Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

McPrison

McPrison.lt
 • Pranešimų kiekis

  227
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  38
 • Frankai

  453 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  5D 14h 25m 43s

McPrison laimėta diena: Lapkritis 20

McPrison turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

451 Nuostabus

Informacija

 • Lytis
  Neatskleidžiama
 • Papildomas darbas
  Nėra

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

3.317 profilio peržiūros
 1. Visiems ačiū, kas stengėsi, susisiekit discorde dėl frankų gavimo, o išrinkti darbai gauna ultra likusiam sezono laikui: @Akvilina, @AivarasX ir @PrimeS
 2. Naujas sezonas reiškia, kad globaliai bus viskas pakeista, tai tokių dalykų nereikia sakyt, tuo labiau, kad minėjome jog atsisakome 8 metų senumo pluginų ir kuriame savo, tai sg šiek tiek taip pat keisis + bus pridėti nauji eventai, planuojama iki 13 eventų.
 3. "Bugintos" sistemos arba sutvarkytos bus, arba pakeistos, tame problemos nėra. Paslaugų kainos padorios, įvertinant tai, kad hostingas itin brangus tokiam serveriui išlaikyt, investuojama daug į premium pluginus, aukojam savo laiką, vargstam norėdami pateikt kuo įdomesni serverį, o unban nėra būtina pirkt, kadangi žaidžiant be neleistinų programų, nebūsi užblokuotas.
 4. Naujas McPrison.lt v5 sezonas! Oficiali išleidimo data: 2020-12-05 d. 19:00 val. Su nauju sezonu tenka daryti ir globalinį išvalymą, t.y. bus išvalytos visiškai paskyros, pradėsite nuo pradžių. Naujovės (Tai tik preliminarios naujienos, o apie tikslias ir padarytas naujoves bus paskelbta prieš naujo sezono paleidimą!) Pakeistas žemėlapis į senąjį su naujais patobulinimais, naujais objektais. Pakeista serverio versija į 1.16.* Sukurtos naujos veiklos blokuose. Pridėta naujų "rankų". Ekonomika išliks sunki, tačiau bus daug įdomesnė, nei buvo v4 sezone. Palikta 1.8 pvp mechanika su pilnomis 1.16.* funkcijomis. Perkurta mūsų pačių sargybinių sistema, kurios dėka žaidimas dabar bus dar įdomesnis. Kalėjimo objekto grobimai X dienomis. Pilies grobimas vyks penktadieniais, 18:00h. Sustiprintas hostingo galingumas. Nauja itin įdomi kreditų sistema. Nauja paslaugų sistema tiek žaidime, tiek tinklapyje. Sukurta daugybė kitų naujovių/sistemų, apie kuriuos pranešiu išsamiau, likus kelioms dienoms iki naujo sezono paleidimo, nes nenorim, kad iki paleidimo būtų kažkas nukopijuota. Itin kokybišką ir įdomų žaidimą suteiks 60% "premium" pluginai, 30% mūsų pačių kurtos sistemos. Išsamesnė informacija netolimoje ateityje, stengiamės žaidimą padaryt dar įdomesniu ir kokybiškesniu, todėl šis sezonas turėtų gautis geriausias iš visų buvusių! 2012 - 2020 McPrison.lt
 5. Skelbiame c centro konkursą, laikas neribotas, atrinkus tinkamą c centrą stabdysime konkursą. Reikalavimai c centrui. Tema: Kalėdos. Plotis: 22 blokai. Ilgis: 34 blokai. Aukštis: 20 blokų. Apačia: neribota. Versija: 1.16 Atlygis. Kiekvienas įkėlęs c centrą gauna po 50k frankų. Jeigu išsirinksime jūsų darbą, suteiksime ULTRA privilegiją iki pat sezono galo. P.S. Į komentarus kelkit statinių nuotraukas, atsisiuntimo paprašysim asmeniškai. Dėkojame kas nepatingės pasistengt pastatyt c centrą, jūsų darbas bus matomas daugelio žaidėjų naujame v5 mcprison sezone!
 6. Tikriausiai esi iš tų kur laiko pykti dėl banų, o žiūrint iš tavo pasakytos pusės - palygink kaip daromi nauji sezonai mcprison projekte ir kaip daromi kituose serveriuose. Skirtumai kaip diena ir naktis, kitur tiesiog pakeičia spawn’ą ir nuima paslaugas, o pas mus padaroma daugybė atnaujinimų ir sukuriama nauja atmosfera įdomiam žaidimui, todėl prieš reikšdamas negatyvias mintis, paskaityk ir pagalvok ar tai atitinka realybe, nes jeigu norėčiau tik pasipelnyt, būtų tik paprastas globalwipe, o šiuo atvėju pusantro mėnesio sedėsiu dienas ir naktis, kad savo auditorijai perduočiau kitokią minecraft žaidimo kokybę.
 7. Apklausa dėl pvp žinoma bus, tačiau ateityje, galbūt bus galima apgalvoti dėl pasirinkimo turėt pvp, t.y. būtų galima įsijungt/išsijungt 1.8pvp, tačiau prarastų 1.16 daug dalykų, kaip kairę ranką, skydus, totemus ir t.t., o kitaip sakant individualiai žaidėjas pasirinkt tūrėtų galimybę, tačiau dėl šito nubalsuos auditorija.
 8. Pilies sistema bus kitokia, reikės ją užgrobti ir laikyti arba X laiko, tada užskaitys užgrobta, arba surinkt komandai X taškų, o taškai bus renkami kol kas nesakysiu kokiu būdu, taip pat bus individualūs grobimai, kai kiekvienas žaidėjas galės individualiai grobt X pavadinimu pastatą, tik manau, jog individualūs grobimai bus tam tikros vietos kalėjime ir tik kalėjimo žaidėjų, visų minčių nenoriu sakyt, nes yra ne vienas projektas, kurie semiasi idėjų iš mano projektų, kas yra apgailėtina, tačiau tikrai bus apgalvota daug dalykų.
 9. Išliks tik tie patys direktoriai, ta pati administracija ir galbūt bus administracijos papildymas, žinoma jeigu jie patys to norės. Visa kita bus išvalyta.
 10. Sveiki! Tikriausiai senai buvau matytas ties forumo/serverio atnaujinimais, tačiau šį kartą aš su geromis (arba blogomis, spręsti jums) žiniomis! Taigi, noriu papasakoti mcprison viziją ateičiai, kas bus toliau ir leisiu nuspręsti jums dėl tolimesnės prisono ateities! Per visą šio mcprison projekto turėjimo laikotarpį tikrai patirties ir įgūdžių įgavau labai daug, todėl pranešu, jog numatomas naujas mcprison v5 sezonas! Turbūt daugelis dabar pyks ir rėks, jog per dažnai viskas vyksta, bet nauji sezonai kuriami tada, kai jiems sukaupiama daug idėjų ir apskritai vykdomi labai dideli atnaujinimo darbai, todėl šis kartas bus kitoks. Kas numatoma v5 mcprison sezone? Naujausia minecraft 1.16 versija. Daugybė naujų veiklų, kadangi 1.16 versija duoda platesni pasirinkimą. Kokybiškos ir įdomios ekonomikos: kreditai, frankai. Kokybiškas serverio darbas: turbūt daugelis klausia, kodėl iki šiol negalėjau šito padaryt? Nes dabar bus atsisakyta 8 metų senumo praeito savininko kurtų pluginų, viską kursime patys, savo pluginus programuosime patys, o tai leis užtikrinti mažiau bugų ir kitų nesusipratimų. Žemėlapių pasirinkimai: tik patys jūs nuspręsite, ar sugrąžiname senąjį v1-3 buvusį žemėlapį su šiek tiek modifikacijų/pakeitimų, ar paliekame dabartinį. Nauja kalėjimo direktoriaus sistema. Nauja vyr. moderatoriaus sistema. D blokas cheateriams/nusižengusiems ypatingai. Daugybė kitų įdomių sistemų, kurias sugalvosime bevystant naująjį sezoną. Kada pradėsime kurti naująjį sezoną ir kas bus su dabartiniu? Naujasis sezonas pradedamas daryt nuo rytojaus jam skirsiu maždaug pusantro mėnesio, pasistengsiu iki Kalėdų baigt. Dabartinis sezonas ir toliau veiks iki naujojo sezono atidarymo, tačiau orientuokitės į paslaugų laikotarpį, kadangi paslaugos nebus perkeltos. Kokia prasmė toliau žaisti serveryje? Toliau veiks geriausių žaidėjų sistema, 2020-11-15 d. bus apdovanoti geriausi žaidėjai piniginiais prizais, o sekančiame geriausių žaidėjų sezone geriausi žaidėjai bus apdovanoti sekančio mcprison sezono bonusais. mcprison.lt | incraft.lt administracija.
 11. Nubaustas! Dėkui už pagalbą, gaudant prasižengusius žaidėjus.
 12. Nuo šiandien 20:00 paleidžiamas geriausių žaidėjų turnyras, priziniame fonde 70€, kol kas gal suma ir maža, tačiau sekančiame kalėdiniame turnyre ruošiamas labai didelis prizinis fondas! Daugiau informacijos apie sistemą. Sistema skaičiuoja +10 statistikų, pagal tam tikrą formule kiekvienas atliktas veiksmas konvertuojamas į taškų sistemą, priklausomai nuo sudėtingumo tą veiksmą atlikt, kitaip sakant kuo aktyvesnis serveryje, tuo daugiau taškų bus surinkta. Papildyta bonusų sistema: +10% turint Praktikantą ir aukščiau rank'ą. +6% turint ULTRA privilegiją. +4% turint Narkos rank'ą. +3% turint TITAN privilegiją. +2% turint Laisvą arba Nusikaltęs rank'ą. +1% turint PREMIUM privilegiją. Visi bonusai skaičiuojasi į vieną bendrą sumą. Turnyro pabaiga: 2020.11.15 d., išsamesnį likusį laiką rašys prasidėjus turnyrui. 1 vieta - 40€ 2 vieta - 20€ 3 vieta - 10€ Pinigus perduosim pagal laimėtojo norus. Nuoroda į sistema: Geriausi žaidėjai Sistemoje dar bus sukurta paieškos sistema pagal slapyvardį, kuri rodytų esamą žaidėjo vietą nebūnant top30. Kelių dienų bėgyje išvysime atnaujinimus! Taip, dabar aktyviai dirbsiu prie kalėjimo serverio, idėjų liko dar labai daug! Nelegalūs daiktų tobulinimai tik NARKOS rank'ui ir GAMYKLOS jau kelių dienų bėgyje, sistemos paruoštos, tik liko sukurt informacija tinklapyje, užbaigt tam tik ekonominius sprendimus. Kodėl vadinami nelegaliais? Nes tobulinimai bus nepaprasti, kokie jie, paliksime intrigą. Plačiau apie nelegalius tobulinimus (jų bus apie 60) ir gamyklas bus parašyta sukūrus iki galo su kitu v4.0.3 atnaujinimu kelių dienų bėgyje. Gamyklų funkcijos bus gamint medžiagas tobulinamiems daiktams, patobulintų daiktų dėka žaidimas taps įdomesnis, pvp kovos taip pat įgaus naujus pranašumus.
 13. Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjas nenusikalto.
×
×
 • Create New...