Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 202 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 11236 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

MrGamerLTU

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  293
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4
 • Frankai

  0 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  18h 25m 23s

MrGamerLTU laimėta diena: Sausis 31 2020

MrGamerLTU turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

50 Nuostabus

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.259 profilio peržiūros
 1. Koks Jūsų vardas žaidime?: edga0807 Aprašykite klaidą: Įleidžia į serverį su 1.12.2, bet su 1.16.4 rašo kad turi naudoti 1.16.4 Pridėkite įrodymus (rekomenduojama): (jeigu reikės pridėsiu)
 2. na, kiti negali, o kai jie yra ieškomi tai ir įskaityti tokia tamsia spalva sunku kai dar naktis žaidime arba kaleime labai tamsu. (nustatymus esu nusistates kad šviesu būtu bet kalbu kurie nemoka to padaryt), norint surasti koki žaidėja drauga pvz nesurastum arba praleistum netyčia nes neįskaitai normaliai nickų.
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?: edga0807 Koks Jūsų pasiūlymas?: Pakeisti nick'o spalvas į baltas (kaip default) Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Kai reikia mums ieškoti ieškomų labai sunku įskaityti nick'ą kai reikia, pvz yra laikas1 ir laikas2 ir nematai skaičių nes sunku įskaityti reikia suimti pvz laikas1 o surakini laikas2 nu ždž arba skaityk tą nicką 10 min arba rakinėk ir skaityk ką surakinai ir atsiprašinėk.
 4. Šaunu girdėti tokia naujiena, kad projektas sugrįš atgal į seną fenikso projekta, tikiuosi labai gerų pakeitimų! Sekmės Žygį!
 5. žėk, tu pirma kai buvai filmavęs tą kitą čytą, nufilmavai, kita diena turbūt nusipirkot po vipą ir tu pasijungei čytus tada, arba su kitu draugu tu sakiai nufilmuot kaip čytini ir įkelt į yt, ir kai baną gavai, apsimetei kad modą naudojo, ip nesikeis jeigu tas DrinX buvo, nebent pas tave IP yra dinaminis
 6. norėčiau pasakyt, kanalai keičiasi, įkėlimo data keičiasi, DrinkX pirma su draugu čj kalbėjo, po to jie nusitelino į vip blocką ir drinkx pasijungė čytus ir skraidė, o tuo tarpu tas kas jį filmavo (kuris skraidė) pasikeitė skiną. Nu t.y Nikol nufilmavo kaip tu čytinį ir tipo tu parašei kad modą naudojo hmh, gerai bandai adminus prankinti ane?
 7. taigi jeigu grąžintu tab funkcija su nicku, parašai kaz (paspaudi tab) ir gauni visa nicką, bet sargyboje tas su edg (pvz) parašius neveiktu jei bauda nori uždėti, o jeigu susirašinėti irgi tai neveikia. (į public chatą) už tą įdėja kuria parašė solvedmistery esu /už
 8. šita klaidą jau parašiau elžygiui privačiai. Taip pat ir man neina atidaryti jos su titan paslauga
 9. Taigi tavo @NeonPlusX noras būti sargybos direktoriumi po metų (ar 2) išsipildė, sveikinu tave tapus sargybinių direktoriumi, žinau kad pavelavau šita rašyti, bet tikiuosi prisiminsi būdamas sargybos direktoriumi vis perskaitęs šį postą. Taip pat ačiū žygiui už projekto tobulinimą ir gerinimą, tikiuosi tokių momentų (žiurėti čia) nebebus. Bei tikiuosi ir gal kiti tikisi, kad projektas išgyvens bent 8 metus (geriausia būtu kad išgyventu dar ilgiau). Žygiui linkiu gero tobulinimo o neonui gero sargų tvarkymo / prižiūrėjimo ir tikiuosi neiškrisi per 6 mėn kaip dominykas.
 10. Pize, sužinojau ko nesakiai. Dėkui tau. P.s uždėjau -rep ir daviau 0 frankičiu
 11. žiauriai laukiu kada įleisi mus į serverį. Gražiai atrodo, pirma nuotrauka atrodė kad nesąmonė bet poto tikrai gražu, geriau už senesnę versija
 12. įdomu, ar kaleimas bus didesnis, ir daugiau kur bus galima praeiti, ar kaip tik mažesnis ir mažiau visokių posukiu ir pnš?
 13. Nu pažiurėsime kaip tau seksis padaryti tą wipe :), tikiuosi gerai
 14. wow, tikrai geri atnaujinimai, jeigu tikrai tai įvyks, tada pradėsiu išnaujo žaisti LAUKIU :)))
 15. Neturi 50 postų forume, tau trūksta 2 postų kad galėtum dėti reactionus, Aišku. Ačiū. Free post :D?
×
×
 • Create New...