Jump to content

Populiariausi nariai


Populiariausias turinys

Rodomas turinys su didžiausia reputacija 2020.02.12 Visur

 1. 5 taškų(-ai)
  Ir tada išrinkti tokį kaip tu? Kad po dviejų dienų nesamones darytų, o po trijų leavintu? Džiaukis, kad bent lašiša ne tavo lygio ir iq.
 2. 5 taškų(-ai)
  Pats esu Legit factione, visi draugiški, fixina itemus, tai siūlau ateiti pas mus.
 3. 3 taškų(-ai)
  Jūsų nickas žaidime: frodo1005 (Filmuota su Karaliukas) Pažeidėjo nickas žaidime: WeisBlum01 Kuom nusikalto?: Botas, kaip ir jo visas factionas. (Xray, Automine) Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 4. 3 taškų(-ai)
  Nick žaidime: PigLT Detaliai išaiškinta idėja: Uždėti sargybiniam sargybinio skin'ą, o ne kalinio kaip dabar yra. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Atsiras šiek tiek logikos, nes dabar sargybiniai su kalinio skinais bėgioja, o per tuos šarvus kiaurai persimato kalinio apranga.
 5. 3 taškų(-ai)
  Mandagus šiaip kiek pastebėjau, galima normaliai pachatinti /už
 6. 3 taškų(-ai)
  Nick žaidime: nuziux Detaliai išaiškinta idėja: parduoti serva man/mariui/zmogui su nors 1 braincell Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? judesim i prieki
 7. 3 taškų(-ai)
  Išmok be čytų žaist Ir išvis, kad jau čytini tai išmok čytint, nes pabirai 2 kartus:DDDD
 8. 3 taškų(-ai)
  Jūsų nickas žaidime: Rolex321 Pažeidėjo nickas žaidime: parazita5 Kuom nusikalto?: Kill-Aura [0:05 - 0:07]. Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 9. 3 taškų(-ai)
  Feniksas, gal jau metas būtu atsibusti ir pažiūrėti kas darosi serveriu ir susiimti? Ta prasme mes visi žinom, kad tau yra px ant to serverio, retkarčiais ateini į serverį paklausi "ar lagina?" ir vėl išeini sudarydamas žaidėjams toki vaizdą lyg tu pradėtum tvarkyti, bet dėja taip nėra. Tau tik reikėtu sutvarkyti serverio kibimą(lagus) ir padaryti kelis atnaujinimus per kuriuos žaidimas pasidarytu žymiai įdomesnis. Ne pirma dieną žaidžiant serveryje matom visi, kad serveris kelis kartus per dieną išsijunginėja, ateina žaidėjai kurie nusimanoma apie programavimą, suleidžia botus ir galu gale nulauže serverio console ir su serverio daro ka nori. Ta prasme Feniksai, mes tavęs prašom, sutvarkyk serverį. Jeigu tu nors minimaliai dirbtum prie projekto, žaidėjų skaičius tikrai būtu aukštas, žaidėjams būtu įdomu žaisti, tau tikrai padaugėtu pelnas, bet norint jį gauti kaip ir sakau reikėtu sutvarkyti serverį. Jau visiems žaidėjams po biški pradeda atsibosti pastovus serverio lagai, maisto nesusivalgymas(per pastarąsias dienas), išmetinėjimas iš serverio už spam nors parašai tik kelias raides į serverį. Jeigu tau taip p***i ant serverio tuomet iš žaidėjų pinigų pasamdyk kokį scripterį kuris tau padės sutvarkyti šį kaleimą ir atgaivinti jį arba parduok jį geroms rankoms kurios sugebės sudominti žaidėjus ir prisoną vėl atgaivinti. Aš tikrai žinau, kad jeigu prisėstum prie projekto ir padarytum tikrai įdomius, naudingus atnaujinimus prisonas vėl grįžtu į savo vėžias. Feniksai, prašom mes tavęs, sutvarkyk serverį. Tikėkimės, kad Feniksas pamatys šį pranešimą, atkreips dėmesį ir pradės gaivinti projektą. Ačiū už dėmesį. Peace Ramios nakties.
 10. 3 taškų(-ai)
  Nick'ai: NeonPlusX Map atsisiuntimas: http://www.mediafire.com/file/j9e178wavcphi8y/mcprison.rar/file Nuotraukos(be resource packų): http://talpix.lt/u/Sc8L2dq (Pabandžiau pastatyti C centrą, nu nežinau, statyt nemoku. Pirmą kartą kažką normalaus statau ty ką moku :DDD)
 11. 2 taškų(-ai)
  Anketa: Jūsų nick serveryje: Dyzelinas Kiek jums metų [nemeluokite]: Man yra penkiolika metų. Papasakokite šiek tiek apie save: Esu fainas čiūvelis, manau jau žinot, kad man yra 15 metų, kadangi jau rašiau apie tai. Einu į I gimnazijos klasę. Laisvalaikiu klausau muziką, sėdžiu prie PC, kimarinu lauke. Ai, btw, vardas Domantas. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: ¯\_(ツ)_/¯ Kažkur apie 1-2h, nuo dienos užimtumo priklauso. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Nes noriu padėti projekto žaidėjams įvairiais klausimais susijusiais su projektu. Taip pat, noriu palaikyti šiokią tokią tvarką chat'e. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Nein. Jūsų turimas /xp kiekis?: Trys šimtai+ Kuriame jūs dabar bloke?: A. Koks jūsų discord?: djpalio#0112 Ką darysite jeigu žaidėjas masiškai keiksis chate?: ¯\_(ツ)_/¯ Įspėsiu 3 kartus (kas kiekvieną keiksmą), jei po 3 įsp. toliau keiksis, privalėsiu jį užtildyti 10 min. už ''flood''. Darysiuosi įrodymus. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidžia administracijos narį?: ¯\_(ツ)_/¯ Be įspėjimo šausiu 60 min. užtildymą už ''administracijos negerbimas''. Darysiuosi įrodymus. Ką darysite jeigu žaidėjas pradės reklamuoti kitą projektą?: ¯\_(ツ)_/¯ Jei IP - be įspėjimo tildysiu 60 min. už ''reklama'' bei įkelsiu į kalinių nusiskundimus papeikimą. Jei ne IP - kartą įspėsiu, jei nepaisys mano įspėjimo - tildau 60 min. ir vėl ta pati istorija kaip ir su IP. Darysiuosi įrodymus. Jūsų veiksmai, jeigu vienas žaidėjas dalina kito žmogaus facebook?: ¯\_(ツ)_/¯ Jei žmogus kurio yra viešinamas FB bus on, jo paklausiu, ar jis davė leidimą tam žmogui viešint jo priv. informaciją, jei atsakymas teigiamas - nieko nedarysiu ¯\_(ツ)_/¯¯\_(ツ)_/¯, jei neigiamas - įspėsiu vieną kartą, kad nebeviešintų, jei toliau viešins - užtildysiu 60 min. už ''priv. informacijos viešinimas''. Rinksiu įrodymus. Ką darysite jeigu žaidėjas prašo pagalbos į /helpop?: ¯\_(ツ)_/¯ Stengsiuosi padėti, jei nepaeis padėt, numesiu jam forumo pagalbos sistemos link'ą, taip pat, paprašysiu, kad kreiptųsi į kitus admin narius (jei jie bus on). Kokie bus jūsų veiksmai jeigu vienas chat moderatorius įžeidinės kitą žaidėją?: ¯\_(ツ)_/¯ Įkelsiu jam papeikimą į chat moderatorių nusiskundimus. Ką darysite jeigu turėsite išvykti savaitei?: ¯\_(ツ)_/¯ Pranešiu panelei Ugnei (NuriaOsita) per pagalbos ticket'ą ir per DM. Ką darysite jeigu įžeidinės sargybinį?: ¯\_(ツ)_/¯ Nieko. Kokie 3 dalykai kurių negalima daryti chat moderatoriams?: Keiktis, negerbti kitų žaidėjų, specialiai nepadėti žmonėms kurie prašo tam tikros pagalbos.
 12. 2 taškų(-ai)
  Jūsų nick serveryje: XxxRoyals Kiek jums metų [nemeluokite]: 17 Papasakokite šiek tiek apie save: Esu nolaiferis, gyvenimo neturiu kaip ir draugų, todėl ilgą laiką praleidžiu prie kompiuterio. Man 17 metų. Mėgstu bendrauti su kitais žmonėmis. Mėgstu žaisti krepšinį, bet dažniausiai mėtau tik vienas. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: 3-5h, o kartais visą dieną. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Noriu prižiūrėti serverio chatą, ir susirasti draugų, nes tada busiu kietas. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Šiame wipe dar neesu. Jūsų turimas /xp kiekis?: 1309 Kuriame jūs dabar bloke?: Laisvas Koks jūsų discord?: Royalis#8963 Ką darysite jeigu žaidėjas masiškai keiksis chate?: Žaidėjas už kiekvieną keiksmą bus įspėtas į /msg. Jei po 3 ispėjimų neklausys, bus tildomas 10 minučių /uztildyti Nick 10 Keiksmai. Ir rinksiu įrodymus. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidžia administracijos narį?: Žaidėją be įspėjimo užtildysiu 60 minučių už Administracijos negerbimą. /uztildyti Nick 60 Admin negerbimas. Ir rinksiu įrodymus. Ką darysite jeigu žaidėjas pradės reklamuoti kitą projektą?: Užtildysiu žaidėją /uztildyti Nick 60 Reklama. Pasidarysiu įrodymus ir rašysiu papeikimą forumę (Kalinių nusiskundimai) Jūsų veiksmai, jeigu vienas žaidėjas dalina kito žmogaus facebook?: Paklausiu žaidėjo, kurio informaciją yra platinama, ar jis/ji neprieštarauja, kad platintų informaciją. Jei to žaidėjo on nėra iškarto įspėsiu, jeigu nepaiso ispėjimų, užtildysiu 60min /uztildyti Nick 60 Asmeninės informacijos platinimas. Ką darysite jeigu žaidėjas prašo pagalbos į /helpop?: Padėsiu žaidėjui su serverio klausimais ir kt. Kokie bus jūsų veiksmai jeigu vienas chat moderatorius įžeidinės kitą žaidėją?: Pasidarysiu įrodymus ir kelsiu į forumą su įrodymais. Ką darysite jeigu turėsite išvykti savaitei?: Pranešiu CMD. Ką darysite jeigu įžeidinės sargybinį?: Nieko negalėsiu padėti ir padaryti Kokie 3 dalykai kurių negalima daryti chat moderatoriams?: Keiktis, įžeidinėti ir savivališkai naudoti /uztildyti komandą be reikalo, norint pakenkti žaidėjams
 13. 2 taškų(-ai)
  Tikrai tikrai 100 procentų už. Žaidėjas aktyvus, malonus, manau gerai atliktu CM darbą. O anketos margumas labiausiai patiko.
 14. 2 taškų(-ai)
  Jūsų nickas žaidime: jonhavar Pažeidėjo nickas žaidime: WeisBlum01 Kuom nusikalto?: Grąsino mano factionui ir man būti be interneto per pilį, kitaip tariant ddos. Įrodymai (foto, video) BŪTINA: https://imgur.com/a/EeTufqN
 15. 2 taškų(-ai)
  Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 16. 2 taškų(-ai)
  Siulau eiti į frakciją Sibiras, turi jie ferma, free fixina, ir labai pas juos geri ally
 17. 2 taškų(-ai)
  nu jei jau įkėliau į yt tai įkelsiu ir čia.
 18. 1 point
  Priimtas! Susisiek su manimi žaidime arba forume.
 19. 1 point
  Anketa: Jūsų nick serveryje: Simple Kiek jums metų [nemeluokite]: Neseniai sulaukiau pilnametystės. Papasakokite šiek tiek apie save: Esu kilęs iš Lietuvos širdies, kaip ir minėjau man yra 18 metų. Esu draugiška ir taiki asmenybė. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Labai įvairiai, dažniausiai po 2-3h. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Serveryje sumažėję veiklos, ypač dėl lag bei žaidėjų trūkumo tai būtų šiokios tokios papildomos veiklos. Šiame serveryje jau esu buvęs chat mod, nors ir senai, bet iš esmės tvarka bei taisyklės išlikusios tos pačios, todėl manau, kad chat priežiūra man bus nesunkus uždavinys. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Dėja neesu. Jūsų turimas /xp kiekis?: 400 Kuriame jūs dabar bloke?: A Koks jūsų discord?: Simple #9895 Ką darysite jeigu žaidėjas masiškai keiksis chate?: Įspėsiu jį tris kartus, nereagavimo atvėju užtildysiu 10min. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidžia administracijos narį?: Užtildysiu be įspėjimo. Ką darysite jeigu žaidėjas pradės reklamuoti kitą projektą?: Užtildysiu be įspėjimo, bei įkelsiu įrodymus į forumo skiltį ,,kalinių nusiskundimai". Jūsų veiksmai, jeigu vienas žaidėjas dalina kito žmogaus Facebook?: Paklausiu viešinamo asmens ar tas jo netrikdo, bei jeigu viešinimas tą asmenį trikdo, viešintoją įspėsiu, nereagavimo atvėju užtildysiu Ką darysite jeigu žaidėjas prašo pagalbos į /helpop?: Padėsiu savo išgalėmis, jei jų nepakaks nukreipsių jį į administracijos narį kuris gali daugiau padėti. Kokie bus jūsų veiksmai jeigu vienas chat moderatorius įžeidinės kitą žaidėją?: Pranešiu apie jį forumo skiltyje ,,chat moderatorių nusiskundimai". Ką darysite jeigu turėsite išvykti savaitei?: Pranešiu čhat mod direktorei. Ką darysite jeigu įžeidinės sargybinį?: Nieko nedarysiu. Kokie 3 dalykai kurių negalima daryti chat moderatoriams?: Pažeidinėti chat taisykles, pažeidinėti serverio taisykles, pažeidinėti forumo taisykles.
 20. 1 point
  Labas, greičiausiai serveris blokuoja tavo IP kaip botą. Bandyk jungtis su VPN arba lauk rytinio rr, tada vėl turėtų leisti jungtis.
 21. 1 point
 22. 1 point
  Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 23. 1 point
  Kenkia žaidėjams, pravardžiuoja naujokus, kurie keliasi i rangą /prieš
 24. 1 point
  Tvarkinga anketa, žaidėjas aktyvus ir draugiškas.
 25. 1 point
  Sveiki atvykę į McPrison serverį, kuriame visi kalbasi apie kraujo donoryste! Tu O-? O geras, aš A-, ir man ŽIAURIAI reikia tavo kraujo. Maldauju jūsų pagalbos!!! http://v2.kraujodonoryste.lt/ Prikolas, nes varo ant lašišos, kuris yra ADMINAS, kad banina kitus, tipo ne taip banina, o pats eina į chat modus ir net nemoka neįžeidinėti XDDDDDDDDDDD
 26. 1 point
  Rašant "bausti", "tvarkyti", "už" ar "prieš", būtina argumentuoti, kodėl taip manote.
 27. 1 point
  Tikrai už, žmogus draugiškas, laikosi taisyklių.
 28. 1 point
  jeigu Ugne šitą paiims į CM tai ryškiai ir pati kritus akyse, tiek anas baxuras net nebeatsimenu kas jis toks, tiek šitas yra absoliutūs canceriai, o gal net ir labiau kenkėjai, bet žinoma buvimas draugais su cmd tikiuos tau padės, mano nuomone /PRIEŠ
 29. 1 point
 30. 1 point
  10 Situacijoj susimaišiau priežasty, nekreipkite dėmesio į tą vietą.
 31. 1 point
  tu man patinki jus irgi patinkat
 32. 1 point
  Norėčiau pasakyti, kad tu vėl tąpati darysi, dėliosi free ita 3 (tikiusi ne kaip aš :), bet vistiek, atsibos tau turbūt ir vėl pridirbsi, bet anketa galiu sakyti visai nieko
 33. 1 point
  nuejau i legit nes ten mldc ciuvakai
 34. 1 point
 35. 1 point
  Del to as siulau padaryti ir Ultrons limita dmd kasimo tegul buna ligybes. nes ie pastoviai prisikasa belekiek
 36. 1 point
  Smagu, jog bent prisipažįsti, kad buginais, sutaupai man daug laiko
 37. 1 point
  Nick'ai: FlIlIIlIlIIlIIll Map atsisiuntimas: https://mega.nz/#!XPAVySiK!V_Ui08VkVrnRRWDNPH8Qb8vAm29wgx06qDMCgWmJNqI Nuotraukos(be resource packų): https://imgur.com/a/Ufc1LZU
 38. 1 point
  SARGYBINIŲ JUODASIS SĄRAŠAS Šioje temoje yra pateikiamas sargybinių juodasis sąrašas, kuriame bus nurodyti žaidėjai, negalintys pildyti į sargybinio pareigas dėl tam tikrų priežasčių. Kilus klausimams, rašykite pagalbos sistemoje (pagalba.mcprison.lt) arba Discord - Dominykas#6495. DarkLordLT - pildymas į praktikantus, nepraėjus 7 d. nuo atmetimo, iki Kovo 9 d. NeonPlusX - nepradirbo 7 d. po priėmimo, iki Kovo 9 d. MrEdgariuxALT - neteisingas /ita komandos naudojimas, frakcijos palikimas, visam laikui (be išpirkos).
 39. 1 point
  1.Jūsų nick žaidime: TheKillerLtu 2.Ką norite parduoti ar pasiūlyti žaidėjams: Parduodu bm12 3.Kainoraštis: 250k 4.Jūsų papildoma informacija (patikslinti prekės savybes): dėl kainos gal dar galima susitarti, pirmi mokat jus. Kontaktai: BorisIsGood#1805
 40. 0 taškų(-ai)
  Tu kaltini mūsų visą fc? ką tu darai su Karaliukas acc naktim? įeik į /spec lista pats forume atsirasi
 41. 0 taškų(-ai)
  Pildo į chat moderatorius, bet keikiasi toliau tai kas bus jeigu jį priims? Įrodymai : https://imgur.com/a/lifemXU
 42. 0 taškų(-ai)
  Koks Jūsų vardas žaidime?: įrodymai iš ugneiredvinas Koks Chat moderatoriaus vardas žaidime?: XxXXxXxXXx Kuo nusikalto?: įžeidinėjimai Įrodymai (BŪTINA t.y. nuotrauka arba vaizdo įrašas - negali būti modifikuota, apkarpyta): https://imgur.com/a/SDgqUvY
 43. 0 taškų(-ai)
  Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 44. 0 taškų(-ai)
  Žaidžia jau kelis metus ir nemoka elementarių forumo taisyklių (x2 post). Tiksliau, jas moka, bet oportunistiškai jas pamiršta. Tas pats ir su sargybos, ir cm taisyklėmis (įrodyta ne vienu atveju blist). Manau priimti tik po 7d. Prieš.
 45. 0 taškų(-ai)
  Galūnių skaityt nemoki ar ką? Net nebuvo grasinimai juokie. O jei nepažysti liepiamosios nuosakos tai čia ne mano problemos
 46. -1 taškų(-ai)
  čj jo, nes feniksui rūpi serveris.
 47. -1 taškų(-ai)
  Jis man atrodo net neskaitė. Taisyklės: 1. Kurdami prisistatymus jūs privalote prisistatymo temoje pasakoti tik apie save. 2. Jokių bereikšmių postų ir nesąmoningų rašymu, būsite už tokius dalykus baudžiami tinkamai. 3. Temoje griežtai draudžiama dėti ne savo fotografijas! 4. Draudžiama kurti 2x prisistatymą. 5. Draudžiama reklamuoti, kitas svetainės, bei serverius. 6. Draudžiama kurti tema nesusijusią su prisistatymų. 7. Draudžiama kelti nuotraukos, kurios nesusijusios su žmogumi. 8. Privaloma yra klausytis šios skilties moderatoriaus. 9. Draudžiama užpildyti tema, ne pagal anketos šabloną. 10. Draudžiama kelti pornografija. 11. Draudžiama kurti prisistatymus, norint įžeisti arba pakenkti kitam žmogui.
 48. -1 taškų(-ai)
  neįdomus postas ;/, gal kažko įdomiau turi? btw pažiūrėk i parašą, sėkmės
 49. -1 taškų(-ai)
  Visu pirma, šiame serveryje žaidžiu jau virš savaitės, kadangi negavau per visą tą laiką bano, tai maniau, kad galima buvo žaisti toliau. Visu antra, jeigu tu turėjai įrodymus visą šitą laiką, manyčiau turėjai mane užbaninti būtent tuo metu kada paleido serverį. Visu trečia, kodėl aš baną gavau būtent tuo metu, kai dalyvavau pilyje ir tavo frakcijos nariai vienas po kito pradėjo mirinėti nuo manęs? Ketvirta, kodėl tu, kaip šio serverio eventeris, reklamuoji kitą projektą forume? Penkta. Tie "alertai" nėra mano kaltė, jeigu serveris nesusitvarko su savo klaidomis, tai nereikia visą kaltę suversti ant vieno žmogaus, kai nėra jokių įrodymų. Be to, tavo įrodymai nieko neįrodo. Aš galiu parašyti, kad esu Anglijos princas, tačiau manim niekas nepatikės, be to, dėl šito serverio nuhackinimo "prisipažino" keli žmonės. Vienas iš žinomesnių _Igor.
 50. -1 taškų(-ai)
  kai jus melagiai xD jus yradomus kelkit tada jei as taip darau o ne meluokit cia
×