Jump to content

iPinkPanda

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  222
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5
 • Praleido laiko forume:

  22m 33s

iPinkPanda laimėta diena: Vasaris 23

iPinkPanda turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

92 Nuostabus

Apie iPinkPanda

 • Rangas
  Aukso ieškotojas(a)
 • Gimtadienis 2002.03.19

Informacija

 • Lytis
  Moteris
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Titan
 • IGN
  iBlack/PinkPanda

Kontaktai

 • Discord
  GazuotaDuona69#6969

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.251 profilio peržiūros
 1. Nei už nei prieš. /neutral. Kadangi su tokiais dalykais, panašu bus kaip į flood'ą "Ė davai paskolink pinigų". Su kitais altais išskaidymu, manau kiti kažkiek žinos acc, sakys negrybauk t.t, matysis, kad kokie žmogaus 3 acc paskaidyti, vistiek bus sąraše "turtingiausiu". O ir taip ganėtinai prašo paskolinti arba DUOTI pinigų. Matosi viskas parašius /f who nickname, nuvedi pelytę ir matai kiek turi :Dd Bet šiaip mano nuomonė sakau / neutral.
 2. Už! Puikus žaidėjas, atsakingas, sąžiningas 😉
 3. Jūsų nickas žaidime: iBlackPanda Pažeidėjo nickas žaidime: ddhdjd Kuom nusikalto?: Reklama Įrodymai (foto, video) BŪTINA :
 4. Nepadeda nei vienas iš šių variantų.
 5. 1. Jūsų nickas žaidime: iBlackPanda2. Klausimas: Kodėl neina prisijungti prie serverio? Jau bandžiau realiai daug kartų jungtis ir tvarkiau pc. Pirmai grįžusi po ilgo laiko į servą, pradėjo mėtyti šitokias nesąmones kaip "java.net.ConnectException:......." galvojau intikas, dariau rr , bandžiau ir per stacionaru kompą, ir loptop'ą, ir net su Mob., duomenimis niekas nepadėjo, neveikė apskritai. Feniksui bandžiau rašyti ( kai still buvo sav.,) , kažką tvarkė, gal 2h poto veikė. Kadangi užvakar vėl nutiko tokia pat situacija, atkūriau pc , viską ištryniau, bandžiau JAVA instaliuot nėjo mėtė error'us. Poto vėl atkūriau, šiaip ne taip padėjo draugas, tada vistiek neleido į serverį, tada žiūrėjau visokius video youtube'je ir vos ne taip leido prisijungti. Pažaidusi ne ilgą laiką, vakar tapau Sargė, viskas buvo kaip ir normaliai, bet šįryt bandžiau jungtis nesutampa ip, rašiau Dominykui, galiausiai sako sutvarkė, bandžiau jungtis ir vėl pradėjo mėtyti tapati dalyką kaip ir prieš tai. NUOTRAUKOS: 1. https://prnt.sc/rlvyb2 2. https://prnt.sc/rlvyx2 3. https://prnt.sc/rlvza3 Mano nuomonė, kad t.y serverio vidinė problema, o ne su mano pc ar internetu, nes kiti serveriai veikia. Jeigu kažkas išmanot apie tai ir galit man padėti, susisiekit į dc : GazuotaDuona69#5111 BŪSIU LABAI DĖKINGA! ( nebelaiko nervai :)) )
 6. Aš atėjau nei pyktis nei ką, bet nu c'mon, jeigu jau darai konkursą, daryk ir video, kad visiems būtų aišku, nes ir taip matomai atrodo draugams atidavei, kurie tiesiog taip šika "pinigais" , tai jeigu nenori, kad pyktų visi, reikia logiškai daryti konkursą su video.
 7. 1. Koks Jūsų vardas žaidime?: iBlackPanda 2. Ar paspaudėte + REP? [BŪTINA] : Taip! 3. Kokį skaičių renkatės? ( 1- 20) : 6
 8. 1) Jūsų IGN žaidime: iBlackPanda 2) Numeris, kurį renkatės: 8
 9. Einu prisipirkt raktų už 1 e
 10. 1. Nick žaidime: iBlackPanda. 2. Kokį skaičiu renkatės (1-25): 4. 3. Nuomonė apie mane: Be nuomonės.
 11. Sveikas atvykęs, tikiuosi padarysi tvarką ir atgaivinsi serverį. Beje jau buvau nusivylusi, kad niekas nieko nebedarys šiame serveryje, bet pasirodo judės TIKIUOS pirmyn ir be abejo žaisiu toliau. Tai didžiausios sėkmės ir linkiu neprarasti motyvacijos gerinant serverį!
 12. Mane nervai ima, kad už paslaugą, kurią sumokėjau, negaliu naudoti jos pagal paskirtį ir tos dienos dabar jau 2, jei neįleis dar šiandien, bus VELTUI prašvaistyta tam tikrą dalis pinigų sumokėta už paslaugą.
×