Jump to content

McPrison 1.18 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Sasha

Naujokas
 • Pranešimų kiekis

  32
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4
 • Praleido laiko forume:

  9h 19m 9s

Sasha laimėta diena: Rugsėjo 14, %s 2020

Sasha turėjo mėgstamiausią turinį!

Apie Sasha

 • Gimtadienis 1999.12.25

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Kitos
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  SashaBelov

Kontaktai

 • Discord
  Sasha Belov#1343

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

264 profilio peržiūros

Sasha's Achievements

Aukso ieškotojas

Aukso ieškotojas (2/5)

19

Nario reputacija

 1. Koks Jūsų vardas žaidime?: SashaBelov Aprašykite klaidą: ULTRA zmogeliukas nusprende pabegti is savo darbo vietos Pridėkite įrodymus (rekomenduojama
 2. Koks Jūsų vardas žaidime?:SashaBelov Aprašykite klaidą:Pasikelus ranka iki Nusikaltęs, neina naudotis laisvės npc, turiu ultra bet neveikia ir /tpa komanda Pridėkite įrodymus (rekomenduojama):-
 3. Man atrodo padaryta taip jog kaliniai negalėtų naudotis infinite water Source, kadangi kai buvau kalinys tas pats buvo, bet atėjo laisvas žmogus į plotą ir ėjo jam viską daryti
 4. Čia ne bugas, tiesiog chunku neloadina, rr padarai ir viskas OK.
 5. Koks Jūsų vardas žaidime?: SashaBelov Koks Jūsų pasiūlymas?: /kit pagal bloką, pvz /kit b, /kit a, /kit elitas, nedet ten belekokiu op dalykų, pvz b bloke iš kito gautum 2 irono lether setą stone įrankius, a bloke gautum 2 iron 2 gold, iron puse seto ir iron įrankius, kit elitas gautum visa iron setą gold įrankius 1 deimantą, kitai būtų kas 24h. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Būtų tikslas ne tik dėl laisvės keltis o ir dėl kitų naujokams Buvo šitas senajam prisone, nežinau bet idėja kilo jog tikrai naujokams bus didesnis tikslas keltis dėl daiktų, tiem kurie neturi paslaugų.
 6. Padaryti mažu mapu bet kelis pasirinkimus, kur prieš pradedant žaisti sg galima patiems zaidejem nubalsuoti koks mapas bus šis mapas tikrai per didelis paprastam minigamui tokiam.
 7. Tikrai už, Ir ranko spalvas pagal bloko kasyklas kuriose kokia spalva dominuoja
 8. Neapsimoka, kadangi naktį gali žaidėjai su autofish labai greitai pinigus pasidaryt, o maža kaina, neapsimoka nes labai daug laiko truks žvejot kad profito gautum, buvo feniksas, senas savininkas padaręs pardavimus, nekartą filmavau autofishus ir kėliau į forumą už šių cytu naudojimą, pasizvejok ant maisto ne ant pardavimo, prieš.
 9. Sakė jog bus sutvarkyta šis dalykas.
 10. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: SashaBelov 2. Jūsų amžius?: 20 metuliuku. 3. Papasakokite apie save: Esu vaikinukas iš Marijampolės (Kapsuko), moku gražiai bendrauti, lengvai bendraujantis. Neseniai baigęs NPKT, tad esu labai pareigingas, turintis disciplina žmogus, tad manau vykdyti pavestas užduotis nebūtų problema. Laisvalaikiu dirbu kaip kiekvienas normalus suaugęs žmogus, esu atsakingas. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Matau jog šitas projektas tikrai atsigavo, iškarto prisijunges į šį serverį pajutau norą žaisti, mačiau jog buvo prieš atidarymą atranka į priž., nepildžiau nes galvojau jog nebus įdomu žaisti, bet labai klydau ir tikrai spaudžiu Tau Žygi dešinė ranka už šią investicija. Gryztam prie klausimo, pastebėjau jog nelabai spėja prižiūrėtojai susitvarkyt su žaidėjų srautu, ir norėčiau bent kažkaip atsidėkoti už šį projektą, prižiūrėti tvarka serveryje. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume praleidžiu tiek kiek užtrunka įkelti čyterį, ir seip pažiūrėti pasiūlymus, tai tikrai nedaug, bet manau su reikalu galima būtų ir ilgiau prisijungti užtikrinti tvarka. Žaidime būnu dažnai, dažniausia vakarais kadangi kaip ir rašiau jog kaip ir kiekvienas suaugęs žmogus turiu darbą, bet tikrai ne maža dienos dalį nuo 3-8h. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Būti nemandagiam, nežinoti savo pareigų, nevykdyti jų, nekreipti dėmesio į žaidėjų prašymus suteikti pagalbą, naudotis pareigomis savo tikslams. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Į šį klausimą negaliu atsakyti kodėl būtent mane, aš manau daug žaidėjų yra verti šių pareigų, čia jūsų paskutinis nuosprendis turėtų būti, bet, jeigu klausiat, moku atskirti cyterius kadangi ne pirmi metai žaidžiu minecraft ir žinau visus įmanomus kenkėjus ir kaip juos atpažinti, esu subrendęs tai nebus problemų su bendravimu ir pareigų vykdymu, jas vykdyciau atsakingai, kaip ir priklauso nes ir pačiam smagiau žaisti serveryje kuris yra prižiūrimas maximaliai kiek. Įmanoma. Kaip ir sakiau čia jūsų paskutinis nuosprendis. 8. Jūsų kontaktai (Discord): Sasha Belov#1343 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Užtikrindamas tvarka, ir padedamas mūsų serverio žaidėjams tobulėti serveryje, kadangi nemėgstu cyteriu, kurie nemoka žaisti sąžiningai tikrai stengiausi 100% juos sustabdyti. 10. Norėtumėte tapti?: Prižiūrėtoju. P.s. būnant administracijoj galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to!
 11. Koks Jūsų vardas žaidime?: SashaBelov Koks Jūsų pasiūlymas?: Sugrąžinti Tab mygtuką chate, jog įvedus pirma raidę ir paspaudus tab išmestų be klaidų nicka. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Manau Cm labai būtų naudingas dalykas, ir palengvintų bendravimą chate jog rašytų žaidėjai be klaidų nickus ir galėtų lengvai kreiptis i žaidėjus.
 12. Someone wants to be a cop i see
 13. Va va seniai reikėjo padaryt fc su mažom grupelėm žmonių, pagaliau kažkas geresnio.
×
×
 • Create New...