Jump to content

Skyorie

Naujokas
 • Pranešimų kiekis

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Nario reputacija

-9 Vargšas

Apie Skyorie

 • Rangas
  Naujokas
 1. Turėjai įrodymus 4d ir nieko nedarei? Leidai toliau žaisti šitame projekte ir nusprendei užbaninti mane tik tada kai pradėjot pralaiminėti "kothą". Prašau tavęs normaliai pradėti argumentuoti dėl šito dalyko, nes matosi, kad į savo darbą žiuri nerimtai.
 2. Visu pirma, šiame serveryje žaidžiu jau virš savaitės, kadangi negavau per visą tą laiką bano, tai maniau, kad galima buvo žaisti toliau. Visu antra, jeigu tu turėjai įrodymus visą šitą laiką, manyčiau turėjai mane užbaninti būtent tuo metu kada paleido serverį. Visu trečia, kodėl aš baną gavau būtent tuo metu, kai dalyvavau pilyje ir tavo frakcijos nariai vienas po kito pradėjo mirinėti nuo manęs? Ketvirta, kodėl tu, kaip šio serverio eventeris, reklamuoji kitą projektą forume? Penkta. Tie "alertai" nėra mano kaltė, jeigu serveris nesusitvarko su savo klaidomis, tai nereikia visą kaltę suversti ant vieno žmogaus, kai nėra jokių įrodymų. Be to, tavo įrodymai nieko neįrodo. Aš galiu parašyti, kad esu Anglijos princas, tačiau manim niekas nepatikės, be to, dėl šito serverio nuhackinimo "prisipažino" keli žmonės. Vienas iš žinomesnių _Igor.
 3. Jūsų vardas žaidime: dievas Administratoriaus vardas žaidime: lasisa Kodėl skundžiate?: Gavau bana nuo lasisos, nes buvau neteisingai apkaltintas "ddosais, hackinimu, botinimu" Tiesa sakant noreciau pamatyti normalius irodymus kurie irodo, kad esu is tikro kaltas. Įrodymai: https://prnt.sc/r2in8u
 4. Kada parduosi projektą?
 5. Niekados jis nekeis to hosto, jam px
 6. Prisonas ir taip lagina nuo 30 zaideju, o tu dar nori bent 20 nauju pluginu ikisti
×