Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 289 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 14069 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Rokenzzo

Prižiūrėtojai
 • Pranešimų kiekis

  696
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6
 • Frankai

  45 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  5D 13h 47m 36s

Rokenzzo veikla

 1. Nubaustas! Dėkui už pagalbą, gaudant prasižengusius žaidėjus.
 2. Nubaustas! Dėkui už pagalbą, gaudant prasižengusius žaidėjus.
 3. Nubaustas! Dėkui už pagalbą, gaudant prasižengusius žaidėjus.
 4. Taip, visos turėtos paslaugos prieš gwipe bus pratęstos.
 5. Arba tiesiog padaryti sistemą kuri leistu per tam tikrą sekundžių laikotarpį pasiimti tavo nukillinto žaidėjo itemus, nepaėmus per tam tikrą laikotarpį juos galėtu imti visi žaidėjai.
 6. Labas, jeigu būtų didelis pingas, tavo žmogeliukas lagintu, o vaizdo įraše matosi, kad kuo puikiausiai kerti medžius be jokio lago.
 7. Dažniausiai pinigai yra grąžinami apgavystės atvėjais.
 8. Kalinių nusiskundimus reikia pildyti čia: https://mcprison.lt/forumas/forum/33-kalinių-nusiskundimai/ Nėra snooper nustatymų.
 9. Užteks freepostint. Sulaukit administracijos nuosprendžio.
 10. Žaidėja Ter0ra sakė, kad šiuo metu yra išvažiavusi ir neturi galimybės perrašyti namelio. Rytoj perrašys jums namuką.
 11. Anketos forma: 1.Jūsų nick žaidime : Rokenzo 2. Ar esate bent jau Elito ranko?: Bazaras 3. Ar uždėjote +rep mygtuką [BŪTINA]? : Aha 4.Jūsų skaičius (1-10) : 7
 12. Manau geriausias ir optimaliausias sprendimas būtų padaryti iki 00:00 valandos, nes tos 2 valandos labai greit prabėgs ir net nebus įdomumo pasikapot.
 13. Arba norint išspręsti problemą dėl žaidėjų kurie negalės žaisti per pilį tai galima padaryti serverio kopija ir įjungi antrąjį serverį kuris bus skirtimas TIK žaidėjams kurie eis kovoti dėl pilies, pasibaigus piliai antrasis serveris bus išjungiamas ir pilies laimėjimas bus perkeliamas į originalų serverį.
 14. Jeigu taip tingisi lipti laiptais parašai /warp --> darbas ir atsiteleportuoji iškart viršuj ir nebus jokių problemų.
 15. Džiugu stebėti kaip serveris yra tobulinamas, prie jo dirbama ir stengiamasi padaryti kuo įdomesnis. Didžiausios sėkmės bei kantrybės dirbant prie serverio.
 16. Pasirodžius naujam savininkui visi tikėjosi, kad problema vis išspręsta, bet kaip matom viskas yra kitaip. Būtinai tvarkyti.
 17. /prieš, per daug greitai vyks pardavimas ir pinigų gavimas.
 18. Ačiū už praleistą laiką dirbant prie serverio, jo gerinimo, bet visi sutiks, kad pardavimas buvo geriausia išeitis. Sėkmės gyvenime.
 19. /už. Manau kiekvienam naujokui užėjus nereikėtu ieškoti tinkamo minecraft launcherio internete, kad ir buvo mažai naudojamas vistiek naujokam manau praverstu kurie neturi launcherio.
 20. K O R U P C I J A. Piliečiai esate nedeklarave savo gaunamų pajamų STT skyriuje. Per artimiausias 7 d.d prašome tai padaryti, kitaip jūsų verslu pasirūpins FNTT agentai.
 21. Su idėja sutinku, bet mano manymu geriau padarius blokacijas su tam tikru laiko tarpu kurių už jokius pinigus nusiimt negalėtum t.y turėtum pralaukti užblokavimo laiką, kad vėl žaisti serveryje arba kaip virš manes esančių žaidėjų minėjo padidinti žymiai kainas, o po kelių gautų banų nebeleisti atsiblokuoti.
×
×
 • Create New...