Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 158 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 9176 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

PotatoKing

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  136
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  11
 • Frankai

  157 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  7h 47m 41s

PotatoKing laimėta diena: Vasaris 7

PotatoKing turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

70 Nuostabus

Informacija

 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  SuperVIP
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  OogaBogga

Kontaktai

 • Discord
  oogabogga #1878

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

Šis blokas buvo išjungtas ir jis nėra rodomas kitiems.

 1. Sutinku, daugeliui žaidėjų patikdavo /skrynia, tai pat daug kam patikdavo ir frankų bombos.
 2. Koks Jūsų vardas žaidime?: Oogabogga Koks Jūsų pasiūlymas?: Įdėti queue t.y. eilę į duel plugin'ą. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Žaidėjams nereikės stengtis kuo greičiau parašyti /duel komandą, jie tiesiog galės laukti savo eilės pasinaudoti arena.
 3. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Oogabogga 2. Jūsų amžius?: 20 3. Papasakokite apie save: Esu Andrius, šiuo metu studijuoju kolegijoje. Esu gan paprastas, nuoširdus ir sąžiningas žmogus, dažnai linkęs į savianalizę. Stengiuosi būti atsakingas ir pareigingas. Domiuosi daile, kompiuteriniais žaidimais, filmais, neseniai vėl pradėjau domėtis literatūra, todėl po ilgo laiko tarpo pradėjau vėl skaityti knygas. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Ilgai svarsčiau ar rašyti šią anketą ar ne, tačiau nusprendžiau, jog noriu padėti žaidėjams, kurie susiduria su problemomis žaisdami mcprison serveryje. Kadangi, daug laiko praleidžiu serverio DC, manau, galėčiau ir peržiūrėti bei išspręsti atidarytus pagalbos bilietus. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 3-4 h. Forume prisijungiu, jei noriu atsakyti į kažkokią temą ar sureaguoti, daugiau būnu kaip svečias. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Neatlikti savo pareigų, nesilaikyti bendrų serverio, forumo ir "Discord" taisyklių. 7. Jūsų kontaktai (Discord):oogabogga#1878 8. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Padėčiau administracijai kaip pagalbinis administratorius.
 4. Už, noriu [Bulvė] ta'go. Ir šiaip gera idėja, nes anksčiau būdavo smagu matyti įvairius prefix.
 5. Koks Jūsų vardas žaidime?: Oogabogga Koks Jūsų pasiūlymas?: Įdėti tamsią temą į forumą. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Skaitant forumą vėlai vakare ar tamsoje nedegins akių baltas fonas.
 6. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Oogabogga 2. Jūsų amžius?: 20 3. Kuriame bloke dabar esate?: Elitas 4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Noriu užtikrinti sklandų pokalbių moderatorių darbą, nes pats buvau pokalbių moderatorius ir tikrai jaučiau kiek daug pastangų reikalauja šis darbas. Dažnai, su CM elgiamasi nepagarbiai, taisyklės dažnai apeidinėjamos absurdiškomis situacijomis ir pan. Manau, kad reiktų bent truputį pagerinti CM darbą, kad Jie jaustųsi reikalingesnis ir labiau suprasti. Aš manau, kad galėčiau atnešti bent trupinėlį naujovių į CM gyvenimą. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime 3-4 val., forume tiesiog peržiūriu pranešimus kaip svečias, o jei kažką noriu komentuoti ar sureaguoti į kažkieno komentarą, tada tik prisijungiu. 6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Nusižengti pokalbių taisyklėms, kurios yra patalpinamos forume. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes manau, jog gerai suvokiu, kokią atsakomybės naštą prisiimčiau tapęs CMD — būčiau ne vien atsakingas už save, tačiau ir už savo CM komandą, bendrą serverio atmosferą, kurią dažniausiai kuria pokalbiai. 8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip. 9.Jūsų kontaktai (Discord):oogabogga#1878
 7. Aš tai manau, jog visai naudinga geriau būtų įdiegti mcprison.lt prekių krepšelį, kad galėtum vienu metu užsipirkt paslaugą, kokį plotą, raktų ir pan.
 8. Nelogiška, nes: 1. Kai kurie žaidėjai tikrai piktnaudžiaus ir kursis altus bei prisidės į fc neaktyvių žaidėjų. 2. Išnyks privačios kelių asmenų frakcijos. Tai blogai ar gerai — Jums spręsti. 3. Į laisvę išėję nauji žaidėjai nebekurs naujų fc, liks tik keli dideli fc, mažės įdomumas. 4. Žaidėjai išėję į laisvę nemanau, kad norės užsiimti kasdienine raktų paieška kalėjime. Manau galima paįdominti frakcijų ir laisvės gyvenimą kažkaip kitaip (: arba bent jau įdėti kažkokius saugiklius. Manau, pradžiai ir pilies pakaktų.
 9. Gera idėja, tai leistų ir paprastiems žaidėjams perjungti chat į tik faction chat, kai nėra, pavyzdžiui, chat mod on ir spamina keli žaidėjai į general chat'ą... Juk visų neišignorinsi. Tik neaišku kiek laiko užtruktų suprogramuoti tokią sistemą
 10. Pirma pabandykite pasikeisti kameros nustatymuose savo rolę iš visitor į owner. Rašykite /kamera > kameros nariai > ant savo galvytės. Jei neveiks toks dalykas, tada bug'as
 11. Koks Jūsų vardas žaidime?: Oogabogga Aprašykite klaidą: Teleportuojantis mirši. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama)https://imgur.com/a/3YC0XNU
 12. Labai pritariu, tai ypač aktualu kasyklose, kur susirenka daug žaidėjų ir ne vienas, o keli turi tokius particle įsijungę.
 13. Tavo nick: Oogabogga Kas tau labiausiai patinka per kalėdas: ėst. Koks tavo blokas prisone: (nebūtina, bet man bus lengviau sužiūrėti :)) B Kiek 2+2: 4
 14. Gera idėja, sunku ir chat'e įžiūrėt, jei kas rašo ir turi nick'ą pilka spalva, ir taip raidės plonos paliko šiam sezone:)
 15. Su Šventėm kaliniai! Gerų Kalėdų ir Naujųjų Jums linki švelniai, Oogabogga ištikrųjų :) Serveryje žaidžiu jau 4 metus.
×
×
 • Create New...