Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26139 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Smorksas

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  56
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1
 • Praleido laiko forume:

  4h 43m 56s

Smorksas laimėta diena: Sausis 22

Smorksas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

4 Neutrali

Apie Smorksas

 • Rangas
  Deimantų rinkėjas
 • Gimtadienis 2006.03.30

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Futbolas.
 • Laipsnis
  Elitas
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  Simbaja

Kontaktai

 • Discord
  Smorks#5028

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

301 profilio peržiūros
 1. Anketa pildantiems į šias pareigas: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Simbaja 2. Jūsų amžius?: 15 3. Kuriame bloke dabar esate?: B 4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Žaidėjų kiekis vis didėja ir vienas prižiūrėtojas ar keli prižiūrėtojai su tokiu krūviu tikrai negali susitvarkyti ramiai, nes nebelieka jiems patiems laiko mėgautis serverio malonumais ir žaidimu, daugiau prižiūrėtoju - daugiau laisves prižiūrėtojams žaidžiant ir daugiau tvarkos serveryje. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume gana dažnai, mėgstu atsidaryti pasiskaitynėti, o dėl serverio - kaip išeis taip, tai gali būti ir 24h per para, tai gali būti 2h į para, tai gali būti ir 1h per 2paras, kadangi esu moksleivis kuris yra atsakingas pats už save ir turintys įsipareigojimu, negaliu leisti žaidimui užgožti mokslų.. 6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?: 1. Didesnį žaidėju pasitikėjima į Administratorius. 2. Atnešti žaidėjams proto, kad Adminai/Prižiūrėtojai nėra kaip kiaulės aptvare ir juos gali keikti ir t.t 3. Gerbti save ir kitus, nes dauguma negerbia vienų kitų. Įdėjos; 1. Padaryti, kad sustiprinti kaliniai neturėtu galimybės įeiti į kameras. 2. BM pridėti kalinių ( Kokį vieną kitą ) 3. D Blocke padaryti kokį sign, kad ten esantys žmonės galėtu nusipirkti medienos ( Dabar ten medis auga labai lėtai, arba išvis neauga ) 7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: 1. Savęs kėlimas į viršų, lyg būtum "Sostų karų" nugalėtojas, žaidėju menkinimas prieš save, siauras žodžiu leksikonas, nepagarba žaidėjams, nesugebėjimas spręsti problemų, žingsnio dėjimas nepagalvojus. 2. Naudoti palengvinančias programas ( Koks tikslas jas išvis naudoti? Pasigirti draugams, kad turi 12 deimantų vos atėjus į serverį arba pasijungus X-Ray lakstan BM kasykluose? Aš tokio dalyko nefiltruoju ) 3. Paties savęs ir kitų žaidėju negerbimas. 8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Aš ne tik prižiūrėtojas, bet ir vaikščiojantis "BUG FIX'as". Mėgstu pasikuisti prie serverio, ieškoti spragu, klaidu, galimybių bug'inti ar panašiai, šiuo atveju būnant prižiūrėtoju turėčiau dar viena pliusiuką iš savo puses jums. Sekanti priežastis manau būtų patirties ties projektai, administravimu, moderavimu, problemų sprendimu ir kt., esu turėjęs, kūręs ir pardavęs ne viena projektą, žinau kaip reikia elgtis su žaidėjais, kaip su jais bendrauti, žinau ko jie tikisi ir laukia iš žmonių, kurie yra atsakingi už tvarka. 9. Jūsų kontaktai (Discord): Smorks#2833
 2. Koks Jūsų vardas žaidime?: Simbaja Koks Jūsų pasiūlymas?: Pridėti kameros blacklist'ą, nes kadangi adminai reiškia savo pretenzijas, kad nenori daryti taip, kad niekas negalėtu įeiti į tavo kamerą, nes dabar visiškai betkuris asmuo įeinantis į kamerą trugdo, nu savotiškai supraskit dirbat kasat kažką pum ateina koks naujokas ir maskatuojasi prieš kamerą.. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Kad negalės įeiti visokie ( ------- )
 3. 1. Jūsų vardas žaidime: Simbaja 2. Ar uždėjote +rep mygtuką {BŪTINA}?: uždėjau -rep 3. Pasirinktas skaičius nuo 1 iki 20: 12
 4. Pluginas tikrai yra. O dėl nulaužimo tai, jei pluginas ne iš aternoso paimtas tai tikrai apsaugotu.
 5. Koks Jūsų vardas žaidime?: Simbaja Koks Jūsų pasiūlymas?: Tai mano prašymas būtu toks, kad įdėti /premium komandą. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Sveiki. Ką ji daro? Tai, jei aš dabar prisijungčiau su savo legaliu accountu ir parašyčiau /premium sistema užskaitytu, kad su mano acc galima prisijungti, tik per legalą, negalima per Tlauncheri ir t.t. Komanda padėtų apsisaugoti nuo tų kurie bandytu nulaužti acc arba pamėginti sužinoti kiek žmogus turi pinigu šiame acc. Tai tikrai turėtu būti į naudą tiems kurie turi legalias paskyras ir jiaustųsi saugūs nuo Tlauncher veikėjų. Nesupyksiu jei ir nenorėsit ar dėsit -rep tai tik mano nuomonė.
 6. Sveiki.
  Noriu paprašyti adminų, kad jie ,,Sargybiniams'' duotu 1+ acc, nes dabar jei turime PGR accounta su kuriuo žaidžiame ,,Sargybynio'' vaidmenyje, mes negalime:
  Darynėti chestų, Eiti minintis dėl papildomų pinigų, Eiti į vip block'us jei turi kamerą ir nori pasiimti daiktus.
  Tai mano prašymas būtu toks, nes visą laiką būti kalėjime nelabai yra įdomu.
  Žinau, kad atsiras tokių komentarų, kaip:
  Tai kodėl pildei anketą? Tai nereikėjo taip daryti jei žinojai, kad tai bus ir t.t.
  Ačiū už supratingumą ir už sugaištą laiką.

×
×
 • Create New...