Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 235 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 12017 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

AivarasX

Premium
 • Pranešimų kiekis

  109
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  14
 • Frankai

  86 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  22h 19m 48s

AivarasX laimėta diena: Birželis 11

AivarasX turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

175 Nuostabus

3 Sekėjai

Informacija

 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  ULTRA
 • Papildomas darbas
  Chat Moderatorius
 • IGN
  69

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

892 profilio peržiūros
 1. Koks Jūsų vardas žaidime?: AivarasIks Jūsų discord: Aivaras#7702 Koks sargybinio vardas žaidime?: InsaneSimas Kuom sargybinis nusikalto?: Po pvp neatima kontrabandos. Pridėkite įrodymus (privaloma) :
 2. Koks Jūsų vardas žaidime?: AivarasIks Jūsų discord: Aivaras#7702 Koks sargybinio vardas žaidime?: Wrygames Kuom sargybinis nusikalto?: Įtrenkiau su kardu ir įšokau į duobę, kardą atėmė, bet /ita 2 neuždėjo. Pridėkite įrodymus (privaloma) :
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?: AivarasIks Jūsų discord: Aivaras#7702 Koks sargybinio vardas žaidime?: Wrygames ir InsaneSimas Kuom sargybinis nusikalto?: Nepilnai atlieka savo pareigas. Po pvp, ant galo, neatėmė mano lanko. Pridėkite įrodymus (privaloma) :
 4. Supranti musu public fc, priimam visus kurie nori ir nezinom kurie gali isduot. Ir del pora kurie isduoda gali kentet kiti fc nariai. Jus atejot nk nedarot su maxu sedit lakstot, nezinia kada pasijungsit pvp ir koki fc nari uzkaposit kol kazka stato ar pns, o uzkirte vel su /pvp off, jei ateinat i priesu teritorija kam tas /pvp off? visai nelogiska, jei ateinat tai ateikit pult kam cia pasivaiksciot priesu teritorijoj. O baze tai gera, nera niekur pralyst be bugu, o bugai tai draudziama ir cia jau ne fc bazes bedos.
 5. Koks Jūsų vardas žaidime?: AivarasIks Koks Jūsų pasiūlymas?: Būnant /f enemy teritorijoje automatiškai įsijungtu /pvp ir nebūtų galima jo išjungt kol esi /f enemy teritorijoj Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Dabar ateina žmonės į priešų teritorija su /pvp off ir laksto, o ju išvyt neina, o jie betkada gali įsijungt /pvp ir kažką nužudyt. Tada negalėtum taip laisvai vaikščiot po priešų teritorija.
 6. Pagaliau pilies video be lago sv uzdek like ant video
 7. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: AivarasIks 2. Jūsų amžius?: 17 metu 3. Kiek laiko esate šiame projekte?: 7 metai 4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Jau nuo pat mažens norėjau šitame serveryje prisijungti prie admin komandos. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: porą valandų žaidime, forume karts nuo karto, kai prireikia. 6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes esu nekorumpuotas, baninčiau ir adoma jei ghostus naudotu. Ir manau geriau priimti senbuvį į prižiūrėtojus negu naujoką. 7. Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702
 8. Koks Jūsų vardas žaidime?: AivarasIks Aprašykite klaidą: kai turi daugiau negu 1 kamera ir naudoji, /kamera pavadinimas, rašo jog kamera ne online. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama):
 9. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: AivarasIks 2. Jūsų amžius?: 6299 dienos. 3. Kuriame bloke dabar esate?: C2 4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Noriu būti naudingas serveriui. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Jei yra reikalas žaisti, tada bent pora valandų per dieną. Į forumą karts nuo karto užsuku. 6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Pažeidinėti chat taisykles. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes tada atsirastu man reikalas žaisti serveryje, ir lankytis forume. 8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Jo. 9.Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702
 10. Jūsų nick žaidime: Grumm Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17 Trumpai papasakokite apie save: Mano vardas yra Aivaras. Gyvenu Lietuvoje. Mokausi III gimnazijos klasėje. Mano pomėgiai: žaisti kompiuterinius žaidimus, sportuoti, bendrauti. Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?: Šituose ne, bet kituose projektuose direktoriaus pareigas turiu, tad suprantu jog čia ne juokai. Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?: Sargybinių direktorius - mano vaikystės svajonė. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Kaip jau sakiau, turiu patirties direktoriaus pareigose iš kitų projektų, tad manau su šiomis pareigomis susitvarkyčiau. Ir dar, pačiu sargybiniu buvau begale kartų, tad suprantu sargybos taisyklės. Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Šiuo metu prisijungiu 2 kartus į savaitę. 1 prisijungimas = -5 valandos mano gyvenimo. Kaip dažnai lankotės forume?: Tik tada kai yra reikalas, o turėdamas direktoriu, reikalas būtų jungtis kiekvieną dieną. Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 6 metai su pertraukom. Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Begale senų banų už mobaura, autochat, fermoje daugiau negu 5 spawneriai, automine, bei 2 kartus b-list. Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Bus nubaustas valanda tylos.
 11. Anketa: 1. Jūsų vardas žaidime: grumm 2. Ar uždėjote +rep mygtuką {BŪTINA}?: jo 3. Pasirinktas skaičius nuo 1 iki 20: 20
 12. Linkiu jog žaistų daugiau žaidėjų negu botu, ir jog visi kas žaidžia būtų laimingi. 5 metai
 13. https://prnt.sc/vjgu54 https://prnt.sc/vjgv7m https://prnt.sc/vjgvmr https://prnt.sc/vjgvun https://prnt.sc/vjgw37 https://prnt.sc/vjgwpk https://prnt.sc/vjgwy2 https://prnt.sc/vjgxfb https://prnt.sc/vjgxkz https://prnt.sc/vjgxrz https://prnt.sc/vjgxy0 https://prnt.sc/vjgy4j https://prnt.sc/vjgyan https://prnt.sc/vjgyqi https://prnt.sc/vjgwy2 https://prnt.sc/vjgxfb https://prnt.sc/vjgxkz https://prnt.sc/vjgxrz https://prnt.sc/vjgxy0 https://prnt.sc/vjgy4j https://prnt.sc/vjgyan https://prnt.sc/vjgz5b https://prnt.sc/vjgzbn https://prnt.sc/vjgzgb https://prnt.sc/vjgzmv https://prnt.sc/vjgzsi https://prnt.sc/vjgzy6 https://prnt.sc/vjh03t https://prnt.sc/vjh08l https://prnt.sc/vjh0df kas perziurejo visus tas mldc
 14. Koks Jūsų vardas žaidime?: 69 Koks Jūsų pasiūlymas?: Pakeisti tą dalyką, jog pildant anktetą į sargybinius privaloma būti B bloke ir turėti 200xp. Siūlau pakeisti jog pildant anketą į sargybinius privaloma turėti bent jau laisvės rangą ir turėti kokį 1000 xp. Padidinti algą. Ją padidinti ant tiek, jog praktikantu dirbant, galėtum uždirbti tiek pat pinigų kiek ir laisvėje (pvz: farminti bulves savo bulvių fermoje, jas iškepti ir parduoti virėjui). Į anketas ir bausmes žiūrėti rimčiau. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Visiškai nelogiška, jog kalėjimo kalinys gali tapti kalėjimo prižiūrėtoju. Sargyba yra tik šiame serveryje, jokiose kituose lietuviškuose serveriuose jos nerasi, todėl reikia padaryti, jog dirbti sargybiniu tikrai apsimokėtų. Žiūrint rimčiau į sargybinių anketas, bus sunkiau žaidėjams patekti į sargybą ir dirbtį tokį vertingą darbą, o skiriant griežtesnes bausmes, bus sunkiau išdirbti sargybiniu, jo nepraradus. Tikrai reikia naudotis tuo, ko neturi kiti. Jau senai norėta jog būtų padidintos sargybinių algos, bet suprantu kodėl niekas nedidina, nes naujokui atėjus į sargyba, jam bus lengvi pinigai.
 15. Koks Jūsų vardas žaidime?: 69 Koks Jūsų pasiūlymas?: Išimti tą dalyką, jog nespėjus užgrobti pilį iki 21h, baigiasi pilis (gal čia tiesiog bugas). Nes dabar lengva trollint pilį, ateini numuši žmogų nuo grobimo ir bėgioji, o kol žaidžiate katę ir pelę, laikas greit bėga. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas?: Pilys dabar yra visiška nesąmonė, nes jei yra normalus pasipriešinimas, tai pilies niekas neužgrobs. O tą nesąmonė išėmus, bus galima užgrobti pilį, net jei iki 5h ryto teks sėdėt.
×
×
 • Create New...