Jump to content

UNIQUE

Naujokas
 • Pranešimų kiekis

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

UNIQUE laimėta diena: Spalis 13 2019

UNIQUE turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

10 Puiki

Apie UNIQUE

 • Rangas
  Medkirtys(ė)
 1. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 2. Koks Jūsų vardas žaidime?: justas01 (FILMAVO FLILIILILLILIILL) Koks sargybinio vardas žaidime?: 6Fuksioras9 Kuom sargybinis nusikalto?: 1. afk stabe 2. dirba kai nera 10 on 3. prasydamas kontrobandos skaiciuoja atbulai 4. nedave ita 1 kai kardo nedave jam. 5. uz izeidinejimus neduoda ita2 Pridėkite įrodymus (privaloma):
 3. 19. Draudžiama tyčiotis, įžeidinėti ir šaipytis iš žaidėjų, kurie nusipirko privilegiją (pvž: lopas <nick> nusipirko titan, <nick> donoras). Jie remia serverį, leidžia kad jis gyvuotų. (Užtildyti 60min)
 4. jei nori rašyt vienam žmogui, tai jam į dc rašyk, o ne visam servui, dar kažkokias lempas, kurių niekas nesupranta. arba kaip mes darom: nusiunti $1 kam nori parašyt, jis tada tau parašo ir bazarinat per /reply. SupisiuVisus ne mano acc. žiūrėk dabar padarysiu taip: paleidžiu c blockinį ant auto respawn ir autochato, kad rašytų /suicide. ir palieku botą visai dienai. sakai niekas man nieko už tai nedarytų, nes tai ne floodas, ne spamas?
 5. 14. <...>draudžiama piknaudžiauti, apgaudinėti, kenkti kitiems /f komandomis<...> draudžiama piknaudžiauti /f komandomis = 5d banas. ne vienas jau buvo prasileidęs baną už tai, kad spamino f create ir f disband. /suicide komanda yra elementarus floodas, t.y. rašymas tą pačią žinutę kelis kartus.
 6. Koks Jūsų vardas žaidime?: 69_69_69 Koks Chat moderatoriaus vardas žaidime?: djpalio Kuo nusikalto?: /suicide ir /f komandų piktnaudžiavimas Įrodymai (BŪTINA t.y. nuotrauka arba vaizdo įrašas - negali būti modifikuota, apkarpyta): https://imgur.com/a/6G5obPS
 7. tu čia pats didžiausias mėgėjas su petais žudyt žmones pvp off zonose. sėdėjau ramiai c blocke echestą atsidaręs ir pradėjo žudyt kažkas iš niekur nieko, atsisuku, žiūriu tu invis ir tavo petas. įdomu ką prižiūrėtojai darys, kai įkels reportą ant tavęs dėl šito, nes tai yra bug išnaudojimas. tu ir tavo bahūras parazitas be petų žlugę būtumėt. iš vis tie petai didžiausias prikolas yra. per pvp maišos po kojom, jų reachas nesveikas, pvp off zonose žudo, su petais eina skraidyt, bugintis per blockus. apie petų galimybes su ultra net nekalbu.
 8. 1. Jūsų nick žaidime: UNIQUE 2. Ką norite nusipirkti ar kokios paslaugos jums reikia: 5 skel fermos 3. Kiek ruošetės sumokėti už prekę ar paslaugą: iki 400k, žiūrint kaip sudėti spawneriai 3. Jūsų papildoma informacija (patikslinti prekės savybes): už įrengimą ir dizainą papildomai nemokėsiu. svarbu, kad būtų 5 spawneriai ir daugiau nieko nereikia.
×