Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

NightTime

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  79
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  11
 • Frankai

  0 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  5h 47m 29s

NightTime laimėta diena: Sausis 9

NightTime turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

151 Nuostabus

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

Šis blokas buvo išjungtas ir jis nėra rodomas kitiems.

 1. 1.15 net nereikia, jei bus naujas kalėjimas :DD Jei bus keičiamos kasyklos, manau nebūtų per sunku ir pridėti naujų grupių. Vis dėl to, čia Prison serveris, o pasikelimas iš [C] į [Laisvas] labai trumpai trunka. Arba tada bent pervadinti tas egzistuojančias grupes (taip pat ir sargybinių grupes), kad nutolti nuo „kopijos".
 2. Ooooooo, sv sv! Laukėm sugrįžtant!!! Ne tiek daug jau ir pasikeitė... Galaktikos vis dar nėra (dėja, turbūt negrįš, bet vistiek dar laukiam), žaidėjai maždaug tie patys (aišku, kai kurie mldc leavino, bet grįžo keletas seniau žaidžiusių mldc žaidėjų). Didžiausias pasikeitimas, kaip jau visi minėjo, turbūt Global Wipe’as. Ai, ir dar tik 3 sargai yra, tai joa.
 3. Susitaisė po Global Wipe’o.
 4. Čia yra greičiausiai nuo serverio lag'o. Lag'o metu, išmesti daiktai nepasiema nuo žemes ilgiau, nei normialiai. Tai parodo, kad lag'o metu, serveris praleidinėja žaidimo „tick'us". „Tick" (angl.) daugelyje žaidimų (įskaitant ir Minecraft) esantis laiko vienetas. Žaidimuose dažniausiai būna ciklai, kurie atlieka visus reikiamus apskaičiavimus, veiksmus, ir t.t.. Šis vienas cicklas vadinamas „tick" arba „game tick". Minecraft'e, 1 „tick" = 0.05 sekundės, taigi, 20 „tick'ų" = 1 sekundė. Taigi, lag'o metu greičiausiai kai kurie „tick'ai" yra praleidžiami, ir laikas žaidime eina lečiau. Jeigu pažiurėtumete ką reiškia žodis „lag" anglų kalboje, greičiausiai geriausias vertimas būtų „atsilikimas" (pagalvokite apie „jet lag" reikšmę). Serverio lag'as = serverio {laiko} atsilikimas. Taigi, kad šią „klaidą/bugą" sutvarkyti, reikia sutvarkyti serverio lag'ą. Jei „tick'ai" yra praleidžiami, tai greičiausiai reiškia kad serveris nespėja paskaičiuoti visų žaidėjų veiksmų per tą 0.05 sekundės laikotarpį. Sprendimas - dedikuoti daugiau RAM'o serveriui, arba žaidėjų limitą sumažinti iki ~40. Esu tikras, ir žinau kad dauguma kitų žaidėjų pritartų, kad geriau dedikuoti daugiau RAM'o.
 5. Sveiki, Man kartais būna sunku išsirinkti kokią privilegiją pirkti (žinau, aš keistuolis). Vip, ar SuperVip? Išvis, koks skirtumas? Na, neturėjau ką veikti, taigi sukūriau Google Sheets kuriuose surašyta ką kiekviena privilegija duoda. Su šiuo dokumentu turėtu būti labai lengva privilegijas palyginti, pamatyti skirtumus tarp jų. Tikiuosi, kad kažkam tai pravers! https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LEVNAx0d7P2zD3qOyBf7wjaCXJ3e-GZjMVKAB-F710s/edit?usp=sharing (Šis Google Sheet yra anonimiškas - dokumentą galite žiurėti neprisijungus prie savo Google paskyros, bet net jei esate prisijungęs, Jūsų vardo, pavardės, elektroninio pašto, ir kitų duomenų nerodys nei man, nei kitiems.) Prašau kritikuoti šiuos Sheet'us, parašykite visas pastebėtas klaideles (kad ir labai smulkias), misinformaciją, ką galiu pridėti arba pagerinti. Dėkui! Be to, nežinau ar įkėliau šį pranešimą į teisingą sub-forumą Edit: Reikėjo į Gidus (Kaip išsirinkti paslaugą?) Planuoju pridėti visų privilegijų /kit, ir kokie daiktai iš jų gaunami. Change log'as:
 6. O dieve djpalio kokias čia nesamones keli. Išprotėjai? Gi sveikini žaidėjus... čia nusikaltimas! Reikėjo juos iškeikti gi! Kaip tu čia... „Sveikini žaidėjus - atgal gausi gražius žodžius.” -McPrison žaidėjų filosofija On-topic: Sveikinu ir tave djpalio. Truputi pavėlavau, bet koks skirtumas. Čia bus tavo rugsėjo palinkėjimai tebunie šis menuo tau sekas irgi! (ir visi mėnesiai po šito) Ir toliau siek savo gyvenime to, ko nori. Linkiu išpildyti visus savo norus, ir atrasti save!
 7. Koks skirtumas. Jau nebesvarbu. Niekados niekas nepasikeis, nes čia ne „serveris kur žaidžia 500 žaidėjų”. Hmmm... man labai įdomu kodėl žaidžia tiek mažai žaidėjų... Tai gal išnaikinam ir visą sargyba? Nes kažkaip, ir nebe servas kur žaidžia 20 žaidėjų... Prisonas turi tiek daug galimybių. Ta prasme, nežinau apie jus, bet man Prisonas yra 100 kartų įdomiau nei ten kažkoks Survival. Norit žaist Survival - eikit žaist Singleplayer, pahostinkit serverį už 2e/mėn ir žaiskite su draugais, arba išvis, išmokite patys hostinti serverį, bus įdomus projektas. Na o su Prisonu yra kitaip. Reikia daug žaidėjų, kad būtų įdomu žaisti. Vienas nieko nepadarysi. Šis serveris turi tai, ko neturi daugelis geriausių Prison serverių pasaulyje - sargybos. Ta prasme, šis projektas turi tiek daug, bet kažkaip niekam nerūpi. Visiškai prarado ši tema esmę, dabar kometuoja „už”, „prieš”, ir t.t. Ir tai daugiau žaidėju nei maniau nesutiko su šia idėja. Honestly, tik norėjau padėti Kepejui. Bet koks skirtumas, jau iškankinot jį. 100% žinau kad naujas drk TIKRAI TIKRAI bus žiauriai aktyvus, bus jam VISKAS VISKAS VISADOS ok. Oi kaip ironiška kad čia visi stūmet ant Kepėjo aktyvumo... pažiurėsim į naujo drk aktyvumą po 3 mėn. (No offense naujam drk. Tiesiog welcome to McPrison.lt for 5-10 players) Skype’ai, užrakink temą prašau. Free Postinimo tema pasidarė. Dq in advance. Peace. Kavutė out.
 8. Kažkas keisto ir su inventoriais. Šiandien Karaliukui neleido užsidėti armoro, Karaliukui ir man karts nuo karto dingdavo maistas.
 9. Priminsiu, jog jeigu Jus užblokavo alfa-sargybinis, skundas turi būti pildomas Sargybinių Nusiskundimų Sub-Forume pagal anketos formą, ir turi būti užpildytas per 48 valandas nuo įvykio. Jau praėjo gerokai daugiau nei 48 valandos, bet vis dar laikiau įrodymus: https://imgur.com/9H2uRxs
 10. Už ką jūs buvote nubausti: https://mcprison.lt/forumas/topic/29087-nubaustas-modep/
 11. Taip, šeip aš irgi apie tai buvau pagalvojęs. Galėtų būti įdėta /laikas arba /data komanda, kuri parašytų laiką, bei datą. Tą komandą reikėtų parašyti gale filmavimų, kaip dabar reikia parodyti snooperius. Forume dažnai matau, kad žaidėjai pasipiktina jog įrodymai seni. Manau ši komanda tikrai labai padėtų. Taip pat, visai praverstu /me komanda, kuri parašytų žaidėjo vardą, nes kartais būna sunku patikrinti tapatybę. Pavyzdys:
 12. Taip taip, vietoj filmavimo ir kelimo į forumą tai jau tikrai geriau kad sargybiniai iškarto išbanintu. Bus greičiau, na o jeigu ir keltu ppk už free ban, tai sargybiniai turėtų įrodymų, taip pat kaip priž. Aš tik nežinau ką daryti pvž man. Dėja, nėra vietos visada filmuoti, o kad įsijungti filmavimo programa, turėčiau išeiti iš žaidimo keliom minutėm, nu ir žodžiu... Na o apie ban-ip, apie pilį dar nežinau, nes neturiu pakankamai minučių, bet kiek aš žinau, ban-ip naudojamas ant žaidėjų kurie stipriai kenkia serveriui (būdai, kuriuos jau įvardinau)
 13. Na, alfa-sargybiniai jau turi /ban-ip komandą, su kuria gali išbanint free /ita dedančius sargus, mass reklamuotojus, ir mass free muterius. Na o dėl bano, jeigu sakykim aš sargauju ir pamatau bhoperį, tikrai būtų visai faina išbanint, nebebūtų tokiu kur su bhopu ir aura ateina ir daužo sargus su iron armoru. Bet nžn kaip būtų dėl įrodymų. Arba reikėtų visada filmuoti, arba tiesiog labai ilgai truktu įjungti filmavimo programą kiekvieną kartą kai pamatai čyterį. Ir priž gali laisvai teleportuotis, tai jiem lengviau patį čyterį nufilmuoti. Šeip idėja visai gera. Idėja, verta pagalvojimo
 14. Sveikas, malonu matyti tave projekte Mldc kad iš Kretingos, kad žaidi kartais raketų lygą, ir kad sieki programavimo Gal jau mokaisi kokias programavimo kalbas? Gal jau kažką moki sukurti? Atsakymas: Pats esu iš Klaipėdos, tai Kretinga irgi kaip ir arti širdies
×
×
 • Create New...