Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/110 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Lunatic

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  70
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1
 • Praleido laiko forume:

  20h 52m 45s

Lunatic laimėta diena: Gegužė 12

Lunatic turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

15 Puiki

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Titan
 • Papildomas darbas
  Chat Moderatorius
 • IGN
  Lunatic

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

Šis blokas buvo išjungtas ir jis nėra rodomas kitiems.

 1. Lunatic 2 lygis. Skaičius: 4 DC: lunatic#9193
 2. Sveiki, pažeidėte šią taisyklę: ➦ Jeigu žaidėjas "spam'ina", t.y. piktybiškai rašo žinutes atskirai po vieną žodį ar daugiau po 5 tokių žinučių - tildyti 10 min., nurodant priežastį "spam". Įspėti nereikia. Kaip supratote, dėl šios priežasties įspėti žaidėjo nereikia. Savo įrodymų nepateiksiu, kadangi Jūsų nuotraukoje matosi pažeidimas. Geros dienos.
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?:Lunatic Aprašykite klaidą: Trūksta geležinių durų A bloke esančioje kepykloje. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama) : https://imgur.com/a/5yZoxK1
 4. Anketos forma prižiūrėtojui: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Lunatic. 2. Jūsų amžius?: 17. 3. Papasakokite apie save: Racionalus, šiek tiek drovus asmuo, visuomet norintis tobulėti ir greitai mokantis iš savo klaidų. Visada turiu norą būti geriausias, kad ir ką bedaryčiau - galima sakyti, esu "competetive" asmenybė, norinti visuomet konkuruoti su kitais. Žingeidus, paslaugus žmogus - tai apibūdina mane. 4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas. 5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Visų pirma, norisi tapti ne tik prižiūrėtoju, tačiau ir prisidėti prie projekto Administracijos, kadangi su šiuo serveriu, galima sakyti, užaugau - stebėjau itin daug prisidėjusius Administracijos narius kaip DFDavid, jt, buvusį CM direktorių Ernestą ir daugelį kitų. Norisi palikti savo žymę istorijoje ir bent šiokį tokį laiko tarpą vesti serverį į priekį, prižiūrint jį ir blokuojant kenkėjus. 6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume stengiuosi praleisti kuo daugiau laiko ir sekti diskusijas - čia praleidžiu minimaliai 2 valandas per dieną. Serveryje pastaruoju metu nebuvau toks aktyvus dėl mokslo metų pabaigos ir netikėtai užklupusio darbų kalno, tačiau čia mėginu praleisti 2 - 3 valandas per dieną. ( savaitgaliais, žinoma, daugiau ) 7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Šališkumas, nepagarba serverio žaidėjams, impulsyvumas, pastovus noras įrodinėti savo tiesas racionalumo stokojantiems žaidėjams. 8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Išsiskiriu savo geba dirbti paskirtą darbą nešališkai ir į jį neįterpti savo pačio jausmų - du mėnesius atlieku Chat Moderatoriaus pareigas ir manau, jog mano nešališkumas būtent šioje srityje atnešė labai daug pliusų. Kas liečia pačio Prižiūrėtojo pareigas - turiu šiek tiek patirties tiek naudojant, tiek gaudant neleistinų programų naudotojus. Galiu pridurti, jog taipogi tobulai rašau lietuviškai, kas taipogi yra tik didelis pliusas. 9. Turite paslaugų serveryje?: Taip. 10. Jūsų kontaktai (Discord): lunatic#9193 11. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Ganėtinai banalus klausimas. Prisidėti prie serverio gerinimo būnant Prižiūrėtoju - prižiūrėti serverį, siūlyti naujų dalykų savininkui, dirbti kartu su Administracijos komanda ties nuolatiniu serverio tobulėjimu ir priežiūra, bei žinoma, kenkėjų/neleistinų programų naudotojų gaudymas yra tie dalykai, kurie ir priklauso Administracijos pareigas einančiam žaidėjui. 12. Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Visuomet ieškau perspektyvų ir nesustoju vietoje - žinoma, jog norėčiau kilti aukščiau.
 5. Abejoju, ar Jums yra tekę matyti šį žaidėją atliekant Chat Moderatoriaus pareigas. Visiškas jų neatlikimas, pokalbių pažeidimų praleidinėjimas jam yra norma. Prieš. Pakomentavau viršuje, kodėl.
 6. 1.Jūsų nick žaidime : Lunatic 2. Ar uždėjote +rep mygtuką [BŪTINA]? : + 3.Jūsų skaičius (1-20) : 5
 7. Vardas žaidime: Lunatic Norima komanda: Mėlyna
 8. Idėjos papildymas: Rangai ir jų galimybės. Band. CM - pirmoji Chat Moderatoriaus pakopą. Išbuvus tam tikrą laikotarpį arba direktoriaus ( -ės ) nuožiūra būtų paaukštintas į kitą rangą. Gali nusižengti tik du kartus prieš būnant pašalintam iš komandos. Galimybės: - matyti visą pokalbių langą; - naudoti /uztildyti komandą. CM - reguliarus Chat Moderatorius. Galimybės: - visos galimybės, kaip ir band. CM; - gali nusižengti tris kartus vietoje dviejų, prieš būnant pašalintam iš komandos. Vyr. CM - aukščiausias ir paskutinis Chat Moderatorių rangas. Į šį rangą galėtų patekti tik tie Chat Moderatoriai, kurie yra prabuvę tam tikrą laiko tarpą CM komandoje ir yra stipriai prisidėję prie serverio veiklos, priežiūros bei plėtros. Tapti Vyr. CM būtų galima tik su savininko pritarimu. Galimybės: - visos galimybės, kaip ir band. CM/CM; - galimybė naudoti komandą /unmute; - galimybė naudoti komandą /ipban; - galimybė testuoti ( galbūt, jeigu savininkas leistų ) naujus atnaujinimus kartu su serverio Administracija.
 9. Koks Jūsų vardas žaidime?: Lunatic Koks Jūsų pasiūlymas?: Implementuoti Vyr. CM bei Band. CM rangus žaidime. Kiekvienas rangas galėtų turėti atskiras teises, galimybes, o Vyr.CM būtų panašiai kaip Alfa-Sargybiniai - galbūt turėtų teisę bausti žaidėjus IP blokavimais už reklamą ar kažką panašaus, ko negali nei Alfa-Sargybiniai, nei mažesnių rangų Chat Moderatoriai. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Serverio Chat Moderatoriai turės didesnę motyvaciją ir daugiau noro žaisti serveryje žinodami, jog direktorius ( -ė ) gali bet kada juos paaukštinti iki sekančio laiptelio, su kuriuo jie gautų daugiau privilegijų. Taipogi serverio Administracijai tokiu būdų būtų paprasčiau išsirinkti tinkamus kandidatus į sekančias CMD pozicijas.
 10. Netgi tris priekalus? Jeigu matematika manęs neapgauna, iš vieno stacko išeitų vos du priekalai. Žymiai pigiau yra pirkti iš kitų žaidėjų ar BM, negu leisti pinigus ant geležies serverio parduotuvėje ir taip mokėt du ar tris kartus daugiau nei galėčiau pirkdamas iš žaidėjų. Labai ačiū už patarimą!
 11. Koks Jūsų vardas žaidime?: Lunatic Ką norite nusipirkti?: Priekalus. Kokia jūsų siūloma kaina?: Galime mokėti iki 800 frankų. Papildoma informacija: Superkame iki 1 stack'o priekalų, susisiekite žaidime ar forumo ĄŽ.
 12. Sveiki, idėja dėl moliūgų jau buvo pasiūlyta ankščiau.
 13. Kaip ir Frodo minėjo, narkotikai labai skamba pay2win. Galėtum implementuot, kad visi paslaugas turintys galėtų kažkaip su tais narkotikais užsiimt, ar galbūt jie turėtų kažkokią įtaką pvp metu ( pvz. panaudojus narkotikų, gauni trijų sekundžių Regeneration V ar kažką panašaus. ) Svarbiausia, jog šie žodžiai neliktų tik žodžiais. Didžiausios sėkmės darbuose!
 14. Geriau įteisinti baudimą laikinu 5d. blokavimu, jeigu laimėjimo atvėju žaidimo organizatorius negražina laimėtų pinigų. Panaikinti gamblinimą ( šiame atvejyje FG ) būtų beveik neįmanoma.
 15. 2012 - 2016 buvo dar tas laikotarpis, kai kažką darydavote. Nuo 2016 - tų kažkaip net žaidėjų siūlomos idėjos nebetiko. Ačiū už viską. Už visus neargumentuotus forumo banus, siūlomų idėjų atmetimus, pasiuntimus toli toli ir ne tik. Smagu žinot, kad nebesate serverio savininkas.
×
×
 • Create New...