Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

Kotletas

Naujokas
 • Pranešimų kiekis

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1
 • Frankai

  0 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  7h 49m 47s

Kotletas veikla

 1. Vardas žaidime: OopsBanana Norima komanda: Juoda
 2. Koks Jūsų vardas žaidime?:OopsBanana Aprašykite klaidą:Klaida su kreditais, tik šiandien ryte pastebėata atidariau skrynia ir gavau 12 kreditų, /kreditai parašiau rodo kad turiu 0 kreditų o jų esu gaves dauk iš skrynių sudėjus bus kokie 300 manau tikrai. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama😞https://imgur.com/a/7bKtfkK https://imgur.com/a/j5pfDaM
 3. Koks Jūsų vardas žaidime?:Kotletas Koks Jūsų pasiūlymas?:Dėl clearlago, siūlau padaryta kaip būdavo gerais senais laikais, kas valandą man atrodo ir likus minutei pranešdavo kada dinks itemai, tai siūlau atgabenti tą patį seną gerą clear lag'ą Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?:Žmonės bus patenkinti, nes kai pavyzdžiui parduodi kokius nors daiktus ir duodi į rankas tas daiktas pranykt gali bet kada tai panašiai yra kaip 50/50 šansas kad tu gali ta savo parduotą/išmestą itemą jis pradinks.
 4. @elZygio na manau dirbsi pagal žmonių pageidavimus tai prašom ivykdyti mūsų pasiūlyma vis dėl to jai dėl kaktusų tikrai nėra sunku idėti į laisvęs shop'ą signą kuris rodytų kar parduodami kaktusai
 5. Koks Jūsų vardas žaidime?:Kotletas Koks Jūsų pasiūlymas?:Sveiki, taigi siūlau jums ištrinti pumpkin limitą, bei pridėti kaktusų pardavimą į serverį. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?:Na taigi visu pirma dabar kadangi už cheatus visi gauna bausmęs, aha visi atsibanins jiems nieko neliks apart sedėti fermoj, o fermoj sedėti nuobodu reikėtu kažkuo užsiimti kitu ir pasidaryti sau pinigų šaltinį šiuo atvėju tu nieko negali pardavinėti apart resursų, ir iš mobų fermos surinktus dropus. Taigi dabar manau visiem fermoj bus sedėt tikrai nuobodu ir frakcijos nariai nepasidalins vienas su kitu fermą ir pnš. Taigi šiuo atvėju mano pasiūlymas padidintų veiklos serveryje žaidėjams būtų įdomiau žaisti, bei nebūtų taip nuobodu. Žaidėjai galės statytis pumpkin ar kaktūsų fermas. Ačiū už dėmėsi susitiksime serveryje! geros dienos.
 6. Žiauriai geros naujienos man patinka tikiuosi kitiem serverio žaidėjam irgi patiks, o jai jie bus laimingi Žygis įgaus daugiau motyvacijos dirbti ties projektu.
 7. SandNudes Frakcija irgi parduoda XP FERMA 5 spawneriu uZ 400K
 8. Na manau tada nors sukūrk jai acc vistiek gi pinigus išleido
×
×
 • Create New...