Jump to content

keturidvam

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  68
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

keturidvam laimėta diena: Rugpjūtis 27 2019

keturidvam turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

25 Nuostabus

1 Follower

Apie keturidvam

 • Rangas
  Kasinėtojas(a)
 • Gimtadienis 2002.05.23

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Welcome to my crib
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  ULTRA
 • Papildomas darbas
  Chat Moderatorius
 • IGN
  keturidvam

Kontaktai

 • Discord
  не помню

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

330 profilio peržiūros
 1. Kai parašai /skin set <nick> bandyk parašyt /skinupdate
 2. Liudvixas yra pats kaip vaikščiojanti bėda
 3. Kad ir advokatas, bet bent jau IQ nedropinęs kaip tavo free postini čia ppk ir fsio nebeverk ir žaisk.
 4. Tavo pačio įrodymuose matosi kaip jį įžeidinėji , o ką aš tau sakiau, kad tavo IQ ženkliai dropinęs.
 5. Baudą suteikti nėra privaloma, jeigu pažeidėjui yra uždedama /ita 2, tu jį trolinai tai gavai teisėtai. /ita 1 jis tavęs prašė išmesti visus kardus, tu ''išmetei'' ir po +- minutės jis vėl paprašė kardo kai tik jį pamatė ir gavai /ita 1 aš jo vietoje net baudos tau davęs nebūčiau..
 6. Čia lagina arba dėl lievo hosto kurį reikia gerinti arba galimai dėl ddos tai reik arba hosta geresnį, arba apsauga gersne.. Nesulauksim
 7. Koks Jūsų vardas žaidime?: keturidvam Koks sargybinio vardas žaidime?: ParamParam Kuom sargybinis nusikalto?: Dirba kai nėra 10 on Pridėkite įrodymus (privaloma):
 8. Sveikinu kremai tapus priž gal nebūsi labai griežtas, sėkmės.
 9. Jūsų nick žaidime: keturidvam Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Norėčiau prisidėti labiau prie serverio. jo komandos, turėti tam tikrų pareigų. Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:Pastaruoju laiku pasidariau aktyvus, galiu laikyti save senbuviu ir tikrai labai daug dalykų žinau apie šį serverį vien iš patirties taip pat gebu atpažinti čyterius(nors kas to nesugeba?). Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft:Esu toks žmogus, kuris nelabai gali apie savo daug papasakoti, nes apie save nuomonės išvis neturiu, bet galiu pasakyti, kad sportuoju, žaidžiu krepšinį esu draugiškas, padedantis, kartais darau nesąmones nors kas jų ir nedaro? Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?:Nuo 7-nerių metų. Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:Apie 2-5h Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?:Nuo 2013m Ką gero įnešite į serverį?:Pinigų Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?:Taip, esu Kiek turite xp iš /xp?:2800+ Jūsų kontaktai:Dėdė#7491 Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus?Taip, bet senai. Situacijos: Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?:Jeigu pamatysiu, kad žaidėjas naudoja killaura pasidarysiu įrodymus ir užblokuosiu jį 21d už čytinimą, jeigu bus PVP-ON zonoje įspėsiu jį, kad iš jos išeitų 3 kartus, žaidėjui nepaklausius iškarto bus uždėtas ban. Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?:Parašysiu tiketą, kad išvykstu. Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?:Aš iškart atsisakysiu ir užblokuosiu jį už jo padarytus pažeidimus. Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?:Paprašysiu jo per /msg <nick> , kad išeitų iš PVP-ON zonos bent jau 2 kartus jeigu manęs neklausys iš karto užblokuosiu už jo padarytus nusižengimus. Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?:Ip ir nick banu visam laikui. Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?:Pasidarysiu įrodymus, jeigu reiktų įrodyti, kad teisėtai gavo užblokavimą ir dėsiu ip + nick baną visam laikui. Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?:Uždėsiu visam laikui nick baną. Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?:Šioje situacijoje blogai yra tai, kad yra grasinama banu už daiktų neatidavimą, prižiūrėtojas negali piktaudžiauti savo privilegijomis ir tuo labiau grasinti tokiais dalykais. Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?:Pasiklausiu kitų administracijos narių/kolegų.
 10. Nick žaidime: keturidvam Aprašykite bug'ą: vip bloke, nameliuose retkarčiais dingsta item frame. Nuotraukos/video: -
 11. Nick žaidime: keturidvam Aprašykite bug'ą: Parašius /skin set komandą neužsideda norimas skin. Nuotraukos/video:
 12. Jau yra sufixinta į chat parašyk /p rank turėtų veikti.
 13. Ne čia parašei rašyk kur yra bugai.
 14. Įrodyk, kad ne mobaurinai tada šnekėk
 15. Ačiū ir tave su naujais!
×