Jump to content

McPrison 1.19 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

royalas

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  179
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10
 • Praleido laiko forume:

  1D 9h 18m 40s

royalas laimėta diena: Rugpjūčio 12, %s

royalas turėjo mėgstamiausią turinį!

2 Sekėjai

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Privilegijos
  Kitos
 • IGN
  royalas

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

810 profilio peržiūros

royalas's Achievements

Smaragdų kasėjas

Smaragdų kasėjas (4/5)

117

Nario reputacija

 1. Servery sakei, kad savo administracijos galias „abuseinu“, dabar jau serverio klaidas „abuseinu“. Derėtų tau apsispręsti ir pasidomėti serverio pvp išjungimo funkcijomis. Taip pat, ačiū, kad laikai mane serverio administratoriumi, tačiau serverio statytojai nepriklauso administracijos komandai ir papeikimai jiems nėra rašomi administracijos skundų sub-forume.
 2. Tai, kad kažkas žaidė su tavo paskyra, nuo atsakomybės neatleidžia. Svarbu naudoti saugius ir patikimus slaptažodžius, kurių negalima dalintis su kitais.
 3. Jūsų vardas žaidime: royalas Galimai nusižengusio žaidėjo vardas žaidime: naikas Įtariamas nusižengimas: reklama Įrodymai: https://imgur.com/a/OkTnB16
 4. Labai geras pasiūlymas! Pokalbių moderatorių taisyklės tikrai reikalauja gan nemažai reformų.
 5. Anketos forma į builderius: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: royalas 2. Jūsų amžius?: 16. 3. Papasakokite apie save: Esu atsakingas, komunikabilus, siekiantis savo tikslų, nepasiduodantis, aktyvus ir įsitraukiantis į veiklas asmuo, kuriam yra 16 metų, iš Šiaurės Lietuvos. Laisvalaikiu domiuosi garso režisūra, informacinėmis technologijomis. Esu didelis lietuviškosios muzikos entuziastas. 4. Kodėl norite tapti builderių dalimi?: Prie serverio statytojų komandos noriu prisijungti, kad įgyti naudingos patirties statytojo pareigose. Taip pat serveryje būtų labai šaunu turėti aktyvią statytojų komandą, kuri, kad ir minimaliai, tačiau pastoviai atliktų vaizdinių atnaujinimų serveryje. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Serveryje, per dieną, praleidžiu keletą valandų, forume esu prisijungęs beveik visados. 6. Kas tavo manymų nedera builderiams?: Serverio statytojams nedera nemandagiai bendrauti su serverio bendruomene, išsikelti save aukščiau nei kiti, trikdyti kitų serverio administratorių veiklą, ignoruoti kitų administratorių prašymus ir, žinoma, pažeidinėti projekto bendrąsias taisykles tiek forume, tiek serveryje. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Galbūt pagrindinis aspektas būtų tas, kad turiu patirties statytojo pareigose. Tarp turimos patirties, esu užėmęs statytojo pareigas ir MCPRISON.LT projekte, tuo metinis serverio savininkas buvo Žygimantas, ketvirtajame sezone. Taip pat esu asmuo, kuris jaučia atsakomybę ir atsakingumą už pareigas, todėl manimi galima pasitikėti. 8. Jūsų kontaktai (Discord): Cane#1254 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Pats elementariausias būdas prisidėti prie serverio gerinimo būtų tas, kad atlikčiau statytojo pareigas. Pastoviai tikrinčiau, ar nėra jokių netyčia atliktų statymo klaidų. Radus klaidas, kurios rėžia akį, jas, žinoma, ištaisysiu. Atliksiu nebūtinai didelius, tačiau periodiškus pakeitimus, kaip pavyzdžiui C centro keitimas, kas mėnesį. Žinoma, visą tai suderinsiu su serverio komanda. Ir, žinoma, padėčiau serverio žaidėjams įvairiausiais klausimais, kurie yra išsprendžiami mano jėgomis. 10. Statinių pavyzdžiai: spauskite čia.
×
×
 • Create New...