Jump to content

Aiur

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  120
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Aiur laimėta diena: Rugsėjis 12

Aiur turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

36 Nuostabus

Apie Aiur

 • Rangas
  Patyręs Kasėjas

Informacija

 1. sveikas sugrizes i musu mirtinguju zeme
 2. tau kas turejo taip susisapnuot kad ant tiek nusivaziuot
 3. ultra super duper mega draugiskas zmogus, moka dirbti si darba, as uz!
 4. noreciau pasiteirauti, kokio velnio dejai ita3, jeigu uz troll ita 2? ar cia irgi is tos serijos "atsikniskit nuo manes as geriausias sargas komandoj tik kad trollinat tai darau ka noriu"?
 5. bet jis ir nezudo, o petas žudo, o tai yra PvE ir nesiskaito kaip PvP
 6. Realiai no idea kuom jus ji keisit kad kažkas normaliau būtų dabar HoPPy ims primeti dugną jau valom
 7. svarbi info

  as jauciu tavo gilu soka per zinute. zinok, kad viskas bus gerai. MES KAIP MCPRISON.LT PROJEKTO ZAIDEJAI KAZKAIP ATSIGAUSIME IR ISEISIME PO SITO IVYKIO DAR STIPRESNI! (ir tikekimes su narkotiku update lol)
 8. svarbi info

  sveiki draugai norejau pranesti kad ipinkpanda jums visiems melavo sitiek laiko!!!!! ji istikro NERA MERGA!!! IKR AS IRGI BUVAU SOKIRUOTAS irodymai:
 9. super idėja: tie, kas grobė fc (tarkim iš fc A grobė GustelFly, SpAcE, o lasisa kažką ten statė arba mobaurino fermoj ir nelindo į kautynes, o iš fc B padėjo gint arba stovėjo teritorijoj ar kažkas tokio tik DFDavid, Espaish ir TautasJ, o kokia MisNese chat'ino visą laiką C bloke ir nežengė kojos į visą šitą) gaus po grobimo periodo alert'ą, kad pavyko/nepavyko grobimas ir koks prizas. Iš fc A gaus alert'ą tik GustelFly ir Space, o iš fc B gaus alerrt DFDavid, Espaish ir TautasJ, Misnese ir lasisa nieko nedarė, tai, kad nebūtų spam'o naujokam ar tiem, kam vps nerūpi, jiem nerašyt. Arba siųsti visiem fc nariams iš tų fc msg, bet padaryti komandą, kuri toggle'ina ar gauti msg ar ne.
 10. TRIUSKINTI IR NAIKINTI. ps ibas sake kad "taisom bugus o ne naikinam petus" nors nesugeba taisyt tai kzn pss marius mldc
 11. kiek kartu ta sakei pacanas gal jau 15 kart leavines/grizes jei ne daugiau
 12. this is how you get banned for blist dengimas
×