Jump to content

Vladas

Naujokas
 • Pranešimų kiekis

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Nario reputacija

1 Neutrali

Apie Vladas

 • Rangas
  Naujokas
 • Gimtadienis 2003.05.12

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  pornografija
 • Laipsnis
  A
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  Vladas

Kontaktai

 • Discord
  Vladas#9972

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

25 profilio peržiūros
 1. Antrą reikšmę paskaitykit: http://zodynas.kriu.lt/zodis/malalietka
 2. O jis neturėjo būti užmūtintas? Beje aš naudojau mažiau darkart pasižėk seniukas XDDD Manau kad čia visiška nelygybė, ir turėtu kitas žaidėjas baudžiamas taip pat kaip ir aš.
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?:Vladas Koks Chat moderatoriaus vardas žaidime?:Rolex321 Kuo nusikalto?: Žodžiu tokia situacija, aš keikiausi, bei įžeidinėjau bet ir kitas asmuo mane įžeidinėjo bei keikėsi. Mane užmutino prižiūrėtojas,bet nusprendė kažkaip kito asmens nemūtinti, tai biški nesupratęs likau. Įrodymai (BŪTINA t.y. nuotrauka arba vaizdo įrašas - negali būti modifikuota, apkarpyta): https://imgur.com/a/JiS2uNA @Rolex
 4. Anketa: Jūsų nick žaidime:Vladas Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16 Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Nes nesu buvęs prižiūrėtoju ir manau kad būtų tai smagu, bei tai būdas užsidirbti pinigų, so win/win. Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:Nežinau, gal ne prie temos bet turiu kituose serveriuose patirties su administravimu tad esu patikimas,esu atsakingas,aktyvus,subrendęs, moku suprasti, bei išklausyti, rašau LT raidėm. Iki 6 sakinių atskleiskite savo asmenybės bruožus, trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su minecraft: Esu atsakingas,patikimas. Buvau administratorius gerai žinome minecraft serveryje dėl to nes gerai gaudydavau cheaterius. Prison serveryje 2017/18 maždaug tokiam laikotarpyję pradėjau žaisti už kitą paskyrą. Man nepatinka kai man meluoja žmonės,todėl pats stengiuosi nemeluoti. Dėja nežinau ką dar parašyti. Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: O jėtau, nu jei grūbiai tai nuo 2013 maždaug. Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Ankščiau žaisdavau bent 180min, dabar tiek pat galiu skirti laiko. Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Na kaip ir minėjau ankščiau turėjau paskyrą 2017/18 metais, bet padariau pertrauką po kurios gryžau žalias. Ką gero įnešite į serverį?: Na, būsiu aktyvus,patikimas. O taip gal draugiškumo biški. Ar esate kada nors kažkuo nusikaltę šiame serveryje?: Nemanau, nuobent jei kalbat apie tai ar buvau patękes į kaleimą tai taip buvau už tai kad nepadaviau kardo. Kiek turite xp iš /xp?:12, bet kaip ir minėjau, ankščiau žaisdavau šiam serveryje. Jūsų kontaktai:Vladas#9972 Ar esate kada nors pirkę paslaugų už frankus? Nesu. Situacijos: Ką darysite, jei žaidėjas naudoja killaurą?: Pradėsiu filmuoti,tada palauksiu kol nusims /ct ir užblokuosiu žaidėją. Kur kreipsitės, jei staiga turėsite išvykti ir nebūsite kelias dienas?: Į sargybos direktoriaus discord arba forumą. Ką žadate daryti, jeigu žaidėjas siūlys jums pinigų, kad jūs jo nebaustumėte?: Atsisakysiu. Ką darytumėte, jei žmogus, kurį turite išbaninti, yra PvP on zonoje?: Paprašysiu kad išeitu į safezona, jei neklausys išblokuosiu be įspėjimo. Kaip bausite žaidėją kuris reklamuoja?: Banip banu, jokių išimčių nedarau,nesvarbu draugas ar pažystamas. Ką darysite, jei žmogus perka paslaugas už serverio gerybes?: Pasidarysiu įrodymus ir išblokuosiu i serverio. Kiek laiko baninsite žaidėją, kuris pardavinėja acc?: Paskyrą užblokuosiu. Jūs ėjote per C bloko vidurį ir žaidėjas jus nužudė. Jūs pagrasinote žaidėjui, kad gaus ban, jei negrąžins jūsų daiktų. Kas šioje situacijoje yra blogai?: Grasinti žaidėjams negalima,turiu elgtis su kiekvienu žaidėjų pagarbiai. Jeigu nežinosite kaip bausti žaidėją, ką darysite?: Kreipsiuosi pagalbos į kolegas.
×