Jump to content

Dyzelinas

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  382
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Dyzelinas laimėta diena: Rugsėjis 7 2019

Dyzelinas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

157 Nuostabus

Apie Dyzelinas

 • Rangas
  Aukso ieškotojas(a)

Informacija

 • IGN
  Dyzelinas

Kontaktai

 • Discord
  djpalio#0112

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

2.277 profilio peržiūros
 1. lul prašneko tas kuris pats pažeidinėja forume taisykles, bet ok. O šiaip tai kaip kitaip man parašyt, kad susimaišiau, redaguot kiek žinau negalima? Be to, praeitis buvo praeitis. Dabar yra kitaip. Dėkui už nuomonę. Visiem kartais užeina noras nusikeikt, pripažįstu. Dėkui už nuomonę. Dėkoju už nuomonę. Dėkoju už nuomonę.
 2. 10 Situacijoj susimaišiau priežasty, nekreipkite dėmesio į tą vietą.
 3. Anketa: Jūsų nick serveryje: Dyzelinas Kiek jums metų [nemeluokite]: Man yra penkiolika metų. Papasakokite šiek tiek apie save: Esu fainas čiūvelis, manau jau žinot, kad man yra 15 metų, kadangi jau rašiau apie tai. Einu į I gimnazijos klasę. Laisvalaikiu klausau muziką, sėdžiu prie PC, kimarinu lauke. Ai, btw, vardas Domantas. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: ¯\_(ツ)_/¯ Kažkur apie 1-2h, nuo dienos užimtumo priklauso. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Nes noriu padėti projekto žaidėjams įvairiais klausimais susijusiais su projektu. Taip pat, noriu palaikyti šiokią tokią tvarką chat'e. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Nein. Jūsų turimas /xp kiekis?: Trys šimtai+ Kuriame jūs dabar bloke?: A. Koks jūsų discord?: djpalio#0112 Ką darysite jeigu žaidėjas masiškai keiksis chate?: ¯\_(ツ)_/¯ Įspėsiu 3 kartus (kas kiekvieną keiksmą), jei po 3 įsp. toliau keiksis, privalėsiu jį užtildyti 10 min. už ''flood''. Darysiuosi įrodymus. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidžia administracijos narį?: ¯\_(ツ)_/¯ Be įspėjimo šausiu 60 min. užtildymą už ''administracijos negerbimas''. Darysiuosi įrodymus. Ką darysite jeigu žaidėjas pradės reklamuoti kitą projektą?: ¯\_(ツ)_/¯ Jei IP - be įspėjimo tildysiu 60 min. už ''reklama'' bei įkelsiu į kalinių nusiskundimus papeikimą. Jei ne IP - kartą įspėsiu, jei nepaisys mano įspėjimo - tildau 60 min. ir vėl ta pati istorija kaip ir su IP. Darysiuosi įrodymus. Jūsų veiksmai, jeigu vienas žaidėjas dalina kito žmogaus facebook?: ¯\_(ツ)_/¯ Jei žmogus kurio yra viešinamas FB bus on, jo paklausiu, ar jis davė leidimą tam žmogui viešint jo priv. informaciją, jei atsakymas teigiamas - nieko nedarysiu ¯\_(ツ)_/¯¯\_(ツ)_/¯, jei neigiamas - įspėsiu vieną kartą, kad nebeviešintų, jei toliau viešins - užtildysiu 60 min. už ''priv. informacijos viešinimas''. Rinksiu įrodymus. Ką darysite jeigu žaidėjas prašo pagalbos į /helpop?: ¯\_(ツ)_/¯ Stengsiuosi padėti, jei nepaeis padėt, numesiu jam forumo pagalbos sistemos link'ą, taip pat, paprašysiu, kad kreiptųsi į kitus admin narius (jei jie bus on). Kokie bus jūsų veiksmai jeigu vienas chat moderatorius įžeidinės kitą žaidėją?: ¯\_(ツ)_/¯ Įkelsiu jam papeikimą į chat moderatorių nusiskundimus. Ką darysite jeigu turėsite išvykti savaitei?: ¯\_(ツ)_/¯ Pranešiu panelei Ugnei (NuriaOsita) per pagalbos ticket'ą ir per DM. Ką darysite jeigu įžeidinės sargybinį?: ¯\_(ツ)_/¯ Nieko. Kokie 3 dalykai kurių negalima daryti chat moderatoriams?: Keiktis, negerbti kitų žaidėjų, specialiai nepadėti žmonėms kurie prašo tam tikros pagalbos.
 4. up! Pritariu tau, gražiai pasakyta.
 5. Jūsų nickas žaidime: Dyzelinas Pažeidėjo nickas žaidime: DidelisPenis Kuom nusikalto?: Netinkamas nick. Įrodymai (foto, video) BŪTINA: https://imgur.com/a/wrxl8oc
 6. Parašei ne Lietuviškom raidėm - prieš. Kitą kartą rašyk Lietuviškai ir būk B bloke su 100 xp.
 7. Sakėt siūlyt čia idėjas, tai čia ir pasiūlysiu. Idėja: pabaigti statyti/atidaryti naują BM, jau senai pradėtas statyti, ir ligi šiol su juo nieko naujo.
 8. Kai baigs visus reikalus tvarkyt, tada ir įjungs.
 9. Žaidėjai kurie turi ultrą? Ir gali jodinėti ant pet'ų?
 10. Tai dar gal negalima sargams savo arklio nužudyt, kad galėtų kitą pasiimti (greitesnį)? Gi kaliniai negali daužyt, tai kaip čia sargai gali? /ita 2 sargams!
 11. Niekur nėra informacijos/taisyklės draudžiančios tai daryti. O kokiu būdu tu nori, kad mes rinktume minutes? Veiksmo tuo metu nebuvo, ieškomų taip pat nebuvo. Visgi geriau ką nors veikti, nei tiesiog stovėti vienoje vietoje ir nieko neveikti. /Nebausti, mūsų arkliai, draugiškai susikovėme arklių kautynėse, niekam nepakenkėme.
 12. Nick žaidime: Dyzelinas. Detaliai išaiškinta idėja: Praplatinti (paaukštinti) praėjimus C bloke: https://imgur.com/a/gdmlXFW. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Ši idėja būtų daugiau naudinga alfa-sargybiniams arba kitiems žaidėjams jodinėjant ant arklio, kadangi prajojant pro šiuos praėjimus, visada trenki galvą į praėjimo viršų (that's kinda annoying).
 13. Tai ir aš galėčiau įkelt tą video į gidą. ;-; Pridėjau ir annikos gidą.
×