Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

iPinkPanda

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  235
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5
 • Frankai

  7 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  2h 22m 3s

iPinkPanda laimėta diena: Vasaris 23

iPinkPanda turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

106 Nuostabus

Apie iPinkPanda

 • Gimtadienis 2002.03.19

Informacija

 • Lytis
  Moteris
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  iPink/BlackPanda

Kontaktai

 • Discord
  GazuotaDuona69#6066

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.589 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: iBlackPanda 2. Jūsų amžius?: 18 3. Norima administracijos pozicija?: Bandomasis prižiūrėtojas 5. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Bandydavau į šitą kolektyvą prisijungti kažkuo vis padėdama, nenorėdavau niekad nieko blogo, tik kartais paimdavo nervai, dėl tam tikrų susiklosčiusių situacijų, bet neverskime lapų atgal. Noriu tapti ir padėti žmonėms, jau ne kartą serveryje užsiimdavau "pagalbos" pareigomis. Kaip galėdavau taip padėdavau žaidėjams. Kiek galėčiau tiek prisidėčiau savo idėjomis ir t.t. 6. Kodėl turėtume priimti tave?: Nes gal esu vienintelis toks žmogus, kuris neklauso kitų nuomonės, nesusidaro pagal ją apie kitus žmonės. Nenaudoju palengvinančių programų, nekenkiu serveriui. Manęs lengvai niekas nepapirks, kaip kažką kažkada papirkdavo ir vykdavo nesąmonių nesąmonės 7. Jūsų kontaktai (Discord): GazuotaDuona69#6066 8. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Kuo galėčiau - tuo padėčiau. Aišku, gi kalnų nenuversčiau, bet pakviesčiau senus žaidėjus prisijungt, kuriuos pažįstu, pabandyčiau pasiūlyt kitiems prisijungti, platinčiau serverį, padėčiau jį patobulinti, kiek tik eina. 9. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Įdomi.. hmmm. Tokios informacijos gal ir nėra, bet kas žino, kas nežino esu vardu Vilma. Turiu ir gerąją pusę, bet visi įsivaizduoja, kad esu bloga, "stumikė" t.t Esu draugiška su visais galiu sutarti, pasitikėti gan, bet jei tą pasitikėjimą praranda padarę kažką, ar atsuka nugara ir varo ant kitų apie mane, tad atleiskite - jūs man nebeįdomus. Su tokiais žmonėmis neturiu ko bendrauti. Neimu į galvas apie save sakančius žodžius. Esu sąžininga, padedanti kiekvienam ir kažkiek kantrybės.
 2. I like it! Žiauriai užkabino pirmos sekundės, bet ir pilyje buvo daug linksmumo matau. Laukiu nesulaukiu transliavimo pilies kitos. :)) Džiugu, kai servas atsigauna :))
 3. Nei už nei prieš. /neutral. Kadangi su tokiais dalykais, panašu bus kaip į flood'ą "Ė davai paskolink pinigų". Su kitais altais išskaidymu, manau kiti kažkiek žinos acc, sakys negrybauk t.t, matysis, kad kokie žmogaus 3 acc paskaidyti, vistiek bus sąraše "turtingiausiu". O ir taip ganėtinai prašo paskolinti arba DUOTI pinigų. Matosi viskas parašius /f who nickname, nuvedi pelytę ir matai kiek turi :Dd Bet šiaip mano nuomonė sakau / neutral.
 4. Nepadeda nei vienas iš šių variantų.
 5. 1. Jūsų nickas žaidime: iBlackPanda2. Klausimas: Kodėl neina prisijungti prie serverio? Jau bandžiau realiai daug kartų jungtis ir tvarkiau pc. Pirmai grįžusi po ilgo laiko į servą, pradėjo mėtyti šitokias nesąmones kaip "java.net.ConnectException:......." galvojau intikas, dariau rr , bandžiau ir per stacionaru kompą, ir loptop'ą, ir net su Mob., duomenimis niekas nepadėjo, neveikė apskritai. Feniksui bandžiau rašyti ( kai still buvo sav.,) , kažką tvarkė, gal 2h poto veikė. Kadangi užvakar vėl nutiko tokia pat situacija, atkūriau pc , viską ištryniau, bandžiau JAVA instaliuot nėjo mėtė error'us. Poto vėl atkūriau, šiaip ne taip padėjo draugas, tada vistiek neleido į serverį, tada žiūrėjau visokius video youtube'je ir vos ne taip leido prisijungti. Pažaidusi ne ilgą laiką, vakar tapau Sargė, viskas buvo kaip ir normaliai, bet šįryt bandžiau jungtis nesutampa ip, rašiau Dominykui, galiausiai sako sutvarkė, bandžiau jungtis ir vėl pradėjo mėtyti tapati dalyką kaip ir prieš tai. NUOTRAUKOS: 1. https://prnt.sc/rlvyb2 2. https://prnt.sc/rlvyx2 3. https://prnt.sc/rlvza3 Mano nuomonė, kad t.y serverio vidinė problema, o ne su mano pc ar internetu, nes kiti serveriai veikia. Jeigu kažkas išmanot apie tai ir galit man padėti, susisiekit į dc : GazuotaDuona69#5111 BŪSIU LABAI DĖKINGA! ( nebelaiko nervai :)) )
 6. Aš atėjau nei pyktis nei ką, bet nu c'mon, jeigu jau darai konkursą, daryk ir video, kad visiems būtų aišku, nes ir taip matomai atrodo draugams atidavei, kurie tiesiog taip šika "pinigais" , tai jeigu nenori, kad pyktų visi, reikia logiškai daryti konkursą su video.
 7. Mane nervai ima, kad už paslaugą, kurią sumokėjau, negaliu naudoti jos pagal paskirtį ir tos dienos dabar jau 2, jei neįleis dar šiandien, bus VELTUI prašvaistyta tam tikrą dalis pinigų sumokėta už paslaugą.
 8. Labas, malonu susipažint Lukai, aš Vilma -iBlackPanda. Tikiuosi sutarsim ir tapsim draugaus :)) Sėkmės žaidžiant !
 9. Ei ei ei, vyrai nesimuškite palaukit manęs XDDDDD
 10. Žiūriu vis kariaujat ir pykstatės :DDD Nu kaip visada. Susikursma publicita susikursma I guess.
 11. Neterškit mano temos su savo Š* Ok? :))))
×
×
 • Create New...