Jump to content

Aiur

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  132
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  8

Aiur laimėta diena: Lapkritis 7 2019

Aiur turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

41 Nuostabus

Apie Aiur

 • Rangas
  Patyręs Kasėjas

Informacija

 1. gryni freepost. dėl to, kad pirmas bug bus netaisys, visus peržiūri ir taiso ;-;
 2. aaaaaaaaaaaaaaaaaa tu senbuvis turi žinot kad reik apklausos kad į tavo idėją žiūrėtų feniksas o 30+ už kad gal GAL padarytų už, @MrEdgariuxdu gavai atsakymą kokių rank reik? sargo, cm naujo, D bloko ultrahardcore po prestizu, viskas siūlyta buvo kam kartot jei neprideda
 3. nepritariu, bruh tu įsivaizduoji, kad visi labai nori pvp eiti. aš nei vieno seto neturiu, o mirt nenoriu, ačiū. “tai nepriimk tpa” lyg nebūtų galima bugintis “tai fix bug” svajonė lik sveika, citata iš fenikso: “visų bug neįmanoma ištaisyt”
 4. sugadint? suknist? pakenkt? pablogint? suardyt? kad supist pasakyt specialiai dėl kietumo ir atsiprašyti yra žemas lygis. supis gyvenimą žmogui matai vierchas nuvers iš sargų o ble nu teisingai gyvenimo pabaiga bus
 5. kaip suprantu is pavadinimo kad kaledu event nebus? sitie event paskutiniai 2019?
 6. optimalu jei reikia i c bloka, o i kitus reiks eiti so whats the point kai gali /vip-blokas ir pasirinkt
 7. bet jis ir nezudo, o petas žudo, o tai yra PvE ir nesiskaito kaip PvP
 8. svarbi info

  as jauciu tavo gilu soka per zinute. zinok, kad viskas bus gerai. MES KAIP MCPRISON.LT PROJEKTO ZAIDEJAI KAZKAIP ATSIGAUSIME IR ISEISIME PO SITO IVYKIO DAR STIPRESNI! (ir tikekimes su narkotiku update lol)
 9. svarbi info

  sveiki draugai norejau pranesti kad ipinkpanda jums visiems melavo sitiek laiko!!!!! ji istikro NERA MERGA!!! IKR AS IRGI BUVAU SOKIRUOTAS irodymai:
 10. super idėja: tie, kas grobė fc (tarkim iš fc A grobė GustelFly, SpAcE, o lasisa kažką ten statė arba mobaurino fermoj ir nelindo į kautynes, o iš fc B padėjo gint arba stovėjo teritorijoj ar kažkas tokio tik DFDavid, Espaish ir TautasJ, o kokia MisNese chat'ino visą laiką C bloke ir nežengė kojos į visą šitą) gaus po grobimo periodo alert'ą, kad pavyko/nepavyko grobimas ir koks prizas. Iš fc A gaus alert'ą tik GustelFly ir Space, o iš fc B gaus alerrt DFDavid, Espaish ir TautasJ, Misnese ir lasisa nieko nedarė, tai, kad nebūtų spam'o naujokam ar tiem, kam vps nerūpi, jiem nerašyt. Arba siųsti visiem fc nariams iš tų fc msg, bet padaryti komandą, kuri toggle'ina ar gauti msg ar ne.
×