Jump to content

HoPPy

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  246
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  17

HoPPy laimėta diena: Gruodis 4 2019

HoPPy turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

117 Nuostabus

Apie HoPPy

 • Rangas
  Aukso ieškotojas(a)

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.418 profilio peržiūros
 1. #60 Mėnesinis Balsavimo Konkursas Sveiki, McPrison.LT žaidėjai! Tikiuosi, kad turėjote puikų Lapkritį, pilną naujų nuotykių, gerų įspūdžių ir kasdieninės laimės. Norėčiau palinkėti to pačio ir Gruodžio mėnesiui, ir dar daugiau! Nuoširdus Ačiū iš šio projekto administracijos tiems, kas balsavote už mūsų projektą nors ir vieną kartą. Top 5 Balsuotojų sąrašas 1. MoDeX_as (100 balsų) | 3 SMSEUR 2. HoPPy (96 balsai) | 3 SMSEUR 3. Svaan (90 balsų) | 3 SMSEUR 4. Tomas (83 balsai) | 1.5 SMSEUR 5. Dantrd (67 balsai) | 1.5 SMSEUR Prizus, bei dabartinį valiutos kiekį galėsite pamatyti su komanda /valiuta. Kiekvieną mėnesį ir Tu gali laimėti valiutos, balsuojant paspaudus čia!
 2. Labas, matau ne taip supratote. Norint sukurti frakcija pagal viską turėtų reikalauti 500 (/xp) , tačiau to nereikalauja; Norint prisijungti į frakciją jums reikia turėti bent 50 (/xp) -> (taip rašoma yra), tačiau jums reikės turėti 51 (/xp), kad leistų. O ir su šitu apribojimu yra klaida, kadangi galite prisijungti į frakciją, jei ir neturite 50+ (/xp) Viskas buvo surašyta į viena kadangi būtų per didelis spam'as forume.
 3. Nick žaidime: HoPPy Aprašykite bug'ą: Panduojus komanda evente (/v) jums užsideda: God Mode, Night vision II, tačiau pagal viską jums išvis neturėtų nieko uždėti. Nuotraukos/video: Nick žaidime: HoPPy Aprašykite bug'ą: Norint prisijungti į frakciją jums reikia turėti 51 /xp, o ne 50. Nuotraukos/video: Nick žaidime: HoPPy Aprašykite bug'ą: Panaudojus komanda (/pagalba) rašo, kad norint sukurti frakcija jums reikia turėti bent 500 (/xp), tačiau frakcija leidžia sukurti, kad ir nuo 0 (/xp) Nuotraukos/video: Nick žaidime: HoPPy Aprašykite bug'ą: Norint prisijungti į frakciją jums reikia turėti bent 51 (/xp), tačiau galite galite patekti į frakciją visiškai be (/xp). Komanda: Ticket'uose. Nuotraukos/video: Nick žaidime: HoPPy Aprašykite bug'ą: Naudojant (/pet) galite prasibuginti į nether viršų. Nuotraukos/video: Nick žaidime: HoPPy Aprašykite bug'ą: Naudojant (/pet) galite patekti į betkokia uždrausta vieta Nuotraukos/video: Tema bus papildyta Viskas buvo surašyta į viena kadangi būtų per didelis spam'as forume.
 4. 1.Jūsų nick žaidime: HoPPy 2.Ką norite parduoti ar pasiūlyti žaidėjams: Dvi skeletonų xp fermas po 5 spawnerius. 3.Kainoraštis: 400k-450k per ferma. 4.Jūsų papildoma informacija (patikslinti prekės savybes):
 5. Labas, panaudok komanda "/p prestizas" ir turėtų susitvarkyti.
 6. Koks Jūsų vardas žaidime?: HoPPy Koks sargybinio vardas žaidime?: r0k1s Kuom sargybinis nusikalto?: Sargybinis turėjo atimti iš žaidėjo kontrabandą, tačiau jis išsiteleportavo į štabą. Pridėkite įrodymus (privaloma):
 7. Koks Jūsų vardas žaidime?: HoPPy Koks Chat moderatoriaus vardas žaidime?: Rolex321 Kuo nusikalto?: Čytinimas per kita paskyra. Įrodymai (BŪTINA t.y. nuotrauka arba vaizdo įrašas - negali būti modifikuota, apkarpyta):
 8. Nick žaidime: HoPPy Aprašykite bug'ą: Kaip esate frakcijos co-leaderis jums neleidžia naudoti /f title komandos ant savęs, o ant kitų frakcijos narių leidžia. Nuotraukos/video:
 9. Koks Jūsų vardas žaidime?: HoPPy Koks Chat moderatoriaus vardas žaidime?: Rolex321 Kuo nusikalto?: Keiksmai Įrodymai (BŪTINA t.y. nuotrauka arba vaizdo įrašas - negali būti modifikuota, apkarpyta):
 10. Nick žaidime: HoPPy Aprašykite bug'ą: "A" Grupės krosnių kambarėlyje vienos durys yra užsidariusios, galimai problema ties redstone sistema. Nuotraukos/video: /tppos -460 64 65
 11. Laba! O ką manote apie šia idėja?: "Frakcija A" pradėtų grobti "Frakcija B" ir kas 5min pakiltų procentas. O kaip iškovotų bent vieną "procentą" "Frakcija A", - "Frakcijoje B" būtų užšaldomas vienas claimas, o claimai užsišaldytų nuo pat claimų pabaigos iki pat pradžios( kur yra /f home (chunk'as)) O, jei "Frakcija B" atsikovotų savo valdas kaip buvo užimta "50%" jiems būtų užšaldytos tik tos valdos(claimai) kurias spėjo užgrobti ir jos atsišaldytų tik po 24 valandų, kad "Frakcijos A" nariai spėtų pilnai išnešti gėrybės kurias suras frakcijos valdose. v1 versija: Būtų galima padaryti, kad tam "užšaldytam" claime nebūtų galima nieko daryti, apart - skrynių atidarymo. v2 versija: Padaryti, kad galėtų griauti viską, apart - "Spawnerių"
 12. Nick žaidime: HoPPy Aprašykite bug'ą: Kaip jungiatės į serverį rašo, kad serveryje telpa iki 170 žaidėjų, o kaip panaudojate žaidime komanda - /list, rašo, kad telpa iki 100 žaidėjų. Nuotraukos/video:
 13. Labas, Panašus įskiepis yra projekte t.y , jei viename chunk (-e)/(-uose) būna labai daug itemų, po kažkiek laiko automatiškai išsivalo jie, tačiau tai nėra skelbiama į chatą, tad atrodo, kad nėra nieko panašaus. Tad dėl tavo šios idėjos aš asmeniškai paprieštarausi nes mano nuomonę užtenka ir dabartinio įskiepio kuris yra naudojamas.
 14. Šaunu, kad WIPE įvyko pačiu laiku kadangi jo tikrai reikėjo !
 15. Muzika.

  Nežinau, man asmeniškai viskas SUPER ir išties šauniai suderinta. Tačiau, kad ir kaip viskas būtų gerai, yra viena maža klaidėlę, tai - nutilus muzikai "2:19", kažkokia atkarpa iš muzikos ant - "2:22" vėl pradeda groti:
×