Jump to content

NightTime

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  73
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  11

NightTime laimėta diena: Sausis 9

NightTime turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

136 Nuostabus

Apie NightTime

 • Rangas
  Kasinėtojas(a)

Informacija

 1. Ooooooo, sv sv! Laukėm sugrįžtant!!! Ne tiek daug jau ir pasikeitė... Galaktikos vis dar nėra (dėja, turbūt negrįš, bet vistiek dar laukiam), žaidėjai maždaug tie patys (aišku, kai kurie mldc leavino, bet grįžo keletas seniau žaidžiusių mldc žaidėjų). Didžiausias pasikeitimas, kaip jau visi minėjo, turbūt Global Wipe’as. Ai, ir dar tik 3 sargai yra, tai joa.
 2. Susitaisė po Global Wipe’o.
 3. Čia yra greičiausiai nuo serverio lag'o. Lag'o metu, išmesti daiktai nepasiema nuo žemes ilgiau, nei normialiai. Tai parodo, kad lag'o metu, serveris praleidinėja žaidimo „tick'us". „Tick" (angl.) daugelyje žaidimų (įskaitant ir Minecraft) esantis laiko vienetas. Žaidimuose dažniausiai būna ciklai, kurie atlieka visus reikiamus apskaičiavimus, veiksmus, ir t.t.. Šis vienas cicklas vadinamas „tick" arba „game tick". Minecraft'e, 1 „tick" = 0.05 sekundės, taigi, 20 „tick'ų" = 1 sekundė. Taigi, lag'o metu greičiausiai kai kurie „tick'ai" yra praleidžiami, ir laikas žaidime eina lečiau. Jeigu pažiurėtumete ką reiškia žodis „lag" anglų kalboje, greičiausiai geriausias vertimas būtų „atsilikimas" (pagalvokite apie „jet lag" reikšmę). Serverio lag'as = serverio {laiko} atsilikimas. Taigi, kad šią „klaidą/bugą" sutvarkyti, reikia sutvarkyti serverio lag'ą. Jei „tick'ai" yra praleidžiami, tai greičiausiai reiškia kad serveris nespėja paskaičiuoti visų žaidėjų veiksmų per tą 0.05 sekundės laikotarpį. Sprendimas - dedikuoti daugiau RAM'o serveriui, arba žaidėjų limitą sumažinti iki ~40. Esu tikras, ir žinau kad dauguma kitų žaidėjų pritartų, kad geriau dedikuoti daugiau RAM'o.
 4. Juos reikia filmuoti, nes ten kažkada kažkoks žaidėjas yra padirbęs video įrodymus, ar kažkas panašaus. Bet tas launched_version ir tai nieko nepasako, nes tiesiog gali persivadinti folderį, ir viskas. Visiška nesamonė kai akivaizdžiai žaidėjas sukčiauja, bet būna nenubaustas vien dėl snooperių. Būnant Alfa galima prisivirti daug košės. Pasidarai įrodymus, /pilis ban, ir oops, pasirodo nenufilmavęs snooperių! Palengvins cheaterių gaudymą, daugiau cheaterių bus nubausta. Tikrai už!
 5. Sveiki, Man kartais būna sunku išsirinkti kokią privilegiją pirkti (žinau, aš keistuolis). Vip, ar SuperVip? Išvis, koks skirtumas? Na, neturėjau ką veikti, taigi sukūriau Google Sheets kuriuose surašyta ką kiekviena privilegija duoda. Su šiuo dokumentu turėtu būti labai lengva privilegijas palyginti, pamatyti skirtumus tarp jų. Tikiuosi, kad kažkam tai pravers! https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LEVNAx0d7P2zD3qOyBf7wjaCXJ3e-GZjMVKAB-F710s/edit?usp=sharing (Šis Google Sheet yra anonimiškas - dokumentą galite žiurėti neprisijungus prie savo Google paskyros, bet net jei esate prisijungęs, Jūsų vardo, pavardės, elektroninio pašto, ir kitų duomenų nerodys nei man, nei kitiems.) Prašau kritikuoti šiuos Sheet'us, parašykite visas pastebėtas klaideles (kad ir labai smulkias), misinformaciją, ką galiu pridėti arba pagerinti. Dėkui! Be to, nežinau ar įkėliau šį pranešimą į teisingą sub-forumą Edit: Reikėjo į Gidus (Kaip išsirinkti paslaugą?) Planuoju pridėti visų privilegijų /kit, ir kokie daiktai iš jų gaunami. Change log'as:
 6. Nuzas viską puikiai (as always) pasakė apačioje. būtina įgyvendinti
 7. Taigi, tu turi pagaliuką ir medinį kardą. Vien tik iš to matosi, kad nori sargybinį suklaidinti, ir greičiausiai nuversti. Dabar pakalbėkime apie pačią situaciją. Tu rodai pagaliuką kelis kartus, tada greitai parodai medinį kardą. Sargybinis tave surakina. Tu parašai „?”, „neturiu”. Išmeti pagaliuką. Visados, panašiose situacijose, kai galvoji kad žiauriai suklydai, būna šokas, šaltas prakaitas. Visados pirmas refleksas būna žaidėją paleisti. Ir šiuo atvėju, sargybinis pasielgė TEISINGAI. Jis supranta, kad free /ita yra žymiai blogiau, nei neuždėtas /ita. Tu sargybinį privertei persvarstyti savo sąžinę. Aš esu tokioje situacijoje uždėjęs /ita, ir jis buvo free. Buvau nubaustas stipriai. Simelas yra praktikantas. Taip, tai tikrai nereiškia kad jis gali eiti ir free kill’int visus be priežasties, ir už tai nebūti nubaustas. BET, praktikantai, ypač tie kurie sargauja patį pirmą kartą, turi pereiti nuo parašytų taisyklių supratimo, iki šių taisyklių taikymo žaidime. Skamba easy peasy, bet taip nėra. Pats tai puikiai žinai. Rašydamas papeikimus praktikantam, tu gal parodai kad supranti taisykles. Bet kad jas moki taikyti teisiklingai žaidime - nei trupučio. Tai jeigu nori visiems įrodyti kad esi vertas būti sargybiniu, pildyk į sargus, ir parodyk mum visiem kad moki sargauti gerai, o ne bandyk nuvertinėti žaidėjus kurie dar tik PRAKTIKUOJASI dirbti sargybiniais. Dar kartelį, be jokio sarkazmo ar ironijos - jei nori pasigerinti savo reputaciją, pildyk į sargus, o ne piktybiškai klaidink naujokus, tuom parodydamas, kad kažką ten supranti. Žaidime esu „Kava”. Irgi esu praktikantas. Sargausiu iš karto po šito komentaro įkelimo. Lauksiu tavo papeikimų man, bet prašau, neberašyk jų kitiem. Taip pat lauksiu tavęs sargybos komandoje. Jei reikia pagalbos, susisiek su manimi per Discordą - Nighttime#0542. Ten, gali mane kolioti, arba paprašyti kad parašyčiau anketą už tave. Abiejais atvėjais, būsiu laimingas. Sekmės.
 8. O dieve djpalio kokias čia nesamones keli. Išprotėjai? Gi sveikini žaidėjus... čia nusikaltimas! Reikėjo juos iškeikti gi! Kaip tu čia... „Sveikini žaidėjus - atgal gausi gražius žodžius.” -McPrison žaidėjų filosofija On-topic: Sveikinu ir tave djpalio. Truputi pavėlavau, bet koks skirtumas. Čia bus tavo rugsėjo palinkėjimai tebunie šis menuo tau sekas irgi! (ir visi mėnesiai po šito) Ir toliau siek savo gyvenime to, ko nori. Linkiu išpildyti visus savo norus, ir atrasti save!
 9. Koks skirtumas. Jau nebesvarbu. Niekados niekas nepasikeis, nes čia ne „serveris kur žaidžia 500 žaidėjų”. Hmmm... man labai įdomu kodėl žaidžia tiek mažai žaidėjų... Tai gal išnaikinam ir visą sargyba? Nes kažkaip, ir nebe servas kur žaidžia 20 žaidėjų... Prisonas turi tiek daug galimybių. Ta prasme, nežinau apie jus, bet man Prisonas yra 100 kartų įdomiau nei ten kažkoks Survival. Norit žaist Survival - eikit žaist Singleplayer, pahostinkit serverį už 2e/mėn ir žaiskite su draugais, arba išvis, išmokite patys hostinti serverį, bus įdomus projektas. Na o su Prisonu yra kitaip. Reikia daug žaidėjų, kad būtų įdomu žaisti. Vienas nieko nepadarysi. Šis serveris turi tai, ko neturi daugelis geriausių Prison serverių pasaulyje - sargybos. Ta prasme, šis projektas turi tiek daug, bet kažkaip niekam nerūpi. Visiškai prarado ši tema esmę, dabar kometuoja „už”, „prieš”, ir t.t. Ir tai daugiau žaidėju nei maniau nesutiko su šia idėja. Honestly, tik norėjau padėti Kepejui. Bet koks skirtumas, jau iškankinot jį. 100% žinau kad naujas drk TIKRAI TIKRAI bus žiauriai aktyvus, bus jam VISKAS VISKAS VISADOS ok. Oi kaip ironiška kad čia visi stūmet ant Kepėjo aktyvumo... pažiurėsim į naujo drk aktyvumą po 3 mėn. (No offense naujam drk. Tiesiog welcome to McPrison.lt for 5-10 players) Skype’ai, užrakink temą prašau. Free Postinimo tema pasidarė. Dq in advance. Peace. Kavutė out.
 10. Kažkas keisto ir su inventoriais. Šiandien Karaliukui neleido užsidėti armoro, Karaliukui ir man karts nuo karto dingdavo maistas.
 11. Visai neblogi atnaujinimai, I gotta say. Apsauga nuo masinio free /ita bus labai gerai (tik dar nelabai supratau kaip viskas veikia), ir kiek suprantu adminai daugiau gaus valiutos, kaip ir pasiūlėme idėjoje. Same, same XD Jau apsidžiaugiau pamatęs paveikslėlį, galvojau pagaliau, Minecraft versiją atnaujino XDDD
 12. Priminsiu, jog jeigu Jus užblokavo alfa-sargybinis, skundas turi būti pildomas Sargybinių Nusiskundimų Sub-Forume pagal anketos formą, ir turi būti užpildytas per 48 valandas nuo įvykio. Jau praėjo gerokai daugiau nei 48 valandos, bet vis dar laikiau įrodymus: https://imgur.com/9H2uRxs
 13. Už ką jūs buvote nubausti: https://mcprison.lt/forumas/topic/29087-nubaustas-modep/
 14. Taip, šeip aš irgi apie tai buvau pagalvojęs. Galėtų būti įdėta /laikas arba /data komanda, kuri parašytų laiką, bei datą. Tą komandą reikėtų parašyti gale filmavimų, kaip dabar reikia parodyti snooperius. Forume dažnai matau, kad žaidėjai pasipiktina jog įrodymai seni. Manau ši komanda tikrai labai padėtų. Taip pat, visai praverstu /me komanda, kuri parašytų žaidėjo vardą, nes kartais būna sunku patikrinti tapatybę. Pavyzdys:
×