Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26140 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

primecaptain

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  136
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4
 • Praleido laiko forume:

  6h 58m 2s

primecaptain laimėta diena: Lapkritis 20

primecaptain turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

11 Neutrali

1 Follower

Apie primecaptain

 • Rangas
  Deimantų rinkėjas
 • Gimtadienis 2003.01.07

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  sargybą
 • Laipsnis
  C
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Sargybinis
 • IGN
  primecaptain19

Kontaktai

 • Discord
  Primecaptain19#9247

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

893 profilio peržiūros
 1. Sveiki, Norečiau trumpai ir drūtai. Sveikinu visus su adventu ir artėjančiomis kalėdomis, šis laikotarpis, susikaupimo, rimties. Tikiuosi šis laikotarpis bus jums pats geriausias! O štai, mano eglutė. plotas19 https://imgur.com/a/BcZJGcS
 2. Jūsų tikrasis vardas?: Nojus Jūsų slapyvardis serveryje?: primecaptain19 Kiek jums yra metų?: 18 Iš kokios šalies ir miesto esate?: Iš Lietuvos, Kauno. Jūsų pagrindiniai charakterio bruožai (linksmas, malonus ir panašiai): Draugiškai, malonus, turintis gero humoro jausmą. Ką veikiate laisvalaikiu?: Užsiminėju kriptovaliutomis, labai aktyviai žaidžiu krepšinį. Kaip atradote mūsų McPrison.lt projektą/serverį?: Iš minecraft lietuviškų serverių listo. Kas jums patiko mūsų projekte, kad privertė jus čia pasilikti?: Patiko tematika prisono, nes tai vienintelis prison serveris Lietuvoje Kokius žaidimus žaidžiate dar be minecraft?: CS:GO Ar turite kokį augintinį savo namuose?: Turiu katę Ar turite brolių, seserų? Jei taip, tai kiek?: 1 brolį Kiek laiko jau žaidžiate Minecraft'ą?: 9 metus Kokius filmų žanrus mėgstate?: Siaubo, komedijas, biografinius. Kokius muzikos žanrus mėgstate?: POP. Koks jūsų zodiako ženklas?: Ožiaragis. Ar lankote kokius būrelius? Jei taip, kokius?: Krepšinio, plaukimą. Koks jūsų gyvenimo tikslas?: Gyvent. Jūsų nuotrauka (juk visiems įdomu jus pamatyti): Šitas tai ateityje bus.
 3. primecaptain

  o

  kam tu rašai vėl anketą, pildei prieš 20val ir dabar pildai, atmes tavo anketą - ne pagal reikalavimus parašei.
 4. Sveikas, nežinau kiek Tu rašei šitą moralą, bet atsakysiu tau - kiek prisimenu, nužudžiau tavę dėl to, kad tu nesusimokėjai baudos per bm, tai teko tave nužudyti ir nelabai manau kad aš žaidėjus siuntinėju, jeigu siuntinėčiau - būtų pilna ppk. btw - aš ne naujokas, o patyres sargyboj. Prieš rašant ppk įsitikink, kad tai tikrai yra nusižengimas, skaityk Sargybinių Informacija.
 5. Stačiau su broliu pirmas blynas https://imgur.com/a/qYV4TLu
 6. Keleta pasiūlymų: Pašalinti NPC ir įdėti sena shop kai ant lenteliu spausti ir parduoti. Sumažint paslaugų kainas. Kas mėnesį konkursas kaip ankščiau pastatyti c centra ir gausi paslaugų ar frankų. gražinti /kreditai. Sugražinti /vote, kai prabalsuoji gauni 800$. Sugražinti sena ekonomika, nes visi čia išsilakstę dėl sunkios ekonomikos ir banų. Tiesiog viską sugražinti kas buvo iš v3.
 7. Išsijungt ir įsijungt tai koks bus pvp jeigu 1.8 pvp vs 1.16 pvp
 8. 1.16 visą pvp sugadins... žygi geriau apklausas daryk ar tikrai nori to 1.16?
 9. O kaip buvo su V4 atidarymu, su ta įdėja kad nuo alfos, kitam projekte bus praktikantais iškarto, negalėtu būt ir šitam V5?
 10. Aš manau, kad 1.16 sargybai nebus labai geri, su tie 1.9 PVP ir shieldais tai... Kokios tada pilys bus? bus daug ilgiau pilyje būt :D
×
×
 • Create New...