ¯\_(ツ)_/¯ Įkelsiu jam papeikimą į chat moderatorių nusiskundimus. Ką darysite jeigu turėsite išvykti savaitei?: ¯\_(ツ)_/¯ Pranešiu panelei Ugnei (NuriaOsita) per pagalbos ticket'ą ir per DM. Ką darysite jeigu įžeidinės sargybinį?: ¯\_(ツ)_/¯ Nieko. Kokie 3 dalykai kurių negalima daryti chat moderatoriams?: Keiktis, negerbti kitų žaidėjų, specialiai nepadėti žmonėms kurie prašo tam tikros pagalbos.
 45. 2 taškų(-ai)
  Siulau eiti į frakciją Sibiras, turi jie ferma, free fixina, ir labai pas juos geri ally
 46. 2 taškų(-ai)
  nubaudžiau, kai bus priž on, pažymės, kad nubaustas
 47. 2 taškų(-ai)
  Sveiki! šioje temoje galite rašyti aktualiausias pasiūlymus serveriui. Planuojamas startas: 20h Po global wipe iškart mėgautis galima bus: Pagerintas balsavimas - gausite 800 frankų Naujas TAB Rinksime naują centrą Boso žudymas C bloke ir gavimas item /radau su paslaugų prizais (kažkas laimės Ultra) Tačiau didžiausias dėmesys sutelktas šio masinio atnaujinimo metu bus: Eventeriams
 48. 2 taškų(-ai)
  Jūsų nickas žaidime: NeonPlusX Pažeidėjo nickas žaidime: Rajoninisss Kuom nusikalto?: Cheat Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 49. 2 taškų(-ai)
  Reikėjo vien dėl ekonomikos, nes ekonomika buvo trash, visi atnaujinimai būtų nieko verti jei visi turėtų daug pinigų
 50. 2 taškų(-ai)
  Sargybiniai bus įspėti žodiniu įspėjimu, kad daugiau tai nepasikartotų.
×