Jump to content

McPrison 1.18 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

AivarasX

Premium
 • Pranešimų kiekis

  116
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  16
 • Praleido laiko forume:

  23h 52m 44s

AivarasX laimėta diena: Lapkričio 26, %s 2021

AivarasX turėjo mėgstamiausią turinį!

2 Sekėjai

Informacija

 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  ULTRA
 • Papildomas darbas
  Chat Moderatorius
 • IGN
  69

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.130 profilio peržiūros

AivarasX's Achievements

Deimantų rinkėjas

Deimantų rinkėjas (3/5)

186

Nario reputacija

 1. https://imgur.com/a/su5KsoK duokit ta ultra man, arba jus sules vistos per helovina.
 2. Supranti musu public fc, priimam visus kurie nori ir nezinom kurie gali isduot. Ir del pora kurie isduoda gali kentet kiti fc nariai. Jus atejot nk nedarot su maxu sedit lakstot, nezinia kada pasijungsit pvp ir koki fc nari uzkaposit kol kazka stato ar pns, o uzkirte vel su /pvp off, jei ateinat i priesu teritorija kam tas /pvp off? visai nelogiska, jei ateinat tai ateikit pult kam cia pasivaiksciot priesu teritorijoj. O baze tai gera, nera niekur pralyst be bugu, o bugai tai draudziama ir cia jau ne fc bazes bedos.
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?: AivarasIks Koks Jūsų pasiūlymas?: Būnant /f enemy teritorijoje automatiškai įsijungtu /pvp ir nebūtų galima jo išjungt kol esi /f enemy teritorijoj Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Dabar ateina žmonės į priešų teritorija su /pvp off ir laksto, o ju išvyt neina, o jie betkada gali įsijungt /pvp ir kažką nužudyt. Tada negalėtum taip laisvai vaikščiot po priešų teritorija.
 4. Pagaliau pilies video be lago sv uzdek like ant video
 5. Koks Jūsų vardas žaidime?: AivarasIks Aprašykite klaidą: kai turi daugiau negu 1 kamera ir naudoji, /kamera pavadinimas, rašo jog kamera ne online. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama):
 6. Anketa: 1. Jūsų vardas žaidime: grumm 2. Ar uždėjote +rep mygtuką {BŪTINA}?: jo 3. Pasirinktas skaičius nuo 1 iki 20: 20
 7. Linkiu jog žaistų daugiau žaidėjų negu botu, ir jog visi kas žaidžia būtų laimingi. 5 metai
 8. https://prnt.sc/vjgu54 https://prnt.sc/vjgv7m https://prnt.sc/vjgvmr https://prnt.sc/vjgvun https://prnt.sc/vjgw37 https://prnt.sc/vjgwpk https://prnt.sc/vjgwy2 https://prnt.sc/vjgxfb https://prnt.sc/vjgxkz https://prnt.sc/vjgxrz https://prnt.sc/vjgxy0 https://prnt.sc/vjgy4j https://prnt.sc/vjgyan https://prnt.sc/vjgyqi https://prnt.sc/vjgwy2 https://prnt.sc/vjgxfb https://prnt.sc/vjgxkz https://prnt.sc/vjgxrz https://prnt.sc/vjgxy0 https://prnt.sc/vjgy4j https://prnt.sc/vjgyan https://prnt.sc/vjgz5b https://prnt.sc/vjgzbn https://prnt.sc/vjgzgb https://prnt.sc/vjgzmv https://prnt.sc/vjgzsi https://prnt.sc/vjgzy6 https://prnt.sc/vjh03t https://prnt.sc/vjh08l https://prnt.sc/vjh0df kas perziurejo visus tas mldc
 9. Koks Jūsų vardas žaidime?: 69 Koks Jūsų pasiūlymas?: Pakeisti tą dalyką, jog pildant anktetą į sargybinius privaloma būti B bloke ir turėti 200xp. Siūlau pakeisti jog pildant anketą į sargybinius privaloma turėti bent jau laisvės rangą ir turėti kokį 1000 xp. Padidinti algą. Ją padidinti ant tiek, jog praktikantu dirbant, galėtum uždirbti tiek pat pinigų kiek ir laisvėje (pvz: farminti bulves savo bulvių fermoje, jas iškepti ir parduoti virėjui). Į anketas ir bausmes žiūrėti rimčiau. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Visiškai nelogiška, jog kalėjimo kalinys gali tapti kalėjimo prižiūrėtoju. Sargyba yra tik šiame serveryje, jokiose kituose lietuviškuose serveriuose jos nerasi, todėl reikia padaryti, jog dirbti sargybiniu tikrai apsimokėtų. Žiūrint rimčiau į sargybinių anketas, bus sunkiau žaidėjams patekti į sargybą ir dirbtį tokį vertingą darbą, o skiriant griežtesnes bausmes, bus sunkiau išdirbti sargybiniu, jo nepraradus. Tikrai reikia naudotis tuo, ko neturi kiti. Jau senai norėta jog būtų padidintos sargybinių algos, bet suprantu kodėl niekas nedidina, nes naujokui atėjus į sargyba, jam bus lengvi pinigai.
 10. Koks Jūsų vardas žaidime?: 69 Koks Jūsų pasiūlymas?: Išimti tą dalyką, jog nespėjus užgrobti pilį iki 21h, baigiasi pilis (gal čia tiesiog bugas). Nes dabar lengva trollint pilį, ateini numuši žmogų nuo grobimo ir bėgioji, o kol žaidžiate katę ir pelę, laikas greit bėga. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas?: Pilys dabar yra visiška nesąmonė, nes jei yra normalus pasipriešinimas, tai pilies niekas neužgrobs. O tą nesąmonė išėmus, bus galima užgrobti pilį, net jei iki 5h ryto teks sėdėt.
 11. Koks Jūsų vardas žaidime?: 69 Koks Jūsų pasiūlymas?: įjungti serverį Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: dar klausiat?
 12. Čia del to jog turėtum gaut kreditus, bet jie išjungti dabar.
 13. Koks Jūsų vardas žaidime?: 69/FlIlIIlIlIIlIIll Koks Jūsų pasiūlymas?: Pakoreguoti /pvp komandą. Padaryti taip, jog įtrenkus žaidėjui pvp-on zonoje, kuris yra išjungęs savo /pvp, jam po kokių 10 sekundžių išsijungtų /pvp ir poto kokią minutę negalėtum vėl išsijungti savo /pvp. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Dabar pilną žaidėjų kurie abusina /pvp komandą t.y. lenda į pvp kovą ir bando hoppint itemus ar pnš. Tikrai nepatogu, kai eini pvp ir visi lenda tau į ekraną su /pvp off. Tas pats kai grobi frakciją. Bandai užgrobt frakciją, bet visi frakcijos nariai sau ramiai sėdi su /pvp off. Pasiūliau jog po įtrenkimo praėjus 10 sekundžių išsijungtų pvp, tad drąsiai per tokį laiko tarpą būtų galima išsiteleportuot. (arba tiesiog perkelt /pvp komandą tik ultrom arba titan/ultra)
 14. Anketos forma Pokalbių moderatoriui(CMD serveryje): 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 69 2. Jūsų amžius?: Vis dar 16 3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas, bet neužilgo tikriausiai būsiu nusikaltes. 4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Norečiau išbandyti naujas pareigas. Cm pradirbau tikrai nemažą laiko tarpą, sudėjus visą laiką gaunasi apie pusę metų, todėl tiek atidirbęs norėčiau pabandyti ir cmd pareigas. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Serveryje apie 2 valandas, savaitgaliais ilgiau. Į forumą prisijungiu kai nėra ką veikt, net mokykloje prisijungiu (ypač kai būna langai). 6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Įžeidinėti, keiktis, reklamuoti, spaminti, floodinti, negerbti kitų žaidėjų ir projekto, viešinti kitų žaidėjų asmenine informaciją. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Patirtis serveryje. 8. Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702
 15. Pabandyk imdamas vandenį nežiūrėti i ploto siena, žiūrėk i blocka tiesiai po vandeniu, turėtų padėt.
×
×
 • Create New...