Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 197 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 11097 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Adomas

Premium
 • Pranešimų kiekis

  86
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2
 • Frankai

  120 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  7h 2m 42s

Adomas laimėta diena: Gegužė 17

Adomas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

60 Nuostabus

Informacija

 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  ULTRA
 • Papildomas darbas
  Chat Moderatorius
 • IGN
  Adomas

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

718 profilio peržiūros
 1. Taip pat ir mkajų kurį įkėlė del armor standų dėjimo
 2. Atmutint gali s.cm ledinukė šios komandoa reikėtų prižiūrėtojam, dėl mute ultrom titanam tai asmeniškai būna jog aš prižiūriu chata daugiau negu tie cm, o del free mute tai ejigu netyčinis galėtų baust įspėjimu jrigu tyčinis atimt privilegija tada sutinku.
 3. Tu palesk nusibodai su savo kvailais komentarais trylikini, dar @NeonPlusX įspėjima už bereikšmį komentavima jam Nepirmas kartas, dar įsibugino į ferma. Bausti.
 4. Visų pirma reikėjo išsiaiškint ar geras mute paprašyt manes įrodymų ir tik tada imtis veiksmų, tai manau kalta esi pati tu.
 5. Koks Jūsų vardas žaidime? - Adomas Koks administracijos nario vardas žaidime? - @Ledinukė ledinuke01 Kuom administracijos narys nusikalto? - Atmutino asmenį kuris buvo teisingai nusikaltes pagal CHAT MODERATORIŲ TAISYKLES. Pridėkite įrodymus (privaloma) -
 6. Čia tas bičas kur 5 ryto su 4 acc autominina Prasibuginot į end'ą su čytais, pasakiau labas jūsų f home, mažiau čytint tai jum aktualu kai sėdit hebryte su automine naktim, tik va vienintelis awesomeboy'us antra bana prasileidžia KEKW, pralaimėt čia niekur nėra ko mes dar niekur nepralaimėjom, jeigu skaitai 1v5 pralaimėjima tai ten tik juokinga buvo iš jūsų pusės nothing much. Taip joa mes naudojam scriptus farminimui nes patys nesugebam pelės paminkyt, tik keista jog banų negaunam gal rimti pas mus scriptai, illas vpš dirba ir jis retai serve būna, o jeigu jau ir būna tai tikrai nefarmina ir neautominina. Coal'o statistikas labai norėčiau sulygint, nes mkajus gerai užjudėjas.
 7. Pildyk administracijos nusiskundimuose jeigu buvai blogai nubaustas.
 8. Tu rimtai išlysk į lauka justeli galva perkaito nuo to minecrafto, perskaičiau pirma pastraipa ir man užteko galvos skausmui, nes dar tiek nusišnekėjimo nesu mates, eik toliau į mnc pasipraktikuot pvp ir ateit į serva visiem lyst į šikna ir siūlyt 1x1 peace.
 9. Girdi gerbiamas prakaituotojau, mažiau prakaituok eik į mnc ten ir žaisk jeigu tau nepatinka tokio tipo pvp, bičas 12h per parą sėdi tam ir bando čia tvarka įvest, kada aš tau su clickeriu buvau? :DDDD galva prasišviesk rimtai perkaitai nuo to minecrafto pvp Taip tu nesėdi, tu geriau lendi visiem į šikna ir bandai kažka primest, kad padėtų iš laisvės išsikelt nes nesugebi to pats daryt, o poto primeti jog esi kiečiausias serveryje :POG:
 10. Adomas

  Backline

  ok neisim su clickeriasi ir čytais daugiau į pilį
 11. Adomas

  Backline

  THATS WHAT SHE SAID
 12. Adomas

  Backline

  Tu prieš metus su čytais pabirdavai ir apsiverkdavai xDDD
 13. Aš liksiu akmens amžiui ir būsiu no skilled žaidėjas, nes dėl to ir prašėm, kad old prisona sugražint.
 14. Adomas

  Backline

  Mergos ne peštis susirinkom.
×
×
 • Create New...